Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
  1. #1
    DR-GR Maska e oliver55
    Anëtarësuar
    07-09-2007
    Vendndodhja
    Europa
    Postime
    666

    Nëse kërkoni persona në Greqi - bëjeni kërkesën tuaj këtu

    nese kerkoni persona ne greqi. jap ndihmen time.

  2. #2
    benfika Maska e benfika
    Anëtarësuar
    29-10-2005
    Vendndodhja
    Ne Portugali
    Postime
    2

    kerkoj djalin e halles

    Me fal per shqetesimin.Kisha kohe qe nuk kisha hyre ne kete forum e nuk e dija qe ishte hapur kjo tema e re per njerezit qe kerkojne te afermit qe nuk i din ku mund ti kene.Lexova postimin tend e mendova te hy ne kontakt me ty.Une kerkoj nje djalin e halles qe jeton ne greqi ka nja 12vjet.Para ca viteve kisha kontakt me te dhe jetonte ne Krete.Pastaj shkoi me pune ne Athine.Kam pasur edhe prej Athine kontakt vetem nja 2 here dhe pastaj ai e ka humbur ose nderruar nr.e celularit.Tentoj ta kontaktoj ne ate nr.por me del sekretaria dhe thote qe ky nr. nuk ekziston me.Te them te drejten sdi çfare te bej me per ta kerkuar sepse edhe une nuk ndodhem aty afer per arsye se jetoj ne Portugali.Nuk e di si do te falenderoja ne qofte se do me jepje ndonje informacion mbi vendndodhjen e tij,çdo informacion brenda mundesive tuaja.Une te kam nisur edhe nje foto tijen qe mesa shoh une punon o ka punuar ne nje cafe o bar.Nuk pres pergjigje te shpejte se e kuptoj qe edhe ju keni jeten tuaj,punet e perditshme.Ne qofte se gjeni ndonje informacion kurdo qofte une po ju le nje kontakt timin. e mail.
    arvidabazi@hotmail.com arvid69@gmail.com ose nr.cel.mjafton te me nisesh 1 zile e te marr une menjehere.00351918133842.Edhe nje here te kerkoj falje per shqetesimin por e shoh qe e vetmja shprese qe kam per ta gjetur jeni ju.flm dhe shpresoj te degjohemi shpejt

  3. #3
    Perjashtuar Maska e Renea88
    Anëtarësuar
    02-04-2005
    Vendndodhja
    ne bote
    Postime
    79
    kerkoj nje mikun tim teepr te ngushte, e quajne Alfred Lluka, ka qene oficer ne MPB, u largua ne 1991 ne greqi, e di qe ka qene ne igumenice dhe qe atehere nuk kam degjuar me gje...a ke mundesi ta kerkosh kete njeri?
    te falemnderit

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Engjo
    Anëtarësuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    Ne shtepine time
    Postime
    16

    Pershendetje

    Citim Postuar më parë nga benfika Lexo Postimin
    Me fal per shqetesimin.Kisha kohe qe nuk kisha hyre ne kete forum e nuk e dija qe ishte hapur kjo tema e re per njerezit qe kerkojne te afermit qe nuk i din ku mund ti kene.Lexova postimin tend e mendova te hy ne kontakt me ty.Une kerkoj nje djalin e halles qe jeton ne greqi ka nja 12vjet.Para ca viteve kisha kontakt me te dhe jetonte ne Krete.Pastaj shkoi me pune ne Athine.Kam pasur edhe prej Athine kontakt vetem nja 2 here dhe pastaj ai e ka humbur ose nderruar nr.e celularit.Tentoj ta kontaktoj ne ate nr.por me del sekretaria dhe thote qe ky nr. nuk ekziston me.Te them te drejten sdi çfare te bej me per ta kerkuar sepse edhe une nuk ndodhem aty afer per arsye se jetoj ne Portugali.Nuk e di si do te falenderoja ne qofte se do me jepje ndonje informacion mbi vendndodhjen e tij,çdo informacion brenda mundesive tuaja.Une te kam nisur edhe nje foto tijen qe mesa shoh une punon o ka punuar ne nje cafe o bar.Nuk pres pergjigje te shpejte se e kuptoj qe edhe ju keni jeten tuaj,punet e perditshme.Ne qofte se gjeni ndonje informacion kurdo qofte une po ju le nje kontakt timin. e mail.
    arvidabazi@hotmail.com arvid69@gmail.com ose nr.cel.mjafton te me nisesh 1 zile e te marr une menjehere.00351918133842.Edhe nje here te kerkoj falje per shqetesimin por e shoh qe e vetmja shprese qe kam per ta gjetur jeni ju.flm dhe shpresoj te degjohemi shpejt

    E lexova me vemendje postimin tuaj edhe me vjen keq per kete qe ju ka ndodhur juve!
    Ajo qe doja te shtoja eshte, per te plotesuar sa me mire kete njoftim qe keni bere, a e keni mundesine qe te bashkangjisni edhe nje foto te kusheririt tuaj pasi cdo kush mund ta lexoj kete shkrim ose edhe mund ta kene pare djalin e halles tuaj por nqs ju nuk vendosni nje foto mundesite qe dikush te pergjigjet ketu jan te pakta. Me respekt Engjo
    Jetoje jeten sa je i ri .!!

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anëtarësuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,822
    Ti sikur je CIA mer daje qe thu postoni ketu ene ja u gjej une.

  6. #6
    DR-GR Maska e oliver55
    Anëtarësuar
    07-09-2007
    Vendndodhja
    Europa
    Postime
    666
    Me aq sa kam mundesi, dhe brenda ligjeve.bej te pamunduren per te gjetur gjerez te humbur.Pa as nje lloj interesi,thjesht ne menyre njerzore.
    PARA KOMBIT DHE KOMBESISE. VE NJERIUN;

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-09-2010
    Postime
    2

    Thumbs up

    Citim Postuar më parë nga oliver55 Lexo Postimin
    nese kerkoni persona ne greqi. jap ndihmen time.
    kerkoj shokun tim te ngusht qe kam 4 a 5 vjet qe spo lidhem dot quhet artur golloshi banonte ne rodos ju faleminderit ari bishanitelavivisrael

  8. #8
    IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
    Anëtarësuar
    11-03-2003
    Vendndodhja
    GreeCe
    Postime
    150
    ore beni ndonje kerkes serioze ca jane keto kerkoj aqif kopertonin edhe kaq thoni moshen nga eshte edhe pse ofrohet tjetri te ndihme ju nuk jepni as informacione te sakta nccc e di sa aqifa e kopertona mund te jen ne gr me te njetin emer as mosh as foto lini informacion te sakte
    Na mbyten servilat.com

  9. #9
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    24-09-2011
    Postime
    1

    Kerkoj Rikard Priftin

    Kerkoj nje mikun tim nga Tirana me emrin Rikard Prifti qe ka shkuar ne Athine ne vitin 1993. I kam humbur kontaktet ne vitin 1998. Eshte 46 vjec. Ju falenderoj pa mase per ndihmen qe mund te me jepni.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Elton Luarasi : 03-10-2011 më 03:41

  10. #10
    E dua letërsinë Maska e chengiz
    Anëtarësuar
    25-03-2012
    Vendndodhja
    Kukes
    Postime
    102
    pershendetje me dhimbje te thell ju lus qe ta kerkoni ne te gjith boten te gjith shqiptaret qe jeton jash territorit te shqiperis te kerkojn vajzen nga kukesi bleona ahmataj ju lus per konsiderat dhe nese gjeni ndonje informacion ju lutem informoni stafin e njerezve te humbur si dhe mund te hyni edhe ne faqen zyrtare te saj www.njereztehumbur.al per te pa foten

    ta bashkojme nenem me te bijen se ne ket rrembim jam shum i sigur se kan lidhje te afermit e bleones sidomos gjyshja e saj dhe halla

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-09-2012
    Postime
    3

    Post Kërkojmë djalin në Greqi

    Kërkojmë djalin në Greqi që prej 15 vjetësh
    Quhet Bledion TERPOLLARI - nga Laçi. Kush e ka parë dhe ka dijeni ju lutem na ndihmoni sidomos ju lutem shokëve të tij të gjimnazit "At Shtjefën Gjeçovi" të Laçit
    Ndryshuar për herë të fundit nga flamur.t : 23-11-2012 më 13:58

  12. #12
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-09-2012
    Postime
    3
    Kërkojmë prej 15 vjetësh Bledion Terpollarin në Greqi ju lutem të gjithëve që kush e ka parë dhe ka dijeni të njoftojë në flamurterpo@hotmail.com. Kërkojmë ndihmën e shokëve të tij në të gjimnazit "At Shtjefën Gjeçovi" të Laçit
    Për të parë foton kliko në njerëz të humbur

  13. #13
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-09-2012
    Postime
    3
    Kërkojmë prej 15 vjetësh djalin tonë në Greqi, quhet Bledion Terpollari Ju lutem të gjithëve që, kush e ka parë apo ka dijeni për diçka të njoftojë në flamurterpo@hotmail.com. Veçanërisht kërkojmë ndihmën e shokëve të tij të gjimnazit "At Shtjefën Gjeçovi" në Laç si dhe ju lutem gjithë atyre që kanë udhëtur apo jetuar ose që dinë diçka të na i thonë në mënyrë anonime.........
    Për të parë foton kliko në njerëz të humbur[/QUOTE]

Tema të Ngjashme

  1. Nëse kërkoni persona në Turqi - bëjeni kërkesën tuaj këtu
    Nga White_Shadow:) në forumin Në kërkim të personave të humbur
    Përgjigje: 23
    Postimi i Fundit: 31-05-2015, 07:40
  2. Nëse ju kërkoni persona të humbur në USA
    Nga ImHere në forumin Në kërkim të personave të humbur
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 13-09-2006, 11:11
  3. 6 Persona Kalojne Lanen me Varke
    Nga Hyllien në forumin Lojra dhe rebuse
    Përgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 11-11-2005, 04:23
  4. Evropa dhe vrasësit e gjuhëve
    Nga Kryeplaku në forumin Gjuha shqipe
    Përgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 23-12-2004, 08:51

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •