Close
Faqja 15 prej 26 FillimFillim ... 5131415161725 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 281 deri 300 prej 501
 1. #281
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Alicante 1 - 1 Real Madrid

  61' [1 - 0] Borja (pen.)
  90' [1 - 1] J. Balboa

  p.s Reali Nxori Njė Barazim Nė min. Tė Fundit

 2. #282
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Foto Nga Ndeshja
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 3. #283
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Real Madridi per kundeshtar te radhes ne Champions League do ta ket perballe AS Romen.
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 4. #284
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  32
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Mendoj se Real Madrit do te triumfoje ne kete perballje kunder Romes. Ka nje ekip me te mire se Roma dhe po tregon se eshte gjithnje ne rritje. Po zhvillon lojra te bukura ashtu si dikur dhe gjithashtu po jep edhe rezultate te kenaqshme ne fushen e blerte. Kete e tregon dhe vendi i pare ne renditje qe mban me 4 pike me shume se ndjekesit me te afert. Besoj se ky sezon do te jete shume pozitiv per Real Madrit dhe gjithashtu mendoj se do te triumfojne dhe ne derbin e se Dieles kundra Barcelones se paqarte ne lojen dhe ne te ardhmen e saj.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 5. #285
  ReaL maDriD Maska e ReaLFan
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  N'Zvicerr
  Postime
  1,199
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Lajmi me i ri nga Madridi Guti lendohet ne Trajning..
  ReaL madriD
  Campeón de Liga 2007/08
  Repasa el triunfo de la Liga 07/08 del Real Madrid.

 6. #286
  i/e regjistruar Maska e Beni_The_Great
  Anėtarėsuar
  19-10-2006
  Vendndodhja
  Nou Camp
  Postime
  379
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga PriinCi_3nt Lexo Postimin
  Lajmi me i ri nga Madridi Guti lendohet ne Trajning..
  Shume serioz i kane mar treninget para duelit me Barcen keto madrilenet. Kam frige se deri te dielen do te lendohen te gjithe
  we will rock you

 7. #287
  www.tetovaforum.tk Maska e toly
  Anėtarėsuar
  16-11-2007
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ju pershendes gjith fansave te Realit ... Kunder barces vetem fitore Barca - Real 0-2

 8. #288
  Puck Love Maska e Black_Mamba
  Anėtarėsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Mosha
  31
  Postime
  2,506
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga toly Lexo Postimin
  Ju pershendes gjith fansave te Realit ... Kunder barces vetem fitore Barca - Real 0-2

  Shum pak e ke shenuar 0-4 me mire do ishte.
  SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

 9. #289
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Barcelona 0-1 Real Madrid

  Gola shenues Baptista (min. 38')
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 10. #290
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  urime tifoze urime
  kam kohe qe kam thene titullin e fiton reali
  po tifozet e barces me thonin prit deri ne dhjetor
  tifozet e barce ti gezohen fatit se mund te ishin ne vend te 5 tani
  JO SEKS PARA MARTESE

 11. #291
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  Vertet nje gole i papare i Baptistes, uhh nga ky vetem gola fantastik jemi duke pare keto kohet e fundit.

  Urime fitoren Madrilena, mendoj se kjo ishte edhe shanci i fundit per Barcen, mendoja se do arrije fitore sonte qe ta bej kampionatin pak me interesant po tash ka 7 pik diferenc dhe titullit mund ti thot rehat bay bay, keshtu qe besoj se Reali vetem se u rishpall kampion i Spanjes edhe kete sezon.
  Sui generis

 12. #292
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-10-2007
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pėrshendetje te gjithve tifoz te Realit vertet me ka befasu reali pasi e du shum po baptista edhe pepen qe shum kush e ka kesh sot e tregoj veten pepe te gjith po pepe diqka jazhtzakonisht i pa kalushem

 13. #293
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  34
  Postime
  11,961
  Faleminderit
  1
  23 falenderime nė 22 postime
  MAKINERI E RENDE, ARTILERI:

  Shikoni BAPTISTEN si i mban ne krah Raul dhe Robinhon, pas shenimit te golit:

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Davius : 24-12-2007 mė 08:52
  My silence doesn't mean I am gone!

 14. #294
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga Davius Lexo Postimin
  MAKINER E RENDE, ARTILERI:

  Shikoni BAPTISTEN si i mban ne krah Raul dhe Robinhon, pas shenimit te golit:

  hahahahha edhe ronaldinjon e kishte majt ka vend dhe per te
  urime urimeeeeeeeeeeeeeee
  JO SEKS PARA MARTESE

 15. #295
  ReaL maDriD Maska e ReaLFan
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  N'Zvicerr
  Postime
  1,199
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  OOOo urimeeee ooo tifozet e realit a jemi me te miret a jo????
  ReaL madriD
  Campeón de Liga 2007/08
  Repasa el triunfo de la Liga 07/08 del Real Madrid.

 16. #296
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Jemi jemi me te fortit .


  Pepe ka qenė me Robinhon me te miret ne fushe , edhe normal aty 1njeshiii i skuadres Iker Casillas qe gjuajtjet e R10 , Eto'o i pritke si mollė

  Ndersa Rauli me RVN luani gugjar me lojtaret e Barces .


  ALWAYS WITH YOU {REAL MADRID}

  ---
  Ndeshjen e radhes e kemi me Zaragozen ne shtepi (ndoshta nuk eshte problem i madh)
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 17. #297
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  du barazim me saragozen aman se pastaj
  do ringjallen keto fantakokakolat me shpresen e tyre per titull
  eh skane faj tiozet e barces eshte kohe festash dhe enderrojne
  JO SEKS PARA MARTESE

 18. #298
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Reali i Madrid po mendon te leviz shumė ne Merkato : Reali deshiron ne rradhet e veta : Ronaldinhon , Luka Modriē , Ibrahimoviē , Vuciniē , De Rossin e shume te tjerė .

  Ndersa per shitje ka nxerr keta emrat : Saviola , Drenthe , Solado e disa te tjer qe nuk jane ne planet e gjermanit , Shuster.
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 19. #299
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  32
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Urime Real Madrit dhe juve tifozeve te Realit. E kisha theksuar dhe me pare qe kete perballje do ta fitonte Reali, pasi po tregon loje gjithnje e ne rritje, e kunderta e Barcelones qe po tregon luhatje te herepashershme ne lojen e saj dhe ne formacion nuk po gjen nje ekuiliber te duhur. Robinho, Gutti dhe Baptista bene dje nje loje te mrekullueshme ku nuk mungoi spektakli ndersa nga ana tjeter Ronaldinho zhgenjeu serish ku gjate 90 min loje ka fituar vetem 1 faull. Gjithashtu dhe pjesa tjeter e ekipit nuk tregoi loje kompakte dhe nuk bene lidhjen e duhur repartet midis tyre.

  Urime Realit.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 20. #300
  Perjashtuar Maska e DoLpHiN
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  Hono Lulu
  Postime
  1,454
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Urime per fitoren Edhe pse me vjen keq ta pranoj , u larguat me 7 pike :|
  Urime edhe Casillas se ishte world-class dje...

Faqja 15 prej 26 FillimFillim ... 5131415161725 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. FC Real Madrid
  Nga Fittox nė forumin Futbolli
  Pėrgjigje: 499
  Postimi i Fundit: 27-08-2009, 18:21
 2. Pėrgjigje: 217
  Postimi i Fundit: 17-06-2007, 21:16
 3. BAYERN MUNCHEN kualifikohet
  Nga Davius nė forumin Futbolli
  Pėrgjigje: 164
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 17:41
 4. Fotomodelet e dobėta pėrjashtohen nė Madrid
  Nga Fiori nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-09-2006, 13:56
 5. Himni i ekipit.
  Nga bayern nė forumin Futbolli
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-01-2006, 19:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •