Close
Faqja 4 prej 8 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 154
  1. #61
    ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
    Anëtarësuar
    11-12-2004
    Postime
    2,443
    Mos ma ngucni Elmon se da e kthi forumin kaeprapa !

  2. #62
    Hakuna Mattatta Maska e AngryAngel
    Anëtarësuar
    19-09-2006
    Vendndodhja
    Askund
    Postime
    263
    Citim Postuar më parë nga thekthi
    [I]Sa kom cesh Xime ku tu mteken kto katande ?


    heh kue di be, me ran ne sej neper do files te CIAs. Nauk be halis e kom sham katande te majra jon. se di a ke kon andej. Lezet te shkojsh veres.
    btw ne mk krejt fshatrat kan te njejten infrastrukture, dhe eshte e kote te shajme ndonjerin prej tyre meq jan aq te ngjashme. Mirpo fshatrat malor kan nje bukuri me karakteristike, ashtu mendoj une.
    edhe per ate hamendjen se poroj apo Xhepcishti, poroj eshte nen hijen e Xhepcishtit dhe me shume njihet si nje mahalle me e zgjeruar e Xhepcishtit se sa nje fshat ne vete.

  3. #63
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga Gëzime*
    heh kue di be, me ran ne sej neper do files te CIAs. Nauk be halis e kom sham katande te majra jon. se di a ke kon andej. Lezet te shkojsh veres.
    btw ne mk krejt fshatrat kan te njejten infrastrukture, dhe eshte e kote te shajme ndonjerin prej tyre meq jan aq te ngjashme. Mirpo fshatrat malor kan nje bukuri me karakteristike, ashtu mendoj une.
    edhe per ate hamendjen se poroj apo Xhepcishti, poroj eshte nen hijen e Xhepcishtit dhe me shume njihet si nje mahalle me e zgjeruar e Xhepcishtit se sa nje fshat ne vete.

    ma ke ras menden halla te koft se e shaum e xhall paske kan
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  4. #64
    Hakuna Mattatta Maska e AngryAngel
    Anëtarësuar
    19-09-2006
    Vendndodhja
    Askund
    Postime
    263
    Citim Postuar më parë nga KUSi
    ma ke ras menden halla te koft se e shaum e xhall paske kan
    o Qukshtrim (hehehehe) smundesh ta llogaritish porojn si fshat ne vete, edhe ate fshat i bukur, kur ka 12 shpija e 13 mashna.
    btw smundesh t thujsh per nje njeriu shume e xhall ja shume e vdeket.ja njana ja tjetra gjendje..... nejse ju te porojt e keni 20% e trurit ne pushim mjeksor, a 80% moti e keni perjashtu prej vendit te punes.

  5. #65
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga Gëzime*
    o Qukshtrim (hehehehe) smundesh ta llogaritish porojn si fshat ne vete, edhe ate fshat i bukur, kur ka 12 shpija e 13 mashna.
    btw smundesh t thujsh per nje njeriu shume e xhall ja shume e vdeket.ja njana ja tjetra gjendje..... nejse ju te porojt e keni 20% e trurit ne pushim mjeksor, a 80% moti e keni perjashtu prej vendit te punes. :


    ahhahahah sa kom cesh oj Gezimushko (hiihhihihihii) si nuk mundish te na llogaritish fshat ne vete kur me ne ka ra ne hall ni shtet


    a per ket punen e traunit ka nje proverb popullore ku thot " budalla budallen e dikton " ......... hajt e gezofsh postin
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  6. #66
    Hakuna Mattatta Maska e AngryAngel
    Anëtarësuar
    19-09-2006
    Vendndodhja
    Askund
    Postime
    263
    o lol shtet e qun tej ket? nejse
    per ate te funden hallall te qoft (si jabon ucka me pat ksul ta kisha zbrit haha ashtu?:P), ama une nuk thash se a esht dikush budall. me ke ngatra me qeter postim o Kushpela (gege)

  7. #67
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Hey rajni urt se hhhmm de vu dritoj une juve
    Sui generis

  8. #68
    Puck Love Maska e Black_Mamba
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    2,501
    Citim Postuar më parë nga Gëzime*
    heh kue di be, me ran ne sej neper do files te CIAs. Nauk be halis e kom sham katande te majra jon. se di a ke kon andej. Lezet te shkojsh veres.
    btw ne mk krejt fshatrat kan te njejten infrastrukture, dhe eshte e kote te shajme ndonjerin prej tyre meq jan aq te ngjashme. Mirpo fshatrat malor kan nje bukuri me karakteristike, ashtu mendoj une.
    edhe per ate hamendjen se poroj apo Xhepcishti, poroj eshte nen hijen e Xhepcishtit dhe me shume njihet si nje mahalle me e zgjeruar e Xhepcishtit se sa nje fshat ne vete.

    Ej bre mos i nguc kto,bonva qifin ene Poroj asht i mejr nuk bon ashta te thajsh se te kci jan eja ene ni Shtet ka ra ne hall me kto pfffffff hahahaha.
    SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

  9. #69
    Hakuna Mattatta Maska e AngryAngel
    Anëtarësuar
    19-09-2006
    Vendndodhja
    Askund
    Postime
    263
    Ximi majr e kije tej. Hajt gurjate, si poroj ska. ma majr ska ku shkon. ama ka be vaket per bajramllek? Ndash se caull jon, de gezohen:P

  10. #70
    Perjashtuar Maska e >Lari<
    Anëtarësuar
    07-08-2007
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    21
    Tuj lexu postimet tuaja duke lavderu fshatrat vura re disa postime qe u lavdroheshin se ne apo ju jeni me te miret dhe dikundi hasa se nje shtet paska ra ne hall me fshatin Poroj(per ndryshe e respektoj fshatin shuum)po me sa di une disa persona e quan Burhanin ne burg,edhe ate si e quan tu i ra shpines ti po ti,i ngrati kishte problemet e veta sic e dim krejt,po disa njerez te pa moral te paftyr sdi cka u them me se shumti ja bene kete gje,dhe tash pse nuk mundohen te qesin prej burgu pse,sa fmij ka kush do ti rrit ata,po e di cka ju ka mbet vetem fjala se jeni(pa keqkuptime jo krejt e din ata te cilet e meritojn kete) dikushi po ne realitet nuk jeni askush perveq se disa qe u jan ngatru kembet dhe koka dhe nuk din se ku te shkojn dhe cka te bejne.

    Edhe njeher kam respekte per Porojn shuum ashtu edhe per Xhepisht e per krejt fshatrat tjera secila e ka ate anen pozitive dhe anen negative dhe secila e ka ate bukuri te vete po disa ja rrezojn ate bukuri dhe ate emer qe e fiton dikur dhe me ne fund cka????????????

  11. #71
    Puck Love Maska e Black_Mamba
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    2,501
    Citim Postuar më parë nga Gëzime*
    Ximi majr e kije tej. Hajt gurjate, si poroj ska. ma majr ska ku shkon. ama ka be vaket per bajramllek? Ndash se caull jon, de gezohen:P

    E po ka vaket per bajramllek do bojn vet me vitin mandej,po per caull se di bre,po kryesorja ndonjeher o de qajn o de qeshin se dim callen,se di pse hakasen te lavderohen kur nuk jan dhe aq sa e bojn kto hahahaha LEGJENDAAAAAAAAAa.
    SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

  12. #72
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-03-2003
    Postime
    10,240
    Citim Postuar më parë nga >Lari<
    Tuj lexu postimet tuaja duke lavderu fshatrat vura re disa postime qe u lavdroheshin se ne apo ju jeni me te miret dhe dikundi hasa se nje shtet paska ra ne hall me fshatin Poroj(per ndryshe e respektoj fshatin shuum)po me sa di une disa persona e quan Burhanin ne burg,edhe ate si e quan tu i ra shpines ti po ti,i ngrati kishte problemet e veta sic e dim krejt,po disa njerez te pa moral te paftyr sdi cka u them me se shumti ja bene kete gje,dhe tash pse nuk mundohen te qesin prej burgu pse,sa fmij ka kush do ti rrit ata,po e di cka ju ka mbet vetem fjala se jeni(pa keqkuptime jo krejt e din ata te cilet e meritojn kete) dikushi po ne realitet nuk jeni askush perveq se disa qe u jan ngatru kembet dhe koka dhe nuk din se ku te shkojn dhe cka te bejne.

    Edhe njeher kam respekte per Porojn shuum ashtu edhe per Xhepisht e per krejt fshatrat tjera secila e ka ate anen pozitive dhe anen negative dhe secila e ka ate bukuri te vete po disa ja rrezojn ate bukuri dhe ate emer qe e fiton dikur dhe me ne fund cka????????????
    O psikopat a e lexosh temen se per cfar bohet fjal? Cili fshat eshte me i bukur e jo patriotizem mos na ruj topat tna kallxojsh patriotizem kta.
    #VamosArgentina

  13. #73
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Citim Postuar më parë nga Gëzime*
    Ximi majr e kije tej. Hajt gurjate, si poroj ska. ma majr ska ku shkon. ama ka be vaket per bajramllek? Ndash se caull jon, de gezohen:P
    Mos fol keq per ne se me tu kall shpaja neser ne kit de vajm me crevat ne dor de ta fajkim nuk vajn ato te shemshoves hahaha
    Ndryshuar për herë të fundit nga RaPSouL : 27-08-2007 më 12:55
    Sui generis

  14. #74
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga Gëzime*
    o lol shtet e qun tej ket? nejse
    per ate te funden hallall te qoft (si jabon ucka me pat ksul ta kisha zbrit haha ashtu?:P), ama une nuk thash se a esht dikush budall. me ke ngatra me qeter postim o Kushpela (gege)


    oj hallcja GËZAJME pi Pllatajce ( si thot Boshkoja hihihihihihiihhhihi ) une nuk thash se ina shtet ne viti po thash cello shteti ka ra ne hall me ne a taj nuk na pranojsh per ket e kisha ............. a ket ne fund xhi te thash e kisha kit per ceket shpikjen tonde me perqindje xhi ma kishe bo

    Citim Postuar më parë nga Gëzime*
    nejse ju te porojt e keni 20% e trurit ne pushim mjeksor, a 80% moti e keni perjashtu prej vendit te punes.
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  15. #75
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga ximi_Te
    Ej bre mos i nguc kto,bonva qifin ene Poroj asht i mejr nuk bon ashta te thajsh se te kci jan eja ene ni Shtet ka ra ne hall me kto pfffffff hahahaha.

    ximi raj urt taj najpi dajxhes se e dish majr se cfar dajxhallaresh kije hahahahahah
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  16. #76
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga Gëzime*
    Ximi majr e kije tej. Hajt gurjate, si poroj ska. ma majr ska ku shkon. ama ka be vaket per bajramllek? Ndash se caull jon, de gezohen:P


    aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne caull imi ama punen e bojm si te mdhoj aaaaaaaaaaaaaa


    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  17. #77
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Citim Postuar më parë nga KUSi
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne caull imi ama punen e bojm si te mdhoj aaaaaaaaaaaaaa


    Catej mbaje mo e luj
    Sui generis

  18. #78
    Puck Love Maska e Black_Mamba
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    2,501
    Citim Postuar më parë nga KUSi
    ximi raj urt taj najpi dajxhes se e dish majr se cfar dajxhallaresh kije hahahahahah
    Eh Kusi ku te ishe kejt poroj si dajxhet e maj,mejr do isha ateher hahahaha.

    Ej po une nuk e di xhi kini shtehej hajt le te shkruje kush te dose se ne kot bojm blla blla,ene ma e mejra asht kur te lavdron dikush qeter se sa vet te lavdrohemi,ja shmb Gezimja e lavdroj Xhepcishtin po din njerzit kan lavdrojn beee hahaha hajt se nuk shkraj ma se duhet te zihena mandej me ju se nuk bini ne shpajn masahej duhet tu vje njer ne poroj tu kurtalisi haha vetem Dajxhet jooo
    .@pp
    SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

  19. #79
    Hakuna Mattatta Maska e AngryAngel
    Anëtarësuar
    19-09-2006
    Vendndodhja
    Askund
    Postime
    263
    Citim Postuar më parë nga KUSi
    oj hallcja GËZAJME pi Pllatajce ( si thot Boshkoja hihihihihihiihhhihi ) une nuk thash se ina shtet ne viti po thash cello shteti ka ra ne hall me ne a taj nuk na pranojsh per ket e kisha ............. a ket ne fund xhi te thash e kisha kit per ceket shpikjen tonde me perqindje xhi ma kishe bo

    kusi ke veshtirsi per ti kuptu mendimet e te tjereve. ndoshta pse je aq i fiksum ne mendimet tua, prandaj spranon ato pereth.
    Une thash se a shtet e qun Maqedonin. Kur sen i dale ne qosh me shtetasit e vt. A enese jeni ma problematik ju si banor, nuk do te thote se e keni fshatin me te bukur. Ateher leta qujam kondoven ja haracinen si top fshat.
    A ate onstantimin per perqindje ishte shaka. aam me cove te dyshoj se ndoshta eshte e vertet.....

  20. #80
    Hakuna Mattatta Maska e AngryAngel
    Anëtarësuar
    19-09-2006
    Vendndodhja
    Askund
    Postime
    263
    Citim Postuar më parë nga ximi_Te
    ene ma e mejra asht kur te lavdron dikush qeter se sa vet te lavdrohemi,ja shmb Gezimja e lavdroj Xhepcishtin po din njerzit kan lavdrojn beee hahaha
    Ximi jemi bashkvendas, edhe une e lavdroj xhe se pi atej jom, nejse, ama ene tjeret na lavdrojn, per ket jom 100% e sigurt.

Faqja 4 prej 8 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Përgjigje: 188
    Postimi i Fundit: 02-09-2013, 21:37
  2. Esse dhe artikuj të muslimanëve
    Nga ORIONI në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 35
    Postimi i Fundit: 09-12-2010, 09:31
  3. Ja kush i ka vrare djemte e Vlores
    Nga PORTI_05 në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 102
    Postimi i Fundit: 25-08-2007, 11:25
  4. Intervistë: Hoxha i Prizrenit (Samidin Xhezairi)
    Nga Davius në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 03-07-2006, 19:20

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •