Close
Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 154
 1. #41
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-05-2007
  Postime
  102
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Rapsoul po shum mir e ke at quotin ne fund "nese thua ate cka deshiron duhet ta degjosh edhe ate cka nuk deshiron" po si duket ty te pelqen vetem te thuash cka deshiron dhe jo te degjosh heeeh sme pengojn aspak ato verejtjet tua cka mi dergon,sme behet von se si thush "det boj kuc" puna madhe se vlersohem kec pi nji njerit si taj pff,un smundohem tet boj kuc taj :s
  me tvertet mdhajmesh vlla sdi si tet ndajfi,nese tknacen ajo xhi mundohesh TAJ si RAPSOUL ti vlersojsh njerzit en tu cojsh verejte phaa knacu be mo te ta ndaje com hala vllaj huhuhuh xhi skaaa
  Living in philosophy!!

 2. #42
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Citim Postuar m par nga Dorontina
  prit se kesh tuj shkru por hasa ne problem ...
  tema me pelqeu shum....por fshatra te mira ska ....
  Peja asht fshat i mir ka male nji Dri por asht mbush perdhog ....Drni asht vend ku gjuhen plehrat .....isha ne fshatra skam taku fshat te mir te paster ....

  Vazhdo keshtu se do arish shume paske nje talent te fort dhe e njifke gjeografin edhe vendet Shqiptare
  Sui generis

 3. #43
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Citim Postuar m par nga Armend
  Vazhdo keshtu se do arish shume paske nje talent te fort dhe e njifke gjeografin edhe vendet Shqiptare
  Eshte intelegjente pse jo...
  Sui generis

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e babadimri
  Antarsuar
  07-07-2003
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  43
  Postime
  707
  Faleminderit
  0
  28 falenderime n 28 postime
  Tema besoj eshte e qarte fshati me i bukr shqiptar. Ne kuader te temes mundeni edhe te na sillni ndonje foto te fshatit apo ndonje vendbanimi e bukur ne rethin a po vendin tuaj. Poashtue dhe web faqe percjelelse te fshatrave do te sihin te mireseardhura

  kalofshi bukur
  edhe kur bie cohem...kurre nuk dorezohem

 5. #45
  HIJA E ZEZ Maska e Elmo
  Antarsuar
  26-09-2006
  Vendndodhja
  Italy
  Mosha
  29
  Postime
  101
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  oooooo tupa a se shajfni be se ncnccncn e cuditet celllo shqiptaret fk . a se shajfni se asni postim nuk ka ta cesen deni fsaht te kosoves a te shqipnis a deni qeter va gerdit temen .. ehh selaka be .
  HIJA E ZEZ

 6. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga eLmedini
  oooooo tupa a se shajfni be se ncnccncn e cuditet celllo shqiptaret fk . a se shajfni se asni postim nuk ka ta cesen deni fsaht te kosoves a te shqipnis a deni qeter va gerdit temen .. ehh selaka be .
  Mbahu mejk se nuk kuptohesh fare.

 7. #47
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  kjo tema me duket se de na perlaje Poroj VS Xhepcisht
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 8. #48
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  o elemdin haj mu ha shom e shom tej pi shomshove ije ene hakatish neve te na thujsh selaka pffff po ku ka ma selaka be se ju ncncnn
  Sui generis

 9. #49
  Puck Love Maska e Black_Mamba
  Antarsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  31
  Postime
  2,506
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga KUSi
  kjo tema me duket se de na perlaje Poroj VS Xhepcisht

  Hahaha Kusi mos ki gajle se nuk rrokena ne bash ashtu,prap them si me lart qe e thash mir keq kta jemi sidomos une aa hhehe
  SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

 10. #50
  Puck Love Maska e Black_Mamba
  Antarsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  31
  Postime
  2,506
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga eLmedini
  oooooo tupa a se shajfni be se ncnccncn e cuditet celllo shqiptaret fk . a se shajfni se asni postim nuk ka ta cesen deni fsaht te kosoves a te shqipnis a deni qeter va gerdit temen .. ehh selaka be .

  Elmedin po a spate dicka qeter te shtojsh po tupa te dukemi na ty,jemi ne forumin e Maqedonis dhe tema eshte e hapur per ne cte keqen ka more thjesht po bisedojna shprehim mendimet tona edhe pse ndonjeher jane te kota te pavlera po sidoqoft kur na hyn ndonje ndermjet ateher bohemi bashk.
  SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

 11. #51
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Ho be bojni muhabet si ne shpej tuj mos u haje koma per asnisend

  P.S Ximi sham e fort Renova e? de i gjekim shtehi e tiqe
  #VamosArgentina

 12. #52
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  o thektho , nuk e ka tema emrin Muhabet
  Sui generis

 13. #53
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga ximi_Te
  Elmedin po a spate dicka qeter te shtojsh po tupa te dukemi na ty,jemi ne forumin e Maqedonis dhe tema eshte e hapur per ne cte keqen ka more thjesht po bisedojna shprehim mendimet tona edhe pse ndonjeher jane te kota te pavlera po sidoqoft kur na hyn ndonje ndermjet ateher bohemi bashk.
  i kina qif cekshtau kur i fejtin b ku maten k....

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e babadimri
  Antarsuar
  07-07-2003
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  43
  Postime
  707
  Faleminderit
  0
  28 falenderime n 28 postime
  Mua me pelqen shume edhe fshati Lisec ka nje bukuri te rralle edhepse fatkeqesisht ska snje invetsim mendoj se mund te behet nje fshat i bukur tuiristik ne te arhdmen
  edhe kur bie cohem...kurre nuk dorezohem

 15. #55
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,168
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Disa foto te fshatit Hotel komuna Likov  Sheshi i Deshmoreve ne fshatin Hotel  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 16. #56
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Vertet fshat i bukur , mirepo pak sa i vogel , i numrova shtepit 42 nxora krejt , Poroj yne ka mbi 500 sigurt
  Sui generis

 17. #57
  ...beyond Maska e Alienated
  Antarsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  38
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga RaPSouL
  Vertet fshat i bukur , mirepo pak sa i vogel , i numrova shtepit 42 nxora krejt , Poroj yne ka mbi 500 sigurt

  Hahahaha mos vdeksh per Zotin ... sa kom qesh - po si i numerove krejt shtepite mor aman! Hehehehehe ...
  Koha sht e maskarenjve
  Por atdheu i Shqiptarve

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e babadimri
  Antarsuar
  07-07-2003
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  43
  Postime
  707
  Faleminderit
  0
  28 falenderime n 28 postime
  Flm per keto foto te Bukaura nga Hotla besoj se secili porej nesh mundet te sjell ndonje foto te bukur nga fshati apo ndonje vend i bukur.
  FLm edhe njehere me pelqen ajo pamja nga larg prej Hotles
  edhe kur bie cohem...kurre nuk dorezohem

 19. #59
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,168
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga RaPSouL
  Vertet fshat i bukur , mirepo pak sa i vogel , i numrova shtepit 42 nxora krejt , Poroj yne ka mbi 500 sigurt

  o Alltan Hotla ka mbi 600 shtepi po nejse se ne foto nuk perfshihet gjith fshati
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 20. #60
  HIJA E ZEZ Maska e Elmo
  Antarsuar
  26-09-2006
  Vendndodhja
  Italy
  Mosha
  29
  Postime
  101
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Albanian^Boy
  o elemdin haj mu ha shom e shom tej pi shomshove ije ene hakatish neve te na thujsh selaka pffff po ku ka ma selaka be se ju ncncnn
  Shoci mu te pajti dekush denise taj ?
  Sa e pash une nuk te thash hic se porojt selaka, a taj nese e kije mizen nder ksul me fal . Me te vertet Jeni shum te miree gjene faqja jote poroj.ch na bindenn perr miresin e porojt. Tung ene te lutem mus um fke pergjgje OK ! ! !
  Tung
  HIJA E ZEZ

Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 02-09-2013, 21:37
 2. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:31
 3. Ja kush i ka vrare djemte e Vlores
  Nga PORTI_05 n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 102
  Postimi i Fundit: 25-08-2007, 11:25
 4. Intervist: Hoxha i Prizrenit (Samidin Xhezairi)
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-07-2006, 19:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •