Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2007
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Ndihme per nje ese

  brenda dy jave duhet te dorezoi nje ese ne gjuhen angleze me titullin
  " A teacher who had influence on me"----- "mesuesi qe ka pasur ndikim tek une"
  ketu duhet te shkruaj per nje mesues apo mesuese i/e cila ka pasur ndikim ne jeten time si per te mire por bene edhe per te keq.
  do j'ua dia shume per nder nese dikush nga ju mund te me ndihmoi.

  ...........

 2. #2
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Anėtarėsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Lumee,

  mire e ka derjansi, nuk mundem me te ndimu per nje teme aq personal, ti e din se kush ishte profesori se ka ndiku tek teje ...
  pra , te kisha keshillu te shkruash se ne qfar menyre te ka pelqy, mundesh edhe me tregu nje rrast ku e ki vrejt se ishte profesor i mire , se ki ndi respekt ndaj tina/ asaj sepse ka dit me te dhan mesim dhe te ka interesuar mesimi i tina etj ...
  mendo mire, dhe do te shojsh se e din qysh me e shkru kete "esse"

  Marijuana85
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2007
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  faleminderi shume per "ndihme" derjanas edhe marijuana85 une vetem kerkova ndihme sepse une nuk kam ndonje rast te veqant per te cilin mund te shkruaj e nuk eshte e then qe duhet gjithsesi te shkruaj nga jeta ime kjo eshte vetem nje ese ne gjuhen angleze ne te cilen profesoresha me shume i kushtun kujdes drejtshkrimit koheve edhe pak a shume temes pra mund te shruaj edhe diqka qa nuk ka te bej me mua fare me fjal te tjera vetem nje rast duhet te tregoi nuk die sa jam e kjart
  dhe nga ju edir faleminderit shume per ndihme

  .......lumja

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-09-2011
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nje ese me titull do fashionable clothes change the way a person looks

Tema tė Ngjashme

 1. Varfėria dhe mizerja.
  Nga DI_ANA nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 125
  Postimi i Fundit: 18-01-2017, 04:25
 2. Wehhabizmi sipas Ehl-i Sunnetit
  Nga Bani gjk nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 12:28
 3. Ēlirimi i Frymės
  Nga Matrix nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 12-08-2005, 12:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •