Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 78
 1. #1
  son of eagle Maska e eri12ing
  Antarsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  150
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Emra shqiptar q kan kuptim n shqip

  Thoni nje emer qe eshte(shqipetar) dhe ka kuptim ne shqip.
  Sons of eagle we are and like eagles we fight in war.

 2. #2
  son of eagle Maska e eri12ing
  Antarsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  150
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Psh:
  Leart etj.
  Sons of eagle we are and like eagles we fight in war.

 3. #3
  TR1920A Maska e Oni_11111
  Antarsuar
  12-11-2006
  Vendndodhja
  Toscana
  Mosha
  35
  Postime
  143
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  FATJON

  FATI i JONE

  ose

  FAT nga deti JON
  L'AMORE, L'UNICA COSA PER CUI VALE LA PENA SOFFRIRE !!!

 4. #4
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Mergim-----
  -kjo Na Mundon Te Gjitheve
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 5. #5
  ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
  Antarsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  InsaNe In The MembranE
  Mosha
  30
  Postime
  897
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 7 postime
  Bashkim
  Fatmir
  Jetmir
  Gezim
  Lulezim
  Fitim
  Festim

 6. #6
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Ermira
  Luljeta
  Besa

 7. #7
  son of eagle Maska e eri12ing
  Antarsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  150
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  LEUTRIM
  Ai qe eshte trim i lindur
  Sons of eagle we are and like eagles we fight in war.

 8. #8
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Antarsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,801
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  ardian !!! nga fisi i ardianeve !!! dardan nga fisi i dardaneve ne kosoven e sotme !!! etj etj alban
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 9. #9
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Antarsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  erjon bujar gezim ermira blerim.....ka sa te duash
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e flag
  Antarsuar
  24-04-2005
  Postime
  348
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pa u munduar shum, ju sugjeroj te merrni nje fjalor shqip dhe shume fjal qe i perdorni per cdo dite, jan emra dhe do te mesoni dmth e tyre.
  P.sh
  Drita
  Lule
  Jeta
  Art
  Flamur
  Shqipe
  Vlora
  Ar-dit
  Ar-dita
  Jeton
  Ardhmeri-je/a
  Fisnik
  Lulzim-e
  Dhe lista vazhdon....

  Madje ne Shqiptaret e kemi shum leht per emra sepse te gjithe i kemi ne fjalorin ton te perditeshem, per dallim nga Amerikanet e Anglezet

  Me nderime
  Flag

 11. #11
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Kushtrim......
  Sui generis

 12. #12
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime n 58 postime
  keni harru emrin tim more shoke te forumit.ilir,dhurata,aferdita.ylli,majlinda.dhe shum te tjere

 13. #13
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Alban, Bardhyl, Enkelejd, Arian, Ardian, Teuta, Taulant, Genti, Brikena, Pirro, Aleksander, Arber, Ilir, Ylli, Aferdita, etj etj
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 14. #14
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Arben..........
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 15. #15
  i regjistruar Maska e Morning star
  Antarsuar
  10-07-2007
  Postime
  997
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Bashkim (per tu bashkuar)
  Qerim (per te qeru patate)
  Fitor (kuptohet)
  Kaman (ka mana)
  Kushtetute
  Civilizim


  etj etj qe sme vijn ne menje kta emra te lashte qe duhen fshi prej gjenjes civile..lol

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Antarsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,529
  Faleminderit
  6
  35 falenderime n 28 postime
  er-mal
  er-mira
  er-jon
  -----------------
  kush jeton ne rome e di se cdo te thone keta emra
  jesht prm ne aliarm
  jeshm more jeshm
  po drita skeshm

 17. #17
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Antarsuar
  30-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga xhori Lexo Postimin
  er-mal
  er-mira
  er-jon
  -----------------
  kush jeton ne rome e di se cdo te thone keta emra

  er-xhori , po mire er-mal e er-jon i kuptuam ne ramanaccio ,ajo er-mira ca kuptimi ka ciccio??
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Daja-GONI
  Antarsuar
  21-03-2006
  Postime
  1,554
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Flamur(i),Shqiptare,Valon

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Antarsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,326
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Nga abetarja e rektorit aktual te UT: Xhimi, Xhoni, Xhulia, Xhumja, Zylfetja.

  Nga Shqiperia e Gjergjit deri tek e Zogut: Arber, Skender, Gjergj, Ahmet, Mahmut, Xhemal.

  Para eres se Gjergjit: Teuta (Tefta), Bardhyl, Gentius, etj..

 20. #20
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  29 falenderime n 28 postime
  Citim Postuar m par nga Borix Lexo Postimin
  Nga abetarja e rektorit aktual te UT: Xhimi, Xhoni, Xhulia, Xhumja, Zylfetja.

  Nga Shqiperia e Gjergjit deri tek e Zogut: Arber, Skender, Gjergj, Ahmet, Mahmut, Xhemal.

  Para eres se Gjergjit: Teuta (Tefta), Bardhyl, Gentius, etj..
  Xhimit dhe Xhonit
  Ja bejme kollaj Gimi dhe Gjon, po fare ti bejme,Ahmedit,dhe Mahmutit?

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Identiteti evropian i shqiptarve
  Nga Iliriani n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 572
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
 2. Pasqyra e temave historike
  Nga Fiori n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-05-2011, 15:43
 3. Letersia Shqiptare
  Nga new-man n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2009, 11:28
 4. Letrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02
 5. Ortodoksia dhe Shqipria
  Nga shendelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 258
  Postimi i Fundit: 07-04-2004, 18:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •