Close
Faqja 3 prej 32 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 632
  1. #41
    I Keqi Maska e smajo83
    Anëtarësuar
    05-12-2006
    Vendndodhja
    TETOVE
    Postime
    19
    Citim Postuar më parë nga Balli
    Bohetchi se ka pas per ju...mos e fug mbaj viti grupen....ce paskan dal ene ni grup tjeter Ballistet....

    Nuk e fuga mbaj viti po ne jemi njo dihet ajo a dush ta shohish fotn e atyre tjerve te asaj grupe xhi kan kon

    Dhe shejfe se cfar grupe na paska qen mjerim eshte per ju qe mendoni keshtu

    E kjo eshte dicka tjeter dhe shejfe sa veta e kan Grupin mbaj viti pa mos me dit disa pune mejr eshte qe te mos folet



    NJE PER KREJT KREJT PER NJE

  2. #42
    KuMaNoVa Maska e strong_07
    Anëtarësuar
    06-01-2007
    Vendndodhja
    Ku sjeton ty
    Postime
    2,169
    kjo fotoja e dyte shum bre tifoz paska po me dikut si ne Kumanov me qen
    Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

  3. #43
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Ballistet jane shume , dhe cdo dit shtohen nga 1
    Sui generis

  4. #44
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga Balli
    Bohetchi se ka pas per ju...mos e fug mbaj viti grupen....ce paskan dal ene ni grup tjeter Ballistet....
    sa kom cesh
    ashtau klinci mund te dalen sa te dun ama kot e kajn
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  5. #45
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    86
    Hhaahahahahahahahah o SMAJO jom dhej tu qesh......kto jan trika coullesh be...e paske bo nji foto para se me nejs loja edhe cat e paske postou, hahahah. Nuk kije ke ta rish pervec vitit tond...une e dij se jon ma shoum ene me vejn keq qe sisha ka ana atine...hahahaah


    Tej be gjal mduket thae se do e bojkotojsh lojen, pse erdhe te bojsh foto.... nese ske ardh e paske porosit dikend tjeter...po kkjo ska lidhje ....me rendesi eshte se mendjka te rejn atej....
    Ballistët Tetovë

  6. #46
    NoboDy Maska e besar_atb
    Anëtarësuar
    22-04-2007
    Vendndodhja
    T3TovA
    Postime
    281
    Citim Postuar më parë nga Balli
    Bohetchi se ka pas per ju...mos e fug mbaj viti grupen....ce paskan dal ene ni grup tjeter Ballistet....

    hahaha sa kom chesh..vllaj ama z.Rasimi ka kerkau te hyje ne dialog me Kryetarin e Ballisteve Valdrin Asani se ka thon lus te kthehen ballistet ne tribunen e tyre se ata na duhen neve dhe pres sa me shpejte te kem dialog me kryetarin e ballisteve...kshtuqe smund te thujsh se e ka pas per deni grup tjeter NJO jon Ballistet...smund te jen te ndare ne grupe..

  7. #47
    I Keqi Maska e smajo83
    Anëtarësuar
    05-12-2006
    Vendndodhja
    TETOVE
    Postime
    19
    Balli


    Po mendja mka ndejt , me rejn dhe do me reje ene ne te ardhmen per SHKENDIN e nauk per ato bithaxhit

    A une nuk jom tifoz me batarija si dikush p.sh. TEJ se tej ishe aj qe ishe kunder BOJKOTIT po pse nuk shkove ka ana e atinve apo pse kishte diell ate dit e sen e durojsh nje dit per 2 ore duhet te msohesh te qendrojsh ne asi temperatura te qendrojsh e jo te mshehesh nder hije

  8. #48
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Du vaje fundi kit sendeve po kadale shkojn do pune si marin vesht kit njerzit
    Kryesorja du vaje fundi.!!!
    Sui generis

  9. #49
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    86
    Citim Postuar më parë nga smajo83
    Balli


    Po mendja mka ndejt , me rejn dhe do me reje ene ne te ardhmen per SHKENDIN e nauk per ato bithaxhit

    A une nuk jom tifoz me batarija si dikush p.sh. TEJ se tej ishe aj qe ishe kunder BOJKOTIT po pse nuk shkove ka ana e atinve apo pse kishte diell ate dit e sen e durojsh nje dit per 2 ore duhet te msohesh te qendrojsh ne asi temperatura te qendrojsh e jo te mshehesh nder hije

    Skije faj ktou po une nuk ia kushtoj kit jeten teme shkendijes mrapa te veje dekush ta keqperdore, ose ta mare hazer, shqiptaret nuk meritojn sakrifica se vet i bojn kto situata, kush na ka faj se kur ishim te fort i shejtshim lojat , ene shtej kur ina bo si mamudija kush mron na ngulen perlahena ndermjet vitit.
    Ballistët Tetovë

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    86
    Une me baterija jom ene tej ije me bateria, vec une skerkoj pare ti mbushi bateriat...
    Ballistët Tetovë

  11. #51
    I Keqi Maska e smajo83
    Anëtarësuar
    05-12-2006
    Vendndodhja
    TETOVE
    Postime
    19
    Po tej shejfesh se sa i prapambetur ije je kap te kjo parja ene catej kallzoma ni fakt tej se une paskam marr pare amen mo nugulesh me ate muhabetin se tej ke marr pare per nje pune qe e ke bo per Shkendin
    A nese dush te ti mbushi bateriat kallzom te ti mbushi ene me pare nuk oshte problemi per pare se pare sa dush kom vec kallzoje vitin e mos rej ne hije po shkruje cat emrin tond

  12. #52
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    86

    O SMAjo .....

    Citim Postuar më parë nga smajo83
    Po tej shejfesh se sa i prapambetur ije je kap te kjo parja ene catej kallzoma ni fakt tej se une paskam marr pare amen mo nugulesh me ate muhabetin se tej ke marr pare per nje pune qe e ke bo per Shkendin
    A nese dush te ti mbushi bateriat kallzom te ti mbushi ene me pare nuk oshte problemi per pare se pare sa dush kom vec kallzoje vitin e mos rej ne hije po shkruje cat emrin tond


    O smajo ska lidhje be emri jem, kit njerzit folin per ju, kit u kan inat, kot ene me te cit fakte taj, kot tej de thujsh nouk, pse te ngarendi te ces fakte, tej vet e dish sa ke mar pare ene cfar pune ke bo atej ne shkendi....

    Xhi ka lidhje emri jem.....me rendesi eshte mendimi njerzit xhi kan per ju....une per te mejren tuj u thom largohuni se na kini gerdit, ene ne stadion sem vejhet pi juve....jo vetem mu, po ene plot tjerve.... e pash at dit se shum njerez kishin thkej ne stadion....e mbaj vet mend se vjet ka pas 7000 veta ne lojen me VArdarin...ket vjet ka pas 8000 dmth, ju mashtroni njerzit kur thoni se jeni 1000 veta, ju ne fakt ini hic ma shum se 100.......njer gje ciret u drishkeshin ka hundet, sot mbaheni ULTRAS, een nuk thuhet ULTRAS, po thuhet ULTRA.
    Ballistët Tetovë

  13. #53
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga Balli
    O smajo ska lidhje be emri jem, kit njerzit folin per ju, kit u kan inat, kot ene me te cit fakte taj, kot tej de thujsh nouk, pse te ngarendi te ces fakte, tej vet e dish sa ke mar pare ene cfar pune ke bo atej ne shkendi....

    Xhi ka lidhje emri jem.....me rendesi eshte mendimi njerzit xhi kan per ju....une per te mejren tuj u thom largohuni se na kini gerdit, ene ne stadion sem vejhet pi juve....jo vetem mu, po ene plot tjerve.... e pash at dit se shum njerez kishin thkej ne stadion....e mbaj vet mend se vjet ka pas 7000 veta ne lojen me VArdarin...ket vjet ka pas 8000 dmth, ju mashtroni njerzit kur thoni se jeni 1000 veta, ju ne fakt ini hic ma shum se 100.......njer gje ciret u drishkeshin ka hundet, sot mbaheni ULTRAS, een nuk thuhet ULTRAS, po thuhet ULTRA.

    hajde mashkell arabije hajdeeeeeeeeeee kit mileti na gerkojn neve taj sna donke

    shtai ne per qifin tond di lom kit xhojat

    oni vec taj ro ne qeret kit de vdesim
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  14. #54
    I Keqi Maska e smajo83
    Anëtarësuar
    05-12-2006
    Vendndodhja
    TETOVE
    Postime
    19
    Po tej nuk ije ne rjedha be djal dhe postimi i fundit eshte qe ta kthej se definitivisht nuk qenke prezent te shohish se xhi ndodhen
    A une cfar pune kum bo vec vitit tem dom i kum pa se asniher nuk ja pash hajrin si tej ne kete rast se shaum mejr e di se askush as ni dinar nuk ma dhon po shiqir zotit jom i fort vet a tej si mduket shaum qif i paske pare dhe pele sa ke marr perderisa nuk te njoh rejsh nder hije ateheres tej vet e paske vitin e perlim
    a se folin nja 2-3 veta se kom marr nuk me intereson a ato xhi folin se kina marr pare ato vec per k...

    A per publik e dim fort mejr se sa ka pas ne ket loje publik dhe sa ka pas lojat tjera shiqir zotit foto kemi boll dhe dihet ku mund ti shohish hin shejfi ene bon krahasime mos fluturoni shaum e shaum me mend Ishalla Shkendija mbron me publik mbaj 30 000 mije te me bohet qejfi shaum ma shaum se tej te mblidhen pare sa ma shaum dhe ti pagujn lojtaret sa ma mejr se niher per niher ska pare

    Ok neve sna dun po z.Rasimit i duhena dhe na ben thirje publike poashtu edhe lojtaret e Shkendis a taj se nuk te duhena skina xhi tet bojm se ije vetjak

    A tej bonu fer dhe dil si dal une me identitetin se kto akuzat te bijen ne uje

  15. #55
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    86

    Sesht bash cashtu

    A une cfar pune kum bo vec vitit tem dom i kum pa se asniher nuk ja pash hajrin si tej ne kete rast se shaum mejr e di se askush as ni dinar nuk ma dhon po shiqir zotit jom i fort vet a tej si mduket shaum qif i paske pare dhe pele sa ke marr perderisa nuk te njoh rejsh nder hije ateheres tej vet e paske vitin e perlim
    a se folin nja 2-3 veta se kom marr nuk me intereson a ato xhi folin se kina marr pare ato vec per k...

    A per publik e dim fort mejr se sa ka pas ne ket loje publik dhe sa ka pas lojat tjera shiqir zotit foto kemi boll dhe dihet ku mund ti shohish hin shejfi ene bon krahasime mos fluturoni shaum e shaum me mend Ishalla Shkendija mbron me publik mbaj 30 000 mije te me bohet qejfi shaum ma shaum se tej te mblidhen pare sa ma shaum dhe ti pagujn lojtaret sa ma mejr se niher per niher ska pare

    Ok neve sna dun po z.Rasimit i duhena dhe na ben thirje publike poashtu edhe lojtaret e Shkendis a taj se nuk te duhena skina xhi tet bojm se ije vetjak


    Ishalla osht ashtu si thush se sja ke pa hajrin, po une bazohem atej xhi thun njerzit, edi se ato fo9lin kotekot deniher, ama kur folin cac shoum per dekend atehere ka denise atej....ene une besoj se ka keqperdorime nga ana juj, se shpesh kini shejt majca, dresa, shalla, bileta ne finale, ato senet nuk i kini bo kotekot....i kini bo kit per te mar pare.

    Sa i perket thirjes se Sametit, dyshohet se dekush i BDI-s ia kercnuar kaubojski tu mare mrenda ne stadiion, ndoshta pi presionit e ka bo, ama deklarata ene veprimi ka shoum dallim, de shejfet matiqe xhi de bohet....
    Ballistët Tetovë

  16. #56
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    86

    Angry ska lidhje me muhabetin

    Citim Postuar më parë nga KUSi
    hajde mashkell arabije hajdeeeeeeeeeee kit mileti na gerkojn neve taj sna donke

    shtai ne per qifin tond di lom kit xhojat

    oni vec taj ro ne qeret kit de vdesim




    ska lidhje me muhabetin
    Ballistët Tetovë

  17. #57
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    86
    Sa per ato fotografite ma nalt, jom tu kerkou fotografi te asaj lojes, sedi a de xhoj, ishalla de xhoj, ta shofish o smajo se ka ene do qer xhi mund tu paririn juve per ne stadion.
    Ballistët Tetovë

  18. #58
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga Balli
    ska lidhje me muhabetin
    shajfe majr se ta kom bo me bolld une ataj ku kom desht te citoj
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  19. #59
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Forca Ballistet

    Forca Shkendija
    Sui generis

  20. #60
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    86
    Deshprim i madh...... a ka deni sponzor te ri...... si mduket prap de kerkojna sponzor....
    Ballistët Tetovë

Faqja 3 prej 32 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. 2 muaj para zgjedhjeve
    Nga Alienated në forumin Bashkëpatriotët e mi në botë
    Përgjigje: 41
    Postimi i Fundit: 18-02-2009, 07:16
  2. Tetovë - Edicioni i XII i Festivalit Ndërkombëtar të Poezisë
    Nga Fiori në forumin Enciklopedia letrare
    Përgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 07-11-2008, 22:03
  3. Masakra e Monopolit 1944 - Tetovë
    Nga Davius në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 03-04-2006, 14:21
  4. Nuse shqiptare në Tetovë, për 500 euro
    Nga ArberXYZ në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 31
    Postimi i Fundit: 10-07-2005, 13:19

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •