Close
Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 113
 1. #61
  Bl3i Maska e Bl3ri
  Antarsuar
  06-01-2006
  Mosha
  31
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  APEL PER TRIUMFIN DHE ADELINEN-DASHURI E PERJETSHME E VRARE NGA KRIMI

  Duke u nisur nga ajo se gazetat e poshteshenuara Epoka e re, Lajmi, Gazeta Shqiptare dhe Panorana jane ne bashkepunim me kriminelin Sekiraqa,kan shkruajtur rrenat me te medha per Triumf Rizen dhe Adelina Ismajlin,por e di qe te gjithe ne qe e duam Adelinen duhet njehere e pergjithmone te behemi bashke ti ndihmojme Adelines ME APELE NE INTERNET.
  Mbreme persona te panjohur kane tentuar ta vrasin Adelina Ismajlin,sepse Triumfi ka qene ne bela me Sekiraqen mbase e ka rrahur njehere dhe duke e arrestuar per hajni.
  Adelina ka qene e vetmja qe ka ndenjur deri ne fund me Triumfin,e gjithe Prishtina e di.Triumfin e kane tradhtuar te gjithe.
  3 javet e fundit ai ka jetuar vetem me Adelinen ne fshatin Stagove,nuk ka dashur te kontaktoje me askend.Me dhemb shume qka po i bejne Adelines.Ata duan ta vrasin Adelinen vetem pse mban beben e Triumfit.Ju lutem te publikojme neper internet dhe ta shpetojme Adelinen dhe femiun e saj te gjithe!

  Ju lutem ju lutem ju lutem gjitheve

  APEL PER TRIUMFIN DHE ADELINEN-DASHURI E PERJETSHME E VRARE NGA KRIMI
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  do me then Kosova qenka ne duar te njerz te till ????Ohhhh ...mjer ...
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 3. #63
  Master of Disaster Maska e ThRaLL
  Antarsuar
  28-07-2007
  Vendndodhja
  Kosova
  Postime
  42
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ngushllime...
  Epo kshtu eshte Kosova.

 4. #64
  vlonjate moj ti Maska e bija_e_detit
  Antarsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  ne zemren tende pa te cilen sjetoj dot
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Talking

  Citim Postuar m par nga conman Lexo Postimin
  Erdhe ti moj.... se vetem ti kishe ngel pa dhene ngushellimet. Ik bej ndonje pershendetje nga ekrani tani.

  o conman te pakten adelines i vrane burrin po motres tende ca do i vrasin pimpin ??? hahahahahahah
  ti gjithmone me thua jeta eshte e bukur ndaj te kam jete

 5. #65
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  144
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ngushellime familjes, dhe te gjithe shqiptareve qe ndajne dhimbjen per humbje te ketij strategu antikrimi ne sherbim te truallit eme.

  Zoti u dhashte force!

  http://<br /> <iframe class="rest...="0"></iframe>
  Ndryshuar pr her t fundit nga Do_dona : 06-09-2007 m 17:50

 6. #66
  Puck Love Maska e Black_Mamba
  Antarsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  31
  Postime
  2,506
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Ngushllim familjes Riza pr humbjen e djalit t tyre po ai gjithmon do t jetoj me ta dhe me popullin shqiptar,ngushllime dhe Adelins,ka qen,sht dhe do te mbetet Triumfi me ty dhe me ne gjithmon.
  SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

 7. #67
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Do_dona Lexo Postimin
  Ngushellime familjes, dhe te gjithe shqiptareve qe ndajne dhimbjen per humbje te ketij strategu antikrimi ne sherbim te truallit eme.

  Zoti u dhashte force!

  http://<br /> <a href="http://www.y...kp0w7rvo-c</a>

  Me preke shume me kete.
  Shume keq me vjen per ate djal/Kosove.


  I Paraharuar Qofte Kujtimi i Tij.
  Ngushellime/Familjes/se/tij.  Flutura

 8. #68
  * Yllza e forumit *
  Antarsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ngushellime....
  Ne tv shihej Adleina e veshur me te zeza teksa e ngushellonte nenen e te vrarit...
  ArsGothic

 9. #69
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Rest In Peace.
  Yvi/Kosovar


 10. #70
  i/e regjistruar Maska e Jimmi_1978
  Antarsuar
  09-11-2006
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  443
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Perkujtimi i Adelina Ismailit per Triumfin ne Gazeta Express
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Barca

 11. #71
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Mjerisht ndodhin kso gjerash akoma tek ne shqiptart pr motive t ulta; o zot jepi paqen popullit tim n koh paqeje ngaq duan t mbyten n mes veti!

 12. #72
  i/e regjistruar Maska e skipetar
  Antarsuar
  07-12-2006
  Postime
  744
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Qllohet me arm zjarri polici i SHPK-s , Triumf Riza

  Qllohet me arm zjarri polici i SHPK-s , Triumf Riza

  Sot n ort e pasdits n Prishtin sht qlluar me arm zjarri pjestari pr intervenime t shpejta i SHPK-s, Triumf Riza. Zyrtar t policis kan konfirmuar lajmin se polici i plagosur rnd , ka vdekur n Qendrn Klinike Universitare t Kosovs.
  Rasti sht duke u hetuar nga Drejtorati pr Krime t Rnda n nivel t Komands Kryesore t Policis n Prishtin.

  RTKLive.com
  30 Gusht 2007
  "Q ti qitsh kta . . . duhet tu pre jo vetm duart e kokn, po edhe kmbt e trupin." Fan Noli

 13. #73
  i/e regjistruar Maska e skipetar
  Antarsuar
  07-12-2006
  Postime
  744
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nse ka mundsi dikush me shkru m shum pr kt vrasje duke shtjellu mnyrat e luftimit t krimit t organizuar Shqiptar - pa e prul flijimin e ktij polici sikur t ishte vrar pr shkak t ndonj kngtarje t kafeve.
  "Q ti qitsh kta . . . duhet tu pre jo vetm duart e kokn, po edhe kmbt e trupin." Fan Noli

 14. #74
  Perjashtuar
  Antarsuar
  24-08-2004
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Vrasja e shemblltyrs s rendit dhe siguris s qytetarve Triumf Riza sht vrasje politike
  Kan kaluar plot 20 muaj q kur kam biseduar me Adelina Ismaili pr shum sende n bisedn ton maratonike Londr - Prishtin. Prej ather intervista e saj n AlbaNur ka qen e klikuar m shum se 750 mij her. N faqen e saj t AlbaNurit cdo dit hyn mbi 1000 IP-ja n dit. Ajo akoma sht numr Nj dhe personalitet shqiptar i krkuar m s shumti n internet prej t gjithve, s'ka t tjer q krkohen ashtu sic krkohet emri i Adelina Ismailit.

  Pas vrasjes mizore t Triumf Rizs nga dora kriminele e rezilve n Prishtins, emri i Adelina Ismailit ishte n gjuhn dhe komentet e gjithesecilit. N shum forume shkruhet dhe s’ndalet n lidhje me kt rast dhe lidhja e saj me Triumf Rizn. Forumet jan forume ku identiteti i vrtet i shkruesve mbetet anonim. Kurse mediat n Kosov heshtin t thon t vrtetn e ksaj lidhje t sinqert mes Adelins dhe Triumfit. Vetm “Gazeta Shqiptare” shkruajti lajmin se “Adelina vajton Triumf Rizen”.

  N “Gazeten express” Baton Haxhiu prmend emrin e Rezilit m t madh n Prishtin, tregon gjendjen e mjer q mbizotron n redaksin e tij “mos ja prmend emrin Rezilit”. Tregon se Rezilin e ka par vetm “n foto n disa tubime partiake t LDK-s”. Edhe pse pranon gjendjen e mjerimit dhe tortures psikologjike nga rezilt n redaksin e tij, Baton Haxhiu, n shkrimin e tij, ndalet te kultura dhe estrada shqiptare dhe e prgjitheson t trn se “sht m shum prodhuese e konflikteve sesa e kulturs, m afer kriminelve se sa muziks” Pavarsisht se nuk pajtohem me kt prgjithsim, Batoni merr guximin i pari dhe prmend emrin e Rezilit dhe lidhjet e politiks me krimin. Behxhet Shala, edhe pse nga prizmi i vet, e vlerson shkrimin dhe guximin e Batonit dhe na tregon se “qytetart nuk jan t smur, sistemi sht i smur dhe para kolapsit”. Kurse Matoshi deri dje ne Lajm dhe sot ne Express ka ndrruar kiblen. Dy t part kan guximin t mirren me probleme t ktilla, kurse i treti pergjithson gjitha levizjet politike dhe i bn thirrje Kryeministrit q krimin e ka prpara hundve? Matoshi ka filluar ne Express t’i laje si duket gjunahet e grumbulluara ne Lajm me letren drejtuar Kryeministrit! Ai e di per cka e kam fjalen!

  Kur jemi te Estrada duhet t themi se yjet e saj me fam gjithmon jan n shnjestr edhe t regjimit edhe t kriminelve. Kt harron ta thot Batoni. Vetm lkura e tyre mund ta shpjegoj m s miri kt fenomen krcnues pr ta. Kurse nj nga yjet m me fam n mbar shqiptarin sht Adelina Ismaili. T lidhet krijimtaria artistike e Adelina Ismailit, por edhe e t tjerve me kriminel ordiner vrtet sht mkat, gjynah shum i madh. Ather lidhjet e Albin Kurtit, Rexhep Qosjes, Adem Demaqit e njerzve tjer t dijes dhe krijimtaris me kend jan afr? Ju t mediave e dini se kush e quajti Albin Kurtin “spiun te serbis”, ju e dini se kush dha urdhr t demolohen zyret e akademikut dhe simbolit t dijes shqiptare Dr. Rexhep Qosja! Ndaj ju lutem mos nguroni t bni gabimin tjetr se “estarda sht e afrt me kriminelt” Nse nuk jeni n gjendje t’i mbroni yjet nga kriminelet, ather, pash Zotin, mos i bni t afrt me kriminel.

  Ka ardhur koha q ju n media t mirrni rolin e vrtet dhe t mos bheni vegla t rezilve t regjimit q kan prdor sistemin pr mbrapshti. Nuk besoj se sistemi sht n kolaps. Por lufta e qytetarve kundr rezilve q prdorin sitemin mbrapsht duhet t vazhdoj deri sa sistemi t jet n shrbim t qytetareve dhe jo anasjelltas. Vet organizimi i qytetarve n marsh kundr krimit “TRIUMF GJITHMON ME TY” tregon se qytetart nuk jan t smur, nuk preferojn regjimin e gangsterve n Kosov. Nuk mjafton t themi dhe t mbesim vetm te fjala “cfar vendi, krimi do t mbetet prap i patrazuar, ose nj thirrje ne Kryeministrin”

  Kush jane ata q orkestruan vrasjen e Trium Rizes pas shpine? A thua sht vetm Rezili? Un dyshoj sikurse dyshojn edhe shum t tjer. Vrasja e Triumf Rizs sht orkestruar nga regjimi i rezilve t pushtetit t UNIMK-ut. Ata q i quajn opponentt e tyre politik “spiuna t serbis”. Vrasja e shemblltyrs s rendit dhe siguris s qytetarve Triumf Riza sht vrasje politike: paralajmrim i rezilve t regjimit t sotm se me do kusht do t prpiqen t mos ndrrohen n zgjedhjet e ardhshme n Kosov. Nuk besoj se Batoni, Behxheti dhe qytetaret e marshit do t votojn pr partit q n tubimet e tyre kane pasur shoke Rezilin. Pisat e pushtetit nuk kan nevoj n kto zgjedhje pr Rezilin pr shkak se kan shumzuar rezil tjer m t sofistikuar n Kosov. Kt ua ka mundsuar UNMIKU. Zgjedhjet e ardhshme n Kosov do t jen nj luft mes rezilve t regjimit t LDK-s dhe atyre q krkojn ndrrimin e tyre. Derisa partit e dalura nga lufta e UCK-s dhe lvizja Vetvendosje kan elektorat stabil dhe t discplinuar, lufta n terren do t jet mes dy krahve t LDK-s dhe parties se Bhexhetit. Nse dy kraht e LDK-s kan prdorur krcnime, grushte pr t trashguar Njshin, paramendonie se ka mund t bhet n zgjedhjet e ardhshme n Kosov. Kurse shkuarja e tyre te Pacolli poashtu nuk do t jet pa pasoja.

  T gjith jemi s bashku sot me moton “TRIUMF GJTIHMON ME TY!” Me neve sot nuk ishin vetm kriminelt, rezilt, pisat, q edhe nnat e tyre, kur shohin kt turm, do t thon “paskemi pasur fat t zi q kemi lindur kt rac kabiljane n shqiptari”. Sot kjo ecje sht marshi kundr krimit, dukuris m t keqe n shqiptari q duhet t’ia kpusim rrnjt me forcn e dashuris, me pasionin ton q kemi pr jetn dhe pr ardhmrin e fmijve tan, q t jetojn n nj vend ku krimi dhe politika kriminele e pushtetarve t koorruptuar t konsiderohen kategori t shmtuara ne syt e cdo shqiptari q do sigurin dhe lirin personale.

  Sot, n kt marsh, m kujtohet shqetsimi dhe brenga e Adelina Ismailit, q ma pat than para 20 muajve se arti, muzika, kultura dhe gjithka tjetr n shoqrin kosovare jan n rrezik dhe krcnohen do dit nga rezilt dhe pisat e shqiptaris. M kujtohet brenga e saj se mediat dhe shtypi jan nn influencn e tyre dhe kan frik nga rezilt. Sot s’do t’i prmendi emrat e tyre pasi me krkesn e saj nuk i pata prmend edhe para 20 muajsh. Adelina e di se Londra, New York, Kopenhaga dhe gjith diaspora e dgjojn dhe kan qejf ta ken n mesin e tyre. Ajo e di se Diaspora nuk i frikesohet flliqesirave t kombit shqiptar. Por, edhe ksaj here s’do t’i prmendim emrat e tyre dhe do t mbesim besnik krkess s saj “kur do e vrtet t zbardhet nga organet ligjvnse n Kosov” Tani kupa sht mbushur plot dhe pritjet tona nuk do t jen q vetm ekzekutort t prballen me ligjin e drejtsis, por organizatort dhe prkrahsit e tyre q jan t instaluar n pushtetin e UMIKUT.


  Sot, n marshin “TRIUMF GJTIHMON ME TY!” t gjith jan unik dhe krkojn Luft kundr krimit, t’ia kpusim rrnjt ksaj t keqe. Sot gjith krkojn gjyqsi t drejt, efikase dhe t shpejt. S’ka arsye t thuhet “pr munges t provave rezilt dhe pist lirohen nga dnimet” T gjith e dijn se kush e vrau Triumf Rizn, kush jan organizatort dhe prkrahsit e tyre. Sot mesazhi i qytetarve sht i qart dhe me theks t vaant drejtuar jo vetm Gjyqsis s Kosovs, por edhe t gjitha institucioneve tjera.

  Sot le t jet dita kur mediat dhe gazetat n Kosov do t marrin guximin t’i emrojne kriminelt me emr dhe mbiemr. T zbulojn lidhjet dhe bizneset e pista t tyre me disa pushtetar. Nuk sht mir t mirren vetm me opozitar, por le t mirren me pushtetart, q pas viti 2003 u lejuan rezilve dhe pisave t krijojn folet e tyre n disa segmente t institucioneve t Kosovs dhe m s teprmi n Gjyqsi. Kriminelt krkojn t ndrtojn folet n pushtet dhe jo n opozit. Cili avokat do ta ket fatin e zi t’u dal n mbrojte kriminelve q vran ligjin, sigurin dhe dashurin e Triumf Rizs? Cili avokat do t’i lakmoj parat e pista t kriminelve t fituara nga heroina? Cili, cili, ciliiiiiiiiiiiiiiii…


  TRIUMF RIZA DO TE MBETESH IDEAL NE HISTORINE E RE TE SHQIPTAREVE PER TE LUFTUAR FELLIQESIRAT E KOMBIT SHQIPTAR!  ALBANUR E SHPALL ADELINA ISMAILIN IKONE TE DURIMIT DHE LUFTES KUNDER KRIMIT NE SHQIPTARI!

 15. #75
  i/e regjistruar Maska e skipetar
  Antarsuar
  07-12-2006
  Postime
  744
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Shpetulla,

  Qllimi i ksaj teme ishte me kuvend pr krimin e organizuar si problematik Shqiptare - pre e t cilit ishte polici Triumf Riza. Megjithat, nuk paske pritu me e bart shkrimin ku dhjet her shkruhet emri i Adelina Ismailit. sht turp me u barazu puna e kopjueses t Ceca Raznatovic-it dhe Ofra Haza-s me punn e lavdishme t policit Triumf Riza - pamarr parasysh se far marrdhnie kan pas ndrmjet veti.

  Pr publicitet t Adelina Ismailit mundesh me vazhdu me shkru te tema "Adelina Ismaili" nn "Muzika Shqiptare".
  "Q ti qitsh kta . . . duhet tu pre jo vetm duart e kokn, po edhe kmbt e trupin." Fan Noli

 16. #76
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  93
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Ngushellime Adelines !

  Shkruan "Nj histori dashurie e mbushur me sakrifica,
  madje e kundrshtuar dhe nga familja e saj, u mbyll dhimshm.
  Kngtarja e njohur kosovare Adelina Ismaili sht veshur me rrobat e zis,
  pas vrasjes s t fejuarit t saj Triumf Rizs, ditn e djeshme n Prishtin...


  Ka qen dashuri e fort, ashtu si sht shprehur dhe
  ajo vet para disa kohsh n media, dashuri q e bri
  vajzn kosovare t linte Prishtinn pr t jetuar n Kaanik, pran t dashurit.
  Ashtu si ndodhte do mngjes, ato jan prqafuar me njri-tjetrin
  pa e ditur se kjo do t ishte dita e fundit s bashku.
  Nj paradite e mbushur me telefonata mes t dashuruarve dhe nj mbasdite fataliste.

  Dhimbja nuk ka fjal. Asnjher nuk e kishte menduar t till fund.
  As n ndrrn m t keqe nuk do ta kishte par t till ndodhi.
  Ngjarja ka tronditur t afrmit e tij, e m s shumti Adelinn vet,
  e cila sht par e shokuar n spitalin ku uan m pas
  trupin e pajet t t dashurit t saj. Lajmi bhet edhe m i prekshm
  pr faktin se Adelina ishte shtatzn me Triumfin,
  i cili nuk arriti ta shoh krijesn e vet.

  Triumfi u qllua pr vdekje dje pasdite. Ai ishte polic i Shrbimit Policor
  t Kosovs dhe pjestar i Njsis pr Mbrojtje t Afrt, ndrsa kishte
  shrbyer edhe si truproj e presidentit Fatmir Sejdiu. Ai pr nj koh
  t gjat kishte n lidhje dashurie me kngtaren e mirnjohur, Adelina Ismajli.
  Adelina la karriern pr Triumfin Vetm pak jav m par, Gazeta publikoi
  se Adelina ishte shtatzn me Triumfin. Fillimisht u tha se
  Adelina sht shkputur pr nj koh t pacaktuar nga t knduarit
  pas problemeve serioze me fytin. Ndrkoh q arsyeja ishte tjetr gj.
  Madje nj motiv mjaft i fort. U prfol se kngtarja
  kishte shtuar koht e fundit disa kilogram n pesh dhe se ajo kishte vendosur
  t mos dilte m n sken, duke shmangur kontaktet me publikun.

  Pas ksaj u prfol shtatznia e saj. Adelina Ismajli u trhoq nga Prishtina
  pr t jetuar n nj qytet t vogl, n Kaanik.
  Arsyeja ishte se aty jetonte edhe i dashuri i saj, Triumfi. Vendim i Adelins ky,
  q mrziti tej mase familjen e saj, t cilt edhe pse nuk ishin dakord,
  nuk mund ta ndalonin kokfortsin e saj pr tu larguar nga Prishtina dhe
  pr t braktisur karriern e saj, qoft edhe prkohsisht.
  Ajo nuk pyeti asknd dhe vendosi t trhiqej pran t dashurit t saj.
  Ndrkoh q lajmi i shtatznis s saj u b nj fakt, t cilin Adelina ua
  kishte konfirmuar vetm miqve t besuar t saj.
  Historia e dashuris s Adelins me Triumfin do t publikohej vetm n
  kohn q kngtarja mbeti shtatzn. N fakt, ajo e kishte pohuar prej
  kohsh q kishte marrdhnie me dik, pr t cilin ishte shprehur se ndihej mjaft krenare,
  por nuk kishte treguar asnj gj rreth tij.

  Edhe pse n Prishtin e kishin par shpesh me Triumfin, ajo nuk do t prononcohej
  pr dashurin e saj n asnj media. Vetm kur ajo mori vendimin pr
  tu larguar nga Prishtina dhe pr t nisur bashkjetesn me t dashurin e saj,
  gj e kushtzuar edhe nga shtatznia e saj, lajmi do t merrte dhen.
  Madje, koht e fundit ajo ishte par gjithmon n shoqrin e tij,
  n kafenet dhe lokalet e qytetit, duke e publikuar m se fundi me fakte
  dhe jo me fjal kt lidhje. Vetm nj jav m par ata jan par n baret e Prishtins,
  n shoqrin e miqve t tyre kryeqytetas.

  NGJARJA

  sht vrar dje pasdite, polici i SHPK-s, Triumf Riza. Ai ishte pjestar i Njsitit
  pr Mbrojtje nga Afr, ndrsa koht e fundit ka shrbyer edhe si truproj e presidentit Fatmir Sejdiu.
  N t sht shtn n ort e pasdites s sotme, m saktsisht n orn 15 45,
  n lagjen Santea n kryeqytet. Dshmitart okular kan thn se n t sht shtn nga afrsia,
  me arm automatike, derisa i ndjeri po futej n makin. Riza ishte n lidhje
  dashurie me kngtaren e mirnjohur, Adelina Ismajli. Ndrkoh, policia nuk i di ende motivet e vrasjes.
  Vitin e kaluar, Triumfi ishte plagosur n kryeqytet. Lidhur me kt rast ishte arrestuar
  nj person i quajtur Enver Sekiraqa, pr tu liruar m pas.
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 17. #77
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Po te kishte qene e martuar ajt ajt mirepo as e fejuar ska qene...juve si duket nuk u dhimbset oficeri i Policise po Adelina. Adelina do gjej tjeter Triumfi nuk i kthehet nenes me dhe sherbimit policor.

 18. #78
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Antarsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  O zot jepi kultur popullit tim,sepse ajo i mungon dhe kur nuk ka kultur ndodhin keso gjera.
  LUMI AI QE NUK ESHTE SHQIPTAR

 19. #79
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  pse nuk hapni ni teme qe ti cojm ngushllime nanes se Triumfit, asaj po i digjet shpirti per birin e vet e jo Adelines qe ka me gjet tjetrin mas 3-4 mujsh.
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 20. #80
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Cfar ngushllimi ksaj mer , do e shifni neser me nje tjeter, ngushllimet e mia i shkojn familjes se burrit te saj.
  Sui generis

Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Adelina Ismaili (II)
  Nga Bl3ri n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 463
  Postimi i Fundit: 14-12-2013, 06:13
 2. Genta Ismajli
  Nga dodoni n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 150
  Postimi i Fundit: 25-05-2011, 14:32
 3. Terminali i Kohs
  Nga BvizioN n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-10-2006, 05:40
 4. Londr: Burg prjet vrassit shkodran
  Nga Shijaksi-London n forumin Emigracioni
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 23-03-2006, 20:34
 5. Nena e Adelina Ismajlit n burg
  Nga Shn Albani n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 08-01-2003, 12:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •