Close
Faqja 61 prej 201 FillimFillim ... 1151596061626371111161 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,201 deri 1,220 prej 4008
 1. #1201
  ^ Maska e baaroar
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Postime
  1,626
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga cold_fair
  po po kuptoj po ku mund ti gjeje keto programe
  E di ate barcaleten me ate tipin qe i ankohej zotit cdo dite se perse nuk i bente te mundur qe te fitonte nje llotari.
  Dhe zoti i tha nje dite:
  "Po ti o burre i dheut, blije nje bilete !" www.google.com
  Nese nuk ke internet, merrja dikujt qe i ka keto programe.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga baaroar : 09-07-2007 mė 20:21

 2. #1202
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-07-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  haha OK po falimenderit edhe nje here ju falimenderoj shume per Ndihmen qe ma dhate
  Me respekt NGA COLD_FAIR

 3. #1203
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Per mendimin tim , pas formatimit duhet te gjesh nje antivirus dhe ti besh update.
  Pastaj gje nje pako me kodekse , per audio video.
  Nje player per audio dhe video , nje browser per internet (gjithashtu dhe nje menaxher shkarkimesh),etj
  Kjo varet edhe nga intersat e perdoruesit.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 4. #1204
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Anėtarėsuar
  17-08-2006
  Mosha
  26
  Postime
  453
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Duhet te instalosh disa lojra qe mos te merzitesh.

 5. #1205
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Faqe pėr tė shkarkuar versione tė vjetra tė softuereve

  Ja ketu jane te gjitha versionet e MSN messenger :

  MSN Messenger Live 8.0.0812 (15MB)
  MSN Messenger Live 8.0.0792 (15MB)
  MSN Messenger Live 8.0.0787 (15MB)
  MSN Messenger Live 8 (15MB)
  MSN Messenger 7.5 (9MB)
  MSN Messenger 7.0 (9MB)
  MSN Messenger 6.5 (5MB)
  MSN Messenger 6.2 (5MB)
  MSN Messenger 5.0 (2MB) (Windows XP)
  MSN Messenger 5.0 (4MB) (Windows 2000 and NT)
  MSN Messenger 5.0 (4MB) (Windows 98 and ME)
  MSN Messenger 4.6 (979 KB) (Windows XP)
  MSN Messenger 4.5 (1MB)
  MSN Messenger 3.6 (754 KB)
  MSN Messenger 3.5 (752 KB)
  MSN Messenger 3.0 (647 KB)
  MSN Messenger 2.0 (345 KB)
  MSN Messenger 1.0 (323 KB)

  http://www.oldapps.com/

 6. #1206
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje

  Une Mund Te Ndihmoj Me Dergo Nje Mesazh

 7. #1207
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  http://sourceforge.net/projects/deardr

  nqs pret, per 1-2 muaj do dale nje program zuper per gjera te tilla. ketu jemi, llafosemi
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 8. #1208
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,495
  Faleminderit
  68
  178 falenderime nė 165 postime
  Keto programe perdoren shume,se bashku me microsoft office biznes.
  http://www.practicepartner.com/products/products.htm

 9. #1209
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-07-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ok flm te gjitheve

 10. #1210
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Ndihmė pėr pėrgjuesin e tastierės (keylogger)

  Kam instaluar nje keylogger ne nje kompjuter dhe i dergon loget me email.
  Problemi eshte se kane nje format qe nuk me ca ta hap. Formati eshte .skl
  dhe keyloggeri quhet super keylogger.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 11. #1211
  Jeta ..... ka fund te keq Maska e Nessus
  Anėtarėsuar
  10-06-2007
  Postime
  89
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Emri i softit qė hap kėtė format ėshtė Diropener
  http://www.j-roen.net/diropener/


 12. #1212
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  NUk hapen an not parse...........
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 13. #1213
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-07-2007
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  interesohu prane www.tpksolutions.com

 14. #1214
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-07-2007
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 15. #1215
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Mund ti hape vetem programi qe i krijon, meqenese mund te jete perdorur nje lloj enkriptimi i caktuar. Tani dyshoj te konfigurimi jot. Nqs ka aktivizuar dorezimin me email nepermjet smtp, ka shume mundesi qe pasi i dergon me sukses loget lokale te fshihen (ky eshte konfigurim baze i shume keyloggerave)... tani ti nuk hap dot loget qe te vijne me email apo ato lokale?
  Nqs i merr me email... instalo keyloggerin edhe ne pc tend dhe hapi nepermjet tij.

 16. #1216
  ^ Maska e baaroar
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Postime
  1,626
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Lidhje e ngadaltė me uTorrent

  Si torrentclient perdor programin uTorrent.
  Kam problem ne "forwarding port" gje qe shkakton kufizim te shpejtesise.
  Jam perpjekur te ndjek udhezimet ne nje forumin zyrtar te ketij programi, por perseri nuk ja kam dale mbane.
  Nese ndonjeri prej jush e perdor kete program dhe e ka rregulluar kete problem, do ti lutesha te me ndihmonte.

  Ju falenderoj

 17. #1217
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Per mendimin tim shkarko nje klient tjeter bittorrent.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 18. #1218
  i/e regjistruar Maska e LOGIC
  Anėtarėsuar
  22-01-2006
  Postime
  732
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 5 postime
  Ose provo si klient Azureus une jam duke e perdorur dhe jam mjaft i knaqur...

 19. #1219
  i/e regjistruar Maska e dardanii
  Anėtarėsuar
  17-02-2007
  Postime
  209
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kompjuteri riniset vetvetiu pas instalimit tė Deep Freeze

  Ne internet kafen time formatizova 3 kompjutera. Posa perfundoj instalimi i windows XP - SP2, instalova MSN messengerin e disa lojra, ne fud DEP FREZZE dhe ristarova kompjuterin. Tash kompjuteri rrin duke u ristartuar. Nuk e di se ku qendron problemi por tash kompjuteri as ne SAFE MODE nuk startohet. Porsa bera format prap dhe tasht punon mir.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga edspace : 18-07-2007 mė 21:03

 20. #1220
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-07-2007
  Postime
  92
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si bėhet instalimi i ArchiCad 10?

  Pasi qė jam student i fakultetit tė ndėrtimatarisė kam shumė probleme me programin ArchiCAD 10 program i cili shėrben pėr projektim tė ndėrtesave.Kamprovuar disa herė ta instaloj por nuk kam patur mundėsi sepse instalimi dėshtonte. A mund tė mė ndihmoni ndonjėri reth kėtij instalimi?

Tema tė Ngjashme

 1. Si te lehtesojme hapjen e programeve, dosjeve, skedareve
  Nga edspace nė forumin Trajnim & leksione
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-09-2005, 21:50
 2. Artikull i CNN per programuesit
  Nga Sentinus nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-05-2003, 22:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •