Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 64
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Antarsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,326
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Po sepse nuk e ka njeri mendjen tek te persekutuarit e vertete, sic thote mondishall, por e kane mendjen tek statistikat (votat, me sakte).

 2. #42
  Perjashtuar
  Antarsuar
  04-02-2003
  Postime
  446
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Post Pergjigje Zarathustres(II)

  Citim Postuar m par nga Zarathustra. Lexo Postimin
  Ky ligj duhet te anullohet menjehere. Dhe ne fakt prespektiva eshte e tille. $500 milione dollare qe i faturohen nje shoqerie, pa asnje argument ligjor, moral dhe socialo-ekonomik. Shqiperia po farketon edhe nje here brezin e qylit, te kotit dhe te hicit. Brezin e pamerites, e paaftesise, dhe te paraziteve. $500 milione dollare per nje vullnet politik qe shqiptaret e perkrahen masivisht per 50 vjet dhe qe askush nuk mund te vertetoje te kunderten.

  Kjo eshte kafsheri. Perse nuk duhet te ngrihen tashme pasardhesit e te burgosurve politike te Zogut, pra niperit e Bajram Currit, Hasan Prishtines, Avni Rustemit etj etj e te kerkojne demshperblim per gjysherit e tyre te vrare pa gjyq dhe per politike?
  Ku t’i krkoj rrnjt e tua, Parti?
  Si nj rap madhshtor mbi kt vend t lasht
  Ke mbir ndan udhs ku shkojn shtrngatat
  Ato rrahin t t shkulin,
  Por ti ve vaditesh
  Prej shqots s tyre
  Dhe mes shqotave rritesh.

  Urime mister Zar,si gjithe komunistet duket se di ti bish mire lapsit.Prandaj them une qe ato parate duhen mare nga kontot e familjeve te enver hoxhes dhe te ramiz alise.
  Keta qe permend ti Bajram Curri,Hasan Prishtina e Avni Rustemi mbase jane edhe nder themeluesit te tradites demokratike,zogiste apo komuniste,ne te diaspores vetem sa u kemi degjuar emrat,a mund te na informosh ne te tjereve c'te mire apo c'te keqe i kane berre keta njerrez ketij kombi.Na informo sakt pastaj mund te flasim.
  Une personalisht po mendohem te kerkoj 9 bilion dollar demshperblim nga Turqia per shperfytyrimin qe i ka bere kombit tim gjate 500 vjeteve sundim.(qe mos bie ne konflikt me ligjin po e them ketu te verteten se nuk kam nderment te perdor asnje mjet te jashteligjshem per t'a detyruar Turqine te m'i jape parate.) Demshperblim per:

  1.Vrasje,perdhunime,djegje fshaterash ne nje periudhe kohe prej 500 vjetesh.
  2.Nderhyrje me dhune ne identitetin fetar te kombit tim me pasoja historike
  3.Marrje peng e djemeve te parise shqiptare,shperdorimi i atyre princave te rrembyer
  4.Masakra e pabese e Manastirit me 9 gushtit 1830.(...Pas tyre, po at dit t 9 gushtit u vran t masakruar po n vendin e ceremonis edhe 800-1 000 shqiptar...)

  Meqense fizikantet na sqarojne se vete Historia e Universit nuk eshte me teper se nje sekonde nuk shoh ndonje arsye perse te mos t'ja paraqes keto kerkesa legjitime zyrtarisht Presidentit te Turqise ne takimin tone te rradhes,nga e cila kerkese do te hiqja dore vetem ne se ai brenda nates i shnderron te gjithe turqit e sotem ne te Krishtere,dhe besoj se nuk do kish arsye per t'u ankuar ky do te ishte vetem nje aplikim post-invasion i kultures turke qe me argumentin e kualitetit te mprehtesise ,Shqiperine e Krishtere e shnderroi ne muzilmanike.

  ---------------------------------------------------------------

  The man who has not anything to boast of but his illustrious ancestors is like a potato-the only good belonging to him is underground- Thomas Overbury

 3. #43
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-04-2003
  Postime
  1,348
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  Te burgosurit politike perbejne qe ne status, nje shkelje ligjore. Njohja e ketij statusi nga parlamenti per mijera njerez eshte nje padrejtesi ne vetvete dhe nje precendet anti-ligjor masiv. Ne cdo shtet modern nje status te tille qe te jep te drejte per perfitim ta jep vetem gjykata, dhe jo parlamenti. Eshte gjykata (e pavarur) qe percakton balances e peshores se drejtesise, dhe verteton pafajesine e seicilit.

  Prej ketej lind pyetja, perse ish-te perndjekurit fituan "gjyqin" ndaj shqiptareve (qe do paguajne tashme miliona) pa vajtur kurre ne gjykate, pra pa e provuar kurre fajesine e pales tjeter?? Populli shqiptar u shpall fajtor dhe iu ngarkua nje pagese marramendes e barabarte me shumen e investimeve kapitale te shtetit shqiptar ne nje vit. Pra nje vit shqiptaret duhet te punojne dhe paguajne taksa pa perfituar ne menyre absolute asnje shkolle, rruge, ujesjelles, spital etj etj. Kjo shume eshte mbi dhe pertej asaj qe eshte paguar deri tani per ish-te perndjekurit politke per strehim, shkollim, rehabilitim etj etj, qe i ka kaluar te 250 milione dollare.

  Gjate 92-97 ne Shqiperi mbi 500,000 njerez moren statusin e te perndjekurit politik, nje abuzim ky jo pa kosto mbi shoqerine shqiptar. Mijera u futen ne universitete e shkolla pa konkurse, perfituan shtepi, vende pune, letra me vlere, bursa jashte shtetit pa asnje merite. Shumica ishin me status fallco, pasi edhe shoqata e ish-te perndjekurve ka deklaruar jo me shume se 150 mije te burgosur, perndjekur dhe internuar politike ne 50 vjet. Koston pra per mbi 350 mije shqiptare qe abuzuan me kete status e paguan shqiptaret e tjere qe ne fakt kane vuajtur jo pak nga komunizmi. E paguoi ai fermeri ne fshat qe dikur ishte nje kooperativist e merrte 30 leke ne dite per 12 ore pune, e qe sot nuk merr dot asnje sunvencion nga shteti se ato para i marrin ish-te perndjekurit, e paguan ai puntori i kantiereve te ndertimit, i fabrikave e uzinave qe punonte pa hile, dhe me ndershmeri per ate vend 6 dite ne jave, e qe doli po me gisht ne goje nga ai sistem. Pra perse mos te kerkojne dhe keta demshperblim per punen e tyre atehere, a mos valle 30 leke ne dite ishte nje pagese e mjaftueshme per kooperativistin?

  Per sa kohe shoqeria shqiptare do vazhdoje te paguaj per nje shtrese te tille parazite.

 4. #44
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Antarsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime n 17 postime

  Dekretohet demshperblimi per ish-te denuarit politike

  Presidenti Bamir Topi dekretoi sot shpalljen e ligjit nr. 9831, Per demshperblimin e ish te denuarve politike te regjimit komunist.

  Ligji u miratua ne Kuvend ne seancen parlamentare te dates 12 nentor. Ne kete seance, deputete te PS-se ne fjalimet e tyre kerkuan nje fature financiare per realizimin e demshperblimit.

  Dekreti eshte ne mbeshtetje te neneve 93 dhe 84, pika 1 te Kushtetutes.
  Ligji u miratua ne Kuvend ne seancen parlamentare te dates 12 nentor. Ne kete seance, gjate debateve per kete ligj, deputete te PS-se ne fjalimet e tyre kerkuan nje fature financiare per realizimin e demshperblimit. Ne pergjigje te pretendimeve te deputeteve te PS-se, zoti Patozi tha se ky projektligj nuk synon ekuivalentimin e dhimbjes se madhe njerezore, ekuivalentimin e denimeve te renda kolektive, ekuivalentimin e 100 mije viteve burg. Ne nuk mundemi kurre edhe sikur te kemi ne dispozicion buxhetin e BE apo SHBA te ekuivalentojme krimet e regjimit gjakatar, por ne perpiqemi te bejme aq sa kjo shoqeri mundet te beje ne kete kohe, tha ne senacen e 12 nentorit Patozi
  Ndryshuar pr her t fundit nga biligoa : 30-11-2007 m 22:12
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 5. #45
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,083
  Faleminderit
  64
  769 falenderime n 629 postime
  Demshperblimi, emrat e 3200 te perndjekurve

  E Enjte, 28 Maj 2009

  Gazeta "Koha Jone", ka siguruar listen e dyte per te cilen Ministria e Drejtesise ka vendosur se cilet do te jene 3198 perfituesit e tjere nder ish-te perndjekurit e regjimit komunist. Para disa kohesh ne saje te ligjit "per demshperblimin e ish te denuarve politike te regjimit komunist", dhe me pas me ane te miratimit ne Keshillin e Ministrave, te demshperblimit financiar per ish-te denuarit politike te regjimit komunist per vitin 2008, perfituan 1 400 persona te cilet benin pjese ne listen e pare.

  Ne listen e dyte qe zbardhet sot nga "Koha Jone", ata te cilet do te perfitojne jane 3198 persona te cilet kane qene te denuar politike gjate regjimit komunist. Per t'u miratuar perfundimisht lista per kompensimin e ish-te perndjekurve pritet edhe nje vendim i Keshillit te Ministrave. Burime nga Ministria e Drejtesise pranojne se keta do te jene emrat ne menyre definitive te cilet do te perfitojne.

  Demshperblimi i ish-te perndjekurve do te realizohet nepermjet kesteve per tete vjet ku shuma qe ata do te marrin eshte 720 000 leke te reja per cdo vit burg qe ata kane bere. Buxheti qe eshte alokuar per demshperblimin e plote te te perndjekurve, eshte 800 milione USD, ku qeverise i takon perkatesisht te shpenzoje 100 milione USD ne vit. Realizimi i ketij buxheti eshte bere dhe do te vazhdoje qe te behet nepermjet kredive te buta qe ka marre Ministria e Financave. Procesi i cili pritet te mbaroje per tete vjet, mendohet qe te demshperbleje gjithsej 3198 persona te cilet kane dorezuar dokumentacionin dhe kane aplikuar per te marre kompensimin. Te gjithe personat kane dorezuar dokumentacion te zgjeruar se bashku me dosjen qe kane pasur. Dhenia e parave ne forme simbolike u be pas nje sere premtimesh qeveritare por edhe protestash nga ana e tyre.


  LISTA E DYTE E 3198 E ISH-TE PERNDJEKURVE QE PERFITOJNE DEMSHPERBLIM

  NR Dosja Data Emri Atesia Mbiemri
  1 1 30.01.2008 Syrja Hair Vrapi
  2 2 30.01.2008 Aqif Murat Mehalla
  3 5 30.01.2008 Petro Jorgji Taku
  4 8 30.01.2008 Dhimitraq Tholloraq Duma
  5 9 30.01.2008 Lumturi Shyqyri Frashri (Bakiri)
  6 12 30.01.2008 Fehmi Estref Frashri
  7 13 30.01.2008 Shazivar Dan Dervishi
  8 14 30.01.2008 Enver Sefer Allmua
  9 15 30.01.2008 Ernest Adil Tushe
  10 19 31.01.2008 Bujar Dilaver Koxhaxhiku
  11 21 31.01.2008 Reshat Isuf Qosja
  12 22 31.01.2008 Mustafa Rexhep Peposhi
  13 23 31.01.2008 Islam Riza Spahiu
  14 25 31.01.2008 Astrit Kadri Mua
  15 27 01.02.2008 Ahmet Zylfo Beqaj
  16 27 01.02.2008 Ahmet Zylfo Beqo
  17 30 01.02.2008 Kujtim Fazlli Ymeri
  18 33 01.02.2008 Zef Tom Daji
  19 36 01.02.2008 Jonuz Zenel Pea
  20 38 01.02.2008 Miltiadh Athino Feshti
  21 41 01.02.2008 Ymerr Bajram Ballushi
  22 41 01.02.2008 Ymer Bajram Allushi
  23 42 01.02.2008 Ali Ymer Hoxha
  24 44 04.02.2008 Petro Sali Laho
  25 45 04.02.2008 Hysen Ibrahim Shehu
  26 51 04.02.2008 Vesel Selman Xhediku
  27 52 04.02.2008 Mustafa Ahmet Arapi
  28 58 04.02.2008 Kristofor Spiro Zeno
  29 63 04.02.2008 Sulejman Qerim Bai
  30 69 04.02.2008 Serjan Veledin Hoxha
  31 71 04.02.2008 Petrit Estref Mane
  32 74 04.02.2008 Gaqe Spiro Gjoni
  33 77 04.02.2008 Prend Zef Marku (Preng)
  34 79 04.02.2008 Tom Mark Lumaj
  35 81 04.02.2008 Kasem Karafil ala
  36 83 04.02.2008 Hamdi Mendo Feraj
  37 84 04.02.2008 Mustafa Selman Sula
  38 86 04.02.2008 Bujar Mehmet Gucija
  39 89 04.02.2008 Shahin Bajram Musaj
  40 92 04.02.2008 Shefqet Xhemal Kau
  41 95 04.02.2008 Njazi Mehmet Pilku
  42 96 04.02.2008 Hetem Feti Hyska
  43 97 04.02.2008 Mesud (Maksut) Kadri Sheshi
  44 98 04.02.2008 Riza Teki Mullaj
  45 99 04.02.2008 Martin Pjeter Priska
  46 100 04.02.2008 Shefqet Dalip Koseni
  47 101 04.02.2008 Gani Yzeir Palla
  48 116 4/2/2008 Shaqir Syl Peka
  49 122 4/2/2008 Sadik Ibrahim Lleshaj
  50 123 05.02.2008 Ali Abaz Shtraza
  51 123 05.02.2008 Ali Abaz Shtraza
  52 124 05.02.2008 Hasim Maksut Mema
  53 125 05.02.2008 Nazmi Nuh Bica (Bicaj)
  54 126 05.02.2008 Syrja Imer Rustani
  55 127 05.04.2008 Dashi Alo Satko
  56 129 05.02.2008 Sotiraq Kristaq Andoni
  57 130 05.02.2008 Adem Bektash Vila
  58 132 05.02.2008 Haxhi Ahmet Turku
  59 135 05.02.2008 Reshat Tefik Silaj
  60 150 5/2/2008 Mihal Stilian Zhanga
  61 168 05.02.2008 Ferdin Hysen Rami
  62 170 05.02.2008 Pandi Kozma Dino
  63 171 05.02.2008 Ferit Avdyl Myrteza
  64 174 05.02.2008 Rexhep Ramazan Sijani
  65 176 05.02.2008 Llesh Ndue Marku
  66 179 05.02.2008 Bukurije Selman Krosi (Sade)
  67 180 05.02.2008 Eqerem Baftjar Zeqja
  68 181 05.02.2008 Bardhyl Llazar Mano
  69 186 05.02.2008 Xhelil Mualim Rustani
  70 193 05.02.2008 Asllan Rustem Haxhiu
  71 194 05.02.2008 Nuz Halil Bushaj (Halili)
  72 196 06.02.2008 Sadetin Shaban Taipi
  73 197 06.02.2008 Zef Rrok Lushi
  74 198 06.02.2008 Bajram Zyber Haxhiq (Zenel)
  75 200 06.02.2008 Mehdi Rustem Shalari
  76 201 06.02.2008 Azbi Adem Hoxhaj
  77 202 06.02.2008 AleksandrSafet Murra
  78 203 06.02.2008 Mark Preng Qafa
  79 205 06.02.2008 Fejzo Xhelo Taka
  80 207 06.02.2008 Osman Ismail Mezja
  81 211 08.02.2008 Shyqyri Qamil Avdyli
  82 212 06.02.2008 Vasillo Pavli Llokoshi
  83 214 06.02.2008 Osman Mustafa Meta
  84 215 06.02.2008 Prenushe Zef Deda
  85 219 06.02.2008 Nexhip Ramadan Zdrava
  86 220 06.02.2008 Rakip Banush Qeti
  87 222 06.02.2008 Rexhep Kalem Stafa
  88 225 06.02.2008 Bezat Islam Allko (Allkaj)
  89 229 06.02.2008 Ndrek Zef Matjashi (Jashaj)
  90 232 06.02.2008 Xhemal Han Tota
  91 238 06.02.2008 Mustafa Musa Likalla
  92 240 06.02.2008 Maze Shuaip Maze
  93 241 06.02.2008 Ahmet Bejtash Braho
  94 242 06.02.2008 Pano Foto Lapa
  95 248 06.02.2008 Ruzhdi Sali Osmanagiq
  96 250 06.02.2008 Zef Dod Gjeloshaj
  97 262 06.02.2008 Mihal Koli Komini
  98 273 06.02.2008 Maria Mikel Tui
  99 279 06.02.2008 Izet Osman Bali
  100 280 06.02.2008 Idriz Mehmet Mua
  101 282 06.02.2008 Hasan Beqir Gjata
  102 286 07.02.2008 Malo Myrto Hoxhaj
  103 288 07.02.2008 Jorgo (Loli)Vasil Rubije
  104 290 07.02.2008 Gjet Dod Pauku
  105 293 07.02.2008 Perikli Mihal Gushi
  106 294 07.02.2008 Rakip Ajaz Haderi
  107 294 07.02.2008 Rakip Ajaz Hadri
  108 295 07.02.2008 MuharremOsman Kotorri
  109 297 07.02.2008 Mehmet Qerim Aliaj
  110 298 07.02.2008 Alqiviadh Mantho Kuuli
  111 299 07.02.2008 Pjetr Zef Marku
  112 302 07.02.2008 Llesh Prek Marku
  113 306 07.02.2008 Veli Kaso Mehmetaj
  114 309 07.02.2008 Rasim Toto Bajaj
  115 310 07.02.2008 Myfit Qazim Troka
  116 311 07.02.2008 Destan Shahin Doda
  117 313 07.02.2008 Andrea Thanas Caka
  118 314 07.02.2008 AleksandrFoto Dilo
  119 315 07.02.2008 Nikoll Ndrec Qafa
  120 317 07.02.2008 Qamil Pllumb Kraja
  121 318 07.02.2008 Llesh Zef Lleshi
  122 323 07.02.2008 Feta Haxhi Debrova
  123 324 07.02.2008 Emin Mazar Jero
  124 325 07.02.2008 Avdulla Rahman Koi
  125 327 07.02.2008 Petrit Sadik Mamunanaj
  126 327 07.02.2008 Brahim Malo Osmani
  127 340 07.02.2008 Sadik Ahmet Kurtaj
  128 341 07.02.2008 Sadik Murat Stenaj
  129 346 07.02.2008 Ded Ismail Demaj
  130 347 07.02.2008 Hamza Abdulla Myrto
  131 350 07.02.2008 Rrapush Bajram Caka
  132 353 07.02.2008 Engjll Haki Hakiraj
  133 355 07.02.2008 Hasan Asllan Paja
  134 356 07.02.2008 MuharremYmer Hoxha
  135 358 07.02.2008 Fiko Shefit Pelivani
  136 359 07.02.2008 Shahin Hajdar Braho
  137 360 07.02.2008 Shptim Shahin Braho
  138 361 07.02.2008 Shyqyri Murat Qehajaj
  139 363 07.02.2008 Muskli Shahin Mahmuti
  140 366 07.02.2008 Dem Sherif Mazreku
  141 367 07.02.2008 Ibrahim Mahmut Hasnaj
  142 379 08.02.2008 Arif Zenun Lleshi
  143 386 08.02.2008 Shaban Dan Meta
  144 390 08.02.2008 Sejfulla Osman Merlika
  145 394 08.02.2008 Prparim Zalo Emini
  146 395 08.02.2008 Gjylsyme Halil Preza
  147 397 08.02.2008 Ibrahim Ismail Dervishi (Dobrenji)
  148 401 08.02.2008 Mustafa Tahir Kurani
  149 403 08.02.2008 Vexhi Sadedin Xhaferi
  150 405 08.02.2008 Liko Ramadan Lengu
  151 410 08.02.2008 Zyko (Riza) Ibrahim Qafa
  152 412 08.02.2008 Mark Dod Frroku
  153 414 08.02.2008 Shklqim Refat Zgjani
  154 415 08.02.2008 Grigor Stavro Shtuka
  155 416 08.02.2008 Xhevdet Qazim Vaso (Halo)
  156 417 08.02.2008 Pal Kol Qafza
  157 418 08.02.2008 Ndrec Shtjefen Marku
  158 419 08.02.2008 Llambro Nestur Nesturi
  159 421 08.02.2008 Ali Zenel Dervishi
  160 423 08.02.2008 Seid Jakup Lila
  161 425 08.02.2008 Gjon Marash Marashi
  162 426 08.02.2008 Ilir Sknder Malindi
  163 429 08.02.2008 Haxhi Kalem Stafa
  164 431 19.06.2008 Mehmet Shahin Abazi
  165 432 08.02.2008 Barjam Hamza Bendaj
  166 437 08.02.2008 Sali Mahmut Bujari
  167 438 08.02.2008 Ziso Panajot Llambraqi
  168 441 08.02.2008 Seit Rexhep Alimeta
  169 442 08.02.2008 Mustaf Rexh Malaj
  170 443 08.02.2008 Ajet Haki Ruzi
  171 444 08.02.2008 Bahri Mehmet Abazi
  172 448 08.02.2008 Tomorr Shaqir Muharemi
  173 451 08.02.2008 Jakup Selim Shalsi
  174 452 08.02.2008 Adnan Mehmet Isufi
  175 455 08.02.2008 Eduard Vildan Xhidra
  176 457 08.02.2008 Arben Zalo Seitllari
  177 460 08.02.2008 Petrit Ali Spahiu
  178 461 08.02.2008 Ibrahim Ramazan Kubati
  179 462 08.02.2008 Rudolf Themistokli Dhima
  180 464 08.02.2008 Hazbi Bafti Lai
  181 473 08.02.2008 Bajram Rexhep Berisha
  182 475 08.02.2008 Kristaq Spiro Veliu
  183 476 08.02.2008 Ruhan Elmaz Omeri
  184 480 08.02.2008 Hysen Sali Hyka
  185 481 08.02.2008 Dilaver Mersin Xhemali
  186 482 08.02.2008 Tasi(Anastas) Sotir ako
  187 483 08.02.2008 Pjetr Kol Deda
  188 484 08.02.2008 Tefik Sabri Velaj (Sfiri)
  189 489 12.02.2008 Barjam Idris Merkoj
  190 492 12.02.2008 Zenun Musut Gjolena
  191 495 12.02.2008 Sotir Ilia Seva
  192 496 12.02.2008 Mark Zef Pllumbaj
  193 497 12.02.2008 Xhafer Shaqir Aliu
  194 499 12.02.2008 Riza Ismail Maja
  195 500 12.02.2008 Bilal Islam Kola
  196 503 12.02.2008 Xhafer Ram Toi
  197 509 12.02.2008 Spiro Stefan avidhi
  198 511 12.02.2008 Veli Haredin Rrucaj
  199 512 12.02.2008 Jorgji Thoma Papajani
  200 515 12.02.2008 Lulzim Shaban Tresa
  201 516 12.02.2008 Dervish Laze Bullari
  202 517 12.02.2008 Kastriot Elmas Janushaj
  203 518 12.02.2008 Ismail Qemal Pepa
  204 519 12.02.2008 Musa Isuf Xhaja
  205 521 12.02.2008 Kol Jak Simoni
  206 523 12.02.2008 Elmaz Tare Kai
  207 524 12.02.2008 Rushit Fuat Ballo
  208 525 12.02.2008 Osman Abdulla Skoti
  209 526 12.02.2008 Sherif Hasan Ismaili
  210 527 12.02.2008 Gjok Jak Lala
  211 528 12.02.2008 Rakip Hazis Zogu
  212 530 12.02.2008 Nevrus Xhemal Kodrasi
  213 532 12.02.2008 Rakip Isa Vlashi (Hoxha)
  214 533 12.02.2008 Sefedin Rakip Hoxha
  215 535 12.02.2008 Neki Bexhet Barolli
  216 536 12.02.2008 Selfo Qerim Lumani
  217 538 12.02.2008 Mhill Gjon Gjinaj
  218 540 12.02.2008 Kol Pre Ndoci
  219 542 12.02.2008 Shtjefen Gac Lacuku
  220 543 12.02.2008 Banush Latif Murrrizi
  221 545 12.02.2008 Mitro Ndoni Lulo
  222 546 12.02.2008 Banush Sulejman Murati
  223 547 12.02.2008 Ndue Ndrec Gjinaj (Pjetri)
  224 548 12.02.2008 Haxhi Cubel Sokolaj
  225 549 12.02.2008 Enrik Ndoc Prendushi
  226 550 12.02.2008 Halit Ismail Mena
  227 551 12.02.2008 Ramadan Ibrahim Krifsa
  228 553 12.02.2008 Samit Hysen Guri
  229 554 12.02.2008 Agim Adil Zotbelli
  230 555 12.02.2008 Tarik Riza Xholi
  231 556 12.02.2008 Spiro Jani Paguni
  232 557 12.02.2008 Dilaver Osman Kotorri
  233 562 12.02.2008 Vullnet Seit Baja
  234 570 12.02.2008 Ahmet Sul Pepmarku
  235 572 12.02.2008 Dhimitr Andrea Maka
  236 573 12.02.2008 Islam Osman Mena
  237 574 12.02.2008 Hamdi Osman Picari
  238 575 12.02.2008 Agron Mashar Kallajxhi
  239 576 12.02.2008 Ylli Zano Sheu (Mahmutaj)
  240 580 12.02.2008 Hajredin Ismail Gjeta
  241 585 12.02.2008 Hysen Ymer Mulla
  242 588 12.04.2008 Hashim Ymer Pira
  243 588 12.02.2008 Hashim Ymer Pira
  244 589 12.02.2008 Qazim Kamber Jae
  245 589 12.02.2008 Qazim Kamber Jae
  246 595 12.02.2008 Loli Kristo Papa
  247 602 12.02.2008 Lazr Bib Prendi
  248 604 12.02.2008 Qani Nexhip Zdrava
  249 607 12.02.2008 Nadir Latif Meaj
  250 608 12.02.2008 Andon Manol Laska
  251 613 12.02.2008 Magdhalini Jani Zisi
  252 615 12.02.2008 Selim Mehmet Laka
  253 618 12.02.2008 Alush Dervish Kashari
  254 629 12.02.2008 Qerim Vasil Hysaj
  255 630 12.02.2008 Arif Murat Rexhepaj
  256 631 12.02.2008 Mehmet Besim Taipi
  257 632 12.02.2008 Ziadin Elez Ftera
  258 633 12.02.2008 Hajri Myrteza Kui
  259 650 12.02.2008 Xhemal Ibrahim Murthi
  260 653 12.02.2008 Ymer Rexhep Buzi (Sheka)
  261 659 12.02.2008 Pal Mark Dedaj
  262 662 12.02.2008 Tare Tefik Cocka
  263 671 12.02.2008 llesh Gjok Syku
  264 673 12.02.2008 Ahmet Shaban Burgaj
  265 675 12.02.2008 Kristo Taqo Loli
  266 678 12.02.2008 Nexhat Rifat Tatari
  267 685 12.02.2008 Gani Tafil Karaj
  268 689 12.02.2008 Hasan Sylo Bracaj
  269 703 13.02.2008 Piro Dule Meaj
  270 706 13.02.2008 Enver Fasli Osmani
  271 708 13.02.2008 Sali Ramadan Bajrami
  272 724 13.02.2008 Isuf Bilal Kola
  273 726 13.02.2008 Teki Caco Caco
  274 727 13.02.2008 Qazime Kasem Hoxha
  275 729 13.02.2008 Gzim Nazif Konica (Koritza)
  276 731 13.02.2008 Ndue Ded Ndoji
  277 732 13.02.2008 Shyqri Qerim Bukmishi
  278 733 13.02.2008 Hilmi Hamza Nina
  279 736 13.02.2008 Myftar Bahtjar Taga
  280 739 13.02.2008 Sali Latif Sula
  281 741 13.02.2008 Alfred Halil Doku
  282 743 13.02.2008 Eduard Qamil Hyska
  283 744 13.02.2008 Hasan Daut Misiraj
  284 767 14.2.2008 Hamit Islam ollaku
  285 768 14.2.2008 Xhelal Bexhet Qoku
  286 770 14.2.2008 Mithat Riza Xhetani
  287 771 14.2.2008 Sakip (Sadik) Daut Bekteshi
  288 774 14.2.2008 Ferdinand Agostin Kakarriqi
  289 775 14.2.2008 Ndue Kole Topalli
  290 777 14.2.2008 Kol Gjergj Malocaj
  291 780 14.2.2008 Gani Muhamed Bejdo
  292 785 14.02.2008 Jakup Abdyl Xhejani(Mustafa)
  293 787 14.02.2008 Kame Beshir Manellari
  294 788 14.02.2008 Taip Halil Halili
  295 789 14.02.2008 Xhemil Rexhep Kolam(Zvezda)
  296 790 14.02.2008 Vangjel Nase Grbura
  297 798 14.02.2008 Hamdi Myftar Vata
  298 808 14.02.2008 Hamid Abdulla Myrta
  299 809 14.02.2008 Gjok Gergj Zefi
  300 811 14.02.2008 Pjetr Zef Beleshi
  301 812 14.02.2008 Petrit Myslym Krishti
  302 821 14.02.2008 Mustafa Et’hem Serdani
  303 829 14.02.2008 Osman Xhemal Kuqi
  304 840 14.02.2008 MuharremXhemal Aliu
  305 873 15.02.2008 Mustafa Nuh Nuhu
  306 876 15/02/2088 Nafiz Jonuz Kora
  307 878 15.02.2008 Xhelal Ismail Mallunxa
  308 895 15.02.2008 Haxhi Mersin Alla
  309 896 15.02.2008 Hysen Hasan Hysenaj
  310 897 15.02.2008 Shklqim Haxhi Hasani
  311 910 15.2.2008 Spiro Anastas avo
  312 911 15.2.2008 Behie Brahim Vathi
  313 912 15.2.2008 Halil Isuf Alli
  314 916 15.2.2008 Jonus Ibrahim Jonuzaj
  315 917 15.2.2008 Behar Shyqyri Shahaj
  316 927 15.2.2008 Osman Qazim Gjyshja
  317 929 15.2.2008 Mehmet Ali Suli (uni)
  318 932 15.2.2008 Gjok Pjetr Gobeti (Gjoka)
  319 934 15.2.008 Pjetr Ndok Vlashaj
  320 936 15.2.2008 Shaqir Caf Gjorretaj (Heta)
  321 938 15.2.2008 Preng Kol Ndoj
  322 939 15.2.2008 Qazim Ali Xhemalaj
  323 940 15.2.2008 Aqif Selman Leka
  324 941 15.2.2008 Spiro Kristo Pilo (Sterjopullo)
  325 944 15.4.2008 Jorgo Petro Marango
  326 945 15.2.2008 Xhemal Madan Bali
  327 952 15.2.2008 Todi Llazi Spiro
  328 954 15.2.2008 Barjam Shahin Islamaj
  329 955 15.2.2008 Ksanthipi Jorga Stefa (Konini)
  330 956 15.2.2008 Ndrek Kol Pepa
  331 959 15.2.2008 Mihal Marko Zallari
  332 961 15.2.2008 Todi Aleks Lubonja
  333 962 15.2.2008 Ejll Gjellosh Vukelaj
  334 963 15.2.2008 Sknder Zyber Zyka
  335 967 15.2.2008 Grigor Kosta Joti
  336 968 15.2.2008 Karlo Jaras Sllafko
  337 969 15.2.2008 Vasil Vangjel Papa
  338 972 15.2.2008 Tonin Gjergj Nika
  339 973 15.2.2008 Jak Gurash Kola
  340 976 15.2.2008 Besnik Smajl Hoti
  341 977 15.2.2008 Lush Ndrek Ndreka (Ejlli)
  342 978 15.2.2008 Jakup Shefqet Zhura
  343 985 15.2.2008 Feti Sali Lushaj
  344 987 15.2.2008 Petrit Shyqyri Arkaxhiu
  345 988 15.2.2008 Jonuz Muharrem Pupa
  346 992 15.2.2008 Sefedin Jonus Shalcanji (Gjergjevica)
  347 996 15.2.2008 Ylvi Basri Komti
  348 997 15.2.2008 Pashko Zef Curaj
  349 998 15.2.2008 Llesh Nil (Nikoll) Nili
  350 999 15.2008 Ndue Zef Marku
  351 1001 15.2.2008 Sotir Ndini Bushi
  352 1002 15.2.2008 Pjetr Gjergj Pjetri
  353 1003 15.2.2008 Qamil Raman Manjani
  354 1004 15.2.2008 Zenel Jakup Dida
  355 1005 15.2.2008 Sherif Zere ala
  356 1006 15.2.2008 Sabri Dalip Tabaku
  357 1008 15.2.2008 Ferat Hamit Mollaj
  358 1011 15.2.2008 Nikolla Pilo Gero
  359 1013 15.2.2008 Taf Mer Shima
  360 1021 15.02.2008 Hamdi Haxhi Pengili
  361 1023 18.02.2008 Liman Dilaver Pogoni
  362 1024 18.02.2008 Idriz Nexhip Selimi
  363 1026 18.02.2008 Drane Kol Marku
  364 1028 19.02.2008 Izet Hysen Bebeziqi
  365 1029 18.02.2008 Gani Rushit Kryemadhi
  366 1030 18.02.2008 avo Filip Stavro
  367 1031 18.02.2008 Pjetr Mark Lorja
  368 1032 18.02.2008 Gjovalin Zef Perlleshi
  369 1033 18.02.2008 Age Ndre Gjoka
  370 1035 18.02.2008 Hekuran Jonuz Prroje
  371 1036 18.02.2008 Hysni Faslli uli
  372 1037 18.02.2008 Besnik Reshit Qyrfyja
  373 1038 18.02.2008 Kapllan Jahja Gjuzi
  374 1039 18.02.2008 Ibrahim Tofik Lami
  375 1040 18.02.2008 Eqerem Nazif Elezi
  376 1041 18.02.2008 Rako Nesha Davidoviq
  377 1043 18.02.2008 Ramazan Mahmut Gjolena
  378 1044 18.02.2008 Preng Ded Gjoni-
  379 1045 18.02.2008 Sokrat Dhimitri Nini
  380 1047 18.02.2008 Kujtim Sait Xhaja
  381 1055 18.02.2008 Flamur Tahir Shqyti;
  382 1058 18.02.2008 Shefqet Vesel Murrja;
  383 1060 19.02.2008 Jahir Uke Daji;
  384 1065 18.02.2008 Pjerin Gjysh Martini;
  385 1075 18.02.2008 Izet Abedin Petani
  386 1083 18.02.2008 Tefik Hajdar Murrja
  387 1091 18.02.2008 Hamit Zenel Kulla
  388 1094 18.02.2008 Nusret Qazim Avdyli
  389 1101 18.02.2008 Haxhi Lutfi Hoxha
  390 1102 18.02.2008 Kujtim Latif Sakti
  391 1104 18.02.2008 Avni Selim Bamllari
  392 1107 18.02.2008 Ibrahim Jashar Leshi
  393 1109 18.02.2008 Kol Frrok Frroku
  394 1114 18.02.2008 Beqir Eqerem Omari
  395 1118 18.02.2008 Gzim Manush Peshkpia
  396 1119 18.02.2008 Ferik Mahmut Sata
  397 1120 19.02.2008 Sadik Kajo Kajo (Dangoj)
  398 1122 19.02.2008 Suat Agron Hivzi
  399 1128 19.02.2008 Faslli Sali Guni
  400 1130 19.02.2008 Mustafa Zahir (Tahir) Dakovi, Daka
  401 1131 19.02.2008 Luftar Beqir ala
  402 1132 19.02.2008 Ali Mehmet Vani
  403 1134 19.02.2008 Shemsho Neki Hado
  404 1137 19.02.2008 Petraq Naum Kolvani
  405 1144 19.02.2008 Engjll Shefki aani
  406 1145 19.02.2008 Pjeter Mark Lepuri
  407 1150 19.02.2008 Kol Marrash Verri
  408 1151 19.02.2008 Zalo Ali Fama
  409 1153 19.02.2008 Everest Rexhep Kerliku
  410 1157 19.02.2008 Sulejman Osman maka
  411 1161 19.02.2008 Nefail Ibrahim talo
  412 1162 19.02.2008 Sadik Myslim Dajlanaj
  413 1164 14.02.2008 Petraq Dhori Kota (Kote)
  414 1165 19.02.2008 Ndue Ded Przefi
  415 1184 19.02.2008 Burhan Hysni Dashi;
  416 1190 19.02.2008 Llazi Panajot Ceko;
  417 1194 19.02.2008 Seit Bedulla Isallari
  418 1204 19.02.2008 Fiqiret Besnik Roshi
  419 1209 19.02.2008 Hasan Sali Spaho
  420 1211 19.02.2008 Vasil Panajot Cacami
  421 1212 19.02.2008 Agim Shyqyri Shngjergji
  422 1216 19.2.2008 Myrto Sul Burgaj
  423 1222 19.2.2008 Gjergj Kol Narkaj
  424 1235 19.2.2008 Petrit Neki Asllanaj
  425 1239 19.2.2008 Fior Shaqir Zeraj
  426 1246 19.2.2008 Ramazan Dervish Kashari
  427 1247 19.2.2008 MuharremSali Luraku
  428 1248 19.2.2008 Abaz Lan Jakupi
  429 1255 19.2.2008 Islam Ibrahim Gjepali
  430 1257 19.2.2008 MuharremMiftar Sina
  431 1258 19.2.2008 Lulzim Mahmut Shala
  432 1268 19.2.2008 Feti Dalip Gremi
  433 1269 19.2.2008 Isak Adem Dervishi
  434 1285 19.2.2008 Ahmet Sali Bujari
  435 1287 19.2.2008 Shyqyri Sulejman Ahmetaga
  436 1288 19.02.2008 Shaban Nezir Stafa
  437 1289 19.02.2008 Gjergje Nikoll Gjini
  438 1291 19.02.2008 Rexhep Ymer Ajdini
  439 1292 19.02.2008 Jorgji Jani Andrea
  440 1293 19.02.2008 Ali Hysen Kelyku
  441 1295 19.02.2008 Sulejman Hamza Ukshini
  442 1296 19.02.2008 Avdyl Uk Malkurtaj
  443 1297 19.02.2008 Sadik Hysen Kaci
  444 1299 19.02.2008 Hiqmet Shaban Cerloj
  445 1300 19.02.2008 Sulltan Halil Lusha
  446 1303 19.02.2008 Zef Nik Lushi
  447 1304 19.02.2008 Ded Pjetr Pjetra
  448 1306 19.02.2008 Sefedin Osman Manila
  449 1307 19.02.2008 Hysen Isuf Dobjani
  450 1307 18.03.2008 Sabri Murat Shuli-
  451 1308 19.02.2008 Miftar Demir Licka
  452 1309 19.02.2008 Laver Sefedin Lame
  453 1310 19.02.2008 Ndoc Ndrek Kabashi
  454 1311 19.02.2008 Martin Franko Sheldija (Ndokaj)
  455 1312 19.12.2008 Riza Zenel Gega
  456 1313 19.02.2008 Sotir Kristo Kenuti
  457 1314 19.02.2008 Vangjel Kristo Kokali
  458 1315 19.02.2008 Vasil Grigor Kristo
  459 1316 19.02.2008 Zef Kol Ndoja
  460 1317 19.02.2008 Elham Guro Shametaj
  461 1318 19.02.2008 Hil Pjetr Deda
  462 1319 19.02.2008 Servet Mersin Rapaj
  463 1320 19.02.2008 Hysenj Shahin Elezaj
  464 1321 19.02.2008 Shuke Lek Ndokaj
  465 1322 19.02.2008 Gjergj Ded Ndoji
  466 1325 19.02.2008 Lulzim Jani Mishtani
  467 1327 12.02.2008 Bahri Qazim Marku
  468 1328 19.02.2008 MuharremMyftar Dervishi
  469 1329 19.02.2008 Ramiz Vebi Agushi
  470 1330 19.02.2008 Xhabir Dait Dibra
  471 1334 20.02.2008 Vasil Harilla ipi
  472 1337 20.2.2008 Baki Rushit Iljazi
  473 1354 20.02.2008 Xheladin Daut Islami
  474 1376 20.2.2008 Kristo Gaqe Veneti
  475 1383 20.2.2008 Jorgo Vasil Xhomaka
  476 1385 20.2.2008 Qemal Qemal Hoxha
  477 1387 20.02.2008 Mio Sokrat Lapa
  478 1388 20.02.2008 Misir Hasan Tabaku)
  479 1390 20.02.2008 Haki Sefedin Malaj
  480 1391 20.02.2008 Terezina Luigj Dema
  481 1393 20.02.2008 Mark Gjok Dema
  482 1394 20.02.2008 Atnan Osman Baholli
  483 1395 20.02.2008 Zef Pjetr Gjura
  484 1396 20.02.2008 Shefqet Sadik Receku
  485 1397 20.02.2008 Muhamet Fiko Pelivani
  486 1408 21.02.2008 Riza Tafil Hatija;
  487 1410 21.02.2008 Haxhi Demir Aje;
  488 1418 21.02.08 Tahir Ymer Protoduari
  489 1421 21.02.08 Islam Bano Demaj
  490 1423 21.02.2008 Ali Nasibi Frakulli
  491 1425 22.02.2008 Xhelal Feim Besholli
  492 1444 21.02.08 Liman Latif Dedej
  493 1446 21.02.08 Qamil, Ali Sykaj
  494 1449 21.02.2008 Hysni Riza Deda
  495 1450 21.02.2008 Bib Dod Gegaj
  496 1451 21.02.2008 Xhavit Hysen Merlika
  497 1452 21.02.2008 Agim Riza Hatija
  498 1453 21.02.2008 Adem Haxhi Halihakaj
  499 1454 21.02.2008 Azbi Riza Lamaj
  500 1456 21.02.2008 Fatmir Neshat Kadiu
  501 1457 21.02.2008 Estref Bajram Guri
  502 1458 21.02.2008 Dervish Pue Hazizolli
  503 1461 21.02.2008 Isuf Selim Ngracani
  504 1463 21.02.2008 Besim Haki Qoku
  505 1464 21.02.2008 Xhelil Sadik Kroj
  506 1465 21.02.2008 Metush Mersin Hoxha
  507 1467 21.02.2008 Ibrahim neki Bajrami
  508 1470 21.02.2008 Ramzan Hysen Tabaku
  509 1471 21.02.2008 Zeqo Feim Avdyli
  510 1478 21.2.2008 Nikoll Dod Smakaj
  511 1479 21.2.2008 Bajram Mustafa Shera
  512 1481 21.2.2008 Robert Sotiraq Vullkani
  513 1482 21.2.2008 Drande Malo Lekaj
  514 1483 21.2.2008 Antonjet Prel Preaj (Lekaj)
  515 1484 21.2.2008 Fatbardh Sknder oniku
  516 1489 21.2.2008 Murat Tahir Protoduari
  517 1491 21.2.2008 Mio Nikolla Nathanaili
  518 1494 21.2.2008 Sali Hamza Grrica
  519 1495 21.2.2008 Qazim Osman Iljazi
  520 1499 22.02.08 Kasem Karafil ala
  521 1502 22.02.08 Isuf Selim Nurja
  522 1506 22.02.2008 Emin Sule Gjoka
  523 1507 22.02.08 Jorgo Josif Kristani
  524 1509 22.02.08 Rene Myslym Danglli
  525 1510 22.02.08 Behexhet Zenel Carvaj
  526 1512 22.02.2008 Ferman Isuf Alibeaj
  527 1516 22.02.2008 Arif Riza Beu
  528 1518 22.02.08 Lefter Thimi Tiko
  529 1519 22.02.2008 Bajram Haziz Gjeli
  530 1527 22.02.2008 Dede Gjoke Marku
  531 1533 22.02.2008 Skender Qerim Gumbardhi
  532 1558 22.02.2008 Kristo Ilia Ziu;
  533 1561 22.02.2008 Adem Halil Shoti
  534 1562 22.02.2008 Hilmi Vesel Freskina
  535 1564 22.02.2008 Ndok Gjelosh Deda
  536 1568 22.02.2008 Sherif Qemal Merdani
  537 1569 22.02.2008 Frrok Pjetr Ndoci
  538 1571 22.02.2008 Ibrahim Isuf Pleshti
  539 1572 22.02.2008 Vasillaq Dhimitri Orgocka
  540 1574 22.02.2008 Sali Rexhep Duka
  541 1575 22.02.2008 Mehmet Sadik Kai
  542 1576 22.02.2008 Mezan Alush Sulkja
  543 1578 22.02.2008 Dod Gjon Gjini
  544 1579 22.02.2008 Sali Hysen Dervishi
  545 1580 22.02.2008 Sknder Muharrem Qalliu
  546 1581 22.02.2008 Abdyl Rrapush Shkurti
  547 1582 22.02.2008 Fran Mark Gjini
  548 1583 22.02.2008 Ahmet Daut Gurra
  549 1584 22.02.2008 Manthjo Kristo Gunella
  550 1585 22.02.2008 Bujar Elami Hado
  551 1587 22.02.2008 Nuri Osman Samundja (Mukavelati)
  552 1589 22.02.2008 Hazis Qazim Ndreu
  553 1589 22.02.2008 Hazis Qazim Ndreu
  554 1591 22.02.2008 Sazan Hysni Dema
  555 1592 22.2.2008 Xhelal Rexhep Batra
  556 1593 22.2.2008 Rukie Qazim ala
  557 1595 22.2.2008 Frano Pashko Rushaj
  558 1598 22.2.2008 Hasan Ramadan Zhugli
  559 1607 22.2.2008 Qerim Hekuran Buzi
  560 1609 22.2.2008 Halit Rexhep Mai
  561 1610 22.2.2008 Liman Zeqir Tahiri
  562 1611 22.2.2008 Hamdi Qamil Aska
  563 1614 22.2.2008 Hajrulla Mehmet Timuri
  564 1617 22.2.2008 Xhavit Shuaip Cii
  565 1620 25.02.2008 hamza Abdulla Tusha
  566 1624 25.02.2008 Vaso Andrea Muka
  567 1625 25.02.2008 Hilmi Nuri Besho
  568 1626 25.02.2008 Sami Hazbi pajaj
  569 1631 25.02.2008 Mehmet Murat Gorja
  570 1636 25.02.2008 Feti hajdar Nurrja
  571 1639 25.02.2008 Vasillaq Sterjo Marko
  572 1645 22.02.2008 Hajredin Hekuran Qojle
  573 1646 25.02.08 Gjon Zef Rakacolli
  574 1650 25.02.08 Sadik Isuf Beneshi
  575 1653 25.02.08 Leke Ndue Frroku
  576 1655 25.02.08 Dhimitraq Thoma Moni
  577 1656 25.02.2008 Hajdar Ali Vehbi
  578 1661 25.02.08 Guxim Shefqet Kullolli
  579 1663 22.02.2008 Dede Kol Hasaj
  580 1667 25.02.2008 Albert Avni Fero
  581 1669 25.02.2008 Neki Estref Shahu
  582 1670 25.02.2008 Thoma Thanas Ta
  583 1671 25.02.2008 Adriatik Selim Agolli
  584 1672 25.02.2008 MuharremLiman Hoxha
  585 1674 25.02.2008 Hysni Halil Aliaj
  586 1675 25.02.2008 Baftjar Him Kapiti
  587 1676 25.02.2008 Muhamet Zylyf Haremi
  588 1677 25.02.2008 Gzim Haxhi Lumi
  589 1678 25.02.2008 Sokrat Harallamb Mano
  590 1679 25.02.2008 Dod Ndrec Gjoka
  591 1680 25.02.2008 Jak Ndue Marku
  592 1681 25.02.2008 Ylsi Enver Mece
  593 1682 25.02.2008 Asqeri Hyda Goduni
  594 1683 25.02.2008 Agron Henriko Pallo
  595 1684 25.02.2008 Abidin Baki Agolli
  596 1685 25.02.2008 Brahim Haxhi Malaj
  597 1686 25.02.2008 Fetah Selman Alika
  598 1688 25.2.2008 Injac Luigj Serreqi
  599 1694 25.2.2008 Ali Bajro Vishnja (Bajrami)
  600 1697 25.2.2008 Stavri Kroni Tashi
  601 1698 25.2.2008 Gjergj Mark Lulati
  602 1699 25.2.2008 Bedri Sami Blloshmi
  603 1704 25.2.2008 Xhelal Halim Kumrija
  604 1710 25.2.2008 Koo Llukan Llukani
  605 1714 25.2.2008 Mitro Vasil Grbura
  606 1726 26.02.2008 Shaban Xhetan Kaloshi
  607 1732 26.02.2008 Mark Ndue Leka
  608 1735 26.02.2008 Dragush Aziz Blloshmi
  609 1772 26.02.2008 Koo Argjir Kajo
  610 1776 26.02.2008 Sami Ali Sulku
  611 1784 26.02.2008 Alajdin Mitat Gega
  612 1787 26.02.2008 Hasan Nesim Satka
  613 1794 26.02.08 Hasan Latif Radeshi
  614 1795 26.02.2008 Shuko Zabit Alikaj
  615 1797 26.02.2008 Rexhep Aqif Plaku
  616 1798 26.02.2008 Stefan Leonidha Vogli
  617 1799 26.02.2008 Gani Beq Lleshi
  618 1803 26.02.2008 Pashko Zef Brahimja
  619 1804 26.02.2008 Riza Sherif Lika
  620 1805 26.02.2008 Valentin Marash Marashi (Traboini)
  621 1806 26.02.2008 Cerciz Muharem Sinani
  622 1807 26.02.2008 Baftjar Hasan Tabaku
  623 1809 26.02.2008 Zef Kol Shyti
  624 1810 26.02.2008 Mark Zef Brunga
  625 1811 26.02.2008 Tefik Demir Neli
  626 1812 26.02.2008 Osman Gani Abdija
  627 1813 26.02.2008 Mehdi Islam Ago
  628 1813 26.02.2008 Mehdi Islam Ago
  629 1814 26.02.2008 Haxhi Selam Brahimaj
  630 1816 26.02.2008 Abaz Beqir Vrenozi
  631 1817 26.02.2008 Islam Shyqyri Tarelli (Tare)
  632 1818 26.02.2008 Osman Shuaip Hoxha
  633 1819 26.02.2008 Nesim Iljas Caka
  634 1820 26.02.2008 Xixllonja Hajdar Kaja
  635 1821 26.02.2008 Njazi Harif Bylykbashi
  636 1822 26.02.2008 Zef Mark Doda
  637 1823 26.02.2008 Mustafa Vesel Freskina
  638 1830 26.2.2008 Hasan Amet Taho
  639 1831 26.2.2008 Kol Shuk Kola
  640 1831 26.2.2008 Sulejman Ramazan Hidri
  641 1832 26.2.2008 Ilmie Sali Abdija
  642 1833 26.2.2008 Hajdar Gani Qerreti
  643 1835 26.2.2008 Halit Hysen Haxhia
  644 1836 26.2.2008 Haki Seit Tare
  645 1837 26.2.2008 Nikolla Vangjel Xhaferri
  646 1847 26.2.2008 Sejdi Veip Sejdiu
  647 1849 26.2.2008 Ilia Andrea Vogli
  648 1858 26.2.2008 Thoma Nikolla Gjergji
  649 1856 26.02.2008 Petrit Ahmet velaj
  650 1860 26.2.2008 Pal Gjon Marku
  651 1862 27.02.2008 Mersepe Nuredin Maluka
  652 1863 27.02.2008 Fatime Haxhi Selimi
  653 1864 27.02.2008 Osman Murat
  654 1865 27.02.2008 MuharremZenel Bufi
  655 1867 27.02.2008 Abaz Ali Fejzo
  656 1868 27.02.2008 Hasan Bajram Gjana
  657 1868 27.02.2008 Xhelal Kurt Muca
  658 1871 27.02.2008 Zaim Sali Bode
  659 1872 27.02.2008 Nezir Seit sagojeva
  660 1874 27.02.2008 Kamber Besim Ruli
  661 1875 27.02.2008 Gani Shefit Hoxha
  662 1876 27.02.2008 Jani Agustin Konomi
  663 1878 27.02.2008 Selam Iza jace
  664 1879 27.02.2008 Adem Rushit Thaci
  665 1882 27.02.2008 Gzim Kadri Lumi
  666 1883 27.02.2008 Myslim Dalip Cejku
  667 1884 27.02.2008 (Thodho Nasho Veto
  668 1886 27.02.2008 Hysen Zejnel Mea
  669 1888 27.02.2008 Sali Veli Bakalli
  670 1889 27.02.2008 Filip Na Laska
  671 1890 27.02.2008 Ferid Salih Myftija
  672 1896 27.2.2008 Ismail Ibrahim Hasa
  673 1899 27.2.2008 Mezan Ahmet Strefi
  674 1907 27.2.2008 Sherif Ramazan Karina
  675 1916 27.2.2008 Shyqyri Xhafo Sinanaj
  676 1918 27.2.2008 Sulejman Hazis Miluka
  677 1920 27.2.2008 Rexhep Xhelal Draini
  678 1926 26.2.2008 Arqilea Miho Lepuri
  679 1927 27.2.2008 Ali Murat Nuredini
  680 1928 28.02.2008 Bektash Kareman Veizaj
  681 1930 28.02.2008 Habil Sako Gjoni
  682 1931 28.02.2008 Kol Nik Marinaj
  683 1932 28.02.2008 Ahmet Hajdar Tufa
  684 1934 28.02.2008 Faik Llan Marku
  685 1935 28.02.2008 Agron Ramadan Xhelili
  686 1936 28.02.2008 Pashko Zef Simoni
  687 1937 28.02.2008 Njazi Myho Hasko
  688 1938 28.02.2008 Riza rexhep Sknderi
  689 1939 28.02.2008 Namik Hajdar Bardhi
  690 1940 28.02.2008 Abdulla Ethem Llani
  691 1941 28.02.2008 Xhafer Mahmut Lusha
  692 1944 28.02.2008 Bako Lilo Halili
  693 1945 28.02.2008 Hafuz Bajram Kaboi
  694 1946 28.02.2008 Sherif Beqir Sadiku
  695 1947 28.02.2008 Pjetr rrok Luli
  696 1948 28.02.2008 Gjon Nikoll Gjeta
  697 1949 28.02.2008 nevzat Halil Mehmeti
  698 1950 28.902.2008 Ulis Ibrahim Deliu
  699 1954 28.02.2008 Ylli Teki Selenica
  700 1955 29.02.2008 Lio Zeqo alaj
  701 1956 28.02.2008 Ibrahim Xheladin Trshana
  702 1957 28.02.2008 uman Zenel arani
  703 1958 28.02.2008 Bashkim Tosun Fishta
  704 1960 28.02.2008 Riza Sadik Mui
  705 1961 28.02.2008 Zydin Hysen Cako
  706 1962 28.02.2008 Vangjel Nikollaq Peltleku
  707 1963 28.02.2008 Sadik Sule Papdeja
  708 1966 28.02.2008 MuharremDane Kula
  709 1967 28.02.2008 Ndre Mark Mua
  710 1968 28.02.2008 Llesh preng Legisi
  711 1970 28.02.2008 Ibrahim Hasan Celi
  712 1972 28.02.2008 Fazli Ymer Backa
  713 1973 28.02.2008 Hamza Shaqir Pashaj
  714 1974 28.02.2008 Fatosh Seit Ymeraj
  715 1975 28.02.2008 Pjetr Mark Gjoni
  716 1976 28.02.2008 Fari Seit Kaso
  717 1977 28.02.2008 Bajram Bexhet Myftiu
  718 1988 28.2.2008 Koli Jovan Knezi
  719 1989 28.2.2008 Apostol Mihal Thano
  720 1993 28.2.2008 Rexhep Osman Suti
  721 1998 28.2.2008 Gzim Bako Halili
  722 1999 28.2.2008 Hamdi Ibrahim Ukthai
  723 2000 28.2.2008 Xhemal Jaho Radii
  724 2003 28.2.2008 Kol Mark Ujka
  725 2004 28.2.2008 Abdulla Mehmet Becolli
  726 2005 28.2.2008 Remzi Xhafer Mato
  727 2006 28.2.2008 Mermer Zenel Tabulla
  728 2009 28.2.2008 Rushan Rapo Demiraj
  729 2013 28.2.2008 Fasli Haxhi Thai
  730 2015 28.2.2008 Bexhet Yzeir Tarelli
  731 2016 28.2.2008 Thanas Llazar Papa
  732 2018 28.2.2008 Dylber File Llapani
  733 2019 28.2.2008 Kodhel Hasan Bogdani
  734 2021 28.2.2008 Kastriot Sala Shehu
  735 2023 28.2.2008 Sali Zenel Gasa
  736 2024 28.2.2008 Ymer Ibrahim Tafa
  737 2025 28.2.2008 Frrok Mark Zefi
  738 2036 28.02.2008 Lazr Mark Shtjefni
  739 2039 28.03.2008 Edip Adraman Trshana
  740 2059 29.2.2008 Nush Gjok Doda (Prendi)
  741 2065 29.2.2008 Hajrulla Teki Kuqo
  742 2069 29.2.2008 Latif Xhemal Hamja
  743 2070 29.2.2008 Tush Adem Topuzi
  744 2076 29.2.2008 Ali Hysen Zoto
  745 2077 29.2.2008 Iljaz Hysen Zoto
  746 2079 29.2.2008 Mustafa Mislli Canaj
  747 2080 29.2.2008 Dervish Haxhi Gumeni
  748 2081 29.2.2008 Prek Lek Rushaj
  749 2085 29.2.2008 Ndue Pjetr Gjoni
  750 2086 29.2.2008 Mirash Zef Preka
  751 2087 29.2.2008 Dod Bib Biba
  752 2092 29.02.2008 Shaqir Mersin Manjani
  753 2094 29.02.2008 Thoma Jorgji Budo
  754 2097 29.02.2008 Abdulla Daut Bektesh
  755 2098 29.02.2008 Petro kost Lekushi
  756 2116 29.02.2008 Lutfi Nezir Kazani
  757 2119 29.02.2008 Kasm Musa ule
  758 2121 29.02.2008 Habil Rapo Vrako
  759 2136 29.02.2008 Ded Gjon Markagjoni
  760 2137 29.02.2008 Mark Gjek Tinaj
  761 2138 29.02.2008 Niko Kleanthi Karavella
  762 2144 29.02.2008 Qemal Sali Shehu
  763 2154 29.02.2008 Vat Marash Vata (Gjori)
  764 2164 29.02.2008 Haxhi Sabri Qira
  765 2174 29.02.2008 Gjel Kol Vila (Gjoka)
  766 2178 29.02.2008 Kol Ded Deda
  767 2181 29.02.2008 Gjek Pjetr Gegaj
  768 2182 29.02.2008 Feti Hasan Kumanaku
  769 2193 29.02.2008 Faik Qazim Hoxha
  770 2202 29.02.2008 Sknder Bajram Ujka
  771 2202 29.02.2008 Sknder Bajram Ujka
  772 2205 29.02.2008 Nezir Haxhi Vjerdha
  773 2207 29.02.2008 Dhimo Kristo Grbura
  774 2207 29.02.2008 Dhimo Kristo Grbura
  775 2212 29.02.2008 Jorgo Dhimitr (Mii) Lango
  776 2212 29.02.2008 Jorgo Dhimitr (Mii) Lango
  777 2213 29.02.2008 Myftar Mustafa Xhindoli
  778 2213 29.02.2008 Myftar Mustafa Xhindoli
  779 2218 29.02.2008 Amir Riza Kuqo
  780 2219 29.02.2008 Rufat Demir Thai
  781 2221 29.02.2008 Hysen Hasan Beqiraj
  782 2222 29.02.2008 Jorgji Andon Kondi
  783 2222 29.02.2008 Jorgji Andon Kondi
  784 2225 29.2.2008 Aleko (Ali) Beqir Tresa
  785 2230 03.03.2008 Ded Ndoj Ndoja
  786 2232 03.03.2008 Gjovalin Marash Mirashi (Traboini)
  787 2242 03.03.2008 Mark Gjok Leknikaj
  788 2243 03.03.2008 Nikoll Zef Pepaj
  789 2250 03.03.2008 Dila Zef Ndoj
  790 2257 03.03.2008 Lame Myslim Hoxhaj
  791 2265 03.03.2008 Ndoc (Tonin) Zef Prei
  792 2266 03.03.2008 Nure Fejzi Fejzulla
  793 2268 03.03.2008 Dajlan Ilias Shukarasi
  794 2296 03.03.2008 Gjon Zef Fizi
  795 2299 03.03.2008 Jani Lek Ceka
  796 2300 3/3/2008 Leonidha Tafil Lazaj
  797 2303 3/3/2008 Hajdar Xhemal Hysa
  798 2306 3/3/2008 Njazi NAzif Nallbani
  799 2315 3/3/2008 Kujtim Sefedin Asimetaj
  800 2317 3/3/2008 Ali Riza Arifaj
  801 2330 03.03.2008 Avdi Ibrahim Gjozi
  802 2337 03.03.2008 Gjelosh Cun Kuraj
  803 2348 04.03.2008 Ahmedie Xhetan Spata
  804 2349 04.03.2008 Rako Nasi Shore
  805 2352 04.03.2008 Pashko Nikoll Dokaj
  806 2357 04.03.2008 Jorgji Themi Sota
  807 2364 04.03.2008 Ali Adem Gega
  808 2369 04.03.2008 Fatos Sknder Parami
  809 2370 04.03.2008 Alush Rushit Koleci
  810 2372 04.03.2008 Asllan Fadil Allamani
  811 2373 04.03.2008 Sulo Veli Mullaj
  812 2380 04.03.2008 Nikolla Naqe Basho
  813 2383 04.03.2008 Fatmir Rasmi Ceka
  814 2385 04.03.2008 Rustem Rexhep Sknderi
  815 2391 04.03.2008 Riza Fejzi Alizoti
  816 2394 04.03.2008 Ramazan Idriz Aliaj
  817 2398 04.03.2008 Xhem Ali uni
  818 2399 04.03.2008 Ismail Isuf Qaushi
  819 2417 04.03.2008 Boo Mustafa Sadikaj
  820 2429 04.03.2008 Hamdi Ali Kaziu
  821 2431 04.03.2008 Alfred Azis Berisha
  822 2436 04.03.2008 Elmas Bajram Sallo
  823 2438 04.03.2008 Gjyste Preke Dokaj
  824 2443 04.03.2008 Llesh Kol Mashaj
  825 2448 03.03.2008 Mahmut Halil Rina
  826 2451 04.03.2008 Vasil Dhimitri Bino
  827 2453 04.03.2008 Feruk Nazim Koka
  828 2455 04.03.2008 Gafur Rexhep Krluku
  829 2458 04.03.2008 Qazim Lutfi Ali
  830 2463 04.03.2008 Zhifko Harallamb Themelko
  831 2466 04.03.2008 Naum Vasil Veriga
  832 2479 04.03.2008 Preng Pjetr Gjura
  833 2484 04.03.2008 Gjon Lek Sufaj
  834 2486 04.03.2008 Arben Xhavid Maliqi
  835 2487 04.03.2008 Hasan Isuf Mehja
  836 2500 04.03.2008 Xhemal Rexhep Hoxha
  837 2502 04.03.2008 Artur Haxhi Karaj
  838 2504 04.03.2008 Mus Zenel Cuka
  839 2505 04.03.2008 Hamdi Abas Sefa
  840 2508 04.03.2008 Bexhe belul ballij
  841 2509 04.03.2008 Fazlli Ismail Doko
  842 2515 04.03.2008 Selman Beqir Habilaj
  843 2521 04.03.2008 Medin bektash dervishaj
  844 2532 4/3/2008 Banush Islam Sarai
  845 2560 4/3/2008 Maks Sotir Velo
  846 2562 4/3/2008 Ali Zenel Duka
  847 2566 4/3/2008 Veliko Hajredin Malile
  848 2570 4/3/2008 Agim Adem Dika
  849 2583 04.03.2008 Daut Imer Pera
  850 2587 04.03.2008 Filip Tom Recaj
  851 2590 04.03.2008 Haki Murat Veizaj
  852 2591 04.03.2008 Esat Selami Karagjozi
  853 2618 05.03.2008 Ali Gani Zeneja
  854 2625 5/3/2008 Harif Dermish Bylykbashi
  855 2646 05.03.2008 Kujtim Sadik Zharri
  856 2651 05.03.2008 Kostandin Sotir Gjordeni
  857 2655 05.03.2008 Met Zenel Trota
  858 2657 05.03.2008 Pashk Ndue Llusku
  859 2659 05.03.2008 Ndrec Llesh Gjergji
  860 2669 05.03.2008 Kadri Rrahman Xheka
  861 2676 05.03.2008 Rexhep Liman Mani
  862 2681 05.03.2008 Selim Qamil Metaj
  863 2685 05.03.2008 Myrfet Nefail Tatolaku
  864 2689 05.03.2008 Seit Myrteza Spahiu
  865 2692 05.03.2008 Mehmet Haris Kananaj
  866 2699 05.03.2008 Siri Vahit Ahmetaj
  867 2703 06.03.2008 Ilmi Demir Bano
  868 2709 06.03.2008 Zef Mehmet Rei
  869 2711 06.03.2008 Isuf Sulejman Salla
  870 2713 06.03.2008 Bilal Hajdar Bici
  871 2721 06.03.2008 Gafur Iljas Topalli
  872 2725 06.03.2008 Sefedin Asllan Juniku
  873 2734 06.03.2008 Ndrek Ded Malocaj
  874 2741 06.03.2008 Martin Gjergj Malocaj
  875 2742 06.03.2008 Meme Sadri Degaj
  876 2746 06.03.2008 Pashuk Filip Toma
  877 2755 06.03.2008 Dod Nikoll Dokaj
  878 2761 06.03.2008 Qemal Hysen Hoxha
  879 2764 06.03.2008 Jani Stavro Zhonga
  880 2767 06.03.2008 Bektash Abedin Tare
  881 2777 06.03.2088 Shpetim Haki Llabani
  882 2778 06.03.2008 Iljaz Feti Ymeri
  883 2788 6/3/2008 Ndue Tom Muraj
  884 2790 6/3/2008 Nik Sokol Zhaborja
  885 2791 6/3/2008 Novrus Bektash Beqaraj
  886 2802 6/3/2008 Zef Gjek Nishi
  887 2803 6/3/2008 Kujtim Riza Mustafaraj
  888 2813 6/3/2008 Astrit Shefki Seitlli
  889 2814 6/3/2008 FAzlli Rushan Mullari
  890 2818 06.03.2008 Isuf Jusuf Topuzi
  891 2826 06.03.2008 Shaqir Sinan Metaj
  892 2830 06.03.2008 Jazo Bajram Alikaj
  893 2831 06.03.2008 Ramadan Yzeir Muo
  894 2836 06.03.2008 Faslli Jaho Breshnica
  895 2845 06.03.2008 Nikoll Kol Hysenja (Prenga)
  896 2846 06.03.2008 Selami Hysen Agolli
  897 2864 06.03.2008 Muhamed Shaban Narjaku
  898 2870 06.03.2008 Kadri Sali eliku
  899 2871 06.03.2008 Llambi kosta ato
  900 2875 06.03.2008 Nexhip Shaban Xhaferaj
  901 2876 06.03.2008 Besim Bejo Mui
  902 2877 06.03.2008 Kristo Dhimo ollaku
  903 2878 06.03.2008 Miho Thoma Marto
  904 2881 06.03.2008 Nebi Destan Aga
  905 2885 06.03.2008 Vasil Kristo Kenuti
  906 2886 06.03.2008 Kristo Stavro Kenuti
  907 2889 07.03.2008 Spiro Dhionis Vllahu
  908 2893 07.03.2008 Haki Osman Myftarlli
  909 2897 07.03.2008 Jorgo Polo Bllaci
  910 2898 07.03.2008 Ervedin Sali Salku
  911 2900 07.03.2008 Mina Lilo Dhame
  912 2901 07.03.2008 Melaim Zyber Pira
  913 2902 07.03.2008 Preng Dod Vuka
  914 2903 07.03.2008 Hazir Ismail Lusha
  915 2911 07.03.2008 Nikollaq Gjergj Pici
  916 2913 07.03.2008 Sulejman Muharrem Kapllani
  917 2924 5/8/2008 Gjeto Rrok Ivanaj
  918 2930 07.03.2008 Gjok Ndue Margjini
  919 2938 07.03.2008 Xhemal Zyber Suta
  920 2951 07.03.2008 Zef Gjok Lasku
  921 2952 07.03.2008 bardhe Gjon Bici
  922 2955 7/3/2008 Osman Ibrahim Rukaj
  923 2959 7/3/2008 Hysen Abdulla Kullolli
  924 2960 7/3/2008 Jorgo Kristo Llafazani
  925 2970 7/3/2008 Dalip Kurtish Hasi
  926 2973 07.03.2008 Haxhi Bajram Sorra
  927 2974 07.03.2008 Hasan Selim Rei
  928 2975 07.03.2008 Rexhep Reshit Islamaj
  929 2980 07.03.2008 Vasil Grigor Lii
  930 2991 07.03.2008 Pjetr Pjetr Vata
  931 2992 07.03.2008 Ahmet Ali Abdia
  932 2998 07.03.2008 Kamber Ali Poda
  933 3011 07.03.2008 Piro Mihal Bane
  934 3014 07.03.2008 Vangjel Jorgji Caka
  935 3016 07.03.2008 Thanas Andrea Totoshi
  936 3017 07.03.2008 Kristo Jorgji Cavidhi
  937 3022 07.03.2008 Jani Foto Njaro
  938 3029 7/3/2008 Dilaver Luman Kume
  939 3032 7/3/2008 Petrit Faik Nallbani
  940 3033 7/3/2008 Andon Sotir Kuqi
  941 3037 07.03.2008 Arqilea Spiro Suljoti-
  942 3039 07.03.2008 Makensen Ali Bungo
  943 3040 07.03.2008 Hasan Arif Jero
  944 3041 07.03.2008 Shaqir Ahmet Alla
  945 3048 07.03.2008 Kleri Mihal Lii
  946 3053 10.03.2008 Bexhet Feim Lilo
  947 3055 10.03.2008 Ejll Mirash Uldedaj
  948 3060 10.03.2008 Lirak Petrit Bejko
  949 3061 10.03.2008 Miho Jorgji avo
  950 3062 10.03.2008 Asllan Baftjar Xhixha
  951 3063 10.03.2008 Bestar Burhan Ruli
  952 3068 10.03.2008 Mirash up Ndoci
  953 3071 10.03.2008 Besnik Koi Xoxe
  954 3077 10.03.2008 Zef Nik Nika
  955 3079 10.03.2008 Haxhi Rexhep Dedej
  956 3082 10.03.2008 Tahir hasan Alija
  957 3083 10.03.2008 Mark Gjek Bunjaj
  958 3087 10.03.2008 Pjeter Filip Guraziu
  959 3095 10.03.2008 Gjet Geg Noku
  960 3096 10.03.2008 Selman ramazan Jahja
  961 3102 10.03.2008 Refik Ibrahim Bace
  962 3109 10/3/2008 Thoma Petro Nako
  963 3115 10/3/2008 Gani Aziz Pirra
  964 3118 10/3/2008 Myrteza Selman Murka
  965 3119 10/3/2008 Fadil Nuti Preza
  966 3125 10/3/2008 NAzif Myrteza Kape
  967 3132 10/3/2008 Tefik Jusuf Dashi
  968 3133 10/3/2008 Azis Hysni Jareci
  969 3144 10.03.2008 Sulejman Muharrem Kulla
  970 3147 10.03.2008 Myslym Myslim Spaho
  971 3148 10.03.2008 Qani Avdulla Mydin
  972 3153 10.03.2008 Fuat Jaho Leskaj
  973 3155 10.03.2008 Vitor Loro Luka
  974 3157 10.03.2008 Zef Marash Gjeka
  975 3159 10.03.2008 Gjergj Ndok Markaj
  976 3165 10.03.2008 Mark Gjelosh ekaj
  977 3189 10.03.2008 Selim Osman Bitri
  978 3198 10.03.2008 Bilush Hasim Rustemi
  979 3202 11.03.2008 Jetulla Halil Gashi
  980 3217 11.03.2008 Rahman Bajram Bilimani
  981 3219 11.03.2008 Viktor Ligor Pjetri
  982 3220 11.03.2008 Xhemile Reiz Ahmetaj
  983 3221 11.03.2008 Rakip Harif Cenka
  984 3223 11.03.2008 Ali Tefik Hoxha
  985 3227 11.03.2008 Zeqir Rustem Mimini
  986 3228 11.03.2008 Zihni Bahri Hadri
  987 3233 11.03.2008 Col Ismail halilaj
  988 3235 11.03.2008 Maqo Pandi Como
  989 3236 11.03.2008 Bib Ndue Paloka
  990 3239 11.03.2008 Skender Hysen Shurdhi
  991 3241 11.03.2008 Odhise Vangjel Mertiri
  992 3248 11.03.2008 Ardian Bahjram Xibraku
  993 3249 11.03.2008 faik Abedin Bendo
  994 3257 11.03.2008 Gjok Ded Macaj (Preka)
  995 3271 11/3/2008 Vasil Jorgji Pao
  996 3273 11/3/2008 Nystret Muhamet Llupa
  997 3275 11/3/2008 MIlto Vasil Gjikopulli
  998 3282 11/3/2008 Caf Met Meti
  999 3288 11/3/2008 Alim Nexhip Qevani
  1000 3290 11/3/2008 Mynyr Sefedin Xhaj
  1001 3293 11.03.2008 Muhamet Telha Avdulaj
  1002 3304 11.03.2008 Mustafa Zenel Seferi
  1003 3306 11.03.2008 Feti Sefedin Dvorani
  1004 3311 11.03.2008 Zenel Qamil Palla
  1005 3314 11.03.2008 Islam Beqir Domi
  1006 3317 11.03.2008 Kostandin Kristo Sirmo
  1007 3318 11.03.2008 Spiro Thoma Bakiri
  1008 3320 11.03.2008 Fazlli Haxhi Sulaj
  1009 3324 11.03.2008 Sulejman Shefki Mane
  1010 3327 11.03.2008 Hysen Ramadan Shehu
  1011 3329 11.03.2008 Idriz Zenel Hoxhaj
  1012 3337 11.03.2008 Mark Prend Ndoj
  1013 3339 11.03.2008 Mire Ndue Shullani (Lleshi)
  1014 3340 11.03.2008 Ded Ndue Gjoka
  1015 3341 11.03.2008 ile Rrok Gjinaj
  1016 3348 11.03.2008 Zef Prel Gjonpalaj
  1017 3360 11.03.2008 Sinan Beqir Bashaliu
  1018 3374 11.03.2008 Qani Dule Dervishi
  1019 3375 11.03.2008 Vasil Stavro Jovani
  1020 3379 11.03.2008 Hajdar Muharrem Malaj
  1021 3381 11.03.2008 Stefan Dhimitr Stefani
  1022 3382 11.03.2008 Gligor Kristo Koto
  1023 3390 11.03.2008 Abdulla Hasan Abazi
  1024 3402 11/3/2008 Gjergj Martin Bulshani
  1025 3403 11/3/2008 Ndue Vat Gjelaj
  1026 3408 11/3/2008 Lazr Filip Gjeaj
  1027 3415 11/3/2008 Ndrek Geg Nikolli
  1028 3419 11/3/2008 Thoma Theodhor Buzi
  1029 3423 11.03.2008 Gjok Ndoc Margjonaj
  1030 3444 12.03.2008 Muhamet Bilo Memi
  1031 3451 12.03.2008 Habib Ramadan Boduri
  1032 3456 12.03.2008 Shefki Emin Selenica
  1033 3461 12.03.2008 Zeqir Latif Dine
  1034 3463 12.03.2008 Avni Zenel Xhomaqi
  1035 3465 12.03.2008 Shaban Baftjar Miftari
  1036 3473 12.03.2008 Roland Hysen Koce
  1037 3479 12.03.2008 Petro Jorgji rako
  1038 3480 12.03.2008 Hamdi Zaje Dervishi
  1039 3486 12/3/2008 Vangjel Kost Semini
  1040 3497 12.03.2008 Novruz Ismail Doko
  1041 3499 12.03.2008 Gani Halil uka
  1042 3505 12.03.2008 Ibrahim Sadik Hasanpapaj
  1043 3507 12.03.2008 Isuf Vesel Dauti
  1044 3518 13.03.2008 Prparim Nefis Proda
  1045 3520 13.03.2008 Ramo Sejat Shehu
  1046 3522 13.03.2008 Nikoll Ndue eku
  1047 3524 13.03.2008 Ilmi Hajdar Osmani
  1048 3526 13.03.2008 Shaban Selman Mara
  1049 3539 13.03.2008 Liman Ahmet Boza
  1050 3540 13.03.2008 Lube Jane Panov
  1051 3541 13.03.2008 Myftar Qani Canko
  1052 3545 13.03.2008 Enver Metush Daji
  1053 3552 13.03.2008 Edmon Sulejman Blushi
  1054 3554 13.03.2008 Halit Mehmet Fiku
  1055 3555 13.03.2008 Kasem Qazim Jangulli
  1056 3566 13.03.08 Jaho Ramazan cela
  1057 3567 13.03.08 Ramazan Ibrahim Cela
  1058 3576 13.03.2008 Gjergj Fran Pepaj
  1059 3577 13.03.08 Hetem Cane ako
  1060 3581 13.03.2008 Skender eriz Bahriu
  1061 3583 13.03.2008 Leonidha Jorgji Dako
  1062 3608 13.03.2008 Ramiz Hamdi Zylyfi
  1063 3611 13.03.2008 Rrapush Mustafa Qehajaj
  1064 3613 13.03.2008 Besim Yzeir Berhamaj
  1065 3614 13.03.2008 Zihni Dylaver dervishi
  1066 3617 13.03.2008 Jani Nasho Pano
  1067 3619 13.03.2008 Fran Kristo Shiroka
  1068 3623 13.03.2008 Xheladin Nuh Oroshi
  1069 3624 13.03.2008 Jonuz Abdullah Alija
  1070 3625 13.03.2008 Isuf Dule Miraka
  1071 3634 13.03.2008 Arif Selam Dogjani
  1072 3640 13.03.2008 Zini Riza Hysenaj
  1073 3644 13.03.2008 Preng Ndue Prenga
  1074 3645 13.03.2008 Braho Rustem Koka
  1075 3646 13.03.2008 Bujar Xhaferr Doko
  1076 3649 13.03.2008 Polikron Nikolla Papajani
  1077 3650 13.03.2008 Mihal Koo Thano
  1078 3652 13.03.2008 Koo Thanas Thano
  1079 3656 13/03/2008 Shptim Banush Mevlani
  1080 3657 13/03/2008 Mihal Dhimitr Telo
  1081 3659 13/03/2008 Musli Zeqir Ismailaj
  1082 3662 13/03/2008 Haxhi Xhaferr Cerova
  1083 3667 13/03/2008 Bani Miti Shebeku
  1084 3674 13/03/2008 Lutfi Mahmuti Rei
  1085 3690 13.03.2008 Mejdi Xhafo Laze
  1086 3693 17.03.2008 Ilir Bajram Beqari
  1087 3694 17.03.2008 Hysen Sali Alliu
  1088 3696 17.03.2008 Ahmet Haxhi Alimerkaj
  1089 3699 17.03.2008 Save Llambi Drapa
  1090 3700 17.03.2008 Dragut Reshit Pezaku
  1091 3708 17.03.2008 Ibrahim Zejnel Agimgostivari
  1092 3711 17.03.2008 Nikoll Bradh Rrusti
  10933718 17.03.08 Nuri Mehmet Bitincka
  1094 3719 17.03.08 Hysen Abdulla Shehu
  1095 3720 17.03.2008 Shaban Osman resuli
  1096 3727 17.03.08 Asllan Osman Bromsi
  1097 3729 17.03.08 Mus Rexhep Ferati
  1098 3736 17.03.2008 Avni Kareman Ismailaj
  1099 3739 17.03.2008 Hetem Fehim Zaimi
  1100 3741 17.03.08 Ylli Mezin Aliaj
  1101 3742 17.03.08 Strati Kosta Bozdo
  1102 3748 17/03/2008 Yzedin Halit Hyznedari
  1103 3750 17/03/2008 Pashko Zef jakaj
  1104 3756 17/03/2008 Col Qerim Vukaj
  1105 3763 17/03/2008 Ziso Vasil Karvella
  1106 3765 17/03/2008 Pavlli Sotir Tai
  1107 3769 17.03.2008 Vasil Mitro Grbura
  1108 3770 17.03.2008 Vangjel Mitro Grbura
  1109 3777 17.03.2008 Dod Gjet Gera
  1110 3778 17.03.2008 Ndue Prend Nikolli
  1111 3781 17.03.2008 Myftar Ali Demolli
  1112 3787 17.03.2008 Petriko Jorgji Gjoka
  1113 3789 17.03.2008 Qazim Ali Abdulla
  1114 3790 17.03.2008 Nikolla Nano Gjoka
  1115 3794 17.03.2008 Hilmi Jusuf Karahasani
  1116 3800 17.03.2008 Koo Argjir Kristo
  1117 3803 17.03.2008 Musa Musa Xhixha
  1118 3805 17.03.2008 Riza Bajram Ruka
  1119 3809 17.03.2008 Pal Marash Markaj
  1120 3810 17.03.2008 Fuat Asllan Rashi
  1121 3814 17.03.2008 Zef Kol Lumaj
  1122 3815 17.03.2008 Kol Vat Mani
  1123 3816 17.03.2008 Alfons Kol Radovani
  1124 3831 17.03.2008 Irfan Osman Hoxha
  1125 3839 17.03.2008 Agim (Gezim) Shefqet Myftiu
  1126 3840 17.03.2008 Koci Vangjel Poci
  1127 3842 17.03.2008 Bajo Qamil Ahmeti
  1128 3843 17.03.2008 Nazar Rapush Kllomollari
  1129 3850 18.03.2008 Seit Kapllan Hysenllari
  1130 3852 18.03.08 Avdulla Nazif Kasolli
  1131 3852 18.03.08 fatime hasim Kasolli
  1132 3857 18.03.08 rrok Gjok Llogori(preka)
  1133 3858 18.03.08 Muho Syl Veliaj
  1134 3866 18.03.08 Llesh Kol Negovanasi
  1135 3867 18.03.08 Luigj Tom Gjoni
  1136 3868 18.03.08 Nazim Sait Ibrahimi
  1137 3875 18.03.08 Filip Prel Vata
  1138 3884 18.03.2008 Servet Servet HAxhi
  1139 3887 18.03.08 Mexhit Nazif Murja
  1140 3888 18.03.08 Sabit Izet Dema
  1141 3890 18.03.08 Dali Alush Bunguri
  1142 3891 18.03.08 MuharremMurat Canaj
  1143 3892 18.03.08 Daut Nexhip Cekaj
  1144 3893 18.03.08 Ali Murat Nuredini
  1145 3896 18.03.2008 bari Elmaz Zoto
  1146 3897 18.03.08 Andrea Jorgji Martino
  1147 3901 18.03.2008 Mihal Pandeli Pecallari
  1148 3903 18.03.2008 Kosta Jani Gjika
  1149 3909 18.03.2008 Grogor Dhimiter Qirushi
  1150 3910 18.03.2008 Mihal Vangjel Jani
  1151 3913 18.03.2008 Zenel Jonuz Tola (Kurti)
  1152 3917 18.03.2008 Ramazan Ahmet Kodra
  1153 3923 18.03.2008 Mahmut Mahmut Meniku
  1154 3925 18.03.2008 Hidr Rahman Cami
  1155 3932 18.03.2008 Jashar Xhevdet Duro
  1156 3934 18.03.2008 Bahri Islam Komte
  1157 3936 18.03.2008 Robert Servet Haxhi
  1158 3938 18.03.2008 Nazmi Hakik Shehu
  1159 3948 18.03.2008 Pal Mhill Nika
  1160 3951 18.03.2008 Gjon Llesh Peraj
  1161 3956 18.03.2008 Tahir Beqir Sorra
  1162 3958 18.03.2008 Hysen Qerim Hasanaj
  1163 3960 18.03.2008 Smajl Can Halili,
  1164 3971 18.03.2008 Haki Qamil Kasa
  1165 3974 18.03.2008 Ramazan Mustafa Lila
  1166 3976 18.03.2008 Haxhi Sali Alla
  1167 3978 18.03.2008 Sejfulla Sali Karapici
  1168 3980 18.03.2008 Ibrahim Mahmut Dede
  1169 3982 18.03.2008 Kristo Nikolla Papa
  1170 3989 18.03.2008 Jorgji Dhimitr Mei
  1171 3990 18.03.2008 Ramiz Riza Tema
  1172 3991 18.03.2008 Bashkim Hysen Lleshi
  1173 3993 18.03.2008 Shaqir Haxhi Cami (Haxhiu)
  1174 3996 18.03.2008 Arben Sali Bajrami
  1175 3997 18.03.2008 Selim Mehmet Zyma
  1176 3998 18.03.2008 Mark Ndue Grishaj
  1177 4000 18.03.2008 Reshat Besim Mema
  1178 4002 18.03.2008 Ferit Izet Mane
  1179 4003 18.03.2008 Petraq Tatul Adhamidhi
  1180 4022 18.03.2008 Preng up Prenga
  1181 4029 18.03.2008 Syti Arif Zaimi
  1182 4036 18.03.2008 Rexhep Demir Tha
  1183 4050 18/03/2008 Zenel Hamit Zykaj
  1184 4053 18/03/2008 Hilmi Osman Kamata
  1185 4054 18/03/2008 Mersin Dem Vlashi
  1186 4061 18/03/2008 Jashar hasan cana
  1187 4063 18/03/2008 Pal Frrok Nikolli
  1188 4067 18/03/2008 Njazi Estref arani
  1189 4074 18/03/2008 NAzif LAtif Vrenozi
  1190 4075 18/03/2008 Mehmet Mustafa Pajuni
  1191 4079 18/03/2008 Ibrahim Qamil Gjini
  1192 4081 18/03/2008 MuharremSeit Albrahimi
  1193 4082 18/03/2008 Riza Izet Resuli
  1194 4084 18/03/2008 Rexhep islam Hereni
  1195 4086 18/03/2008 Sabri elo Nanui
  1196 4088 18/03/2008 Haki Muharrem Lumi
  1197 4090 18/03/2008 Gjysho Dalip Meta
  1198 4092 18/03/2008 Nikollaq Thoma Qafko
  1199 4095 18/03/2008 Zyber Vesel Zyba
  1200 4098 18/03/2008 Petro Theofan Serbi
  1201 4105 19.03.2008 Fejzi Idris Zenelaku
  1202 4111 19.03.2008 Piro Ilia Pilo
  1203 4113 19.03.2008 Flamur Hali Rexhaj
  1204 4120 19.03.2008 Pashko Nik Shabi
  1205 4123 19.03.2008 Sotir Andrea Kola
  1206 4125 19.03.2008 Tahir Sheme Guga
  1207 4128 19.03.2008 Ibrahim muhedin selmani
  1208 4129 19.03.08 Novrus Pasho Dyrmo
  1209 4130 19.03.08 Reis Ibrahim Shehaj
  1210 4134 19.03.08 Kodhel Isa Toska
  1211 4135 19.03.2008 Baftjar Hamza Vidhi
  1212 4136 19.03.08 Athanas Jorgji Xoxe
  1213 4137 19.03.08 Shefki Ibrahim Cela
  1214 4140 19.03.2008 AleksandraVasil Kola
  1215 4143 19.03.08 Zef Shkurt Macaj
  1216 4145 19.03.2008 Shefqet taip Dida
  1217 4153 19.03.2008 Jolanda Dhimitr Gila
  1218 4155 19.03.2008 Sami Pasho Durmo
  1219 4162 19.03.2008 Musa Xhelo Musaraj
  1220 4164 19.03.2008 Zenepe Selim Hamitaj (aushaj)
  1221 4169 19.03.2008 Ruzhdi Malo Baja
  1222 4172 19.03.2008 Rrok Gjush Gjergji
  1223 4176 19/03/2008 Mehmet Qamil Demneri
  1224 4179 19/03/2008 Ismail Sadik Kovaleri
  1225 4180 19/03/2008 Zef Kin Koaj
  1226 4185 19/03/2008 Abedin Mahmut Harifi
  1227 4191 19/03/2008 Eqerem Abedin Veshi
  1228 4196 19/03/2008 Zilush Bi;ush Goxho
  1229 4202 19.03.2008 Thoma Lipe Dhima
  1230 4209 19.03.2008 Sabri Muharrem Mahmuda
  1231 4210 19.03.2008 Daut Sinan Vangjeli
  1232 4216 19.03.2008 Kol Gjergj ima
  1233 4217 19.03.2008 Mehdi Remzi Shehu
  1234 4220 19.03.2008 Namik Jakup Xhelili
  1235 4224 19.03.2008 Nikoll Gjin Kola
  1236 4227 20.03.2008 Nush Simon Radovani
  1237 4229 20.03.08 Rexhep Selman Cici
  1238 4232 20.03.08 Ndoc Zef Vali
  1239 4233 20.03.08 Fran Rrok Lazri
  1240 4234 20.03.2008 Flamur Mane Fusha
  1241 4237 20.03.08 Nikoll Ndue Gjoka
  1242 4239 20.03.08 mark Mark Nikolli
  1243 4244 20.03.2008 Xhemal rrahman kanani
  1244 4246 20.03.08 At Aleks Kosta Lipe
  1245 4259 20.03.2008 Vangjel Janaq Gramozi
  1246 4262 20.03.2008 Shyqyri Hasan Xharaj
  1247 4264 20.03.2008 Rifat Hasan Tatari
  1248 4266 20.03.2008 Jorgji Janaq Gramozi
  1249 4276 20.03.2008 Ahmet Qerim Shehu
  1250 4277 20.03.2008 Haki Ibrahim Kashari
  1251 4281 20.03.2008 Izmit Shuaip Bajrami
  1252 4286 20.03.2008 Ibrahim Sulejman Deliallisi
  1253 4287 20.03.2008 Zihni Kasem Brae
  1254 4288 20.03.2008 Lame Muhamet Llapaj
  1255 4290 20.03.2008 Qani Riza Ismaili
  1256 4297 20.03.2008 Shahin Ferhat orumi
  1257 4298 20.03.2008 Xhemal Selman Doda
  1258 4299 20/03/2008 Dulo Salo Kali
  1259 4305 20/03/2008 Liri Besim Ndreu
  1260 4307 20/03/2008 Loro Simon Gocaj
  1261 4308 20/03/2008 Abdulla Ismail Kusi
  1262 4309 20/03/2008 Peter Pal Ranxha
  1263 4310 20/03/2008 Ferrik Daut Alibeaj
  1264 4315 20/03/2008 Sali Isa Dervishi
  1265 4316 20/03/2008 Zyber Hysen Murati
  1266 4328 20.03.2008 Galina Vladimir Ndoj (Dani)
  1267 4334 20.03.2008 Fiqret Rasim Hoxha
  1268 4339 20.03.2008 Enver Beqir Hasa
  1269 4342 20.03.2008 Halim Islam Azizi
  1270 4350 21.03.2008 Mazllm Mersin Kaso
  1271 4354 21.03.2008 Hasim Jaho Kalasa
  1272 4356 21.03.2008 Gjin Preng Kola
  1273 4361 21.03.2008 Vasil Ziso Milori
  1274 4362 21.03.2008 Ndue Gjela Simoni
  1275 4363 21.03.2008 Thoma Stavro Jerondati
  1276 4364 21.03.2008 Besim Seit Albrahimi
  1277 4365 21.03.2008 Selman Ramazan Kalleshi
  1278 4366 21.03.2008 Uk Zek Mazreku
  1279 4373 21.03.2008 Xhafer Hajredin Dauti
  1280 4380 21.03.2008 Dylber Pasho Durmo
  1281 4381 21.03.08 Kol Vasil Gjika
  1282 4383 21.03.2008 Pal Nik Nikolla
  1283 4385 21.03.08 Hamit mehmet Myftiu
  1284 4386 21.03.2008 Kadri Riza Seitaj
  1285 4389 21.03.08 Xhem Sadri Sefolli
  1286 4390 21.03.08 Bajram Njazi Dervishaj
  1287 4393 21.03.2008 Qazim Haxhi Ferra
  1288 4396 21.03.2008 Spior Jani tato
  1289 4401 21.03.08 Gjet Ded Vocaj
  1290 4402 21.03.2008 Caf jonuz Culaj (Hysaj)
  1291 4404 21.03.08 Nikoll Zef Hysaj
  1292 4405 21.03.08 Hasan Beqir Gruda
  1293 4406 21.03.08 Njazi Demin Veli
  1294 4412 21.03.2008 Hazis Liman Murrja
  1295 4413 21.03.2008 Rushit Hydajet Shehaj
  1296 4423 21.03.2008 Rita Ali Koa
  1297 4427 21.03.2008 Krenar Haki Kajo
  1298 4429 21.03.2008 Demir Kasem Allkushi
  1299 4433 21.03.2008 Llambro Nako Labo
  1300 4436 21.03.2008 Llazi Miti Papa
  1301 4437 21.03.2008 Llesh Gjok Ndoj
  1302 4440 21.03.2008 Mhill Gjergj Gjini
  1303 4443 21/03/2008 Myrto Lam Sadiku
  1304 4462 21/03/2008 Tahir Tahir Kurti
  1305 4467 21/03/2008 Petro Savo Kulla
  1306 4470 21/03/2008 Ilia Harito Telo
  1307 4473 21/03/2008 Jusuf Myrteza Ramilli
  1308 4488 21.03.2008 Kristo Hasan Selishta
  1309 4492 21.03.2008 Qamil Zenel Kacmoli
  1310 4493 21.03.2008 Myslim Sami Toska
  1311 4494 21.03.2008 Xhevat Liman Adri
  1312 4504 21.03.2008 Rexhep Alil Gila
  1313 4508 22/03/2008 Robert Frano Gurashi
  1314 4513 22/03/2008 Qemal Avdyl Korreshi
  1315 4524 22/03/2008 Lluke Qiric Gjikoka
  1316 4532 21.03.2008 Leka Hodo Islambej
  1317 4530 22.03.08 Gjergj Llesh Karaci
  1318 4533 22.03.08 Naun Jovan Gila
  1319 4534 22.03.2008 Myslim Beqir Xhamballari
  1320 4535 22.03.2008 Sotir Vasil Haxhi
  1321 4536 22.03.2008 Zek Tahir Shala
  1322 4537 22.03.2008 Nasho Foto Soko
  1323 4539 22.03.2008 Kio Jani Suxho
  1324 4542 22.03.2008 Ilia Stefan Qendri
  1325 4543 22.03.08 Spiro Jani Totoshi
  1326 4547 22.03.08 Bektash Isuf Melani
  1327 4549 22.03.08 Veniamin Jorgji Dashi
  1328 4555 22.03.2008 Ali Jonuz Frasholli (Kavaja)
  1329 4557 22.03.2008 Arif Hamit ejku
  1330 4558 22.03.2008 Vihelm Pjetr Mazreku
  1331 4559 22.03.2008 Aben Xhelo Kokaj
  1332 4565 22.03.2008 Demir Sulejman Hysolli
  1333 4583 22.03.2008 Musa Ibrahim Myrta
  1334 4589 22.03.2008 Kozma Theodhor Ziu-
  1335 4590 22.03.2008 Ali Ram Dervishaj
  1336 4592 22.03.2008 Zalo Ramadan Hajdras
  1337 4593 22.03.2008 Jahja Irfan Baaj
  1338 4599 22.03.2008 Palok Gjon Guga
  1339 4600 22.03.2008 Vasfi Zeqrija Samini
  1340 4601 22.03.2008 Iljas Ahmet Ahmeti
  1341 4606 22.03.2008 Toli Llazar Droboniku
  1342 4612 22.03.2008 Myslim Emin Lipo
  1343 4616 22.03.2008 Zubo Sali elo
  1344 4628 26/03/2008 Ndok vat Zvanaj
  1345 4629 22/03/2008 Jakup Sali Destani
  1346 4630 26/03/2008 EnjfellusheBeqir Hoxha
  1347 4631 26/03/2008 Sabri Hasan Ymeraj
  1348 4639 26/03/2008 Nikoll Dod Xhuxhaj
  1349 4642 26/03/2008 Fadil Riza Tuzi
  1350 4648 26/03/2008 Omer Jakup Omeri
  1351 4652 26.03.08 Zef Shytan Ndrezaj
  1352 4653 26.03.2008 Bilbil Avdul Dyrmishaj(resuli)
  1353 4659 26.03.2008 Xhevat AbduramanVehbiu
  1354 4660 26.03.08 Skender Hysni Jenisheri
  1355 4664 26.03.08 Baftjar Hysen Ndreu
  1356 4666 26.03.2008 Ibrahim deli Osmanaj
  1357 4668 26.03.08 Gjok Nikoll Voci(muja)
  1358 4672 26.03.08 Xhelal Beg Kuqi
  1359 4684 26.03.2008 Hajdar Sadik Miraka
  1360 4689 26.03.2008 Dode Nikoll Qarraj
  1361 4696 26.03.2008 Zenel Ibrahim aushi
  1362 4698 26.03.2008 Mark Gjon Marku
  1363 4702 26.03.2008 Mustafa Qazim Cankja
  1364 4703 26.03.2008 Gaqo Vasil Mosko
  1365 4709 26.03.2008 Xheladin Avdi Alla
  1366 4711 26.03.2008 Myslim Hysen Gjinijja
  1367 4712 26.03.2008 Ali Osman Bardhi
  1368 4725 26.03.2008 Sadri Kamber Lusha
  1369 4726 26.03.2008 Zyhdi Hasan Duda
  1370 4732 26.03.2008 Rexhep Fetah Drogu
  1371 4738 26.03.2008 epo Dalip Meto
  1372 4742 26.03.2008 Jorgji Ilia Andoni
  1373 4747 27.03.08 Isuf Islam Domi
  1374 4749 27.03.08 Xhelo Ismail Aliko
  1375 4751 27.03.08 Asllan Ramadan Patrioti
  1376 4753 27.03.2008 Xhevit Ali Mehillaj
  1377 4756 27.03.08 Islam Hysen Ndreu
  1378 4758 27.03.08 Xhevit Kasem kello(Qaja)
  1379 4759 27.03.08 Kristofor Ilia Martiro
  1380 4760 27.03.08 Gani Beqir Kodra
  1381 4761 27.03.08 Drago petro Vujoshevic
  1382 4762 27.03.08 Vladimir Drago Vujoshevic
  1383 4763 27.03.2008 Sotiraq Harallamb Kota
  1384 4765 27.03.2008 Sali Hazbi Kukaj
  1385 4766 27.03.08 Dino Ali Martiko
  1386 4767 27.03.08 Bujar Sabri Zhuli
  1387 4767 Sabri Muharrem Zhuli
  1388 4768 27.03.08 Ferit Shefki Agolli
  1389 4769 27.03.08 Muhamet Sabri Zhuli
  1390 4771 27.03.08 Hajce Istref Krasta
  1391 4773 27.03.2008 Ligor Spiro Stefani
  1392 4774 27.03.2008` Refat Selim Elezi
  1393 4775 27.03.2008 Prel mark Pershpalaj
  1394 4778 27.03.2008 Guri Nikolla Panariti
  1395 4782 27.03.2008 Sali Feti Ymeri
  1396 4786 27.03.2008 Sotir Leonidha Qendro
  1397 4787 27.03.2008 Garufo Petro Baxheli
  1398 4791 27.03.2008 Ali Ali Hushi
  1399 4792 27.03.2008 Ismail Beqir Lleshanaku
  1400 4796 27.03.2008 Sali Mesut Plaka
  1401 4797 27.03.2008 Luman Bido Ndreu
  1402 4804 27.03.2008 Beqir Mustafa ela
  1403 4808 27/03/2008 Beqir Ismail Doda
  1404 4814 27/03/2008 Lavdosh Neim Zani
  1405 4815 27/03/2008 Hasan bajram Neza
  1406 4821 27/03/2008 Demir Abaz Alia
  1407 4825 27/03/2008 Hil Stak Gurra
  1408 4831 27/03/2008 Ndue Rrok Stani
  1409 4838 27.03.2008 Pal Murrec Steaj
  1410 4839 27.03.2008 Kanto Ndue Marku
  1411 4841 27.03.2008 Shuk Nush Ahmataj
  1412 4842 27.03.2008 Shyqyri Ahmet Smakovi
  1413 4844 27.03.2008 Olivera Millutin Dibra
  1414 4845 27.03.2008 Seri Sabri Haxhi
  1415 4848 27.03.2008 Tom Kol Gjelaj
  1416 4849 27.03.2008 Preng Ded Nikolli
  1417 4850 27.03.2008 Vasil Foto Jano
  1418 4862 27.03.2008 Mihal Prend Mema
  1419 4864 27.03.2008 Tom Lazr Gazulli
  1420 4866 27.03.2008 Luan Avdyl Maluka
  1421 4875 27.03.2008 Maksut Mehmet Bojaxhiu
  1422 4892 27.03.2008 Sabri Myslim Gashi
  1423 4894 27.03.2008 Harallamb Ilia Papa
  1424 4899 01.04.08 Vladimir Xhemal Shena
  1425 4901 01.04.08 Spiro Jani Sula
  1426 4902 01.04.08 Pal Gjok Tuci
  1427 4903 01.04.08 Llesh Gjon Ndoj
  1428 4908 01.04.2008 Adnan Mexhit Xhuglini
  1429 4909 01.04.08 Andon Sofokli Sheti
  1430 4912 01.04.08 Shefqet Beqir kacaniku
  1431 4913 01.04.08 Feor Refat Shehu
  1432 4917 01.04.08 Fuat Nuredin Kulla
  1433 4919 01.04.2008 Ilia Foto ai
  1434 4921 01.04.2008 Karafil Mahmut Isufaj
  1435 4928 01.04.2008 Mark Gjelosh Vata
  1436 4933 01.04.2008 Sehit Hysen ela
  1437 4934 01.04.2008 Syrja Abaz Veizaj
  1438 4937 01.04.2008 Zef Ndue Ndreca
  1439 4940 1/4/2008 Sejfulla Rexhep Smai
  1440 4954 1/4/2008 Mihal Dhimitr Vrano
  1441 4958 01.04.2008 Islam Hasan Gjinollari
  1442 4968 01.04.2008 Rakip Sahit Hamja
  1443 4970 01.04.2008 Nazar Ahmet Pilini
  1444 4974 01.04.2008 Gjovalin Cuk Prendi
  1445 4982 01.04.2008 Shpresim Idriz Limani
  1446 4984 01.04.2008 Ajet Salih Uku
  1447 4985 01.04.2008 Kadri Karafil Qelibashi
  1448 4987 01.04.2008 Taku Vangjel Salepi
  1449 4988 01.04.2008 Halil Halil Kupi
  1450 4998 01.04.2008 Skender Ferit Kellezi
  1451 5000 01.04.2008 Viktor Kole Kujxhija
  1452 5015 01.04.2008 Luan Qemal Burimi
  1453 5020 01.04.2008 Shaqir Imer Deda
  1454 5021 01.04.2008 Spartak Nesim oniku
  1455 5023 01.04.2008 Mehmet Refat Myrto
  1456 5038 01.04.2008 aran Shaqo Boi
  1457 5039 01.04.2008 Mihal Mitro aro
  1458 5042 01.04.2008 Gani Azis Gashi
  1459 5045 01.04.2008 Llesh Marash Shordja
  1460 5048 01.04.08 Zef Gjok Cara
  1461 5049 01.04.08 Rexh Mehmet Celaj
  1462 5054 01.04.08 Veli Ymer Darezeza
  1463 5055 01.04.08 Idriz Rustem tafa
  1464 5056 01.04.08 Kadri Rustem tafa
  1465 5062 2/4/2008 Nuri Fejzulla Muollari
  1466 5063 2/4/2008 Jani Fikrit Dokle
  1467 5064 2/4/2008 Liman Zenel Likrama
  1468 5066 2/4/2008 Qani Demir Fraholli
  1469 5067 2/4/2008 Kajo Myslim Bazelli
  1470 5068 2/4/2008 Rushan Ate Kasmollari
  1471 5071 2/4/2008 Fran Ndue Vukaj
  1472 5074 23/04/2008 Dervish Abaz Skendaj
  1473 5079 02.04.2008 Spiro Kolo Gogo
  1474 5080 02.04.2008 Ziso jani Kosta
  1475 5081 02.04.2008 Myslim Qazim Hadri
  1476 5087 02.04.2008 Sknder Emrulla Burimi
  1477 5089 02.04.2008 Abil Qamil Tahiraj
  1478 5091 02.04.2008 Sotiraq Miti Simaku
  1479 5092 02.04.2008 Elena Pavllo ami
  1480 5094 02.04.2008 Dhimitraq Petro Harilla
  1481 5095 02.04.2008 Andon Mihal Sotiri
  1482 5105 02.04.2008 Abedin Emin Rizvani
  1483 5106 02.04.2008 Beqir Ibrahim Rada
  1484 5108 02.04.2008 Panajot Konini Baba
  1485 5111 02.04.2008 Tode Ziko Xega
  1486 5114 02.04.2008 Fotaq Dhimitri Bobi
  1487 5115 02.04.2008 Mid'hat Hysenj Malasi
  1488 5121 02.04.2008 Isa Emin Pupa
  1489 5127 02.04.2008 Nush Gjon Barbullushi
  1490 5132 02.04.2008 Ramiz Dalip Skepi
  1491 5140 02.04.2008 Ilirjan Mendor Mulla
  1492 5146 02.04.2008 Hysen Alim Shake
  1493 5160 02.04.2008 Reis Xhevdet Selfo
  1494 5167 02.04.2008 Sadik Daut Murataj
  1495 5171 2/4/2008 Mark Jak Mali
  1496 5176 2/4/2008 Xhelal Refat Haxhiraj
  1497 5177 2/4/2008 Ajet Ismet Selfo
  1498 5182 02.04.2008 Leonidha Simon Papavangjeli
  1499 5188 02.04.2008 Refit Ali epele
  1500 5190 02.04.2008 Luigj Mark Uci
  1501 5193 02.04.2008 Fadil Murat Canaj
  1502 5196 02.04.2008 Dilaver Mysli Sejdini
  1503 5198 02.04.2008 Mihal Bani Dema
  1504 5200 02.04.2008 Liman Baxhull Hysenaj
  1505 5201 02.04.2008 MuharremAli Kau
  1506 5217 02.04.2008 Aristidh Koli Gjini
  1507 5219 02.04.2008 Frahim Laze eaj
  1508 5220 02.04.2008 Anastas Kostandin Kolea
  1509 5221 02.04.2008 Shefqet AbduramanAbduramani
  1510 5228 02.04.2008 Mehmet Riza Kapllani
  1511 5232 02.04.08 Ilirjan Dilaver Cerepi
  1512 5233 02.04.08 Hysen Hysen Velmishi
  1513 5236 02.04.08 Arshin Sulejman Shkrela
  1514 5238 02.04.08 Adem Selman Pojani
  1515 5239 02.04.08 Konstandi Llazar Buda
  1516 5240 02.04.08 Esat Hysni Dedja
  1517 5241 02.04.08 Ndoc Mark Rama
  1518 5243 02.04.2008 Jorgji Stefan Cicolli
  1519 5253 02.04.08 Rrok Shtjefen Gjergji
  1520 5254 02.04.08 Haxhi Islam Demiraj
  1521 5259 02.04.08 Xhelal Beqir Hardolli
  1522 5270 02.04.2008 Fran Nikoll Nilaj
  1523 5281 02.04.2008 Ramazan Zenel Kuqi
  1524 5282 02.04.2008 Uk Ram Dauti
  1525 5283 02.04.2008 Mark Preng Gjoka
  1526 5284 02.04.2008 Vangjush Gaqi Tushi
  1527 5289 02.04.2008 Zef Gjergj Lleshi
  1528 5295 02.04.2008 Neshet Kasem Mahmutaj
  1529 5296 02.04.2008 Shefki Myftar Kreka
  1530 5303 03.04.2008 Pjetr Palok Kola
  1531 5305 03.04.2008 Islam Bajram Skepi
  1532 5313 03.04.2008 Nexhat Jahja Caco
  1533 5320 03.04.2008 Hasan Mero Mero
  1534 5321 03.04.2008 Mahir Sami Berberi
  1535 5328 03.04.2008 Kalosh Nazif Murra
  1536 5337 03.04.2008 Qemal Daut Qytyku
  1537 5339 03.04.2008 Xhevdet Shaban Bregu
  1538 5340 03.04.2008 Jonuz Sefer Shehu
  1539 5342 03.04.2008 Xhemal Haxhi Nezaj
  1540 5343 03.04.2008 Teodor Sero Qerimi
  1541 5345 03.04.2008 Theodhoraq Foto Dhimo
  1542 5349 03.04.2008 Serafin Haxhi Rakipi
  1543 5371 03.04.2008 Fadil Islam Lami
  1544 5399 03.04.2008 Irfan Hamdi Morava
  1545 5402 03.04.2008 Myslym Abdulla Rinxhi
  1546 5403 04.04.2008 Llesh Marash Vata
  1547 5411 04.04.2008 Ferik Xhafo Hysenaj
  1548 5414 04.04.2008 Preng Ded Gjoni
  1549 5416 04.04.2008 Agron Abaz Dudushi
  1550 5420 04.04.2008 Adem Taip Tafa
  1551 5421 04.04.2008 Ilirjan Neho Hitaj
  1552 5427 04.04.2008 Xhevaire Resmi Myftiu
  1553 5428 04.04.2008 Rakip Iljaz Nerguti
  1554 5440 04.04.2008 Bashkim Elmaz Mane
  1555 5446 04.04.2008 Hakim Dule Isaraj
  1556 5458 04.04.2008 Tolo Jani Muzina
  1557 5461 04.04.2008 Hil Zef Marku
  1558 5463 04.04.2008 Tom Kol Blinishta
  1559 6474 04.04.2008 Zef Llesh Mandrea
  1560 6487 04.04.2008 Sknder Hasan Ymeri
  1561 6489 04.04.2008 Agron Ali FArija
  1562 6498 04.04.2008 Zija Ibrahim Braho
  1563 6508 04.04.2008 Myhedin Estref Baliko
  1564 6511 04.04.2008 Ibrahim Haxhi Murati
  1565 6512 04.04.2008 Hysen Mestan Dui
  1566 6513 04.04.2008 Nikoll Zef Prenga
  1567 6515 04.04.2008 Spiro Pandeli Nakollari
  1568 6517 04.04.2008 Haredin Dano Sinaj
  1569 6521 04.04.2008 Miftar Rrahman Xheleshi
  1570 6522 04.04.2008 Selam Haxhi Balla
  1571 6527 04.04.2008 Ymer Maliq Shehu
  1572 6528 04.04.2008 Agim Muharrem Karaj
  1573 6529 04.04.2008 Eqerem Mustafa Serezi
  1574 6530 04.04.2008 Xhelil Sadik Ndreu
  1575 6531 04.04.2008 Demir Lush Vasku
  1576 6537 04.04.2008 Namik Mustafa Luci
  1577 6539 04.04.2008 Nikoll Gjok Prlesi
  1578 6543 04.04.2008 Qemal Isuf Jazaj
  1579 6547 04.04.2008 Qazim Selo Dervishi
  1580 6553 04.04.2008 Enver Shyqyri Karapiti
  1581 6555 04.04.2008 Hysen Sali Bukoshi
  1582 6557 04.04.2008 Skndo Zete Tosuni
  1583 6561 04.04.2008 Natale Luighi Graggiloni
  1584 6562 04.04.2008 Nesim Rexhep Spahiu
  1585 6564 04.04.2008 Qerim Halit Jakupi
  1586 6565 04.04.2008 up Ndue Paluca
  1587 6567 04.04.2008 Mark Preng Qafa
  1588 6569 04.04.2008 Shaban Sulejman Tahiri
  1589 6573 04.04.2008 Myqerem Rexhep Bajrami
  1590 6588 14.02.2008 Anton Nush ekrezi
  1591 6594 04.04.2008 Hajredin Bajram Cane
  1592 6596 04.04.2008 Zija Mehmet Xhumri
  1593 6601 04.04.2008 Safet Nuro Bano
  1594 6607 04.04.2008 Hyzo Telha Pula
  1595 6609 04.04.2008 Themo Serafin Muzha
  1596 6610 04.04.2008 Ziko Kostandin Poi
  1597 6611 04.04.2008 Tom Gjon Zefi
  1598 6612 04.04.2008 Vlash Vasil Dushniku
  1599 6614 04.04.2008 Muharem Ahmet Xhafa
  1600 6624 04.04.2008 Rexhep Osman Picari
  1601 6626 04.04.2008 Durim Zylfo Veledi
  1602 6627 04.04.2008 Haki Ali Shabani
  1603 6628 04.04.2008 Zihni Galip Begolli
  1604 6630 04.04.2008 Zenel Bejzo Drangu
  1605 6634 04.04.2008 Shaqir Zenel Taga
  1606 6636 04.04.2008 Kosta Petro Dhimoleksi
  1607 6641 04.04.2008 Fiqirete Qemal Lala
  1608 6643 04.04.2008 Shaban Demir Kulla
  1609 6644 04.04.2008 Kosta Jaqim Mitre
  1610 6647 04.04.2008 Sadik Tasim Halili
  1611 6649 04.04.2008 Sknder Xheladin Kuqi
  1612 6655 4/4/2008 Muhamet Riza Tirana
  1613 6657 4/4/2008 Kol Bac Doshi
  1614 6658 4/4/2008 Zef Mark Deliaj
  1615 6660 4/4/2008 Nazim Feim Spahiu
  1616 6673 4/4/2008 Osman Zylyf Proshka
  1617 6681 4/4/2008 Bilbil Shako Kondaj
  1618 6686 04.04.2008 Luan Fadil Xheka
  1619 6692 04.04.2008 Ismail Dyle Qerimi
  1620 6695 04.04.2008 Remzi Halit Fisniku
  1621 6698 04.04.2008 Pjetr Nikoll Margjini
  1622 6730 04.04.2008 Enver Osman Mani
  1623 6732 04.04.2008 Klementi Theodhor Prifti
  1624 6743 07.04.2008 Benjamin Lazr eta
  1625 6746 07.04.2008 Xhemal Sadik Balliu
  1626 6752 07.04.2008 Kristaq Theodhor Qirinxhi
  1627 6754 07.04.2008 Kadri Sali eliku
  1628 6757 07.04.2008 Preng Pjetr Doi
  1629 6758 07.04.2008 Gjon Mark Ndoj
  1630 6762 07.04.2008 Rahim Muharem Keta
  1631 6763 07.04.2008 Zef Kol Prela
  1632 6766 07.04.2008 Kol Gasper Kosmai
  1633 6767 07.04.2008 Dede Gjeto Kroji
  1634 6770 04.04.2008 Nikoll Gjek Dojanaj
  1635 6772 07.04.2008 Panajot Llambi Apostoli
  1636 6774 07.04.2008 Zenel Sheme Janxhi
  1637 6777 07.04.2008 Hamid Bajram Lisaj
  1638 6779 07.04.2008 Shahin Hajdar Braho
  1639 6790 07.04.2008 Medi Hasan Canko
  1640 6800 07.04.2008 Hava Ibrahim Golemi
  1641 6812 07.04.2008 Agime Sadi Pipa
  1642 6817 07.04.2008 Ramadan Sulo Mustafa
  1643 6828 7/4/2008 Andon Bushi Verria
  1644 6829 6/4/2008 Luke Pashuk Velaj
  1645 6833 7/4/2008 Llazar Thoma Axha
  1646 6843 07.04.2008 Vangjel Nikolla Gogoni
  1647 6848 07.04.2008 Bujar Dajlan Jazexhiu
  1648 6854 07.04.2008 Ismail Isuf Hoxha
  1649 6855 07.04.2008 Fatmir Jashar Ymeti
  1650 6871 07.04.2008 Bedri Tufan Fesko
  1651 6872 07.04.2008 Pjetr Filip Arbnori
  1652 6881 08.04.2008 Sulejman Ismail Koibellinj
  1653 6882 08.04.2008 Qerim Hysni Shehu
  1654 6883 08.04.2008 Ndue Frrok Gjaci
  1655 6885 08.04.2008 Hidajet Latif Kulla
  1656 6886 08.04.2008 Xhavid Xhafer Murrizi
  1657 6887 08.04.2008 Lulzim Mustafa Beqiri
  1658 6890 08.04.2008 Adem Adem Balli
  1659 6893 08.04.2008 Hil Shtjefen Kasneci
  1660 6895 08.04.2008 Ramadan Maliq Cani
  1661 6896 08.04.2008 Feti Qamil Myftiu
  1662 6898 08.04.2008 Ramazan Halil Spahiu
  1663 6900 08.04.2008 Sami Muhamet Hamataj
  1664 6901 08.04.2008 Muj Bajram Mertinaj
  1665 6902 08.04.2008 Xhem Sabri Demiraj
  1666 6904 08.04.2008 Milica Vukoman Shllaku(Buzi,Vukoman)
  1667 6906 08.04.2008 Mikel Cin Radovani
  1668 6908 08.04.2008 Selman Sabri Rusi
  1669 6910 08.04.2008 Tafil Mustafa Shehu
  1670 6912 08.04.2008 Xhafer Ismail Sheta
  1671 6939 08.04.2008 Mehmet Sefedin Merkaj
  1672 6950 08.04.2008 Osman Ismail Fazliu
  1673 6958 08.04.2008 Tomorr Neki Barroli
  1674 6959 08.04.2008 Zyber Ramazan Sharka
  1675 6961 08.04.2008 Theodhoraq Ilo Theodhor
  1676 6975 08.04.2008 Ilir Luigj Shkoza
  1677 6977 08.04.2008 Sotiraq Petro Nasto
  1678 6980 08.04.2008 Isuf Qamil Shkurti
  1679 6986 08.04.2008 Foqi Kristaq Skndi
  1680 6987 08.04.2008 Hamid Muharrem opani
  1681 6988 08.04.2008 Baki Feta Ahmetllari
  1682 7001 08.04.2008 Hekuran Sadush Qorri
  1683 7003 08.04.2008 Luigj Gjok Gega
  1684 7004 08.04.2008 Palok Kol Vokrri
  1685 7015 08.04.2008 Safet Isuf Lamellari
  1686 7021 08.04.2008 Mati Zef Marku
  1687 7024 08.04.2008 Fatmir Ismail Daci
  1688 7030 8/4/2008 Vangjel Niqifor Kondili
  1689 7032 8/4/2008 Rexhep Qerim LAzri
  1690 7043 8/4/2008 Beqir Sure Ajazi
  1691 7045 8/4/2008 Latif Yzeir Sadiku
  1692 7049 08.04.2008 Xhemshit Shaqir Duraku
  1693 7061 09.04.2008 Mehmet Abedin Lilo
  1694 7062 09.04.2008 Suad Mazhar Asllani
  1695 7064 09.04.2008 Ferit Hamit Sulejmani
  1696 7066 09.04.2008 Sure Beqir Ajazi
  1697 7070 09.04.2008 Dervish Demir Dushku
  1698 7075 9/4/2008 Basri Maliq Melani
  1699 7088 09.04.2008 Shefki Ali Allamani
  1700 7090 09.04.2008 Gasper Ndoc Ljarja
  1701 7092 09.04.2008 Pajtim Mersin Senkaj
  1702 7093 09.04.2008 Tuk Mark Jakova
  1703 7094 09.04.2008 Florenc Ferik Rusi
  1704 7100 09.04.2008 Myrto Shefqet Hysaj
  1705 7103 09.04.2008 Sofokli Spiro Peri
  1706 7127 10.04.2008 Nexhip Tefik Lame
  1707 7135 10.04.2008 Zija Qerim Tafiu
  1708 7146 10/4/2008 Hajdar Mahmud Xhafa
  1709 7147 10/4/2008 Bahri Iljaz Omari
  1710 7162 10.04.2008 Mark Ndue Dedgjonaj
  1711 7163 10.04.2008 Ndoc Kol Kola
  1712 7167 10.04.2008 Sadik Avdulla Balaj
  1713 7169 10.04.2008 Kristo Hasan Dervishaj
  1714 7173 10.04.2008 Veliko Asllan Brahimi
  1715 7174 10.04.2008 Teli Kristo Harbai
  1716 7175 10.04.2008 Safa Axhem eloaliaj
  1717 7176 10.04.2008 Zenel Haxhi Sinanaj
  1718 7177 10.04.2008 Mahmud Hamdi Sarai
  1719 7180 10.04.2008 Rahmi Iljas Myziri
  1720 7181 10.04.2008 Rrapo Hekuran Resuli
  1721 7191 10.04.2008 Abdyl Halil Alliu
  1722 7196 10.04.2008 Agim Jashar Odobashi
  1723 7198 10.04.2008 Abdyl Durak Thai
  1724 7207 10.04.2008 Rexhep Zejnel Gojani
  1725 7214 10.04.2008 Foto Jorgji Qirjazati
  1726 7218 10.04.2008 Jano Apostol ango
  1727 7219 10.04.2008 Flora Shaqir Beda
  1728 7220 10.04.2008 Nikolla Agim Mersini
  1729 7221 10.04.2008 Axhem Shahin Kapaj
  1730 7222 10.04.2008 Zelin Lelo Kapaj
  1731 7228 11.04.2008 Jorgji Kristo Zguri
  1732 7238 11/054/2008 Kujtim Idriz Polisi
  1733 7244 11/4/2008 Preng Ndue Lleshi
  1734 7249 11/4/2008 Mihal Panajot Shupuli
  1735 7252 11.04.2008 Prek Marash Dodaj
  1736 7256 11.04.2008 Preng Geg Nikolli
  1737 7262 11.04.2008 Ndoc Gjelosh Vata
  1738 7265 11.04.2008 Nazar Shaqir Mema
  1739 7267 11.04.2008 Qemal Hasan Feto
  1740 7273 11.04.2008 Ndrec Preng Vorfi
  1741 7278 11.04.2008 Lazr Gjok Sokoli
  1742 7279 11.04.2008 Dod Binak Pllumbaj
  1743 7280 11.04.2008 Nikoll Dod Pllumbaj
  1744 7281 11.04.2008 Pllumb Nikoll Pllumbaj
  1745 7283 11.04.2008 Osman Haxhi Spahiaj
  1746 7300 11.04.2008 Vath Reshit opa
  1747 7307 11.04.2008 Kame Harif Peleshko
  1748 7308 11.04.2008 Stavri Naum Ruvina
  1749 7314 11.04.2008 Prenush Prek Paloka
  1750 7316 11.04.2008 Axhem Harrun Kasaj
  1751 7325 11.04.2008 Ylli Myslim Krasniqi
  1752 7326 11.04.2008 Murat Hajdar Paruni
  1753 7330 11.04.2008 Vasil Janaq Duda
  1754 7337 11.04.2008 Jonuz Selim Norja
  1755 7351 14.04.2008 Musa Rustem Begaj
  1756 7380 14.04.2008 Pjetr Cak Luka
  1757 7381 14.04.2008 Rrok Liq Metaj
  1758 7385 14.04.2008 Qazim Vale Zebi
  1759 7389 14.04.2008 Shemsi Shaqir Domi
  1760 7390 14.04.2008 Vangjel Kosta Zaho
  1761 7392 14.04.2008 Hysen Hekuran Sknderaj
  1762 7393 14.04.2008 Prend Ndue Frroku
  1763 7398 14.04.2008 Myftar Demir Lika
  1764 7399 14.04.2008 Kristo Koo Boboli
  1765 7403 14.04.2008 Nikoll Prek Koci
  1766 7422 14.04.2008 Rexhep Ahmet Bleta
  1767 7425 14.04.2008 Muamer Abidin Lio
  1768 7427 14.04.2008 Islam Mersin Radovicka
  1769 7428 14.04.2008 Mark Sadik Pjetrgjoka
  1770 7429 14.04.2008 Bexhet Ramadan Daci
  1771 7430 14.04.2008 Fejzi Teki Harizi
  1772 7443 14/04/2008 Bujar Hekuran Musallari
  1773 7453 14.04.2008 Nikolle Dode Doda
  1774 7465 15.04.2008 Shyqyri Sahit Dautovi
  1775 7466 15.04.2008 Gjin Cin Maka
  1776 7471 15.04.2008 Ded Pjetr Pjetri
  1777 7472 15.04.2008 Mark Zef Vuktilaj
  1778 7507 15/04/2008 Njazi Ahmet Luli
  1779 7513 15/04/2008 Atif Hysni Merdani
  1780 7517 15/04/2008 Vangjel Thimjo Gjinopulli
  1781 7528 15.04.2008 Sotiraq Nasi Kristo
  1782 7529 15.04.2008 Xhevat Nevruz Sejdaras
  1783 7550 15.04.2008 Vullnet Qazim Thanasi
  1784 7554 15.04.2008 Qirjako Ilia Hoda
  1785 7556 15.04.2008 Fatmir Gafurr Lloi
  1786 7557 14.04.2008 Bektash Sabri Levenishti
  1787 7561 15.04.2008 Kozma Lili Gjini
  1788 7564 15.04.2008 Bashkim Osman Kina
  1789 7567 15.04.2008 Rexhep Ramazan Rraja
  1790 7568 14.04.2008 Sotir Andrea Dhroso
  1791 7576 15.04.2008 Thimi Tuni Andoni
  1792 7577 15.04.2008 Teki Hasan Sejati
  1793 7580 15.04.2008 Vasel Fran Kronaj
  1794 7587 15.04.2008 Xhelal Fehim Shomo
  1795 7604 15.04.2008 Zenel Xhevafir Caka
  1796 7605 15.04.2008 Sotiraq Janaq Kotonika
  1797 7607 15.04.2008 Haki Ibrahim oka
  1798 7608 15.04.2008 Prparim Abedin Ali
  1799 7609 15.04.2008 Andrea Lluka Dhroso
  1800 7611 15.04.2008 Dalip Sheme Musaj
  1801 7612 15.04.2008 Ahmet Ahmet Bajrami
  1802 7615 15.04.2008 Zef mark Bunjaj
  1803 7616 15.04.2008 Miko Leonidha Marko
  1804 7621 15.04.2008 Nazmi Mustafa Kpucka
  1805 7622 15.04.2008 Tomorr Nuredin Allajbej
  1806 7623 15.04.2008 Ali Nuredin Allajbeu
  1807 7626 16.04.2008 Sknder Ali Sheme
  1808 7628 16.04.2008 Xhevdet Estref Guri
  1809 7628 11.04.2008 Abdulla Mustafa Balliu
  1810 7629 16.04.2008 Shuaip Bexhet Biaku
  1811 7630 16.04.2008 Dhimitr Llazar Vasili
  1812 7636 16.04.2008 Tajar Tahir Dyrmyshi
  1813 7637 16.04.2008 Rebani Gani Kulla
  1814 7638 16.04.2008 Selaudin Hetem Kulla
  1815 7644 16.04.2008 Mean Emin Hoxha
  1816 7645 16.04.2008 Vildon Adem Ballhysa
  1817 7648 16.04.2008 Rrapush Hamit ela
  1818 7649 16.04.2008 Shezai Elmas Talo
  1819 7653 16.04.2008 Sadulla Zalo Alushi
  1820 7654 16.04.2008 Belul Zalo Alushi
  1821 7656 16.04.2008 Gzim Mustafa Gazheli
  1822 7657 16.04.2008 Arsim Mexhit Beqiraj
  1823 7658 16.04.2008 Kol Pjetr Skeja
  1824 7660 16.04.2008 Pandeli Kozma Dimo
  1825 7663 16.04.2008 Ramazan Nazif Hasani
  1826 7676 16.04.2008 Ismail Sabri Malka
  1827 7690 16.04.2008 Lazer Llesh Brunga
  1828 7691 16.04.2008 Hekuran Veis Pepa
  1829 7697 16.04.2008 Qimon Spiro Greka
  1830 7708 16.04.2008 Hamit Ramazan Nelku
  1831 7713 16.04.2008 Gjelosh Nosh Progni
  1832 7714 23/04/2008 Kajmak Sadik Dushku
  1833 7716 11/4/2008 Telat Munir Hatibi
  1834 7727 23/04/2008 Selim Sulejman Kaloshi
  1835 7728 16/04/2008 Grigo Llazi Todi
  1836 7729 16.04.2008 Fitim Ismail Xhindi
  1837 7735 16.04.2008 Sami Kasem eribashi
  1838 7743 16.04.2008 Ilirjan Mehmet Tugu
  1839 7749 17.04.2008 Qazim Sulejman Gjokja
  1840 7753 17.04.2008 Mehmet Sadik Demiri
  1841 7758 17.04.2008 Kurtali Mahmut Perona
  1842 7759 17.04.2008 Veip Ferik Hoxha
  1843 7760 17.04.2008 Isuf Neim Lame
  1844 7764 18.04.2008 Ahmet Abdyl Kazazi
  1845 7769 17.04.2008 Vangjel Andon Andriko
  1846 7771 17.04.2008 Reiz Muho Lamaj
  1847 7778 17.04.2008 Zenun Zog Rexhaj
  1848 7781 17.04.2008 Qemal Qazim Himaj
  1849 7784 17.04.2008 Tom Luigj Sheldija
  1850 7793 17.04.2008 Sknder Sulejman Hasan
  1851 7813 17/04/2008 Ndue Gjon Prenga
  1852 7820 17.04.2008 Pjeter Preng Gjoka
  1853 7829 17.04.2008 Nezir Niaz Shameti
  1854 7836 17.04.2008 Smajl Elez Muhaj
  1855 7838 17.04.2008 Shaban Sadik Bushi
  1856 7845 18.04.2008 Halil Hasan Halilaj
  1857 7855 18.04.2008 Arif Sino Mema
  1858 7871 18.04.2008 Koo Jani Lloli
  1859 7872 18.04.2008 Kristo Kosta Macango
  1860 7874 18.04.2008 Avni Habip Shameti
  1861 7878 18.04.2008 Hamit Ferat Hoxha
  1862 7902 18.04.2008 Andon Anastas Ziu
  1863 7904 18.04.2008 Izet Ali Agai
  1864 7907 18.04.2008 Zylyf Bejtulla Bixi
  1865 7908 18.04.2008 Hysenj Bajram Plaka
  1866 7909 18.04.2008 Ibrush Ramadan Grmbi
  1867 7912 18.04.2008 Tefik Arshim Gjini
  1868 7938 18/04/2008 Dod Nush Ahmataj
  1869 7942 18/04/2008 Hashim Bajram Hysa
  1870 7950 18.04.2008 Shkurt Mark Jaka
  1871 7951 18.04.2008 Palok Gjok Miri
  1872 7953 18.04.2008 Gjon Nikoll Gjura
  1873 7965 21.04.2008 Raif Hysen Mullalli
  1874 7970 21.04.2008 Jorgji Janaq Todi
  1875 7974 21.04.2008 Zef Kol Bashi
  1876 7975 21.04.2008 Rexhep Mehmet Tajari
  1877 7976 21.04.2008 Razi Selim Tare
  1878 7988 21.04.2008 Fejzi Sulejman Borii
  1879 7993 21.04.2008 Hasan Tasim Rami
  1880 7995 21.04.2008 Zef Gasper Benusi
  1881 7996 21.04.2008 Shaban Refat Ademaj
  1882 7997 21.04.2008 Ali Demir Kodraleti
  1883 8001 21.04.2008 Kosta Jani Rizo
  1884 8003 21.04.2008 Shefki Emin Hyzeiri
  1885 8009 21.04.2008 Qazim Hidr Visha
  1886 8012 21.04.2008 Ahmet Behxhet Agolli
  1887 8013 21.04.2008 Ahmet Mehmet Isufaj
  1888 8015 21.04.2008 Enver Shaqir Shehaj
  1889 8016 21.04.2008 Sali Mehmet Isufaj
  1890 8017 21.04.2009 Dajlan Sabri Panariti
  1891 8022 21.04.2008 Abdyl Uk Dulla
  1892 8037 21/04/2008 Ded Gjelosh Gjeloshaj
  1893 8040 21/04/2008 Gjovalin Kol Zezaj
  1894 8042 21/04/2008 Tanush Sururi Ismailati
  1895 8045 21/04/2008 Kol up Lleshi
  1896 8050 21.04.2008 Adem Hysni Mujka
  1897 8051 21.04.2008 Ded Mark Ndoj
  1898 8052 21.04.2008 Ndue up Marku
  1899 8053 21.04.2008 Pjetr Mark Toma
  1900 8061 21.04.2008 Riza Ismail Taipi
  1901 8072 22.04.2008 Preng Ndu Doli
  1902 8073 22.04.2008 Llesh Nikoll Kola
  1903 8079 22.04.2008 Tefik Salih Popovina
  1904 8082 22.04.2008 Shaban Halil Dashi
  1905 8083 22.04.2008 Tajar Muharrem ekrezi
  1906 8094 22.04.2008 DhimostenDhimitr Koljakja
  1907 8097 22.04.2008 Hysen Feim Bilali
  1908 8098 22.04.2008 Emin Hasan Bakalli
  1909 8099 22.04.2008 Nake Thoma Jaku
  1910 8104 22.04.2008 Abdyl Hamid ejku
  1911 8106 22.04.2008 Maliq Halit Zajmi
  1912 8107 22.04.2008 Zef Loro Shkreli
  1913 8114 22.04.2008 Shaban Xhafer Dervishi
  1914 8116 22.04.2008 Tufik Hasan Frangu
  1915 8118 22.04.2008 Koo Andrea Bej
  1916 8123 22.04.2008 Veip Sejdi Pei
  1917 8129 22.04.2008 Thoma Pano omi
  1918 8133 22.04.2008 Shuquri Meto Zejnati
  1919 8136 22.04.2008 Muamer Ismail Pllaha
  1920 8137 22.04.2008 Lutfi Isa Fili
  1921 8144 22.04.2008 Ndue Luc Nilaj
  1922 8148 22.04.2008 Mihal Kio Dhimojani
  1923 8149 22.04.2008 Meyhdi Seit Nogu
  1924 8154 22.04.2008 Selim Jahja Durii
  1925 8155 22.04.2008 Simo Kosta Stefo
  1926 8156 22.04.2008 Apostol Mina Ngjelo(Tatazi)
  1927 8158 22.04.2008 Nevruz Xhafer Kulla
  1928 8170 22.04.2008 Niko Sotir Shpira
  1929 8182 22/04/2008 Mitro Nasho oni
  1930 8184 22/04/2008 Sulejman Avdi Ylli
  1931 8186 22/04/2008 Gaqi Tush Goreni
  1932 8195 22/04/2008 Vladimir Grigor Biba
  1933 8201 22/04/2008 Xhaferr Bislim Cufe
  1934 8205 22.04.2008 Ndue Ndush Marku
  1935 8208 22.04.2008 Mihal Jani Shteto
  1936 8213 22.04.2008 Qamil Ismail Nazeraj
  1937 8218 22.04.2008 Hajredin Rexhep Bitri
  1938 8219 22.04.2008 Sul Sali Derti
  1939 8225 23.04.2008 Dalip Jazo Gaba
  1940 8227 23.04.2008 Faik Muharrem Merlika
  1941 8235 23.04.2008 Alfons Vlash Dovana
  1942 8236 23.04.2008 Zenel Adem Bupapaj
  1943 8246 23.04.2008 Gani Osmn Dollani
  1944 8254 23.04.2008 Ndrec Ndue upi
  1945 8258 23.04.2008 Irfan Hamid Majuni
  1946 8264 23/04/2008 Halim Kamber Sinani
  1947 8266 23/04/2008 Halit Hamdi Lami
  1948 8273 23.04.2008 Dajlan Ymer Koritari
  1949 8277 24.04.2008 Isuf Alush Deda
  1950 8281 24.04.2008 Novruz Xhelal Zene
  1951 8285 24.04.2008 Bie Zef Pistulli
  1952 8286 24.04.2008 Sandr Ndoc Pistulli
  1953 8295 24.04.2008 Zihni Fiqiri Mersini
  1954 8299 24.04.2008 Rakip (Ibrahim) Tefik
  1955 8305 24.04.2008 Shefqet Abdyl Mullaj
  1956 8309 24.04.2008 Zeqir Isen Hysaj
  1957 8314 24.04.2008 Pjetr Frrok Deda
  1958 8317 24.04.2008 Malo Mersin Hoxhaj
  1959 8322 24.04.2008 Ndue Prend Shoferi
  1960 8323 24.04.2008 Kol Ded Tota

  ... vijon me poshte
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 28-05-2009 m 01:40

 6. #46
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,083
  Faleminderit
  64
  769 falenderime n 629 postime
  ... vijon nga me lart

  NR Dosja Data Emri Atesia Mbiemri

  1961 8324 24.04.2008 Zenel Sefedin Kozi
  1962 8328 24.04.2008 Eqerem Ali Puka
  1963 8329 24.04.2008 Nik Zyk Troshani
  1964 8332 24.04.2008 Mare Fran Tinaj
  1965 8335 24.04.2008 Ndue Llesh Moli
  1966 8346 24.04.2008 Janaq Stathaq Ruqi
  1967 8348 24.04.2008 Efthim Kristo Vezuli
  1968 8352 24/04/2008 Niko Dhimitr Ajdhoni
  1969 8357 24/04/2008 BAshkim Xhyher Haruni
  1970 8364 25.04.2008 Mehmet Lam Bushaj
  1971 8366 25.04.2008 Prel Kol Livadhi
  1972 8370 25.04.2008 Muhamet Isa Tepelija
  1973 8377 25.04.2008 Ahmet Musa Kurushi
  1974 8378 25.04.2008 Ramzan Dyl Rrushi
  1975 8379 25.04.2008 Pjetr Ded Shyti
  1976 8380 25.04.2008 Dilaver Xhemal Hasa
  1977 8383 25.04.2008 Xhabir Hamit Mustafaj
  1978 8384 25.04.2008 Shaqir Nuredin Bejtja
  1979 8385 25.04.2008 Mit’hat Shyqyri Myftiu
  1980 8388 25.04.2008 Dhimitr Llazar Gjika
  1981 8393 25.04.2008 Mark Nikoll Nikolli
  1982 8396 25.04.2008 Mefail Hysen Gega
  1983 8400 25.04.2008 Hamid Jusuf Sinani
  1984 8406 25.04.2008 Xhelal Xhemil Dragoti
  1985 8422 25.04.2008 Tosun Isuf oka
  1986 8423 25.04.2008 Bahri Qerim Tarushi
  1987 8432 25.04.2008 Izet Osmn aushaj
  1988 8454 25/04/2008 Arjan Llesh Gjergji
  1989 8455 25/04/2008 Islam Muharrem Lleshi
  1990 8459 25/04/2008 Qemal Ramadan Omuri
  1991 8462 25/04/2008 Rahman Tahir Kurti
  1992 8466 29.04.2008 Musa Mustafa Jolla
  1993 8468 29.04.2008 Shptim Enver Mersini
  1994 8474 29.04.2008 Ibrahim Selim Bomi
  1995 8475 29.04.2008 Rasim Qazim Nelaj
  1996 8476 29.04.2008 Ferit Xhelal Duka
  1997 8488 29.04.2008 Hamit Sali Saliaj
  1998 8489 29.04.2008 Ibrahim Selman rraga
  1999 8492 29.04.2008 Sami Kasem Barbullushi
  2000 8494 29.04.2008 Isa Isuf Meaj
  2001 8495 29.04.2008 Mario Zef Pistulli
  2002 8496 29.04.2008 Gjon Mark Gjergji
  2003 8499 29.04.2008 Fejzullah Qazim Merko
  2004 8508 29.04.2008 Ndue Martin Pisha
  2005 8512 29.04.2008 Mustafa Hazis Lamja
  2006 8516 29.04.2008 Fuat Vehbi Dudushi
  2007 8524 29.04.2008 Besnik Uke Hyka
  2008 8531 29.04.2008 Halil Zenun Haxhiaj
  2009 8536 29/04/2008 Gjeto Rrok Vukaj
  2010 8557 29.04.2008 Ali Mehmet Lamja
  2011 8566 29.04.2008 Fluturak Avdyl Asabella
  2012 8592 30.04.2008 Xhavit Osman Selimi
  2013 8594 30.04.2008 Zenel Rexhep Agolli
  2014 8595 30.04.2008 Shpresa Zija eka
  2015 8596 30.04.2008 Vait Islam Mesareja
  2016 8597 30.04.2008 Muho Hazbi Xhufi
  2017 8607 30.04.2008 Hysen Hasan Sakollari
  2018 8608 30.04.2008 Vasil Kolec Coku
  2019 8612 30.04.2008 Sul Rrahman Axhami
  2020 8614 30.04.2008 Metush Shain Hoxha
  2021 8615 30.04.2008 Qazim Daut Muja
  2022 8618 30.04.2008 Josif Dhosi Ballauri
  2023 8619 30.04.2008 Selman Qerim Dashi
  2024 8626 30.04.2008 Izet Hysen Xhaferaj
  2025 8631 30.04.2008 Ali Myrteza Kello
  2026 8637 30.04.2008 Vaid Muslim Gradeci
  2027 8641 30.04.2008 Spiro Vasil Gjikopulli
  2028 8642 30.04.2008 Xhafer Aliko Malaj
  2029 8655 30.04.2008 Nure Malo Shehaj
  2030 8661 30.04.2008 Sherif Kamber Zekthi
  2031 8668 30.04.2008 Shaban Xhetan Kaloshi
  2032 8669 30/04/2008 Njazi Rrapush Muo
  2033 8679 30/09/2008 Qazim Rustem Bushati
  2034 8684 30/04/2008 Zyhdi Smajl Krimbi
  2035 8692 30.04.2008 Shaban Elez Xhilaj
  2036 8718 30.04.2008 Shaban Adem Spahija
  2037 8719 30.04.2008 Besnik Tahir Gorja
  2038 8721 30.04.2008 Prend up Lleshi
  2039 8725 30.04.2008 Nazif Hazir Bea
  2040 8735 02.05.2008 Sehit Xhemal Vata
  2041 8740 02.05.2008 Gjin Lazr Thepi
  2042 8742 02.05.2008 Gani Ymer Kapisyzi
  2043 8744 02.05.2008 Shefn Zef Nikolli
  2044 8745 02.05.2008 Thoma Miho Buzuqi
  2045 8756 02.05.2008 Elena Anastas Pellumbi
  2046 8758 02.05.2008 Sofokli Kio Lulo
  2047 8760 02.05.2008 Beqir Ali Broci
  2048 8780 05.05.2008 Mehmet Adem Ivziku
  2049 8783 05.05.2008 Musa Taip Kraja
  2050 8800 05.05.2008 Bektash Qazim Vesho
  2051 8801 05.05.2008 Fuat Bektash Vesho
  2052 8803 05.05.2008 Demirali Raman Kape
  2053 8804 05.05.2008 Shaban Rexhep Qosja
  2054 8811 05.05.2008 Dod Preng Lleshaj
  2055 8814 05.05.2008 Pal Fran Bushi
  2056 8815 05.05.2008 Mrike Pal Rrika
  2057 8817 05.05.2008 Stefan Alqijadhi Babasikos
  2058 8818 05.05.2008 Mirash Zef Zefi
  2059 8825 05.05.2008 Zenel Abedin Barjami
  2060 8827 05.05.2008 Luc Gjon Nicaj
  2061 8829 05.05.2008 Ndue Gjon Nicaj
  2062 8830 05.05.2008 Injac Ndrek Baqli
  2063 8833 05.05.2008 Maliq Sali Saliaj
  2064 8840 05.05.2008 Mark Pjetr Mikaj
  2065 8845 05.05.2008 Shptim Dalip Hoxha
  2066 8876 5/5/2008 Nazmi Sulo Veshi
  2067 8890 05.05.2008 Reit Dalip Gaba
  2068 8892 05.05.2008 Halil Daut Saliaj
  2069 8896 05.05.2008 MuharremXhafer Beqiraj
  2070 8899 05.05.2008 Koo kolo Nika
  2071 8902 05.05.2008 Mehmet Abaz Picari
  2072 8907 05.05.2008 Gani Haxhi Shameti
  2073 8917 05.05.2008 Xhemal Ram Dauti
  2074 8927 05.05.2008 Aziz Jusuf Dujaku
  2075 8938 06.05.2008 Hud Muharrem Begasi
  2076 8948 06.05.2008 Ebahet Nekip Bega
  2077 8956 06.05.2008 Qani Kadri Doksani
  2078 8960 06.05.2008 Qemal elo Kolaci
  2079 8972 06.05.2008 Nazmi Rexhep Dulo
  2080 8977 06.05.2008 Hidajet Ahmet Lekdushi
  2081 9003 .06.05.2008 Shaqir Kasem Amari
  2082 9006 06.05.2008 Shemo AbdurahmanHarasani
  2083 9026 6/5/2008 Meleq Bektash LAtifllari
  2084 9032 6/5/2008 Ramazan Mehmet Sheshi
  2085 9041 06.05.2008 Azize Ibrahim Ferhati
  2086 9048 06.05.2008 Piro Mehdi Agohitaj
  2087 9052 06.05.2008 Mynyr Vehip Arapi
  2088 9063 07.05.2008 Selami Halit Tepelena
  2089 9064 07.05.2008 Arben Ndue Prenga
  2090 9065 07.05.2008 Isuf Halil Selmani
  2091 9068 07.05.2008 Zenel Nazif Elezi
  2092 9073 07.05.2008 Vladimir Aleks Kostari
  2093 9076 07.05.2008 Halit Sait Saiti
  2094 9078 07.05.2008 Agush Tefik ollaku
  2095 9080 07.05.2008 Pelivan Rexhep Mishova
  2096 9086 07.05.2008 Sulejman Ismail Xhetani
  2097 9090 07.05.2008 Aqif Hysen Xheka
  2098 9106 07.05.2008 Zef Mark Gegaj
  2099 9108 7/5/2008 Zeqir Hysen Aleti
  2100 9120 07.05.2008 Ramazan Ahmet Tafa
  2101 9129 08.05.2008 Iliaz Bejo Llazaj
  2102 9130 08.05.2008 Hakik Abdurraman Kuta
  2103 9132 08.05.2008 EngjllushRidvan Mullalli
  2104 9134 08.05.2008 Hysen Qazim Hamitaj
  2105 9135 08.05.2008 Haziz Mustafa Zhilovoda
  2106 9136 08.05.2008 Haki Xhafer Rakipaj
  2107 9139 08.05.2008 Gjovalin Ndoc Hejza
  2108 9144 08.05.2008 Nastradin Ali Meminaj
  2109 9157 08.05.2008 Veli Nedin Haxhia
  2110 9172 08.05.2008 Dragush Zyhdi Ferra
  2111 9175 08.05.2008 Rajmond Teme
  2112 9185 8/5/2008 Pellumb Shate Kaaj
  2113 9193 08.05.2008 Leonard Gjysh Ljarja
  2114 9206 09.06.2008 Kristaq Dhimitris Jorgopullos
  2115 9218 09.05.2008 Xhavit Hajdar Qesja
  2116 9224 09.05.2008 Dhimiter (Taqi) Dhionis
  2117 9243 09.05.2008 Fadil Qamil Qesja
  2118 9249 09.05.2008 Qerim Hamet Shehu
  2119 9250 09.05.2008 Agron Rauf Koshi
  2120 9255 9/5/2008 Shaban Avdulla Alija
  2121 9256 9/5/2008 Frederik Vangjel Noga
  2122 9258 9/5/2008 Zijadin Nazif Minxalli
  2123 9279 09.05.2008 Xhemal Haxhi Omari
  2124 9280 09.05.2008 Shyqyri Ismail Borshi
  2125 9281 09.05.2008 Jak Gjon Kolaj
  2126 9286 09.05.2008 Anastas Jorgo Qirko
  2127 9291 09.05.2008 Pjetr Pre Marku
  2128 9304 9.5.2008 Isa Tahsim Bejleri
  2129 9305 09.05.2008 Dul Hamz ufi
  2130 9317 12.05.2008 Jolanda Dhinos Tafmizi
  2131 9324 12.05.2008 Dod Preng Marku
  2132 9359 12.05.2008 Hajdar Hajdar Kaiu
  2133 9361 12.05.2008 Fejzi Riza Alizoti
  2134 9364 12.05.2008 Ali Shemo Ceno
  2135 9404 13.05.2008 Vashe Maksut Kozeli
  2136 9413 13.05.2008 Ahmet Jaup Xhemollari
  2137 9422 13.05.2008 Sabri Islam Ishmi
  2138 9426 13.05.2008 Ismail Xhemal Lai
  2139 9448 13.05.2008 Dajlan Mestan Llazi
  2140 9450 13.05.2008 Fatosh Imer Xhaferi
  2141 9481 13/05/2008 Mehmet Hysen Nerguti
  2142 9489 13/05/2008 Sami Pajo Shametaj
  2143 9515 14.05.2008 Koo Thanas Tashko
  2144 9518 14.05.2008 Luan Hystref Myftiu+
  2145 9522 14.05.2008 Kodhel Shahin Roi
  2146 9525 14.05.2008 Shaban Istref Ponari
  2147 9526 14.05.2008 Kin Shan Dushi
  2148 9529 14.05.2008 Ndoc Kol Paci
  2149 9537 14.05.2008 Myftar Ahmet Gjuta
  2150 9551 14.05.2008 Tef Ndoc Nika
  2151 9567 14.05.2008 Ramadan Sali Kurti
  2152 9572 14/05/2008 Mihal Jorgo pasho
  2153 9573 14/05/2008 Kostandin Qirjako Qirjako
  2154 9578 14/05/2008 Gaqi Thanas Morava
  2155 9592 14.05.2008 Zano Ali Shehaj
  2156 9595 15.05.2008 Jani Harito Stavro
  2157 9596 15.05.2008 Ilia Jani Stavro
  2158 9600 15.05.2008 Thanas Dhimitri Mello
  2159 9602 15.05.2008 Spiridhon (Qemal) Refat
  2160 9603 15.05.2008 Alush Riza Shaholli
  2161 9604 15.05.2008 Vilson Eqerem Zeko
  2162 9605 15.05.2008 Ali Kadri Nezaj
  2163 9607 15.05.2008 Mark Gjin Gjini
  2164 9608 15.05.2008 Xhevdet Veli Hasanaj
  2165 9618 15.05.2008 Ibrahim Hysen Kozi
  2166 9634 15.05.2008 Isuf Halil Kurti
  2167 9637 15.05.2008 Sabri Rustem Gora
  2168 9656 15.05.2008 Abdyl Isa Shirqi
  2169 9666 15/05/2008 Hamit Hasan Halili
  2170 9689 16.05.2008 Arshi Lilo Grabova
  2171 9690 16.05.2008 Abdurraman Qendro Likaj
  2172 9692 16.05.2008 Jani Jorgji Velo
  2173 9694 16.05.2008 Petref Nevruz Hasanaj
  2174 9706 16.05.2008 Nikoll Ndue Prendi
  2175 9734 16.05.2008 Flamur Reuf Xhuli
  2176 9736 16.05.2008 Uk Daut Avdiaj
  2177 9743 16.05.2008 Ibrahim Taip Behra
  2178 9748 16.05.2008 Veli Hasan Mulla
  2179 9749 16.05.2008 Kadri Hazis Hoxha
  2180 9750 16.05.2008 Sulejman Veli Mulla
  2181 9751 16.05.2008 Sybi Sulejman Veliu
  2182 9754 16/05/2008 Qerim Jonuz Hejzulla
  2183 9767 19.05.2008 Mehmet Isuf Rrenjollari
  2184 9769 19.05.2008 Ethem Hajdar Sherifi
  2185 9772 19.05.2008 Simon Ndoj Thaaj
  2186 9774 19.05.2008 Xhevdet Ragip Ishmi
  2187 9779 19.05.2008 Xhemal Rexhep Sheshi
  2188 9804 19.05.2008 Shefki Hajredin Spata
  2189 9814 19.05.2008 Hymet Gani Kulla
  2190 9816 19.05.2008 Teofik Hasan Bekteshi
  2191 9822 19.05.2008 Nikoll Dod Palaj
  2192 9842 20.05.2008 Xhemal Qazim Xhixho
  2193 9843 20.05.2008 Dylber Beqir Shkembi
  2194 9844 20.05.2008 Jorgji Spiro Muzina
  2195 9846 20.05.2008 Mehmet Brahim Veliaj
  2196 9848 20.05.2008 Tahir Rait Deromemaj
  2197 9849 20.05.2008 Llazo Dhimitri Koa
  2198 9852 20.05.2008 Kajmak Qerim Bardhollari
  2199 9858 20.05.2008 Pjetr Zef Valca
  2200 9861 20.05.2008 Qazim Ramadan Bllaca
  2201 9862 20.05.2008 Gjergj Keq Beleshi
  2202 9863 20.05.2008 Abdulla Sali Mema
  2203 9883 20.05.2008 Eqrem Xhafer Zeka
  2204 9895 20.05.2008 Besa Petrit Dume
  2205 9896 20.05.2008 Petrit Taulla Dume
  2206 9903 20/05/2008 Behxhet Qamil Kallaku
  2207 9906 20/05/2008 Spiro Anastas Sofroni
  2208 9924 21.05.2008 Skender Mustaf Hoxhaj
  2209 9928 21.05.2008 Hamit Xhemal Pellumbi
  2210 9943 21.05.2008 Qemal Hyso Resuli
  2211 9966 21.05.2008 Syl Tahir Nezaj
  2212 9968 21.05.2008 Gjon Jak Gjoni
  2213 9970 21/05/2008 Gezim Xhemal Kadesha
  2214 9971 21/05/2008 Ajet Rrahman Cami
  2215 9988 22.05.2008 Grigor Vasil oni
  2216 9989 22.05.2008 Tom Gjergj Kurti
  2217 9990 22.05.2008 Bernardin Kel Plani
  2218 9992 22.05.2008 Imer Ali Plaku
  2219 9993 22.05.2008 Bajram Shaip Xhika
  2220 1000 22.05.2008 Shefqet Refat Hallidri
  2221 1003 22.05.2008 Fiko Daut Hado
  2222 1005 22/05/2008 Banush Rushit GAni
  2223 1005 22.05.2008 Tefik Meke Haxhillari
  2224 1006 22.05.2008 Iljaz Brahim ela
  2225 1006 23.05.2008 Edmond Ferhat Mataj
  2226 1006 23.05.2008 Vladimir Ferhat Mataj
  2227 1007 23.05.2008 Niko Llazo Llambiri
  2228 1007 23.05.2008 Taho Mehmet Sejko
  2229 1007 23.05.2008 Llesh Frrok Paloka
  2230 1008 23.05.2008 Perikli Llazo Lipe
  2231 1011 23.05.2008 Andrea Ligor Pjetri
  2232 1011 23.05.2008 Banush Kadri uka
  2233 1012 23.05.2008 Merkur Rasim Babameto
  2234 1012 28/05/2008 Nik Frano Deda
  2235 1014 23.05.2008 Filo Muo Shaska
  2236 1014 23.05.2008 Pandi Eftim Mulla
  2237 1015 26.05.2008 Zef Preke Vata
  2238 1015 26.05.2008 Habil Ismail Cani
  2239 1017 26.05.2008 Ndue Marash Kuraj
  2240 1018 26.05.2008 Thanas Paskal Nasto
  2241 1018 26.05.2008 Brahim Tefik Matuka
  2242 1019 26.05.2008 Sabri Veli Llani
  2243 1021 27.05.2008 Jani Kost Lekushi
  2244 1022 27.05.2008 Sotir Thoma Due
  2245 1022 27.05.2008 Nexhip Sulejman Shembi
  2246 1023 27.05.2008 Reshat Qamil Braellari
  2247 1023 27.05.2008 Kristofor Spiro Karkashina
  2248 1023 27.05.2008 Kosta Timoleon Kashara
  2249 1023 27.05.2008 Pal Frano Bushi
  2250 1025 27.05.2008 Mark Gjergj Mhilli
  2251 1026 27.05.2008 MuharremBektash Llanaj
  2252 1026 27.05.2008 Ded Gjon Marku
  2253 1028 27.05.2008 Gjon Loro Kovai
  2254 1029 27/05/2008 Selim Qazim Xhixho
  2255 1029 28.05.2008 Ali Ibrahim Ymeri
  2256 1030 28.05.2008 AleksandraJosif Gjei (Diamanti)
  2257 1030 28.05.2008 Feti Alush Mee
  2258 1031 28.05.2008 Aranik Nasip Megerdijan
  2259 1032 28.05.2008 Thodhori Pavllo Dupi
  2260 1033 28.05.2008 Tefik Xhafer Mersinaj
  2261 1033 28.05.2008 Feridon Haki Fezollari
  2262 1033 28.05.2008 Pashk Preng Tosku
  2263 1033 28.05.2008 Mexhit Nazif Jovani
  2264 1036 28.05.2008 Ramadan Vexhi Kurti
  2265 1036 29.05.2008 Ndok Loro Shkreli
  2266 1036 29.05.2008 Janaq Anastas Joanidhi
  2267 1036 29.05.2008 Mark Ndoc Doragjati
  2268 1036 29.05.2008 Shyqyri Mehmet Agolli
  2269 1036 29.05.2008 Pasha Rakip Bimi
  2270 1037 29.05.2008 Nikoll Rrok Raxhburgaj
  2271 1037 29.05.2008 Prend Pashk Nokaj
  2272 1037 29.05.2008 Nik Gjon Morinaj
  2273 1037 29.05.2008 Ndoc Rrok Jaku
  2274 1038 29.05.2008 Marash Mark Lecaj
  2275 1038 29.05.2008 Lefter Thoma Qirici
  2276 1041 29.05.2008 Mihal Pando Mangllara
  2277 1041 29.05.2008 Tahir Abdi Demi
  2278 1042 29.05.2008 Natalia Arkadij Pengili
  2279 1043 29/05/2008 Ali Ibrahim Cungu
  2280 1043 29/05/2008 Nazmi Hasan Tyi
  2281 1045 29.05.2008 Dhimitr Nikolla Stefo
  2282 1045 29.05.2008 Vasil Aleks Plaushku
  2283 1046 30.05.2008 Pasho Telo Bashaj
  2284 1046 30.05.2008 Kosta Thoma Konomi
  2285 1046 30.05.2008 Shpetim Jahje Naziti
  2286 1047 30.05.2008 Selim Mehmet Pone
  2287 1047 30.05.2008 Mehemt Mustafa Gjeta
  2288 1049 30.05.2008 Mark Dosh Doshi
  2289 1051 30.05.2008 Sabri Idris Koi
  2290 1051 30.05.2008 Ali Muharrem Alla
  2291 1051 30.05.2008 Zenel Ismail Dushallari
  2292 1052 30.05.2008 Agron Avdi Golja
  2293 1053 30/05/2008 Eqerem Baki Musollari
  2294 1054 02.06.2008 Ismail Abas Jazaj
  2295 1054 02.06.2008 Viktor Hasan Dosti
  2296 1054 02.06.2008 Tomor Hasan Dosti
  2297 1054 02.06.2008 Zef Lorenc Marku
  2298 1056 02.06.2008 Xhelal Met Malecaj
  2299 1058 02.06.2008 Mehmet Bahri Spahiu
  2300 1058 03.06.2008 Hysen Sulejman Mali
  2301 1058 03.06.2008 Sadik Ramadan Osmani
  2302 1059 03.06.2008 Musa Sulejman Emiri
  2303 1059 03.06.2008 Kol Pjeter Piroli
  2304 1059 03.06.2008 Fatmire Feim Koritari
  2305 1060 03.06.2008 Maliq Kadri Avdullahu
  2306 1060 03.06.2008 eta Zef Stamenka
  2307 1061 03.06.2008 AbdurrahimSulejman Luniku
  2308 1061 03.06.2008 Gjok Nikoll Prenga
  2309 1062 03.06.2008 Euart Mahmut Ypi
  2310 1063 03.06.2008 Jorgo Kristo Qirjaqi
  2311 1063 03.06.2008 Protoko Avni Murataj
  2312 1063 03.06.200 Islam Maliq Lame
  2313 1063 03.06.2008 Xhevat Arif Xhidra
  2314 1064 03.06.2008 Flamur Neshet Karagjozi
  2315 1064 03.06.2008 Dino Bilal Noga
  2316 1064 03.06.2008 Sulejman AbduramanSopoti
  2317 1065 03.06.2008 Paulin Luk Shestani
  2318 1065 03.06.2008 Faslli Sali Molla
  2319 1066 3/6/2008 Pepo Shemo Kohen
  2320 1066 03.06.2008 Ilo Kost Rado
  2321 1067 02.06.2008 Haki Ramo Haxhija
  2322 1067 03.06.2008 Malo Myslim Muhaj
  2323 1068 03.06.2008 Besim Mystehak Begaj
  2324 1068 04.06.2008 Kadri Haxhi Doksani
  2325 1070 04.06.2008 Besnik Beshir Ndreu
  2326 1070 04.06.2008 Sali Hasan Mako
  2327 1071 05.06.2008 Petri Llazi Tomori
  2328 1072 05.06.2008 Pashuk Shtjefn Tusha
  2329 1072 06.06.2008 Nedai Muhamet Kruja
  2330 1075 05.06.2008 Musli Jashar Cami
  2331 1076 06.06.2008 Vangjel Vasil Dalla
  2332 1077 06.06.2008 Aleks Petro Karablini
  2333 1077 06.06.2008 Faruk Maliq Reka
  2334 1077 06.06.2008 Sezai Hysen Turku
  2335 1078 06.06.2008 Sefulla Ahmet Teta
  2336 1078 06.06.2008 Frrok Kol Sadiku
  2337 1078 06.06.2008 Aziz Asllan Kaloshi
  2338 1079 06.06.2008 Bako Buto uliq
  2339 1079 06.06.2008 Pjetr Gjysh Pali
  2340 1080 06.06.2008 Kurtali Sefedin Myrto
  2341 1081 06.06.2008 Mustafa Musa Sadikaj
  2342 1081 6/6/2008 Islam Bajram bami
  2343 1081 6/6/2008 Murat Muhamet Gjonzeneli
  2344 1083 09.06.2008 Frrok Dod Kola
  2345 1084 09.06.2008 Miho Koo Gjini
  2346 1084 09.06.2008 Shyqyri Ibrahim Vrapi
  2347 1084 09.06.2008 Zef Simon Hardhija
  2348 1084 09.06.2008 Ramadan Rushit Hoxha
  2349 1085 09.06.2008 Rexhep Kalosh Bulku
  2350 1085 09.06.2008 Nazmi Rustem Kukeli
  2351 1085 09.06.2008 Xhevat Zeqir Kora
  2352 1085 09.06.2008 Andrea Nanun Gjini
  2353 1086 09.06.2008 Bektash Isuf Bejko
  2354 1086 09.06.2008 Nafis Avdyl ami
  2355 1087 09.06.2008 Ilo Vasil Stojani
  2356 1089 09.06.2008 Nys’het Mahmut Xeka
  2357 1089 09.06.2008 Ram Sadik Aliaj
  2358 1090 10.06.2008 Qazim Emrulla Burimi
  2359 1091 10.06.2008 Xhemal Jonuz Rina
  2360 1091 10.06.2008 Xhezmi Adem Risilia
  2361 1091 10.06.2008 Ferit Nazmi ela
  2362 1091 10.06.2008 Habib Dhulqif Sako
  2363 1092 10.06.2008 Janaq Sotir Tolka
  2364 1093 10.06.2008 Osman Ibrahim Vrapi
  2365 1094 10.06.2008 Enver Muo Shaqiraj
  2366 1095 10.06.2008 Shefki Tahir Seitlli
  2367 1095 10.06.2008 Albert Misto Theodhos
  2368 1096 10/6/2008 Qemal Myslim Jazxhi
  2369 1099 11.06.2008 Bajazit Murat Kaloshi
  2370 1099 11.06.2008 Mehdi Mexhit Muda
  2371 1099 11.06.2008 Musa Dasho Koliqi
  2372 1099 11.06.2008 Musa Halil Maci
  2373 1100 11.06.2008 Eqerem Sefer Mujo
  2374 1100 11.06.2008 Fatmir Sefer Mujo
  2375 1100 11.06.2008 Fadil Rexhep Uba
  2376 1100 11.06.2008 Haxhi Shefqet Bainozi
  2377 1101 11.06.2008 Hasan Ymer Smajli
  2378 1104 12.06.2008 Zef RRok Deda
  2379 1105 12.06.2008 Jani Nikolla Shkopi
  2380 1106 12.06.2008 Ali Allaman Kaziu
  2381 1108 12.06.2008 Taip Halit Kurti
  2382 1109 12/6/2008 Hil Rrok Berisha
  2383 1109 12.06.2008 Sami Nexhip Kadiu
  2384 1109 12.06.2008 Harilla Klearko Gjikuria
  2385 1110 12.06.2008 Sabri Myftar Qama
  2386 1110 12.06.2008 Armir Hysni Merdani
  2387 1111 12.06.2008 Mirush Mustafa Osmani
  2388 1111 13.06.2008 Refik Nazif Pustina
  2389 1111 13.06.2008 Hasan Ymer Graceni
  2390 1112 13.06.2008 Avdi Hysen Golja
  2391 1114 13.06.2008 Ded Nue Prenduca
  2392 1114 13.06.2008 Behar Ramadan Polovina
  2393 1114 13.06.2008 Riza Ahmet Kui
  2394 1114 13.06.2008 Anika Marko Avale
  2395 1115 13.06.2008 Mustafa Hamid Greblleshi
  2396 1115 13.06.2008 Liman Abaz Mua
  2397 1116 13.06.2008 Hysen Ibrahim Haxhiu
  2398 1116 13.06.2008 Ram Beqir Cani
  2399 1116 13.06.2008 Sebaudin Sadik Gjini
  2400 1117 13.06.2008 Zoi Nasi Prifti
  2401 1117 13.06.2008 Tefik Hariz Zeqollari
  2402 1118 13.06.2008 Hysen Haxhi Merlika
  2403 1118 16.06.2008 Sknder Kasem Sejdini
  2404 1119 16.06.2008 Xhevdet Shaban Kraja
  2405 1119 16.06.2008 Myhsin Eljaz Muka
  2406 1119 16.06.2008 Llazi Theofan Kokoli
  2407 1119 16.06.2008 Ejup Liman Kerluku
  2408 1119 16.06.2008 Reshat Xhemal Xhemali
  2409 1120 16.06.2008 Hysen Mehmet Meta
  2410 1121 16.06.2008 Myslim Hysen Fuatllari
  2411 1121 16.06.2008 Qemal Shaqir Hamitaj
  2412 1122 16.06.2008 Dhimitr Vasil eko
  2413 1122 16.06.2008 Ferit Shefqet Daiu
  2414 1124 /17.06.2008 Qemal Zenel Mustafaraj
  2415 1124 17.06.2008 Muo Zenel Mustafaraj
  2416 1125 17.06.2008 Spiro Xhimo Lolo
  2417 1125 17.06.2008 Man Arif Sylaj
  2418 1126 17/06/2008 Dhimiter Spiro Kurtezi
  2419 1126 17/06/2008 Spiro Kristo Dino
  2420 1126 17/06/2008 Faik Seit Efendi
  2421 1127 17.06.2008 Qemal Shaban Elezi
  2422 1127 17.06.2008 Bajram Ali Totraku
  2423 1127 17.06.2008 Amza Sadik Hamzaj
  2424 1127 17.06.2008 Zeqir Halit Zeqo
  2425 1127 17.06.2008 Medi Demir Llulla
  2426 1127 17.06.2008 Foto Lluka Proko
  2427 1128 17.06.2008 Ali Avdulla Fazo
  2428 1128 17.06.2008 aush Asllan Mekolli
  2429 1128 17.06.2008 Daut Ibrahim Ceni
  2430 1129 17.06.2008 Haki Tasim Gjinishi
  2431 1130 17.06.2008 Leopold Loro Shkreli
  2432 1130 17.06.2008 Zef Jak Zorba
  2433 1130 17.06.2008 Terezina Kol Pali
  2434 1132 17.06.2008 Elmaz Hysen Kanani
  2435 1133 17.06.2008 Ferhat Qemal Hashorva
  2436 1133 17.06.2008 Hetije Zejnel Prodani
  2437 1133 19.06.2008 Petro Harrilla Konomi
  2438 1134 19.06.2008 MuharremBesim Xhydollari
  2439 1134 19.06.2008 Mehmet Abdurraman Leskaj
  2440 1134 19.06.2008 Kaso Xheladin Xhelaj
  2441 1135 19.06.2008 Filip Nasi Daullja
  2442 1135 19.06.2008 Ahmet Xhemal Mezini
  2443 1137 19.06.2008 Nazif Hashim Abazi
  2444 1137 19.06.2008 Luk Tom Koleci
  2445 1138 19.06.2008 Elmas Eles Noka
  2446 1138 19.06.2008 Preng Mark Picaku
  2447 1138 19.06.2008 Mark Pal Gjergji
  2448 1138 19.06.2008 Petraq Llazar Xega
  2449 1139 19.06.2008 Mushir Ali Plaku
  2450 1139 19.06.2008 Vasil Mihal Dhaskali
  4511 1401 19/06/2008 Nebi Maksut Meto
  2452 1140 19/06/2008 Kurtish Karafil Lika
  2453 1140 19/06/2008 Halit Xhevdet Selfo
  2454 1141 19.06.2008 Ndoc Mark Marku
  2455 1141 19.06.2008 Lulzim Shaban Sena
  2456 1143 19.06.2008 Vasil Dhimiter Kajana
  2457 1144 19.06.2008 Demush Shaban Mulaj
  2458 1145 20.06.2008 Mitat Lahe Kuka
  2459 1145 20.06.2008 Xhemal Hasan Pajo
  2460 1146 20.06.2008 Miho ai Baxheri
  2461 1146 20.06.2008 el Murat Shabaj
  2462 1146 20.06.2008 Xhem Isuf Dauti
  2463 1147 20.06.2008 Zarif Neshet Sinani
  2464 1147 20.06.2008 Mehmet Ali Shehaj
  2465 1149 20.06.2008 Abdulla Shezar Skora
  2466 1150 23.06.2008 Vath Jahja Dedej
  2467 1150 23.06.2008 Surja Halit Peshkpia
  2468 1150 23.06.2008 Dashnor Nazif Mamaqi
  2469 1150 24/06/2008 Mirash Mehill Mehilli
  2470 1151 24/06/2008 MuharremYzeir yze
  2471 1151 24/06/2008 Myfit Bektash Tarelli
  2472 1151 24/06/2008 Sami Haxhi Murati
  2473 1151 24.06.2008 Tahit Tahir Toshkzi
  2474 1152 24.06.2008 Orest Telemak Margariti
  2475 1153 24.06.2008 Vasil Spiro Tarusha
  2476 1154 24.06.2008 Kostandin Petro Vaso
  2477 1154 24.06.2008 Hajdar Kalosh Hysa
  2478 1154 24.06.2008 Kundret Vesel Kurti
  2479 1154 24.06.2008 Namik Hasan Zenelaj
  2480 1155 24.06.2008 Merqez Ali Mustafaraj
  2481 1155 24.06.2008 Hysen Mustafa Gjini
  2482 1155 24.06.2008 Qerim Hasan Dushku
  2483 1155 24.06.2008 Ki8ta Nasho Bello
  2484 1156 24.06.2008 Ded Mark Kasneci
  2485 1156 24.06.2008 Ali Zenel Mustafaraj
  2486 1156 24.06.2008 Pjetr Prendush Palaj
  2487 1156 24.06.2008 Avdurrahman RamadanKreshpa
  2488 1156 24.06.2008 Sami Xhelal Koprencka
  2489 1156 24.06.2008 Nafeja Muhamet Koprencka
  2490 1156 24.06.2008 Dalip Abdi Demirlika
  2491 1157 24.06.2008 Hasan Zenun Dushku
  2492 1157 24.06.2008 Hajredin Jashar ami
  2493 1159 24.06.2008 Hajro Hysen Babameto
  2494 1159 24.06.2008 Qemal Izet Shatku
  2495 1159 25.06.2008 Ndreke Mark Syku
  2496 1160 25.06.2008 Walter Rexhai Kosturi
  2497 1160 25.06.2008 Kol Gjon Shyti
  2498 1161 25.06.2008 Maliq Sulejman Petrela
  2499 1161 25.06.2008 Feti Hazis Ibro
  2500 1161 25.06.2008 Mexhit Xhemal Asllani
  2501 1161 25.06.2008 Isa Nexhip Berberi
  2502 1164 25/06/2008 Kol Trifon Kostara
  2503 1165 25.06.2008 Safet Muharrem Nazarko
  2504 1165 25.06.2008 Vask Sotir Koleci
  2505 1166 25.06.2008 Tosum Musa Bajrami
  2506 1166 25.06.2008 Hasan Shefqet Xama
  2507 1166 25.06.2008 Radomir Filip Xhudoviq
  2508 1166 26.06.2008 Halit Mexhit Marku
  2509 1167 26.06.2008 Ded Preng Shabani
  2510 1167 26.06.2008 Veisel Abaz Hasrama
  2511 1167 26.06.2008 Hair Myftar Zonja
  2512 1170 26.06.2008 Pjetr Gjok Mila
  2513 1170 26.06.2008 Eshref Shamet Shameti
  2514 1170 26.06.2008 Taf Elez Vata
  2515 1171 26.06.2008 Kristo Dhimitri Stefa
  2516 1171 26.06.2008 Manush Myslim Nanxa
  2517 1171 26.06.2008 Shefki Abidin Agolli
  2518 1171 27.06.2008 Asllan Xhafer Matera
  2519 1172 27.06.2008 Nikollaq Vasil Koka
  2520 1172 27.06.2008 Ferat Reshit Vishkulli
  2521 1174 27/06/2008 Samit Nazif Pashollari
  2522 1174 27.06.2008 Andrea Lubo Petroviq
  2523 1175 27.06.2008 Vangjel Mihal Zaharia
  2524 1175 01.07.2008 Thoma Koli Llupi
  2525 1178 01.07.2008 Viliam Neki Bregasi
  2526 1178 01.07.2008 Nihas Refat Myrte
  2527 1178 01.07.2008 Faik Nebi Allushaj
  2528 1179 1/7/2008 Abedin Rrok unaj
  2529 1179 1/7/2008 Sabah Nexhat Kraja
  2530 1179 1/7/2008 Sebastian Bajram Berisha
  2531 1179 1/7/2008 Jup Veli Rama
  2532 1179 1/7/2008 Kol Lulash Grumasi
  2533 1179 1/7/2008 Besim Muharrem Xhydollari
  2534 1180 1/7/2008 Medi Nexhip Koxha
  2535 1180 01.07.2008 Gzim Islam Pengili
  2536 1182 01.07.2008 Qamil Xhelal Shtiza
  2537 1182 01.07.2008 Sabri Abdulla Kazazi
  2538 1183 01.07.2008 Uan Gaqi Gjergji
  2539 1183 01.07.2008 Vangjel Stefan Cini
  2540 1184 01.07.2008 Brahim Adem Nikshiqi
  2541 1184 01.07.2008 Ferhat Ramazan Ferhati
  2542 1185 01.07.2008 Qemal Hasim Caco
  2543 1186 01.07.2008 Uran Fuat Kostreci
  2544 1186 01.07.2008 Nexhmi Demir Ballka
  2545 1186 01.07.2008 Memisha Zigur Hysaj
  2546 1187 01.07.2008 Ismail Liman Daci
  2547 1187 02.07.2008 Mustafa Adem Cuka
  2548 1188 02.07.2008 Reshat Rexhep Karapici
  2549 1188 02.07.2008 Ismail Hatem Spahiu
  2550 1188 02.07.2008 Danica Gjok Rashovi
  2551 1188 02.07.2008 Lubo Gjero Pjetri
  2552 1189 02.07.2008 Daut Myrsel Durollari
  2553 1191 02.07.2008 Nikoll Bardhok Marku
  2554 1191 02.07.2008 AleksandrRrok Daberdaku
  2555 1192 03.07.2008 Kristaq Nikolla Mihallari
  2556 1193 03.07.2008 Refat Kaso Lazaj
  2557 1193 03.07.3008 Mhill Gjon Noka
  2558 1194 03.07.2008 Muhamet Sali Sknderas
  2559 1194 03.07.2008 Jak Filip Serreqi
  2560 1195 03.07.2008 Shukri Ali Shehi
  2561 1195 03.07.2008 Avni Hasim Aliko
  2562 1196 3.7.2008 Koo Thodhori Kremidha
  2563 1197 07.07.2008 Zef Ndue Gjonaj
  2564 1198 07.07.2008 Zeman Bajram Abazaj
  2565 1198 07.07.2008 Urim Ahmet Arapi
  2566 1198 07.07.2008 MuharremIslam Qama
  2567 1198 07.07.2008 Abdyl Hysen Dedej
  2568 1199 07.07.2008 Hazis Selman Xhika
  2569 1200 07.07.2008 Ymer Alush Sarai
  2570 1201 07.07.2008 Haxhi Tush Hysenagolli
  2571 1202 07.07.2008 Sejdi Ajris Berisha
  2572 1202 07.07.2008 Hamzo Sulo Duraj
  2573 1204 7/7/2008 Fatmir Selman Gracari
  2574 1204 08.07.2008 Paskual Zef Verrisha
  2575 1205 7.7.2008 Ramadan Musa Kamata
  2576 1205 7.7.2008 Brahim Hariz Sallko
  2577 1206 08.07.2008 Kol Vangjel Parubi
  2578 1206 08.07.2008 Theodhor Vangjel Malo
  2579 1206 08.07.2008 Luc Nikoll Kokaj
  2580 1207 08.07.2008 Agron Nuri omo
  2581 1207 08.07.2008 Shyqyri Riza Dautaj
  2582 1207 08.07.2008 Baftjar Sulejman Kocaj
  2583 1207 08.07.2008 Arefi Ahmet Latollari
  2584 1208 08.07.2008 Todi Josif Spirollari
  2585 1208 08.07.2008 Batjar Abedin Agolli
  2586 1208 08.07.2008 Vasil Miho Zguri
  2587 1208 08.07.2008 Selfo Kasem Duro
  2588 1210 08.07.2008 Latif Medin Musta
  2589 1212 08.07.2008 Ethem Tefik Poshi
  2590 1212 08.07.2008 Mihal Koo Kosta
  2591 1212 09.07.2008 Serjan Xhevit Ahmeti
  2592 1213 09.07.2008 Kristo Tushi Xexo
  2593 1213 09.07.2008 Ali Zylfo Agalli
  2594 1213 09.07.2008 Hekuran Tahir Kubazi
  2595 1213 09.07.2008 Gjenovefa Habip Levendi
  2596 1214 09.07.2008 Dem Hysen Zenelaj
  2597 1214 09.07.2008 Hava Sait Kuba
  2598 1214 9/7/2008 Nexhip Faik Osmani
  2599 1215 10.07.2008 Florenc Mezhdet Adri
  2600 1216 10.07.2008 Bajram Man Nezaj
  2601 1217 10.07.2008 Xhevahir Karafil Turani
  2602 1217 10.07.2008 Leke Zef Kalaj
  2603 1217 10.07.2008 Pjeter Pal Gjoka
  2604 1218 10.07.2008 Xheladin Idriz Kuqi
  2605 1218 10.07.2008 Anastas Dino Rrasa
  2606 1219 10/7/2008 Jakup Mersin Crriku
  2607 1220 10.07.2008 Mark Ded Ndoji
  2608 1220 10.07.2008 Llesh Bibe Simoni
  2609 1220 10.07.2008 Artur Rexhep Shehu
  2610 1221 11.07.2008 vasil Ilo Gjini
  2611 1221 11.07.2008 Zef Kole Doi
  2612 1221 11.07.2008 Sali Demir Duka
  2613 1222 11.07.2008 Mhill Vlash Noka
  2614 1222 11.07.2008 Xhavit Haki Ismailaga
  2615 1222 11.07.2008 Hidr Elez Boduri
  2616 1224 11.07.2008 Petro Perikli Lako
  2617 1224 11.07.2008 Zef Ndue Bushgjoka
  2618 1224 11.07.2008 Vangjel Vasil Xhomaka
  2619 1225 14.07.2008 Ranadab Nefail Tollaku
  2620 1225 14.07.2008 Preng Gjok Gjinkolaj
  2621 1225 14/07/2008 Zef Prek Preka
  2622 1226 14.07.2008 Gjok Preng Tosku
  2623 1226 14.07.2008 Filip Ndoc Darragjati
  2624 1227 14.07.2008 Emin Halim Sulollari
  2625 1227 14.07.2008 Stefan Jorgo Kola
  2626 1227 14.07.2008 Dane Xhafer Jaho
  2627 1228 14.07.2008 Yzair Arif Qevjani
  2628 1228 14.07.2008 Vola Vasil Sharanova
  2629 1229 14.07.2008 Qazim Hamit Muhaj
  2630 1229 15.07.2008 Selim Zenel Jusufi
  2631 1230 15/07/2008 Luigj Ernesto Kraja
  2632 1231 15.07.2008 Nexhip Emin Biaku
  2633 1231 15.07.2008 Mehdi Riza Mollasiu
  2634 1231 15.07.2008 Avzi Tefik Danglli
  2635 1232 15.07.2008 Pandi Kristo Kristo
  2636 1232 15.07.2008 Xhemal Bahri Kalo
  2637 1232 15.07.2008 Emin Zyber elaj
  2638 1232 15.07.2008 Zef Sokol Kukaj
  2639 1232 15.07.2008 Shan Kol Kui
  2640 1233 15.07.2008 Qemal Bektash Bae
  2641 1234 16.07.2008 Margarit Ilia Dilo
  2642 1235 16.07.2008 Pjetr Ndue Prgjoka
  2643 1235 16.07.2008 Luk Nikoll Mhillaj
  2644 1235 16.07.2008 Mir Llazar Gjika
  2645 1236 16.07.2008 Kolec Marash Mirashi
  2646 1236 16.07.2008 Sknder Muharrem Haluci
  2647 1237 16.07.2008 Demir Jahe Peshku
  2648 1237 16.07.2008 Husam Mustafa Selfo
  2649 1237 16.07.2008 Ramadan Ali Azisllari
  2650 1237 16.07.2008 Uk Beqir Goaj
  2651 1238 16.07.2008 Simon Pashko Rushaj
  2652 1238 17/07/2008 Nebi Lymo Hoxha
  2653 1239 17.07.2008 Islam Ibrahim Alliu
  2654 1239 17.07.2008 Sabri Adem Kapri
  2655 1239 17.07.2008 Niko Kristofori Goxhabashi
  2656 1239 17.07.2008 Haxhi Qazim Xheka
  2657 1240 18.07.2008 Bexhet eriz Gedaj
  2658 1240 18.07.2008 Tushi Apostol Basho
  2659 1240 18.07.2008 Miltiadh Kristo Papa
  2660 1241 18.07.2008 Fitim Hajdar Rui
  2661 1241 18.07.2008 Dete Isuf Saliu
  2662 1241 18.07.2008 Halit Jakup Petalli
  2663 1241 18.07.2008 Mersin Mahmut Merepeza
  2664 1242 18.07.2008 Nik Gjeto Ujkaj
  2665 1243 18.07.2008 Ndoc Palok Gjoni
  2666 1243 18.07.2008 Jusuf Ramazan Kamberi
  2667 1245 18/07/2008 Selman Ismail Dervishi
  2668 1246 18.07.2008 Istref Ibrahim Dajko
  2669 1246 18.07.2008 Selim Mustafa Hyka
  2670 1247 21.07.2008 Ina Vladimir Shahe
  2671 1247 21.07.2008 Musa Ismail Llangozi
  2672 1247 21.07.2008 Reuf Mustaf Urui
  2673 1248 21.07.2008 Hajrro Mesut Murrizi
  2674 1248 21/07/2008 Bep Gjon Jubani
  2675 1248 21/07/2008 Imer Bardhosh Bardhoshi
  2676 1249 22.07.2008 MuharremIbrahim Kasmi
  2677 1249 22.07.2008 Ismail Abedin Taqe
  2678 1250 22.07.2008 Pjetr Mark Lleshaj
  2679 1251 22.07.2008 Serri Jazo Jazaj
  2680 1252 22.07.2008 Jorgji Vangjel Robo
  2681 1252 22.07.2008 Marjana Postol Stavre
  2682 1253 22.07.2008 Zyfer Jonuz Ballabani
  2683 1253 22.07.2008 MuharremIbrahim Kasmi
  2684 1253 22.07.2008 Pal Mhill Marku
  2685 1254 22.07.2008 Tomor Halil Mai
  2686 1254 22.07.2008 Vasil Andon Progri
  2687 1254 22.07.2008 Qiric Kio Gjini
  2688 1254 22.07.2008 Zef Lek Perroli
  2689 1255 22.07.2008 Saimir Reshit Maloku
  2690 1256 23.07.2008 Luije Gjergj Kolaj
  2691 1257 23.07.2008 Qamil Shaban Hoxhaj
  2692 1257 23.07.2008 Mustaf Salih Metaliaj
  2693 1258 23.07.2008 Tomorr Xhaferr Ypi
  2694 1258 23.07.2008 Llambi Thoma Basho
  2695 1259 23.07.2008 Vangjel Llazo Koa
  2696 1259 23.07.2008 Muamer Qemal Uzhuri
  2697 1260 24/07/2008 MuharremIbrahim Kasmi
  2698 1260 24/07/2008 Abaz Mersin Deliallisi
  2699 1260 24.07.2008 Sami Ramazan Mustafa
  2700 1260 24.07.2008 Qemal Mustafa Araniti
  2701 1261 24.07.2008 Hysni HAlil Hysendhima
  2702 1261 24.07.2008 Xhaferr Muharrem Lika
  2703 1261 24.07.2008 Lek Kol Dukeli
  2704 1261 24.07.2008 Ndue Sokol Pepekolaj
  2705 1261 24.07.2008 Laura Gjeto Kei
  2706 1262 24.07.2008 Gjeto Keq Nika
  2707 1262 24.07.2008 Latif Abdulla Kurtaga
  2708 1263 25.07.2008 Sytki Maliq Toptani
  2709 1264 25.07.2008 Thanas Ilo Qeleshi
  2710 1265 25.07.2008 Halil Nezir Neziri
  2711 1265 25.07.2008 Zenel Muhamet Pushaj
  2712 1266 25.07.2008 Kosta Ilo Menka
  2713 1267 25/07/2008 Dhimo Jorgji Boi
  2714 1268 28.07.2008 Faik Hamdi Gojani
  2715 1268 28/07/2008 Taip Isa Bushaj
  2716 1268 28/07/2008 Prel Nikoll Prronaj
  2717 1269 28.07.2008 Gjin Frrok Macaj
  2718 1271 28.07.2008 Ismail Sulejman ullhaj
  2719 1271 29.07.2008 Ndok Nik Ndoka
  2720 1271 29.07.2008 Vasil Spiro Kati
  2721 1272 29.07.2008 Etem Kristo Fidani
  2722 1273 29/07/2008 Mine Sul Dida
  2723 1273 29/07/2008 HAsan Mustafa Dida
  2724 1274 29.07.2008 Apostol Mantho Duni
  2725 1274 29.07.2008 Syti Dule Saliasi
  2726 1274 29.07.2008 Jonus Selman Puci
  2727 1274 29.07.2008 Qani Isuf ollaku
  2728 1274 29.07.2008 Mark Nik Marku
  2729 1275 29.07.2008 Hito Shaqo ako
  2730 1275 29.07.2008 Arjan Ismail Biturku
  2731 1275 29.07.2008 Afrim Ismail Biturku
  2732 1275 29.07.2008 Kristofor Kosta Kallapodhi
  2733 1276 29.07.2008 MuharremMuhamed Iljazi
  2734 1276 30.07.2008 Sebastian Gjon Dabrdaku
  2735 1277 30/07/2008 Mojs Kol Mirakaj
  2736 1277 30.07.2008 Hazis Mustafa Cara
  2737 1278 30.07.2008 Fane Dhimitri Dako
  2738 1278 30.07.2008 Qamil Ahmet Tuda
  2739 1278 31.07.2008 Ramiz Xhela ela
  2740 1279 31.07.2008 Petrit Sadik Sadrllinj
  2741 1279 31.07.2008 ngjll Hasim Kokoshi
  2742 1279 31/07/2008 Zija Estref Lai
  2743 1279 31/07/2008 Muamer Hamdi Babani
  2744 1279 31/07/2008 Foto Rika Bacu
  2745 1280 31/07/2008 Jani Vasil Sterjo
  2746 1281 31.07.2008 Avdyl Qerim Kalbaj
  2747 1281 31.07.2008 Astrit Avdyl Kalbaj
  2748 1282 31.07.2008 Sknder Mehmet Shehu
  2749 1282 31.07.2008 Skender Mehmet Shehu
  2750 1282 31.07.2008 Lutfi Abdyl Sejko
  2751 1282 31.07.2008 Lutfi Avdyl Sejko
  2752 1282 1/8/2008 Demush Demush Hoxhaj
  2753 1283 11.08.2008 Beqir Hajdar Tafani
  2754 1283 01.08.2008 Beqir Hajdar Tafani
  2755 1283 01.08.2008 Jonuz Selman Sharra
  2756 1283 01.08.2008 Ndoc Gjok Prei
  2757 1283 01.08.2008 Ndoc Gjok Preci
  2758 1283 01.08.2008 Ismail Shaban Beloskaj
  2759 1284 01.08.2008 Thanas Pano Nai
  2760 1284 01.08.2008 Rifat Sali Lashi
  2761 1284 01.08.2008 Vasil Dhionis Dhimashi
  2762 1285 01.08.2008 Ethem Riza Alushi
  2763 1285 01.08.2008 Lavdim Seit ipi
  2764 1285 01.08.2008 Rreme (Muharrem) Ali
  2765 1285 01.08.2008 Emin Musa Gjura
  2766 1286 01.08.2008 Frane Martin Doi
  2767 1287 4/8/2008 Xhaferr Sihat Zotaj
  2768 1287 4/8/2008 Faik Sulejman Hajdini
  2769 1287 4/8/2008 Ndoc Gjergj Gjergji
  2770 1287 04.08.2008 Jani Ilo Gjino
  2771 1288 04.08.2008 Nuri Refat Dyrmishi
  2772 1288 04.08.2008 Fiqiret Abedin Shehu
  2773 1288 04.08.2008 Petro Marko Hobdari
  2774 1288 04.08.2008 Dule Hakan Banushi
  2775 1288 04.08.2008 Lluka Janaq Mejdi
  2776 1288 04.08.2008 Vasil Koo Pali
  2777 1289 5/8/2008 Daut Dake Kulli
  2778 1290 05.08.2008 Ndoc Zef Ndoja
  2779 1290 05.08.2008 Ndoc Zef Ndoja
  2780 1290 05.08.2008 Fane Ilia Kallushi
  2781 1290 05.08.2008 Fane Ilia Kallushi
  2782 1290 05.08.2008 Zenel ali mehmeti
  2783 1290 05.08.2008 Petrika Llazar Burnazi
  2784 1290 05.08.2008 Petrika Llazar Burnazi
  2785 1290 05.08.2008 Petrika Llazar Burnazi
  2786 1291 05.08.2008 Muzli Cel Hysenavi
  2787 1291 05.08.2008 Visar Hekuran Zhiti
  2788 1291 05.08.2008 Ibrahim Lek Merlika
  2789 1291 05.08.2008 Vasillaq Kristo Gallani
  2790 1291 05.08.2008 Shklqim Qazim Basha
  2791 1291 05.08.2008 Shkelqim Qazim Basha
  2792 1292 05.08.2008 Bashkim Mehmet Shehu
  2793 1292 05.08.2008 Bashkim Mehmet Shehu
  2794 1292 5/8/2008 Mestan Shaban Petritaj
  2795 1292 05.08.2008 Shefit Zaim Kingji
  2796 1292 05.08.2008 Thanas Kristo Nikolla
  2797 1293 05.08.2008 Zef Filip Staku
  2798 1293 05.08.2008 Martin Pashko Pjetri
  2799 1293 05.08.2008 Rexhep Mehmet Meta
  2800 1293 06.08.2008 Ahmet Avdi Zekaj
  2801 1294 6/8/2008 Julian Nui Emanoili
  2802 1294 7/8/2008 Mark Kol Prela
  2803 1295 7/8/2008 Robert Hasan Didi
  2804 1295 7/8/2008 Demir Qenan Muka
  2805 1295 7/8/2008 Teki Rushan Malushi
  2806 1296 07.08.2008 Lek Zef Syku
  2807 1296 07.08.2008 Leke Zef Syku
  2808 1297 07.08.2008 Napolon Mintas Kaleci
  2809 1297 07.08.2008 Vasil Petro Sini
  2810 1298 8/8/2008 Kin Fratelj Basha
  2811 1298 8/8/2008 Ndue Tom Piroli
  2812 1299 8/8/2008 Vesel Mehmet ela
  2813 1299 8/8/2008 Mio Kristo Note
  2814 1299 8/8/2008 Medi Xhemal Myslimi
  2815 1300 08.08.2008 Xhevat Haziz Pajo
  2816 1301 08.08.2008 Beniamin Kujtim Cakrani
  2817 1301 08.08.2008 Lumbije Ali Baruti
  2818 1302 11/8/2008 Dervish Hodo Shakaj
  2819 1302 11/8/2008 Petref Nexhip Fallanaj
  2820 1302 11.08.2008 Kristaq Gaqo Kote
  2821 1303 11.08.2008 jahja shyqyri Kurti
  2822 1303 11.08.2008 Rape Zenun Cami
  2823 1304 11.08.2008 Ruzhdi Shehat Shehu
  2824 1305 12/8/2008 Mehmet Ramzan Kubati
  2825 1306 12.08.2008 Dylbere Maksut Zenelaj
  2826 1307 12.08.2008 Andon Koli Kolaci
  2827 1308 12.08.2008 Noni Gjon Lula
  2828 1309 13/08/2008 Burim Muharrem Kokoshi
  2829 1309 13/08/2008 Hajri Kanan Qemali
  2830 1310 13.08.2008 Xhevat Jakup Quku
  2831 1310 13.08.2008 Pashk Mikel Lala
  2832 1311 13.08.2008 Bajram Shaqir Topi
  2833 1313 14.08.2008 Apollon Ismail Zenuni
  2834 1313 14.08.2008 Shyqyri Rustem Bushati
  2835 1314 15.08.2008 Dashnor Mahmut ekani-
  2836 1314 15.08.2008 Eljaz Idriz Troshani
  2837 1314 15.08.2008 Kol Bu Prela
  2838 1314 15/08/2008 Sadik Sadik Tusha
  2839 1315 15/08/2008 Haki Xhelal Muo
  2840 1315 15.08.2008 Sali Malko Zenelaj
  2841 1317 18.08.2008 Andrea Rustem Haxhiu
  2842 1319 19/08/2008 Asllan Ymer Canaj
  2843 1319 19.08.2008 Dhimitri Melo Morcka
  2844 1320 19.08.2008 Zane Mehmet Bajrami
  2845 1320 19.08.2008 Andon Kristo Vajo
  2846 1320 19.08.2008 Emror Zehni Kaleci
  2847 1321 19.08.2008 Mehmet Niazi Dapelli
  2848 1322 19.08.2008 Kristi Dhimiter Kirka
  2849 1322 19.08.2008 Hysni Arif Thana
  2850 1322 20.08.2008 Kristaq Koli ervishi
  2851 1322 20.08.2008 Vat Gjon Hoti
  2852 1322 20.08.2008 Odhise Mina Nini
  2853 1324 21.08.2008 Shaqir Mahmut Sata
  2854 1325 21.08.2008 Ardian Fadil Alvora
  2855 1325 21.08.2008 Prek Gjon Tusha
  2856 1325 21.08.2008 Ram Ahmet Tusha
  2857 1326 22/08/2008 Gjergj Sotir Mitre
  2858 1327 22.08.2008 Petro Stefan Cini
  2859 1329 22.08.2008 Hajredin Rauf Fratari
  2860 1330 25.08.2008 Ded Zef Shkoza
  2861 1333 26.08.2008 Amza Sali Boduri
  2862 1333 26.08.2008 Nase Cane Alihoxhaj
  2863 1333 26.08.2008 Asllan Ibrahim Shima
  2864 1333 26.08.2008 Fadil Ismail Gurmani
  2865 1334 26.08.2008 Mihal Kozma Gjovasho
  2866 1335 27.08.2008 Avdyl Shefit Salillari
  2867 1335 27.08.2008 Novrus Lutfi Bektashi
  2868 1338 27.08.2008 Kadri Kadri Avdullari
  2869 1338 27.08.2008 Abdurahman Elmaz Dibra
  2870 1338 27.08.2008 Zilfo Emin Daci
  2871 1338 27.08.2008 Dino Zirk Brakaj
  2872 1339 27.08.2008 Riza Sabri akri
  2873 1340 28.08.2008 Gramoz Nikolla Mborja
  2874 1340 28.08.2008 Nikolla Vask Mborja
  2875 1341 29.08.2008 Agim Jonus Gjoka
  2876 1341 29.08.2008 Avni Sehit Azizi
  2877 1342 29.08.2008 Bajram Rrahman Hoxha
  2878 1342 29.08.2008 Shefki Bexhet Tershana
  2879 1343 29.08.2008 Ferid Isuf Previzi
  2880 1343 29.08.2008 Nikolla Vangjel Ndreu
  2881 1344 29.08.2008 Anton Mark Dukagjini
  2882 1346 01.09.2008 Nevruz Demir Bejleri
  2883 1346 01.09.2008 up Rrahman Porja
  2884 1347 01.09.2008 Seit Hatem Ahmetaj
  2885 1350 02.09.2008 Ahmet Qazim obo
  2886 1350 02.09.2008 Vasel(Vasil) Pashko Rushaj
  2887 1351 02.09.2008 Skender Abdyl Shatku
  2888 1351 02.09.2008 Halim Murat Romohito
  2889 1352 03.09.2008 Beqir Qamil Jazaj
  2890 1353 04.09.2008 Kristo Marko Bardhi
  2891 1355 04.09.2008 Artur Ferit Hoxha
  2892 1356 04.09.2008 NexhbedinOsman Zuna
  2893 1356 29.08.2008 Xhemal Selim Kopai
  2894 1358 05.09.2008 Ibrahim Ahmet Nezha
  2895 1358 05.09.2008 Leonidha Poli Marku
  2896 1358 05.09.2008 Thodhori Llambi Thano
  2897 1359 05.09.2008 Dhimitraq Perikli Tole
  2898 1361 08.09.2008 Xhatan Shahin Rui
  2899 1361 08.09.2008 Sefedin Hasan Selmani
  2900 1361 08.09.2008 Robert Fetah Mburimi
  2901 1362 9/9/2008 Xhaferr Ahmet Kaca
  2902 1363 9/9/2008 Nikolla Andrea Kraja
  2903 1364 09.09.2008 Prek Kol Kola
  2904 1364 09.09.2008 Selim Mustafa Dervishi
  2905 1365 09.09.2008 Mare Geg Marku
  2906 1366 10.09.2008 Thanas Dhimitr Paspali
  2907 1367 10.09.2008 Hajredin Haki Hoxha
  2908 1367 10.09.2008 Safet Osman Braka
  2909 1367 10/9/2008 Irani Sali Pasholli
  2910 1368 10.09.2008 Rifat Sulejman Juka
  2911 1368 10.09.2008 Nazmi Seit Mesut
  2912 1368 10.09.2008 Nuredin Vesel Sulaj
  2913 1369 10.09.2008 Dalin Bib Gjergji
  2914 1370 11.09.2008 Seit Muharem Llomi
  2915 1370 11.09.2008 Xhafer Hysen Veani
  2916 1371 11.09.2008 Surja Ismet Mezini
  2917 1371 11.09.2008 Gjet Mark Lleshi
  2918 1374 12/9/2008 Sefedin Abaz Skenderi
  2919 1375 15.09.2008 Gjergj Mark Ndokaj
  2920 1377 15/09/2008 Jonuz Selman Bala
  2921 1377 15.09.2008 Adem Hysen Matera
  2922 1377 15.09.2008 Kujtim Rapo Demiraj
  2923 1377 15.09.2008 Fran Kol Shkreli
  2924 1378 15.09.2008 Ali Ibrahim Gjoi
  2925 1379 16.09.2008 Ali Adem Rrushi
  2926 1380 16.09.2008 Vangjel Kasem Bei
  2927 1381 16.09.2008 Tahir Ismail Hoxha
  2928 1381 16.09.2008 Qamil Kasem Kada
  2929 1381 16.09.2008 Ulus Emin Talelli
  2930 1382 16.09.2008 Koo Llambi Theodhosi
  2931 1382 16.09.2008 Arben Tasi Janko
  2932 1382 16.09.2008 Hysen Zeqir Dede
  2933 1382 16.09.2008 Daut Nure Meaj
  2934 1383 16.09.2008 Thoma Anastas Gudi
  2935 1383 16.09.2008 Sknder Ismail Bullari
  2936 1383 16/09/2008 Dervish Osman Kashami
  2937 1384 16/09/2008 Bardhyl Grigor Dindi
  2938 1384 16.09.2008 Mark Sokol Malvataj
  2939 1384 16.09.2008 Spiro Zaho Brigo
  2940 1384 16.09.2008 Islam Mus Gjomakaj
  2941 1384 16.09.2008 Bajram Rrapush Sherifaj
  2942 1385 17.09.2008 Durim Ferat Delibashi
  2943 1385 17/09/2008 Bedri Seit Hoxha
  2944 1385 17.09.2008 Haki Rexhep Kodra
  2945 1386 17.09.2008 Bebi Dhimitr Konomi
  2946 1386 17.09.2008 Bilal Sadik Biaku
  2947 1387 17.09.2008 Hysen Ajaz Kica
  2948 1387 17.09.2008 Aristotel Kozma Papaj
  2949 1387 17.09.2008 Mark Lazer Lekgjonaj
  2950 1389 18.09.2008 Nikoll Mirash Gurraj
  2951 1390 18/09/2008 Rustem Ali Sokoli
  2952 1390 18/09/2008 Vasil Stathaq Papuli
  2953 1390 18/09/2008 Dervish Enver Bejko
  2954 1391 19/09/2008 Tasim Isuf Gurakuqi
  2955 1392 19/09/2008 Jani Lio Kola
  2956 1392 19/09/2008 Skender Rexhep Sknderasi
  2957 1393 19.09.2008 Spiro Nastas ami
  2958 1393 19.09.2008 Sero Mihal Dilo
  2959 1393 19.09.2008 Manush Zija Sazani
  2960 1395 19.09.2008 Mehmet Zenel Ali
  2961 1395 19.09.2008 Ajaz Veiz Xhihani
  2962 1395 19.09.2008 Sotiraq Dhori Menkshi
  2963 1396 22.09.2008 Enver Qefser Hamzai
  2964 1397 22.09.2008 Qazim Ali Agolli
  2965 1397 22.09.2008 aush Asllan Mekolli
  2966 1397 22.09.2008 Besnik Kadri Kashari
  2967 1398 22.09.2008 Sali Ram Martinaj
  2968 1398 23.09.2008 Sulejman Hajredin Bui
  2969 1398 23.09.2008 Pilo Petro Gogo
  2970 1398 23.09.2008 Petro Pilo Gogo
  2971 1399 23/09/2008 Syrja Myrteza Cenko
  2972 1399 23.09.2008 Mikel Jani Gjoni
  2973 1402 24.09.2008 Sabri Ahmet Gjogjegja
  2974 1402 29/09/2008 Arqile Mihal Fundo
  2975 1403 24.09.2008 Tahir Ramadan Handraj
  2976 1404 24.09.2008 Harum Vahit Ahmetaj
  2977 1404 24.09.2008 Refat Qazim Koprencka
  2978 1405 24.09.2008 Alem Xhevdet Luzaj
  2979 1406 24/09/2008 Ilia Kristo Nathanail
  2980 1406 24/09/2008 Spartak Nuri Visoka
  2981 1407 24.09.2008 Bajram Qamil Krtuka
  2982 1408 24.09.2008 Myslym Hysen Saliaj
  2983 1408 24.09.2008 Shefqet Sefer Pajaj
  2984 1409 26/09/2008 Vangjel Filip Beqo
  2985 1409 26/09/2008 Jusuf Iljas Vrioni
  2986 1409 26/09/2008 Ismail Adem Karaj
  2987 1412 26/09/2008 Gani Tush Meta
  2988 1412 26.09.2008 Namik Ali Mhilli
  2989 1412 26.09.2008 Istref eriz Hoxhaj
  2990 1415 29.02.2008 Veli Sefedin Veshi(Haruni)
  2991 1415 29.09.2008 Jovan Tushi Kresto
  2992 1415 29.09.2008 Mustaf Emin Prishtina
  2993 1415 29.09.2008 Mustaf Emin Prishtina
  2994 1415 29.09.2008 Dushan Millo Gllavatovi
  2995 1415 29.09.2008 Ana Jorgji Kai
  2996 1416 29.09.2008 Xhemil Goxo Demiraj
  2997 1416 29.09.2008 Vilgelmina Vitalevno Veshi
  2998 1419 29/09/2008 Seit Fetah Krasniqi
  2999 1419 29/09/2008 Apostol Rako Gjata
  3000 1419 29/09/2008 Tahir Abdulla Gjinali
  3001 1420 29.09.2008 Ilir Gjeto Malaj
  3002 1420 29.09.2008 Osman Xhaferr Kapllani
  3003 1422 02.10.2008 Sherif Islam Hoxha
  3004 1422 02.10.2008 Andrea Llambi Buka
  3005 1427 6/10/2008 Ibrahim Abdi Selenica
  3006 1427 6/10/2008 Llazi Jani Papajani
  3007 1429 06.10.2008 Ventigjar Myqerem Hamzarai
  3008 1429 10.06.2008 Hito Haxhi Lamaj
  3009 1430 06.10.2008 Mina Abdyl Oparaku
  3010 1430 7/10/2008 Eshref sulejman Berzolli
  3011 1430 7/10/2008 Fadil Bajram Zani
  3012 1430 7/10/2008 Baftjar Shaban Caushi
  3013 1432 07.10.2008 Faslli Jakup Ramadani
  3014 1432 07.10.2008 Idriz Kasem Hoxha
  3015 1433 07.10.2008 Tefik Selfo Shkurti
  3016 1433 07.10.2008 Fatjon Petrit Firi
  3017 1433 07.10.2008 Muhamet Xhemal Xhaferaj
  3018 1435 07.10.2008 Selim Bajram Gurguri
  3019 1435 8/10/2008 Mehmet Bedri Spaho
  3020 1437 08.10.2008 Shklqim Reshit Xhaja
  3021 1438 08.10.2008 Koo Stefan Kamenica
  3022 1439 09.10.2008 Elez Tahir Dora
  3023 1439 09.10.2008 Fuat Ismail Kuqo
  3024 1440 09.10.2008 Ramadan Nazif Lazimi
  3025 1440 09.10.2008 Vangjel Dhimitr Tata
  3026 1441 09.10.2008 Faik Jonuz Shehi
  3027 1441 10.10.2008 Sami Feim Ahmeti
  3028 1444 10.10.2008 Kimet elo Robi
  3029 1445 13.10.2008 Thanas Petro Gulo
  3030 1445 13.10.2008 Pllumb Aris Lamaj
  3031 1445 13.10.2008 Jorgji Kost Zhupa
  3032 1448 13.10.2008 Thimjo Anastas Gjika
  3033 1448 13.10.2008 Polimja Thodhor Gjika
  3034 1449 14.10.2008 Faik Xhemal Toi
  3035 1449 14.10.2008 Haxhi Muhamed Merko
  3036 1450 04.10.2008 Shyqyri Nuri Borshi
  3037 1451 15.10.2008 Lefter Spiro Papa
  3038 1452 15.10.2008 Kasm Jaho Blloshmi
  3039 1454 16/10/2008 Nikolla Janaq Goci
  3040 1457 16.10.2008 Pandeli Panajot Varesi
  3041 1457 16.10.2008 Rustem Haxhi Sharra
  3042 1457 16.10.2008 Sulejman Halil Hoxhaj
  3043 1457 16.10.2008 Roket Dashamir Arkaxhiu
  3044 1457 17.10.2008 Vangjel Dhimitr Tai
  3045 1457 17/10/2008 Kol VAsil Kolaci
  3046 1458 17.10.2008 Gjush Ndrek Ndreka
  3047 1460 17/10/2008 Fuat Nexhip Halimi
  3048 1460 17.10.2008 Gurtali Fejzi Baki
  3049 1460 17.10.2008 Nevruz Jahja Gorari
  3050 1460 17.10.2008 Bekim Resul Agaj
  3051 1460 14.10.2008 Llazi Liu Papallazo
  3052 1461 21.10.2008 Foto Koo Papagjika
  3053 1461 21.10.2008 Xhezair Ismail Elmazi
  3054 1462 21/10/2008 Mikel Jani Nushi
  3055 1464 22/10/2008 Rexhep Demir Kurti
  3056 1464 22/10/2008 Thoma VAsil Jorgji
  3057 1464 22.10.2008 Ibrahim Uke Zherka
  3058 1465 22.10.2008 Rexhep Shuaip ano
  3059 1470 22.10.2008 Maliq Istref Duda
  3060 1470 22.10.2008 Rasim Fetah Bardulla
  3061 1471 23.10.2008 Musa Beqir Sina
  3062 1471 23.10.2008 Viktori (Vito) Frano
  3063 1472 23.10.2008 Elez Asllan Hoxha
  3064 1472 23.10.2008 Isuf Jashar Hysenbegasi
  3065 1473 23.10.2008 Sabri Kadri Bame
  3066 1473 23.10.2008 Ndue Zef Nikolli
  3067 1473 23.10.2008 Gjergji Sofokli Pei
  3068 1475 23.10.2008 Jonuz Ali Boci
  3069 1475 24.10.2008 Ndrek Gjon Kodheli
  3070 1476 24.10.2008 Kol Ma Smajlaj
  3071 1476 24.10.2008 Jak Lush Kodheli
  3072 1476 24.10.2008 Abdulla Sami Kacani
  3073 1478 24.10.2008 Hysen Selman Tafili
  3074 1478 24.10.2008 Nik Gjon Vuktilaj
  3075 1482 28.10.2008 Seit Rrahman Kurti
  3076 1485 28.10.2008 Abdyl Zeqir Harifi
  3077 1485 28.10.2008 Ali Kokrriz Gjoaj
  3078 1486 28.10.2008 Myrto Dan Muhaj
  3079 1486 28.10.2008 Rexhep Asllan Dobrushi
  3080 1486 28.10.2008 Idriz Hasan Abdiaj
  3081 1487 29/10/2008 NadjezhdaKostandin Sidorova
  3082 1487 29/10/2008 Haki Ali Haliti
  3083 1488 29.10.2008 Sadik Xhaferr Metra
  3084 1489 29.10.2008 Kujtim Sadik Metra
  3085 1489 29.10.2008 Jorgji Filip Rroko
  3086 1492 30.10.2008 Ismail Sali Brahilika
  3087 1492 30.10.2008 Xhemal Xhaferr Shuli
  3088 1496 31.10.2008 Isuf Age Limaja
  3089 1498 31/10/2008 Irfan Shaban Qose
  3090 1499 3/11/2008 Murat Mustafa Jana
  3091 1515 10/11/2008 Nestur Jano Vongli
  3092 1516 10/11/2008 Qamil Qerim Muzhaqi
  3093 1521 10.11.2008 Bafti Ndue Prpalaj
  3094 1521 10.11.2008 Hajrulla Reshit Gursi
  3095 1511 05.11.2008 Islam Mustafa Derhemi
  3096 1522 10/11/2008 esk Ndue Kapllaj
  3097 1523 12/11/2008 Gani Haxhi Hoxha
  3098 1523 12/11/2008 Tofik Selim Kaloshi
  3099 1523 12/11/2008 Salih Nihman Furriku
  3100 1523 12/11/2008 Hajredin Seit Skenderi
  3101 1524 12/11/2008 Musa Muhamet Danaj
  3102 1524 12.11.2008 Misto Kristo Samarxhi
  3103 1525 12.11.2008 Hajri Reshit Kapo
  3104 1527 12.11.2008 Abdyl Mehmet Kllzi
  3105 1528 13.11.2008 Koo Josif Plaku
  3106 1531 13.11.2008 Prendush Nik (Prek)
  3107 1534 17.11.2008 Sulejman Islam Mamica
  3108 1535 17.11.2008 Hasan rexhep Xhilaga
  3109 1537 17/11/2008 Mustafa Avdyl Milloshi
  3110 1537 17/11/2008 Theofan Theodhori Nikolla
  3111 15391 19/11/2008 Kadri Sulejman
  3112 1542 19.11.2008 Qemal Qamil Xhyheri
  3113 1548 19.11.2008 Reshat Mehmet Haxhiraj
  3114 1549 19.11.2008 Mark Llesh Kalaj
  3115 1549 19.11.2008 Ilia Panajot Jero
  3116 1550 19.11.2008 Qamil Mahmut Peni
  3117 1558 26/11/2008 Hamdi Sait Kopliku
  3118 1564 26.11.2008 Ahmet Rrahim Rei
  3119 1565 26.11.2008 Luk Lec Fushaxhia
  3120 1565 26.11.2008 Ardian Dhimitri Gao
  3121 1566 26.11.2008 Miftar Ali Kuqi
  3122 1566 26.11.2008 Hekuran Bajram aushaj
  3123 1575 26.11.2008 Idriz Seit Sadikaj
  3124 1575 26.11.2008 Dalip Idriz Krluku
  3125 1576 26.11.2008 Qazim Irfan Baaj
  3126 1576 26.11.2008 Rakip Haxhi Kullolli
  3127 1577 26.11.2008 Mustafa Dalip aushi
  3128 1577 26.11.2008 Rasim Asllan Izollari
  3129 1577 26.11.2008 Ramazan Ismail Spahiu
  3130 1578 26.11.2008 Adem Qazim Malaj
  3131 1578 27.11.2008 Dan Nezir Dauti
  3132 1578 27.11.2008 Pjetr Kol Prendi
  3133 1581 27/11/2008 Refat Dule Lile
  3134 1583 27.11.2008 Hamit Tahir Hoxha
  3135 1583 2/12/2008 Kosta Jorgo kapsalidhi
  3136 1584 02.12.2008 Kadri Emin Shala
  3137 1584 02.12.2008 MuharremEmin Shala
  3138 1589 03.12.2008 Xhevdet Bektesh Tirana
  3139 1592 03.12.2008 Xhelil Iljaz Spahiu
  3140 1592 03.12.2008 Mark Ukshin Rrucaj
  3141 1593 03.12.2008 Fuat Muharrem Sulstarova
  3142 1594 3/12/2008 Gori Tasi Hila
  3143 1595 05.12.2008 Brahim Beshir Drizaj
  3144 1598 05.12.2008 Shuaip Sadik Nela
  3145 1599 05.12.2008 Kros Pal Gjonaj
  3146 1599 05.12.2008 eris Velo Hoxhaj
  3147 1599 05.12.2008 Kol Marash Prendi
  3148 1602 05.12.2008 Mehmet Ali Vai
  3149 1605 5/12/2008 Aqif Estref Mersini
  3150 1605 5/12/2008 Lefter Petro Petro
  3151 1605 5/12/2008 Sul Rexhep Basha
  3152 1610 19.12.2008 Medi Halil eliku
  3153 1614 09.12.2008 Seit Osman Ceka
  3154 1628 11.12.2008 Musa Musa Shehu
  3155 1629 11.12.2008 Sokol Halil Kosova
  3156 1630 11.12.2008 Velo Ahmet Agalliu
  3157 1632 11.12.2008 Sali Qazim Nelaj
  3158 1632 11.12.2008 Minella Nuni Plaku
  3159 1633 11.12.2008 Anesti Themistokli Ekonomi
  3160 1636 11/12/2008 Perparim Xhemal Kajmaku
  3161 1641 12.12.2008 Kio Mit Ngjela
  3162 1644 12.12.2008 Dervish Bajram Gramshi
  3163 1644 15.12.2008 Pelivan Sadedin Imeraj
  3164 1644 15.12.2008 Fran Ndue Kolaj
  3165 1646 15.12.2008 Ali Demir Bonati
  3166 1647 15/12/2008 Hasan Mustafa Cenolli
  3167 1647 15/12/2008 Metodi Boje Mitre
  3168 1649 15.12.2008 Valter Aldo Plaku
  3169 1653 15/12/2008 Veron Hasan Duma
  3170 1653 16/12/2008 Agathokli Thoma Xhitomi
  3171 1661 16.12.2008 Vesel Esat Pitarka
  3172 1665 16.12.2008 Fabjan Vangjel Kati
  3173 1666 03.03.2008 Afrdita Numan Lepenica
  3174 1677 18.12.2008 Tanush Syrja Frashri
  3175 1677 18.12.2008 Zef Gjeto Volaj
  3176 1679 19.12.2008 Agim Mahmut ekani
  3177 1683 19.12.2008 Prend Ndue Lleshi
  3178 1687 19.12.2008 Musa Ahmet Goxhaj
  3179 1688 16.12.2008 Kol Gjergj Skana
  3180 1689 19.12.2008 Kadri Hyqmet Zotria
  3181 1692 19/12/2008 Elham Riza Hasanaj
  3182 1693 19/12/2008 Pashk Pjeter Piroli
  3183 1694 19/12/2008 Bahush Dalip Leka
  3184 1696 19.12.2008 Halil Male Malaj
  3185 1698 19.12.2008 Hashim Bektesh Osmanaj
  3186 1702 19.12.2008 Arben Theodhor Ndile
  3187 1718 19.12.2008 Prend Geg Piroli
  3188 1724 19/12/2008 Shptim Qani Fama
  3189 1730 19.12.2008 Qamil Xhemal Hoxha
  3190 1731 19.12.2008 Matei Pjetr Guralumi
  3191 1735 19.12.2008 Sulejman Malush Hoxha
  3192 1735 19/12/2008 Vexhi Ibrahim Buharaja
  3193 1737 19.12.2008 Ruzhdi Selim Vogli
  3194 1747 19.12.2008 Mark Gjok Nikolla
  3195 1751 19.12.2008 Emin Koci Petriti
  3196 1752 19.12.2008 Fadil Sulejman Kruja
  3197 1753 19/12/2008 Iljaz Sabri Bejleri
  3198 1113 13.06.2008 Ali Mehmet Azemi

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Reschen
  Antarsuar
  07-12-2008
  Postime
  450
  Faleminderit
  25
  3 falenderime n 2 postime

  Ligji pr dmshprblimin e t persekutuarve, prfitojn 24 mij veta $417 milion USD

  Citim Postuar m par nga Zarathustra. Lexo Postimin
  Nuk e kuptoj? Cila eshte llogjika e shperblimit financiar te ish- te persekutuarve? Kjo eshte nje idiotesi dhe kafsheri e rradhes qe thjesht do pasohet nga abuzime dhe fatura financiare qe do ta shkaterrojne ate vend.

  Nuk e kuptoj me tej se cfare duan te thone keta me "kemi punuar ne kushte te renda dhe nen presion"?? Valle kush ka punuar ne kushte te mira dhe pa presion ne ate kohe? Valle kush eshte shperblyer sic duhet apo ka marre sa meritonte? Kooperativisti? Minatori, kantieri i ndertimit.

  Te vjen veshtire sesi shoqeria shqiptare eshte perqafuar sot nga ky moral mjeranesh, dhe akoma mban nje barre mbi vete qe nuk ka pse ta mbaje. Te burgosurve politike dikush duhet tu thote qe edhe shqiptaret jashte burgut kane punuar me orar te zgjatur dhe ne kushte te veshtira. Edhe ata kane derdhur djerse e kane dale me gisht ne goje. Dikush duhet ti thote keto se mjaft na cane ****** keta te perndjekur duke na treguar sesi na paskan ndertuar pallate, apo vepra te tjera, a thua se shqiptaret e tjere drodhen zinxhirin.

  Fatura per demshpreblimin e ish te persekutuarve me vlerat e shperblimit qe keta kerkojne eshte minimalisht ne 1 miliarde euro. Kjo shume duhet te dale nga xhepat e shqiptareve sot per te shperblyer keta parazite qe kane 17 vjet qe nuk integrohen dhe qe nuk shkeputen nga e kaluara dhe llumi i dikurshem, edhe pse shqiptaret dikur por edhe sot nuk perfituan asgje speciale apo pertej asaj cfare punuan vete, qe mund te identifikohet dhe te racionalizoje kete shperblim? Ja pse sot ne degjojme arsye qesharake te tilla si, "kemi ndertuar aeroportin", apo "kemi punuar ne kushte te renda", apo "demokracia erdhi nga brenda" gje qe eshte e vertete por jo nga ish-te perndjekurit por nga vete komunistet, femijet e tyre, apo te privilegjuarit e komunizmit si Berisha, Pashko, Selami, etj etj.

  Se marre vesh si ka mundesi qe shqiptaret mbahen peng nga e kaluara nderkohe qe nuk i kane asgje borxh asaj.
  Zarathustra
  Ke dy vjet qe ke postuar kete postim tendn por megjithate ja vlen nje pergjigje.
  Ka rendesi nese punuan ata apo jo ,mire apo keq, ne ato 45 vjet, sepse keshtu fillojne te tregohen te arsyeshem dhe te kerkojne mundin dhe djersen e tyre. Pikerisht aty fillon edhe arsye per tu demshperblyer pasi duke legjitimuar veten se ishin ne frontin e pare per te ndryshuar Shqiperine gjate atyre periudhave, nuk eshte e mjaftueshme per qeveritaret aktuale dhe kushdo qe te vije ne pushtet, te sillen te arsyeshem per ti demshperblyer te vuajturit e asaj kohe. Cfare rendesie ka nese ti e trajton ashtu sic deshiron temen dhe perpiqesh te imponosh shqiptareve mendimet e tua. Nje gje duhet te kuptosh se Shqiperia ishte dhe akoma eshte delja e zeze e Europes. Eshte i vetmi vend ne Europe qe per gjysem shekulli jetoi pa fe,i vetmi vend ateist qe denoi te gjithe ata qe kerkonin ti jepnin progres me reforma demokratike, vendit. Denoi fetaret dhe politikanet e athershem. Se paku nga 133 klerike te klerit katolik(meqe jam katolik ne besim) ai denoi me menyra te ndryshme 131 prej tyre.Denoi politikane si i ndjeri Pjeter Arbnori e te tjere. Te duket shaka ajo cfare ka ndodhur dhe te duket jo e drejte ajo cfare kerkojne te persekutuarit e vertete te atij rregjimi 45 vjecar?
  Une e kam krenari te jem mirditor ne histori, katolik ne besim por edhe pse kam vuajtur personalisht nga shkaqe te tjera ne ate rregjim(gjithashtu i perkas nje gjenerate pak me te vonshme se asaj qe la mbresa e histori ne rrezimin e atij rregjimi e futjen e pluralizmit ne vend), mund te them se duke na lene pa fe ai rregjim deshi te na ktheje te gjitheve njerez pa fe,jashtokesore(kam te drejte te sillem keshtu pasi jetoj ne Europen ku fete nuk injorohen) dhe deshi te na injoroje historine per te cilen kemi luftuar dhe vuajtur jo pak shekuj.
  Cfare rendesie ka per ata mirditore te ndihen si mirditore krenare kur ata jetuan si ateiste?
  Cfare rendesie ka per ata mirditore kur ne vend te gjurmeve qe duhej te ndiqnin nga te paret tane qe luftuan me te gjitha menyrat per kombin, ne vend te historise prej se ciles duhej te ndiheshin krenare, shume prej shqiptareve lexuan historine e PPSH-se dhe dogmen e Marksit dhe Engelsit?
  Edhe per ceshtje kombetare kur behet fjale per Kosoven, per shqiptaret ne Maqedoni, ne Mal te Zi e kudo ku jane, zeri i Shqiperise ne mbrojtje te tyre eshte i dobet.
  Sot shqiptaret vuajne nga kriza e identitetit. Jane pasojat e atij rregjimi 45 vjecar qe i ka bere shqiptaret te jetojne sot si gjysme njerez pa identitet.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Reschen : 28-05-2009 m 08:23 Arsyeja: :

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Reschen
  Antarsuar
  07-12-2008
  Postime
  450
  Faleminderit
  25
  3 falenderime n 2 postime

  Ligji pr dmshprblimin e t persekutuarve, prfitojn 24 mij veta $417 milion USD

  Citim Postuar m par nga Zarathustra. Lexo Postimin
  Nuk e kuptoj? Cila eshte llogjika e shperblimit financiar te ish- te persekutuarve? Kjo eshte nje idiotesi dhe kafsheri e rradhes qe thjesht do pasohet nga abuzime dhe fatura financiare qe do ta shkaterrojne ate vend.
  Citim Postuar m par nga Albo Lexo Postimin
  Ke pjeserisht te drejte ne pyetjen dhe shqetesimin qe ngre, pasi llogjikisht dhe ligjerisht, shteti demokratik shqiptar i lindur pas renies se komunizmit nuk eshte i detyruar te demshperbleje te persekutuarit politike te rregjimit komunist 60 vjet me pare. Ashtu sic ke te drejte kur thua se kostoja financiare per shtetin e ata taksapaguesit shqiptare mund te jete e larte.

  Pavaresisht nga kjo, une e kuptoj se perse kryeministri Berisha po ben te pamunduren per te zgjidhur perfundimisht disa prej problemeve qe kane mbetur pezull per 17 vjet: demshperblimi i te persekutuarve, problemi i pronave, problemi i legalizimeve. Detyrimi i shtetit ne kete drejtim eshte nje detyrim moral dhe behet ne frymen e varrosjes njehere e pergjithmone te se shkuares se hidhur, e cila eshte bere pengese per te ardhmen e shqiptareve.

  Per te kuptuar detyrimin moral te shtetit ndaj klases se te persekutuarve politike, duhet te kuptoni aspektin e daljes ne drite te se vertetes i cili u realizua me nxjerrjen e ligjit ne parlament per hapjen e dosjeve dhe arkivave te shtetit; aspektin ligjor, monemklatura komuniste nuk vuajti denimin ligjerisht per krimet e saja dhe asnje i persekutuar nuk ka hedhur ne gjyq persekutuesit qe jane ende gjalle, edhe pse eshte plotesisht brenda te drejtave te tyre si shtetas se lire; aspektin e unitetit kombetar, ku urrejtja dhe tregimi me gisht i dy klasave te shoqerise shqiptare, apo vetegjyqesia, mund te perbente kercenim per ekzistencen e vete shtetit shqiptar.

  Cilado qofte fatura financiare e kesaj sipermarrje, ciletdo qofshin ata qe perfitojne prej saj, per aq kohe sa ky problem mbyllet pergjithmone, une e mbeshtetes ate per hir te nje ardhme me te ndritur se sa e shkuara e erret qe kemi lene pas.

  Albo
  Albo
  Mban qendrim arrogant dhe te papergjegjshem kur shkruan ne kete menyre dhe i jep te drejte Zarathustres. Cila qeveri duhet te demshperbleje te persekutuarit e rregjimit te kaluar? Ajo e qeverisjes se meparshme dhe partia socialiste qe mund te rivije ne pushtet perseri apo ndonje parti tjeter qe mund ta kene themeluar te persekutuarit vete? Pastaj perse duhet te jete pengese shtresa qe vuajti ne burgje ne ate rregjim, per te ardhmen e shqiptareve? Pikerisht aty duhet te filloje ndergjegjesimi i shqiptareve per te ndihmuar te gjithe ata qe vuajten burgjeve te diktatures qe kishin si qellim per tu dhene identitet shqiptareve ne te ardhmen.
  Ne disa momente flet si ata qe i hedhin benzine flakes se vrasjeve kanunore kur thua se vetegjyqesia mund te perbente kercenim per ekzistencen e vete shtetit shqiptar.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Reschen : 28-05-2009 m 08:04 Arsyeja: shtese

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  po kurt kola c'mu.tin do..

  ky zagar i PS-se nuk meriton asnje qiondarke nga djers e popullit sepse asnjehere nuk i perkrahu forcat demokratike por mbeti e do ngordhe si nje batakci ..perfitues dinak e vegel e selise roze ne kasaphanen e 97-tes..

  le ti marrin ata qe vuajten demshpeblimet.. e do zoti e qeverria..nuk i lodhin me byrokraci keto cuna cupat e zyrave te shtetit..

  sepse dje me tha nje mik se u dashkan shume formalitete per te marre ato para..
  aq formalitete sa deri kur ti plotesojne trecereku i atyre ne lista do ken vajtur ne tufine.. per gjithmone..
  Ndryshuar pr her t fundit nga Brari : 28-05-2009 m 08:44

 10. #50
  Anti Zombizem SigPunizem Maska e Duaje Siveten
  Antarsuar
  09-09-2007
  Postime
  3,708
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  ja cfare po pergatit salis per demshperblimin e te persekutuarve:


 11. #51
  i/e regjistruar Maska e juanito02
  Antarsuar
  09-07-2007
  Postime
  2,993
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Me hile e kan te persekutuarit qe kerkojne leke , me hile e kane partite qe i genjejne e kurre sja japin vetem bejne sikur ja japin. Kjo eshte formula qe prej 20 vjetesh.
  Te persekutuarit e vertete as qe e ngrene zerin se jane nobel nga shpirti e skane kerkuar kurrfare shpagimi vec nje ligji te mire lustracioni si shpagim moral per vuajtjet e tyre.
  Jane ca rronxhobonxho ata qe spiunonin neper biruca e ca me vepra ordinere qe kane zene vendin e te persekutuarve te vertete, ne cdo tribune te tyre, ne cdo perfaqesim te tyre.

  Prandaj kot lodhen edhe pd qe genjen edhe keta qe po e reklamojne si sukses te qeverise.

 12. #52
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-04-2002
  Postime
  887
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga juanito02 Lexo Postimin
  Me hile e kan te persekutuarit qe kerkojne leke , me hile e kane partite qe i genjejne e kurre sja japin vetem bejne sikur ja japin. Kjo eshte formula qe prej 20 vjetesh.
  Te persekutuarit e vertete as qe e ngrene zerin se jane nobel nga shpirti e skane kerkuar kurrfare shpagimi vec nje ligji te mire lustracioni si shpagim moral per vuajtjet e tyre.
  Jane ca rronxhobonxho ata qe spiunonin neper biruca e ca me vepra ordinere qe kane zene vendin e te persekutuarve te vertete, ne cdo tribune te tyre, ne cdo perfaqesim te tyre.

  Prandaj kot lodhen edhe pd qe genjen edhe keta qe po e reklamojne si sukses te qeverise.

  Qe pagesa ka njizet vite qe s'bahet ky asht turp per ne shqiptaret. Qe vitet e punes masakruese ne miniera, bonifikime e ndertime nuk jane pague ende, s'bajne tjeter vec na tregojne se jemi hajdute te mundit te te tjereve.
  Ngritja e komisioneve e burokracite jane vec nji menyre mos me i pague. Kur s'arrijme me respektue e me nderue e me kerkue falje s'do shkojme askund, por do vazhdojme te jemi vec bisha per njeni tjetrin.
  Turp, turp, turp!

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e palushi
  Antarsuar
  06-03-2004
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  246
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga Zarathustra. Lexo Postimin
  Te burgosurit politike perbejne qe ne status, nje shkelje ligjore. Njohja e ketij statusi nga parlamenti per mijera njerez eshte nje padrejtesi ne vetvete dhe nje precendet anti-ligjor masiv. Ne cdo shtet modern nje status te tille qe te jep te drejte per perfitim ta jep vetem gjykata, dhe jo parlamenti. Eshte gjykata (e pavarur) qe percakton balances e peshores se drejtesise, dhe verteton pafajesine e seicilit.
  a ekzistojne kafshe si kjo ma nelt ne Shqipni, patjeter qi po

  personalisht i konsideroj si dika teper te nevojshme, per te bind shqiptaret se ai realitet gjakatar e shtazarak nuk ashte trillim i mediave antimajtiste, por nji tragjedi qi shumica e shqiptareve e kane perjetu, kush ma shume e kush ma pak

  me po kete mentalitet prindet e Zarathuqes e Juanitos per 50 vjet vrane, internuan, toruruan fizikisht e psikologjikisht me qindra mijra shqiptare

  sot bijte e tyne nuk kane te bajne tjeter kuptohet, vetem sa here u shfaqet fantazma e babes (si Hamletit te Shekspiri) futen ne forum per te mbrojte kujtimin e tij te dhjere me m***t

  shikoni pak argumentin qi perdor ky Hamlet-Zarathuqa; dmth gjykata duhet te vertetoje rast per rast pafajsine (si edhe thote Greqia per amet; sheh rrushi rrushin e piqet)

  kur nga nji ligj qi shkel te drejtat dhe lirite elementare te njeriut si ai i "agjitacion e propogandes" denohen me dhjetra mijra shqiptare pse duhen te gjithe ata mjerane qi sot edhe femijet e tyne kane nga 60-70 vjet te hapin gjyqe e te hyjne ne labirintet pa fund te drejtesise

  qellimi ashte vetem nji : shpresa qi te vdesin gjate procedurave te stergjata e kelysheve komuniste t'u teproje ndonji evro ma shume per te vjedhe

  ne nji shkrim para disa kohe pata thane se po te kishin vetem dy mundesi komunistat
  1) te demshperblenin te perndjekurit
  2) t'u hipnin te s'ames ne te gjitha pozicionet e Kamasutres (kuptohet nji permbledhje te stileve kryesore)

  ata pa hezitim do te kishin zgjedhe alternativen nr 2
  konfirmimi i pare me pati ardhe nga replika e Juanitos kurse i dyti nga ky Hamlet-Zarathuqa

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e shalja1
  Antarsuar
  18-05-2009
  Postime
  429
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  kan harruar ta marin listen e bashkpuntorve te shkaut se dalin shum e ma shum po nejse nuk jan shqipetar shqipfolsit ata edhe gruan ja dhan shkaut e grekut per leke

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e shalja1
  Antarsuar
  18-05-2009
  Postime
  429
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  pak enver pak shum ke lene legen shkau shum

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Patrioti
  Antarsuar
  17-01-2003
  Vendndodhja
  Neumuenster
  Postime
  347
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Une mendoj qe shqiptaret i jane ne borxh asaj shtrese qe per 50vjet rrjesht humbi rinine, lirine, jeten ne kampet komuniste. Askush nuk ka me fuqine tua e kthej atyre ate qe ata humben. Por ne kemi ne dore te bejme dicka.
  "Dickaja" duhet te ishte bere qe ne fillimet e demokracise, ne menyre qe kesaj shtrese dhe familjeve te tyre ti krijoheshin te pakten mundesi te barabarta startimi me bijte e nomeklatures qe kishin shkollen, parate, lidhjet... gjithshka.
  Mungesa e nje ligji per dosjet dhe demshperblimi i vonuar financiar nuk nderojne asnje nga qeverite e deritanishme, vecanerisht ato te "djathta"
  Duhet te dish dicka, per te kuptuar qe sdi asgje.

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e Jimmy
  Antarsuar
  21-06-2002
  Vendndodhja
  U.K
  Mosha
  45
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Wink me te vertet zar qenke

  dukesh ti mor bibiron qe prallis po pjerdh pjerdh se lirohesh se sta var njeri ma bir komunisti

 18. #58
  Ju keni fituar 1 pik Maska e naqeta
  Antarsuar
  05-10-2007
  Vendndodhja
  Ne toke !
  Postime
  439
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Zarathustra. Lexo Postimin
  Ky ligj duhet te anullohet menjehere. Dhe ne fakt prespektiva eshte e tille. $500 milione dollare qe i faturohen nje shoqerie, pa asnje argument ligjor, moral dhe socialo-ekonomik. Shqiperia po farketon edhe nje here brezin e qylit, te kotit dhe te hicit. Brezin e pamerites, e paaftesise, dhe te paraziteve. $500 milione dollare per nje vullnet politik qe shqiptaret e perkrahen masivisht per 50 vjet dhe qe askush nuk mund te vertetoje te kunderten.

  Kjo eshte kafsheri. Perse nuk duhet te ngrihen tashme pasardhesit e te burgosurve politike te Zogut, pra niperit e Bajram Currit, Hasan Prishtines, Avni Rustemit etj etj e te kerkojne demshperblim per gjysherit e tyre te vrare pa gjyq dhe per politike?


  Atje ku u gjeten leket per te paguar komunistet e byros per burgun ,aty te gjenden dhe per te persekutuarit e vertete.
  Se nuk ngeli banor i Tiranes se re pa qene partizan ,i hipnin falas ne autobus .
  Me kujtohet njehere nje fatorino Bejaze e ka pasur emrin ,bileten i tha njerit ,
  Aiam veteran i luftes (kishte ardhur demokracia ...)
  Po ku ke luftuar ti aman ,ti nja 10 vjet me i madh sa une je ,5 vje ke qene ne lufte ti ?
  o,po ne do 5 veta nje eshte veteran ketu ,e nuk duan te paguajne ,dhe pensionet e deshmoreve per femijet ,prinderit i kane marre dhe vazhdojne ti marrin ,se kane qene ,a s'kane qene partizan ,edhe kjo pune tjeter.
  Ja plasen te qeshurit te gjith ,aq ishte xhaja nja 60 vje.
  Per keto hajdute dhe mashtrus u gjeten parate tere jeten ,qe mbaheshin nga rrogat tona e te prinderve tane ,per ato qe punuan pa u paguar dhe ju morr padrejtesisht pasuria nuk gjenden ,nuk jeni dakort ju qe rrini neper shtepite e tyre .
  A don, e s'din, a din e s'don !

 19. #59
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,083
  Faleminderit
  64
  769 falenderime n 629 postime
  Qeveria, 2 miliard pr ish t prndjekurit

  Miratohet lista me 483 emrat q do t prfitojn fondin e caktuar

  Qeveria ka vendosur q t hap fondin prej rreth 2 miliard leksh, q do t shprndahet pr 483 persona t cilt prfitojn si ish t prndjekur politik. N mbledhjen e djeshme, Kshilli i Ministrave miratoi listn e plot t sjell nga Ministria e Drejtsis, e cila prmban 483 emra, t cilt prfitojn gjithsej 1979834940 lek t reja. Plani ishte pr t‘u shprndar 2 miliard e 90 milion, por n fund u miratua shifra n kufi t 2 miliardshit. Kryeministri Berisha e konsideroi kt vendim shum t rndsishm, duke siguruar se qeveria do t‘i qndroj angazhimit t saj pr ish t prndjekurit politik t regjimit komunist dhe ish-pronart pr dmshprblimin dhe kompensimin e tyre. "Ky sht nj vendim shum i rndsishm q bhet n zbatim t ligjit dhe procesi do t filloj. Kto dy shtresa, t prndjekurit politik dhe ish-pronart, do t ken vmendjen maksimale t qeveris pr t‘i qndruar dmshprblimit, kompensimit t tyre", u shpreh Kryeministri. N vendimin q u miratua n qeveri, theksohet: "Miratimi i dmshprblimit financiar pr ish t dnuarit politik dhe pr familjart e t dnuarve me dnim kapital, sipas lists". Masa e dmshprblimit pr ish t dnuarit politik dhe familjart e t dnuarve me dnim kapital t bhet me kste, sipas kritereve dhe kufijve t prcaktuar n nenin 12, t ligjit nr.9831, dat 12.11.2007, "Pr dmshprblimin e ish t dnuarve politik t regjimit komunist", t ndryshuar.

  N kt nen t ligjit theksohet: "N baz t buxhetit vjetor, t vn n dispozicion dhe sipas radhs s caktimit t dmshprblimit, fondet do t ndahen n mnyr t barabart pr t gjith ish t dnuarit dhe familjart e viktimave t pushkatuara, me kusht q vlera e dmshprblimit gjat fazs s par t mos jet m shum se 1000000 (nj milion) lek. I njjti mekanizm do t prsritet nj ose m shum her, deri n shprndarjen e plot t shums s dmshprblimit pr t gjith ish t dnuarit/familjart e viktimave, me kusht q, n do rast, pjesa takuese q kompensohet t mos jet m e vogl se 100000 (njqind mij) lek. Asnj ish i dnuar apo familjar i tij nuk mund t dmshprblehet jasht ktij mekanizmi". Ministria e Drejtsis, brenda 1 jave nga miratimi n Kshillin e Ministrave t vendimit pr dmshprblimin, i prcjell Ministris s Financave kopjen e plot t dosjeve individuale t ish t dnuarve politik q prfitojn dmshprblim, sipas ktij ligji. Ministria e Financave, sipas buxhetit t vn n dispozicion, shprndan n vler t plot dmshprblimin pr do t dnuar politik, q prfiton sipas ktij ligji, nprmjet eljes s depozits bankare, n emr dhe/ose pr llogari t tij apo t familjarve t tij, n nj bank t nivelit t dyt. Dokumenti i eljes s llogaris bankare i bashklidhet dosjes n Ministrin e Financave. Ministri i Financave urdhron shprndarjen e dmshprblimit, sipas radhs s prparsis s caktuar n nenin 12 t ktij ligji. Shuma e llogaritur t transferohet n nj llogari t veant n Bankn e Shqipris. Pagesa e dmshprblimit pr secilin prfitues t bhet nga Ministria e Financave dhe t derdhet n llogarit personale t ktyre prfituesve, t hapura n bankat e nivelit t dyt e t przgjedhura.

  Y.Pata
  Shqip

 20. #60
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,083
  Faleminderit
  64
  769 falenderime n 629 postime
  Dmshprblim pr 241 t prndjekur

  Qeveria vendosi t dmshprblej pr vitet e burgut 230 t dnuar politik dhe 11 t dnuar me vdekje nga regjimi komunist. Gazeta zbardh t plot vendimin e djeshm, i cili ndan rreth 1.02 miliard lek, ose rreth 10.6 milion dollar n formn e dmshprblimit pr kohn e dnimit. N tabelat zyrtare jan t vendosura emri i t dnuarit, shuma e dmshprblimit q i takon pr kohn e burgimit apo dnimin kapital dhe sa para do t prfitoj nga ndarja e fondit. Diferenca mes shums s dmshprblimit pr kohn e dnimit dhe dmshprblimit q do t marr nga vendimi, prbhet nga prfitimi t mparshme t t dnuarve politik. Ministria e Financave, ka zbritur nga shuma total e dmshprblimit, prfitimet q kan marr t prndjekurit politik gjat viteve t mparshme n formn e letrave me vler, parave, shtpive nga Enti i Banesave apo pronave t tjera. Kjo sht vlera finale e dmshprblimit. N tabel jan edhe katr emra ish t dnuarish politik, t cilt e kan marr t plot, nga ligjet e mparshme, dmshprblimin pr vitet e dnimit dhe nuk prfitojn m nga fondi.
  Sipas vendimit t Ministris s Financave, t prndjekurit duhet t hapin nj llogari n bankat: “Alpha Bank”, “Raiffeisen Bank”, “Banka Popullore”, “Banka Kobtare Greke”, BKT, “Tirana Bank”, “Union Bank”, “Banka Ndrkombtare Tregtare”. Me hapjen e llogaris personat do t depozitojn fizikisht n degt e thesarit t do dege vrtetimin/konfirmimin pr Emr, Atsi, Mbiemr dhe nr., e llogaris n form t shkruajtur. Me prcjelljen e ktij informacioni nga dega e thesarit n Ministrin e Financave kjo e fundit do t procesoj pagesat/transfertat pr n llogarit e prfituesve.

  Panorama

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Vazhdojn punimet e rrugs Durrs-Morin
  Nga Iceberg n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 98
  Postimi i Fundit: 18-09-2007, 08:47
 2. Auditimi i Brendshm
  Nga dodoni n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 26-08-2006, 05:45
 3. 1 ne nje milion
  Nga nitROSHI n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 24-09-2005, 18:12
 4. Implikimi i pushtetareve ne krimin e organizuar
  Nga Brari n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-08-2002, 04:36
 5. Zog I dhe Toptani sipas Durhamit
  Nga Bohemian n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-08-2002, 10:10

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •