Close
Faqja 5 prej 9 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 171
  1. #81
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar më parë nga biligoa Lexo Postimin
    Une s'jam nga kosova po dua qe gruaja e ime e ardhshme te jete e virgjer,dhe c'ka ketu per injorance,
    ?????
    ti moj vajze ça je tani, cun apo goc?

  2. #82
    i/e larguar Maska e dibrani2006
    Anëtarësuar
    29-01-2006
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    2,693
    Citim Postuar më parë nga femer Lexo Postimin
    Pse meshkujt shqiptar dhe sidomos ata kosovar i duan femrat e virgjera?

    Prej qe jam kthyer ne Kosove po i shoh disa gjera qe spo me pelqejn aspak ketu. Psh. shume femra shkojne te mjeku dhe qepen per tu bere te virgjera perseri. Por a jane ato te virgjera se... normalisht se jo. Por i mashtrojne meshkujt tone te cilet duan qe femra- gruaja e tyre e ardhshme te jete e virgjer.Pse ndodh kjo ? une personalisht se kuptoj.

    Po te flasesh per kete gje ne perendim do te ishte dukur shume qesharake. Dhe po te shkosh te nje mjek ne perendim per tu qepur -bere e virgjer kinse .. nuk do e kishin bere kurr.

    E hapa kete teme sepse e lexova edhe nje artikull ne gazete ku flitej pikerisht per kete gje. Dhe aty ishin emrat e mjekeve qe i virgjerojne femrat ! lol


    tung
    njehere

    Ti cilen e preferon

  3. #83
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    02-09-2002
    Vendndodhja
    Myslym Shyri
    Postime
    644
    Normal qe nje femer qe shkon e qepet mas c'virgjeris se asaj te vertet, nuk esht e virgjer. Pfffffffff. Mund ta genjejn tjetrin, po jo veten e vet. ;-).

  4. #84
    i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
    Anëtarësuar
    16-08-2007
    Postime
    3,216
    Seksi e ndryshon shume personin, edhe femra qe ka pasur shum te dashur eshte shume ndryshe nga ajo qe nuk ka pasur fare. Ska kapaciteti per t'ju dhene plotesisht personit te duhur, sepse memorjet nuk shuhen kurre dhe ne momente te veshtira te lidhjes gjithmone te shkon mendja te ata te paret...Teorikisht mos e ben sikur seksi eshte dicka pa pasoja dhe natyrale, po praktikisht shume raste per femra qe detyrohen te kalojne jeten me meshkuj qe nuk i respektojne sepse dihet c'kane bere ne te kaluaren. Ndoshta eshte edhe per te ardhur keq qe gabime te rinise te kushtojne kaq shume, se seksi eshte dicka e nevojshme per trupin, po jeta eshte e pameshirshme me te gjithe, edhe te gjitha merren vesh...Mos u genjeni kot, se asnji mashkull ne bote nuk e toleron ose harron qe femra e vet i ka nxjerre fundin seksit me nje tjeter; tjeter pune se mund te arrihen kompromise sipas situates. Une jam per seks para martese, po te gjithe jane te felliqura me rregullat e tyre pseudo-morale, dhe te gjithe ata qe kane dhene komete se ska rendesi virgjerija ata vetem sa flasin per te hape hapsire, ne te vertete ata me shume kerkojne qe nusja e tyre te jete e virgjer, flasi neper gjithesi,duke i tejkalur rasete vcanta. Po mendohuni mire para se ta beni, a eshte ai personi i duhur per te kaluar jeten; po nuk qe, po i beni shume dem vetes.
    Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

  5. #85
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar më parë nga biligoa Lexo Postimin
    Une s'jam nga kosova po dua qe gruaja e ime e ardhshme te jete e virgjer,dhe c'ka ketu per injorance,
    Ti sikur ishe femer!!!

    Na habite tani, mos je ti ai femija gjysem mashkull gjysem femer? Se spo te kuptojme tani, here ktej here andej..

    Vendos se ca je, mashkull apo femer.

    lol
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  6. #86
    Akoma me keto diskutime ju appapa c'paskeni qen ... po mire mo me ju djemte e kam ... ato ishet qe i lini ju se nuk ju benin te ndiheshit mire, nuk ju plotesonin deshirat, nuk ishin tipi juaj ... ca i bie te bejne tani te rrine pa martuar, se ju qe i moret virgjerine i late, dhe ai tjetri nuk i merr se e do te virgjer ... duuuuuuuuugh.
    Pse kerkoni kaq shum nga nje njeri, kur as gjysmen nuk e keni vet?!

  7. #87
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    07-10-2007
    Vendndodhja
    ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
    Postime
    783
    Citim Postuar më parë nga Apollyon Lexo Postimin
    Ti sikur ishe femer!!!

    Na habite tani, mos je ti ai femija gjysem mashkull gjysem femer? Se spo te kuptojme tani, here ktej here andej..

    Vendos se ca je, mashkull apo femer.

    lol
    Eshte femer qe perpara se te dhuroje virgjerine(ose e ka dhuruar) e mendon(ose ka menduar)me shume kujdes se kujt mashkulli te jetes se saj i perket.
    Kete ka dashur te thote.

  8. #88
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar më parë nga angel_ j Lexo Postimin
    Akoma me keto diskutime ju appapa c'paskeni qen ... po mire mo me ju djemte e kam ... ato ishet qe i lini ju se nuk ju benin te ndiheshit mire, nuk ju plotesonin deshirat, nuk ishin tipi juaj ... ca i bie te bejne tani te rrine pa martuar, se ju qe i moret virgjerine i late, dhe ai tjetri nuk i merr se e do te virgjer ... duuuuuuuuugh.
    Pse kerkoni kaq shum nga nje njeri, kur as gjysmen nuk e keni vet?!
    Po ti cpate qe bere seks me filanin.. (bie fjala)

    Ne djemt kerkojme ate qe na duket me mire per veten tone, pastaj e arrijme apo jo ska rendesi.. e rendesishme eshte ideja qe gjasme duam grate e virgjera... por se sa do i marrim te virgjera ky eshte muhabet tjeter.. lol

    bej shaka po he
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  9. #89
    Citim Postuar më parë nga Apollyon Lexo Postimin
    Po ti cpate qe bere seks me filanin.. (bie fjala)

    Ne djemt kerkojme ate qe na duket me mire per veten tone, pastaj e arrijme apo jo ska rendesi.. e rendesishme eshte ideja qe gjasme duam grate e virgjera... por se sa do i marrim te virgjera ky eshte muhabet tjeter.. lol

    bej shaka po he
    Kjo eshte te tregohesh egoist, qe edhe pse je ne nje lidhje qe supozohet ti mendosh gjerat "2" (po ja qe nuk ndodh ne te gjitha rastet) je aq i/e mbushur me veten tende, sa nuk te le maja hundes te shohesh me tej, te vlersosh ate qe ke ne krahe. Perderisa dikush ka ber seks me ty dmth qe ka ndjer me shum se dicka per ty, pasi te ka dhen veten, perjashto rastet kur ti je ngritur ne mengjes dhe pervec rrobave nuk ke gjetur as portofolin as oren etj etj.

  10. #90
    Perjashtuar Maska e _Matrix_
    Anëtarësuar
    07-06-2007
    Vendndodhja
    Paris
    Postime
    489
    Sepse injoranca shqiptare akoma vazhdon te ket keto opinione per virgjerine .Ky mentalitet duhet zhdukur pasi qe te krijosh nje lidhje martesore me nje femer duhet te zhduken keto mentalitete pasi nje femer ka lindur e virgjer por nuk do jet e virgjer se x person mbas 20 a 30 vitesh e kerkon per grua

  11. #91
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar më parë nga angel_ j Lexo Postimin
    Kjo eshte te tregohesh egoist, qe edhe pse je ne nje lidhje qe supozohet ti mendosh gjerat "2" (po ja qe nuk ndodh ne te gjitha rastet) je aq i/e mbushur me veten tende, sa nuk te le maja hundes te shohesh me tej, te vlersosh ate qe ke ne krahe. Perderisa dikush ka ber seks me ty dmth qe ka ndjer me shum se dicka per ty, pasi te ka dhen veten, perjashto rastet kur ti je ngritur ne mengjes dhe pervec rrobave nuk ke gjetur as portofolin as oren etj etj.
    E di ku qendron problemi..?

    Sepse un them, kjo nese ka vajt me filanin, e ka te thjeshte edhe ta beje me mua e kshu me radhe.. kupton?
    Varet se si lidhen gjerat.. se edhe ato qe jan te virgjera sdo te thote se jan budallacka ose sjua ka var njeri, sepse kan ndejt te virgjera, kupton?

    Eshte nje arsye gjithmone..
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  12. #92
    Puck Love Maska e Black_Mamba
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    2,501
    Me mire femna ne kete rast te behet realiste,sesa te meret me gjera koti,e kame bere po mos e mer vesht frajeri im hmm nuk eshte nje gje e mire kjo,je apo sje me mire tregohu kush je,eshte e drejta e cdo kujt,mandej le te vazhdoj ajo se a do te rri me ti apo jo,apo e don ti ashtu a jo dhe mendoj se ketu mbyllet xhdo gje.

    Nje femer apo nje mashkull qe eshte i menqur din se cilen zgjedh??????
    SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

  13. #93
    Sepse un them, kjo nese ka vajt me filanin, e ka te thjeshte edhe ta beje me mua e kshu me radhe.. kupton?
    Po ketu te jap te drejte, se nuk lodhesh, shkon pas asaj qe te del para, mjafton qe ajo mos ta ket problem po hec mo kush po pyet per me shum ... apo jo?

    Eshte nje arsye gjithmone..
    Po patjeter, varet sa per mbare te vjen ty ta pranosh ate arsye

  14. #94
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar më parë nga angel_ j Lexo Postimin
    Po ketu te jap te drejte, se nuk lodhesh, shkon pas asaj qe te del para, mjafton qe ajo mos ta ket problem po hec mo kush po pyet per me shum ... apo jo?



    Po patjeter, varet sa per mbare te vjen ty ta pranosh ate arsye
    Un jam mendje e hapur ne kte drejtim. Se kam shum problem virgjerine e nje femre, fundja sdo jete virgjeria pika kryesore qe do kerkoj tek nje femer.. madje kjo sdo jete fare ne liste, se ndryshe sdo me pelqente me as vetja nese do kerkoja nje gje te tille tek nje femer.
    Si meshkujt edhe femrat kan te drejtat e tyre te bejn qejf ne kte jete, edhe nese qejf do te thote te besh seks, atehere ju them perdorni mjete mbrojtese.. se gje tjeter sju keshilloj, vetem beni qejfin tuaj, sepse spo jetoni as per mua, as per ndonje tjeter.. po jetoni jeten tuaj, ndaj jetojeni sa me mire.

    Problemet per virgjerine jan tabu ne disa fshatra.. ne kohet e sotme, spyet njeri per kte gje, ndaj edhe tema eshte pa lidhje.. ne thjesh po bejm debat. sa per te kaluar oret ne pune, se tek e fundit e dime mire te gjith se si jan punet
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  15. #95
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    14-11-2007
    Vendndodhja
    ne kabul tu bo plazh
    Postime
    784
    Citim Postuar më parë nga DI_ANA Lexo Postimin
    Te duket emancipim ty te marresh virgjerine e dikujt dhe ta kerkosh te jete e tille te dikush tjeter?!
    E ç,fare na paska me teper mashkulli shqiptar nga meshkujt e Evropes?
    Po ato qe late ju,kush do i marre?!!!
    Per mua eshte diçka e padrejte dhe nuk duhet te ndikoje per zgjedhjen e personit.
    me keq kuptove lol por un thash qe meshkujt shqiptar qe i marin grat e tyre edhe pse kan pasur histori te tjera quhet emancipim i mashkullit shqiptar pastaj ndryshon puna kur ka pas shum ish sepse squhet me fatkeqesi oer dicka tjeter per femren.ndoshta e kam gabim por ky esht mendimi im

  16. #96
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    31-10-2007
    Vendndodhja
    Tirona Metropol
    Postime
    77
    e di qe meshkujt e kane te veshtire ta pranojne qe gruaja e tyre mos jete e virgjer.po ti normalisht qe do e njohesh ate femer per ca kohe,sbesoj qe te shtiret per aq kohe sa ti mos ta arrish ta njohesh,nqs thjesht nuk i ka funksionuar lidhja apoka vajtur 100 here per qef.e keni ne dore ju djemt qe te arrini ti diferenconi femrat.po ju shqiptaret nga frika qe mos ju tallin te tjeret i bini per shkurte dhe i kerkoni femrat e virgjera,kjo tregon paaftesine tuaj.

  17. #97
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Nje pyetje kisha vetem per meshkujt qe vene virgjerine e nje femre para personalitetit te saj:

    A e dini ju se nje femer mund te zhvirgjerohet edhe pa kryer maredhenje sexuale?Nese jo? Atehere po ju them une se eshte e mundur,tani si do vepronit ju ''burrat me namus'' ne rastin ne fjale?

    Do doja nje pergjigje sa me te sakte dhe te shkurter, nese keni d.m.th
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  18. #98
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Ju lutem permbajuni temes...

    Nuk eshte pune te shahen te virgjerat dhe jo te pavirgjurat,po te diskutojme si te rritur sipas opinionit dhe llogjikes tone,po pa ofenduar dike dhe pa arritur ne banalitete!
    Te dyja bashke i pershtaten nje seksi te vetem...te qenit femer dhe si e tille respektojeni.
    Postimet ofenduese u fshine nga une.

    respekte
    "Carpe Diem"

  19. #99
    klesta Maska e klesta16
    Anëtarësuar
    30-07-2007
    Vendndodhja
    tiran
    Postime
    14
    Un mendoj qe virgjeria s eshte e rendeishme sepse nje goc e mire ne qofte nuk eshte e virgjer prap goc e mire ngelet +nje goc e keqe n.q.s eshte virgjer prap goc e keqe ngelt+virgjeria nuk percakton n.q.s nje njeri eshte i mire apo i kaq+kam nje pyetje ti ne qoftes zgjedh njeriun tend ideal do e duash per ate ca eshte apo per virgjerin??

  20. #100
    klesta Maska e klesta16
    Anëtarësuar
    30-07-2007
    Vendndodhja
    tiran
    Postime
    14
    un te mbeshtes ty di ana por meshkuj duhen te vihen nje here ne vendin ton per ta kutuar si ndihet nje femer

Faqja 5 prej 9 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Sa rendesi kane institucionet fetare tek besimi juaj?
    Nga gurl në forumin Toleranca fetare
    Përgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 30-06-2011, 16:31
  2. Vendet me rëndësi historike
    Nga Lekë Rezniqi në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 18-04-2007, 04:53
  3. Kush ka më shumë rëndësi 'dashuria' apo shoqëria'
    Nga Erindi në forumin Tema shoqërore
    Përgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 20-11-2006, 16:41
  4. A ka rendesi emri i universitetit
    Nga MEDEA në forumin Mentori akademik
    Përgjigje: 42
    Postimi i Fundit: 25-07-2003, 10:22
  5. Përgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 12-07-2003, 14:55

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •