Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Kurs pr gjuhn Franceze n Kosov?

  Pershendetje !!
  doja ta di a ka kurs ne gjuhe franqeze ne Kosove ??
  e di se ka per gjuhe angleze( normal) italisht e per gjermanisht, por nuk kam degjuar per frengjisht , a din kush ??

  respekt
  Marijuana85
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e AVICENNA
  Antarsuar
  29-06-2007
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Marijuana85 Lexo Postimin
  Pershendetje !!
  doja ta di a ka kurs ne gjuhe franqeze ne Kosove ??
  e di se ka per gjuhe angleze( normal) italisht e per gjermanisht, por nuk kam degjuar per frengjisht , a din kush ??

  respekt
  Marijuana85


  Shko te katedra e gjuhes frenge ne fakultet pyet ata sigurisht qe dine te gjitha infot per kete ,sa e di une aty jane mbajt disa kurse edhe per qytetar me nje pages t vogel ,sjam shume i sigurt ,

  mirembetesh
  Ather si nj shkmb deti, ngrihet shqiptari
  Ather n'luft si shqipe, hidhet guximtari,

 3. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  04-02-2003
  Postime
  446
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Arrow

  Pergjigjen direkte t'a ka dhene ky me lart.
  Meqense interesohesh per gjuhen frenge mendoj se mund te te sherbej ky informacion me poshte.Eshte link i nje website francez me funksion mesimdheninen e frengjishtes:
  http://www.tv5.org/TV5Site/enseigner..._apprendre.php

  gjithashtu shih:http://www.rfi.fr
  Aty ke lajme te lehtesuara per njerrez qe jane ende ne nivele jo te avancuara te gjuhes.
  Plus kesaj per kurse frengjishteje ne Kosove mund te pyesesh ne adresen email te Radio France Internacional/shqip: redaksia.shqipe@rfi.fr
  Po ke ndonje pyetje tjeter lere nje shenim ne kete faqe forumi.

  Good luck

 4. #4
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  avicenna e wittstar ; shume flm per postimet e juaja ...
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 5. #5
  Pasioni pr shkencn Maska e Qendi
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje !!
  doja ta di a ka kurs ne gjuhe franqeze ne Kosove ??
  e di se ka per gjuhe angleze( normal) italisht e per gjermanisht, por nuk kam degjuar per frengjisht , a din kush ??
  - Nuk di saktesisht , diku ne Prizren sht kursi per gjuh : Gjermani , Angleze , Franceze.
  Per me shum e ke lajmrimin ne TVOpinion.

 6. #6
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  faleminderit Qendi
  kalo bukur
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e AVICENNA
  Antarsuar
  29-06-2007
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  keto dite do filloj te mbahet ,ashtu siq te thash ne katedren e gjhes frenge ne UP.lajmrohu,per studenta qmimet jone te lira si kame degjuar!

  Suksese
  Ather si nj shkmb deti, ngrihet shqiptari
  Ather n'luft si shqipe, hidhet guximtari,

 8. #8
  Self Confidence Maska e Gimi3
  Antarsuar
  24-10-2006
  Vendndodhja
  Atje ku Fati i prcjell Guximtart !
  Mosha
  33
  Postime
  1,028
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Marijuana85 Lexo Postimin
  Pershendetje !!
  doja ta di a ka kurs ne gjuhe franqeze ne Kosove ??
  e di se ka per gjuhe angleze( normal) italisht e per gjermanisht, por nuk kam degjuar per frengjisht , a din kush ??

  respekt
  Marijuana85
  Ne Prishtine , ne mesin e gjuheve qe i permende ne te cilat mbahen kurse , ka edhe kurse te Gjuhes Frenge , meqenese jam student ne Fakultetin Filologjik - Departamenti Gjuhe Dhe Let. Angleze , gjuhe te dyte une zgjodha gjuhen frenge ( me pelqen shume gjuha frenge ) , ne kohen kur mbanim ligjeratat , neper zyret e departamentit te gjuhes frenge ishin edhe kurset qe mbaheshin.

  Tani dua te shtroj nje pyetje pak shaka pak kurreshtje

  Ke ndermend te japesh kurse ne gjuhen frenge ne Kosove ?
  Fitorja Vjen Me Durim , Gzimi Vjen Pas Dshprimit Dhe Pas do Veshtirsie Ka Lehtsim .

 9. #9
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Gimi3 Lexo Postimin
  Ne Prishtine , ne mesin e gjuheve qe i permende ne te cilat mbahen kurse , ka edhe kurse te Gjuhes Frenge , meqenese jam student ne Fakultetin Filologjik - Departamenti Gjuhe Dhe Let. Angleze , gjuhe te dyte une zgjodha gjuhen frenge ( me pelqen shume gjuha frenge ) , ne kohen kur mbanim ligjeratat , neper zyret e departamentit te gjuhes frenge ishin edhe kurset qe mbaheshin.

  Tani dua te shtroj nje pyetje pak shaka pak kurreshtje

  Ke ndermend te japesh kurse ne gjuhen frenge ne Kosove ?
  pershendetje Gimi3,
  ja pergjegja ime: jo, por nuk eshte ideje e keqe !! , a do te behesh nxens i jem a ?
  jo jo e kam pas thjesht ta dij, per informat, nese me bjen puna te marona me naj nje qe eshte ne kosove ....
  ja pra flm shume shume per postimet e juaja ...
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 10. #10
  Self Confidence Maska e Gimi3
  Antarsuar
  24-10-2006
  Vendndodhja
  Atje ku Fati i prcjell Guximtart !
  Mosha
  33
  Postime
  1,028
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Marijuana85 Lexo Postimin
  pershendetje Gimi3,
  , a do te behesh nxens i jem a ?
  ja pra flm shume shume per postimet e juaja ...
  Pershendetje Marijuana85 ,

  Kenaqesia do te ishte e imja , te tregova me siper me pelqen gjuha frenge ,
  kam bindjen qe sjam edhe aq nxenes i keq , ta tregoj edhe deftesen e notave & sjelljeve te mia ... mendoj se kjo do te jete mjaft bindese me qellim qe te me pranoni si nxenesi juaj
  Fitorja Vjen Me Durim , Gzimi Vjen Pas Dshprimit Dhe Pas do Veshtirsie Ka Lehtsim .

 11. #11
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Gimi3 Lexo Postimin
  Pershendetje Marijuana85 ,

  Kenaqesia do te ishte e imja , te tregova me siper me pelqen gjuha frenge ,
  kam bindjen qe sjam edhe aq nxenes i keq , ta tregoj edhe deftesen e notave & sjelljeve te mia ... mendoj se kjo do te jete mjaft bindese me qellim qe te me pranoni si nxenesi juaj
  Pershendetje Gimi3,

  Po te besoj se je nxenes i mire , te pranoj
  Po e bejm nje "deal", ti me meson Shqip e une ty gjuhen Frenge , haha
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 12. #12
  Self Confidence Maska e Gimi3
  Antarsuar
  24-10-2006
  Vendndodhja
  Atje ku Fati i prcjell Guximtart !
  Mosha
  33
  Postime
  1,028
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Marijuana85 Lexo Postimin
  Pershendetje Gimi3,

  Po te besoj se je nxenes i mire , te pranoj
  Po e bejm nje "deal", ti me meson Shqip e une ty gjuhen Frenge , haha
  ska probl. me rendesi te ndihmojme njeri-tjetrin per gjerat qe deshirojme ti perfeksionojme

  Kur mund t'ia fillojme ?
  Fitorja Vjen Me Durim , Gzimi Vjen Pas Dshprimit Dhe Pas do Veshtirsie Ka Lehtsim .

 13. #13
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Gimi3 Lexo Postimin
  Kur mund t'ia fillojme ?
  Kur duash
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  france
  Mosha
  44
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  miredita a din kush se a ka ndonje forum te shqipetareve ne france ose nje site qe te kemi komunikim me njeri tjetrin ju faleminderit dino france me ktheni pergjogje
  shazi

Tema t Ngjashme

 1. Tahir Zemaj
  Nga Brari n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 01-01-2011, 09:45
 2. Paketa e propozuar nga Ahtisari pr statusin final t Kosovs
  Nga Nice_Boy n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 451
  Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
 3. Bisedimet pr statusin e Kosovs n tetor 2005
  Nga Harudi n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 08-10-2005, 16:27

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •