Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 66
 1. #21
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  29
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  a kan donje faqe tjeter per parashikimn e ndeshjeve
  se mbeta tu humb
  JO SEKS PARA MARTESE

 3. #23
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Goldian , keto i ke nga une :

  www.pro-soccer.info

  www.betting1x2.info
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  The.Real flm shume per ndihmen
  JO SEKS PARA MARTESE

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  une kam kohe qe luaj me skedina por luaj thjesht
  mirepo do lutesha nese ka ndonji qe me ndihmon
  qa do te thote te luash BANKE?????
  faleminderit
  JO SEKS PARA MARTESE

 6. #26
  Perjashtuar
  Antarsuar
  28-10-2008
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ej eshte edhe Gazeta BASTI , :D:D:D:D:D , nje ne 3 ndeshje e kapin !!!

  per livescore , faqja e eccobetit eshte e papame , si fillim livescore, me pas me llogari .

  www.eccobet.al

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  a na gjen dikush ndonje faqe tjeter per parashikimin e ndeshjeve
  JO SEKS PARA MARTESE

 8. #28
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,168
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Tiketa per diten e sotme

  Dortmund- Bochum 1 1.60
  Mehegladbah-Frankfurt 1 2.20
  Udineze-genoa 1 1.70
  Milan-Napoli 1 1.60
  Espanjoll-Osasuna 1 1.85
  Valadolid-Sevilja 2 2.15
  Ren - Sosho 1 1.70

  Kofesicenti eshte 72 x 5 euro bejn 360 euro
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e il_padrino
  Antarsuar
  30-04-2005
  Vendndodhja
  holland
  Mosha
  40
  Postime
  167
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime
  une mare parashikime nga kjo faqe

  www.tips4win.net
  Jetoj me rastesin sepse asgje nuk eshte e rastesishme

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Periodi
  Antarsuar
  03-02-2006
  Postime
  254
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Neper keto portale te cilet i keni shkruar mundet te prezantohen vetem parashikime, sepse lojrat luhen krejt diku tjeter dhe me nje fjale asgje nuk eshte e sigurte.
  Mund te themi se keto skedina mund teju sherbejn si nje pasyrim gjysmak, ju mbetet juve te jeni kreativ, me imagjinante per ta gjetur skedinat e sakta. Ne asnje faqe nuk mund te servohet nje kombinim i sakte. Ju duhet ta gjeni.
  Keni kujdes nga portalet, sepse ne shum raste parashikimet i nxjerrin te gabuara, sepse sipas mendimit tim atje parashikimet bazohen ne ne formen e ekipit, pastaj statistikat e lojrave dhe shpesh her rastit qe te gjitha te gabohen ose te dalin mbrapsht.
  Tani me ne fund te kamponateve , duhet pasur kujdes sepse gati shumica e lojrave , shiten, blehen, luhen per bastoret e medha dhe shum malverzimeve tjera.

  Kujtoni lojrat e ketij uikendi mes Valencia : Real Madrid, pastaj Barcelona qe e nxorri nje baraz me VillaRealin ku rezultati ne favor te Barcelones 3 me 1 . Ishte shum thjeshte per ta kuptuar se loja eshte e kurdisur. Fillimisht mora nje karton te Kuq E'to pastaj ra nje penallti dhe ne minuten 90 rezultati u barazua. Shum e thjeshte , sepse Barca edhe me kete barazim e kishte te siguruar kampionatin Spanjoll, kurse Reali ne pamundesi ta ndjek rivalin te siguruar vendin e dyte.
  Mirpo, para fillimit kuptohet se eshte shum konfuze gjetja e kombinimeve te sakta edhe pse intuita shpesh her anon nga ajo e sakta.

  Me falni ndoshta e zgjata pak, por ajo cka desha te them se asnjehre nuk jan te gabuara parashikimet, rezultatet jan ato qe dalin te gabuara

  Pershendetje ..

 11. #31
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,232
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga kledi_tr Lexo Postimin
  Periodi je shume gabim.

  Qe nga 03/04/09 deri 20/05/09 tek BASTE SHQIP mund te gjeni 24 SKEDINA FITUESE. Perve skedinave gjithashtu do te gjeni informacione, analiza dhe parashikime rreth evenimenteve te ndryshme sportive ... Gjithka qe keni nevoje per te vene bast e gjeni tek BASTE SHQIP ...
  Kjo eshte nje reklam ne menyre indirekte? Apo eshte e vertet qe tek ky forumi nxiren vertet skedina fituese. Pasi aty kerkon automatikisht regjistrim per pare keto skedina, komente, analiza. Une e shikoj me teper si nje reklam, se sa si nje faqe informuese dhe ndihmuese per bastexhinjte e ndryshem. Gjithesesi, pa paragjykuar, jam teper skeptik ne lidhje me skedinat. Ato nuk varen absolutisht nga analizat, apo pozicionet qe kane ekipet ne tabelen e renditjes, apo vazhdimesia dhe kreativiteti qe kane pasur skuadrat. Aty luan nje rol te rendesishem fati, dhe ato bookmakersat, qe i stakojne ndeshjet si i intereson atyre, apo kompanite e fuqishme Aziatike qe kane pushtuar boten, duke bere dallavere nga me te ndryshmet ne ndikimin e rezultatit.

 12. #32
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Njjt edhe nga ana ime shihet si nj reklam, andaj postimet fshihen.

 13. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-09-2008
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga PON Lexo Postimin
  Kjo eshte nje reklam ne menyre indirekte? Apo eshte e vertet qe tek ky forumi nxiren vertet skedina fituese. Pasi aty kerkon automatikisht regjistrim per pare keto skedina, komente, analiza. Une e shikoj me teper si nje reklam, se sa si nje faqe informuese dhe ndihmuese per bastexhinjte e ndryshem. Gjithesesi, pa paragjykuar, jam teper skeptik ne lidhje me skedinat. Ato nuk varen absolutisht nga analizat, apo pozicionet qe kane ekipet ne tabelen e renditjes, apo vazhdimesia dhe kreativiteti qe kane pasur skuadrat. Aty luan nje rol te rendesishem fati, dhe ato bookmakersat, qe i stakojne ndeshjet si i intereson atyre, apo kompanite e fuqishme Aziatike qe kane pushtuar boten, duke bere dallavere nga me te ndryshmet ne ndikimin e rezultatit.

  Nuk eshte rreklame, thjesht nje njoftim per lojtaret e basteve te "Forumit Shqiptar". Ke te drjete per sa i perket rregjistrimit. Duhet te jesh antar i BASTE SHQIP per te lexuar postimet dhe infont ne kete forum bastesh. Kjo eshte bere per qellimin e vetem qe te shtohet diskutimi dhe debati rreth basteve, per asnje arsye tjeter. Rregjistrimi dhe konsultimi i forumit eshte FALAS. Kontributi yt eshte vetem pjesmarrja ne diskutim. Keshtu te gjithe mund te perfitojne prej infove te tua. Do t'a krahasoja me rrjetin P2P. Por tek BASTE SHQIP qellimi eshte "Te mundim bookmakerat".

  Persa i perket skedinave sekreti eshte tek kombinimi i infove dhe skuadrave. Nuk varen ndeshjet vetem nga renditja, por nga nje numer i gjere faktoresh. Te ishte vetem renditja elsi i suksesit, te gjithe ishin bere milioner ...

 14. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-09-2008
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  BASTE SHQIP faqja me e mire shqiptare per parashikime, informacione dhe analiza rreth basteve sportive. Qe nga 03/04/09 deri 29/05/09 do te gjeni 29 SKEDINA FITUESE me nje mesatare 1 SKEDINE FITUESE do 1.96 DITE.

  Gjithashtu mund te vizitoni BASTE UNDER me nje bilanc pozitiv prej 87.00 stake.

  Te gjitha keto mund t'i vizitoni tek BASTE SHQIP. Jane falas dhe pa pasur nevoje te rregjistroheni ...

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,563
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  nese dini ndonji informacion

  a e ka idene ndokush se ku mund te shof rezultatet qe parashikohen per ndeshjet e te nesermes ???? nese me ndihmon ndokush flm.
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 16. #36
  ReaLmadriD
  Antarsuar
  15-02-2009
  Vendndodhja
  Madrid
  Postime
  627
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Qfare ndeshje e ke fjalen.. Per ndeshjet Miqsore??
  La filosofa del Real Madrid es tener a los mejores del mundo

 17. #37
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Antarsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  31
  Postime
  1,504
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Cilet nga keto web faqet jane me te sukseshme ne parashiikimet e tyre?
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

 18. #38
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,168
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 19. #39
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-01-2011
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  primal

  www.prim.al aty mund te gjeni parashikime neshjesh nga specialist ne fushen e basteve, e di qe i studjojne neshjet mire dhe parashikimet qe bejne jane me nje llogjike jo kot.

 20. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-02-2011
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  giocatela.it eshte nji adrese per parashikimin e ndeshjev

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Shitja e ndeshjeve, shtje morali sepse ligjrisht...
  Nga Davius n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-03-2006, 09:42
 2. Bayern Munich #3
  Nga Dr Rieux n forumin Futbolli
  Prgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 31-05-2005, 16:01
 3. Kupa e Konfederatave 2003
  Nga Asteroid n forumin Futbolli
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 30-06-2003, 15:03
 4. Klubi i Milanistave 1
  Nga Asteroid n forumin Futbolli
  Prgjigje: 585
  Postimi i Fundit: 15-03-2003, 16:39
 5. Serie A 2002-2003 (kalendari,rezultate dhe lajme)
  Nga Asteroid n forumin Futbolli
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 20-01-2003, 13:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •