Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 57 prej 57
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Antarsuar
  06-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime n 15 postime

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Antarsuar
  06-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime n 15 postime

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Antarsuar
  06-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime n 15 postime

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Antarsuar
  06-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime n 15 postime

 5. #45
  Shtegtari! Maska e Gregu
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  877
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  You are my hiding place

  Nje nga kenget me te bukura.

  "N fillim ishte Fjala dhe Fjala ishte pran Perndis, dhe Fjala ishte Perndi!"

 6. #46
  EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
  Antarsuar
  12-05-2010
  Postime
  1,932
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime


  Shpresoj ta degjoni eshte nje kenge mjaft e mire
  Praises due to the most high, Allah

  Praises due to the most fly, Prada

  Baby, I'm magic, ta-dah

 7. #47
  EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
  Antarsuar
  12-05-2010
  Postime
  1,932
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Shpresoj te ju pelqej edhe kjo eshte mjaft e mire edhe pse ska te bej me Krishtin

  Praises due to the most high, Allah

  Praises due to the most fly, Prada

  Baby, I'm magic, ta-dah

 8. #48
  Shtegtari! Maska e Gregu
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  877
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  MafiaWarz,
  Nje version me titra shqip i Sh'ma Izrael.


  Sh'ma Izrael
  Ndryshuar pr her t fundit nga Peniel : 17-08-2011 m 04:03
  "N fillim ishte Fjala dhe Fjala ishte pran Perndis, dhe Fjala ishte Perndi!"

 9. #49
  e kapur nga Krishti Maska e Noku Ymeri
  Antarsuar
  05-03-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  31
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kush ka Birin ka Jeten

 10. #50
  EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
  Antarsuar
  12-05-2010
  Postime
  1,932
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Praises due to the most high, Allah

  Praises due to the most fly, Prada

  Baby, I'm magic, ta-dah

 11. #51
  EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
  Antarsuar
  12-05-2010
  Postime
  1,932
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Nje keng e mrekullushme

  Paqe
  Praises due to the most high, Allah

  Praises due to the most fly, Prada

  Baby, I'm magic, ta-dah

 12. #52
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-01-2012
  Vendndodhja
  SHqiperi
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Te lavderohet Perendia

  Lavdero Perendine.

  Pershendes te gjithe te krishteret me kete kenge.

  http://youtu.be/yh9VVdfyNLk

 13. #53
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-09-2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  180
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime
  Gezuar Pashken t'gjithve


 14. #54
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-09-2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  180
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime
  do te besoj


 15. #55
  ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
  Antarsuar
  10-03-2003
  Vendndodhja
  -|- Atje ku njeriu takohet me Perndin
  Mosha
  40
  Postime
  1,259
  Faleminderit
  2
  8 falenderime n 8 postime
  Kng shum inkurajuese nga albumi "The Story." Besoj se ia vlen ta blini kt album.

  http://www.thestorycd.com/  Mac Powell: "When Love Sees You (JESUS)" - Official Lyric Video


  Chris Tomlin: "Your Heart (DAVID)" - Official Lyric Video  Natalie Grant: "Alive (MARY MAGDALENE)" - Official Lyric Video


  Francesca Battistelli: "Be Born In Me (MARY)" - Official Lyric Video

  Bekime.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Peniel : 27-05-2012 m 02:32
  קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


  I Shenjt I Shenjt...

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e daniel00
  Antarsuar
  05-06-2004
  Vendndodhja
  tr
  Postime
  2,876
  Faleminderit
  27
  116 falenderime n 105 postime
  Ngjeshur me brezin e se vertets,parzmoren e drejtsis,mburojn e besimit dhe shpatn e Fryms.

 17. #57
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-09-2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  180
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime
  I Shenjte, I Shenjte, I Shenjte


Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema t Ngjashme

 1. Rreth Prhapjes S Islamit Ndr Shqiptart
  Nga cobra n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 20-09-2012, 14:47
 2. Islamizimi te shqiptaret!
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-03-2006, 16:38
 3. "Letra te krishtera frymerore" nga Fenelon
  Nga inscrite n forumin Komuniteti protestant
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 29-11-2005, 16:11
 4. Islamizimi I Popullit Shqiptar
  Nga altin55 n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-04-2004, 04:51
 5. Islamizimi te shqiptart
  Nga Agron Jozef Mje n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-03-2004, 04:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •