Close
Faqja 185 prej 201 FillimFillim ... 85135175183184185186187195 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 3,681 deri 3,700 prej 4008
 1. #3681
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2007
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  359
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 2. #3682
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,499
  Faleminderit
  6
  3 falenderime nė 3 postime
  Problemi qendronte tek MikTex 2.9, ne vend te tija instalova Miktex 2.7 dhe instalimi u kry, per kete ndoqa udhezimet qe jep kjo faqe:
  http://micheledemeo.blogspot.com/200...-ambiente.html

  Ju faleminderit, tema mund te mbyllet.

 3. #3683
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-07-2009
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kerkoj programin Finance 5 full.

  Pershendetje te gjitheve ....kisha nevoje per nje ndihme nese keni mundesi....kerkoj programin Finace 5 full nese keni mundesi.....kushdo qe mund te me ndihmoje do ja dija per faleminderit.....respekt per te gjithe ju.

 4. #3684
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  634
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  lol hape deren te dergoje nje PM se ketu nuk mundem ta dergoje linkun

  ok shkarkoje http://linksa pirate mos fusni ne forum.html
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 29-03-2011 mė 20:33

 5. #3685
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-07-2009
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  faleminderit Drini

  shume te faleminderit per ndihmen , poe shkarkoj dhe po e provoj....gjithe te mirat

 6. #3686
  i/e regjistruar Maska e eno84
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Postime
  190
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mua nuk me hapet. qendron ne qender te ekranit logo e finances, por programi nuk hapet. Sistemi XP service pack 3

 7. #3687
  Kalimtar i rastit.. Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,452
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 30-03-2011 mė 22:46

 8. #3688
  i/e regjistruar Maska e eno84
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Postime
  190
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  sI MUND TE FUS NUMRIN SERIAL TEK FINANCA 5?

 9. #3689
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  634
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  nese e ke shkarkuar nga adresa e dhen nga mua eshte e lehte nese e ke mare nga ndonje vend tjeter nuk di cte theme.

 10. #3690
  Perjashtuar Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,890
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Finance 5 mos u mundo ta thyesh sepse ka nje sistem te mire gjenerimi kodesh i cili funksionon ne baze te time clock dhe mund ta kesh mbase edhe per tre muaj por me pas do humbesh gjithcka ke ne te.

  Si lehte i kerkoni programet krejt qyl, por mos mendoni se imb eshte me pak inteligjent se ju!!!

 11. #3691
  i/e regjistruar Maska e eno84
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Postime
  190
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  driniluka, e shkarkova nga linku qe dhe dhe e instalova. por sapo startoj programin , me shfaqet vetem logo e programit dhe asgje me teper. shkarkova variantin demo, dhe ai punon ne rregull, vetem se eshte demo version. mendova mos ka ndonje menyre per te futur serialin e versionit tend ne ate demo

 12. #3692
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  634
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga eno84 Lexo Postimin
  driniluka, e shkarkova nga linku qe dhe dhe e instalova. por sapo startoj programin , me shfaqet vetem logo e programit dhe asgje me teper. shkarkova variantin demo, dhe ai punon ne rregull, vetem se eshte demo version. mendova mos ka ndonje menyre per te futur serialin e versionit tend ne ate demo
  une3 faktikisht perdor win x64 dhe nuk mundem ta testoje kete program pasi nuk perputhet me sistemin tim por nje gje me beri pershtypje se programi qe eshte demo eshte 25 mb kurse ky qe kam gjetur une eshte rreth 10 mb

 13. #3693
  Antar Maska e francovice
  Anėtarėsuar
  11-04-2008
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Une provova nje version nga albwzone qe tashme eshte mbyllur si faqe dhe punon shume mire!
  Shkarko Kėtė version dhe nxire nga RAR (Extract) ( Fshi te gjitha versionet nese e ke te instaluar) 1. Kliko tek SETUP.exe dhe perfundo instalimin. Kujdes mos e nis programin pa bere regjistrimin.
  2.Kliko tek Regjister.exe dhe kliko tek Regjistrim , testoje dhe pastaj hap programin. Mua me funksionoi 100%!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 30-03-2011 mė 22:47
  Forumi Shqiptar
  My web (hobby): www.zonajuaj.com

 14. #3694
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  634
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga francovice Lexo Postimin
  Une provova nje version nga albwzone qe tashme eshte mbyllur si faqe dhe punon shume mire!
  Shkarko Kėtė version dhe nxire nga RAR (Extract) ( Fshi te gjitha versionet nese e ke te instaluar) 1. Kliko tek SETUP.exe dhe perfundo instalimin. Kujdes mos e nis programin pa bere regjistrimin.
  2.Kliko tek Regjister.exe dhe kliko tek Regjistrim , testoje dhe pastaj hap programin. Mua me funksionoi 100%!
  Lol te njejtin program eshte vendosur dhe me lart, por e thashe se une nuk mundem ta testoj pasi jam me win x64 bit

 15. #3695
  i/e regjistruar Maska e eno84
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Postime
  190
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga francovice Lexo Postimin
  Une provova nje version nga albwzone qe tashme eshte mbyllur si faqe dhe punon shume mire!
  Shkarko Kėtė version dhe nxire nga RAR (Extract) ( Fshi te gjitha versionet nese e ke te instaluar) 1. Kliko tek SETUP.exe dhe perfundo instalimin. Kujdes mos e nis programin pa bere regjistrimin.
  2.Kliko tek Regjister.exe dhe kliko tek Regjistrim , testoje dhe pastaj hap programin. Mua me funksionoi 100%!  Tani po. funksionoi. Por lart ku shkruhet emri programi ne taskbar shkruan: FINANCA 5: ND/JE DEMO. Ka ndonje pb kjo per te ardhmen??

 16. #3696
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,367
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Duhet te hapesh Ndermarjen tende pra! Lexo ndonje manual...

 17. #3697
  i/e regjistruar Maska e flor1
  Anėtarėsuar
  05-02-2009
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Programet qe duhen patur me cdo kusht ne nje kompjuter

  Na thoni cilat jane programet me te mira dhe qe duhen patur patjeter ne kompjuterin
  tone.
  ...Tirana eshte e para

 18. #3698
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2004
  Postime
  684
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga flor1 Lexo Postimin
  Na thoni cilat jane programet me te mira dhe qe duhen patur patjeter ne kompjuterin
  tone.
  Kjo pyetje nuk ka sense. Eshte njelloj sikur te pyesish "Cfar veglash duhet patur ne cante?". Per elektricistin jane nje lloj veglash, per bashqexhine nje lloj krejt tjeter. Pra jashta nevojave esenciale (sistemi operativ) nevojat per programe jane tejet individuale dhe te diktuara nga profesioni dhe preferencat personale sa qe nuk mund te ipet ndonje pergjigje adekuate.

 19. #3699
  i/e regjistruar Maska e Mexhi
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Aty ku bukės i thonė bukė, e ujit - ujė
  Postime
  839
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga flor1 Lexo Postimin
  Na thoni cilat jane programet me te mira dhe qe duhen patur patjeter ne kompjuterin
  tone.
  Per mendimin tim TuneUp Utilities 2011 eshte programi qe duhet ta kete cdo PC.

  Sipas nevojes edhe :

  Steganos Privacy Suite
  Driver Genius
  JDownloader
  uTorrent
  PowerISO/MagicISO/UltraISO
  Corel VideoStudio Pro X4

  etj etj


  "SHQIPĖRIA ėshtė GJAKU im qė nuk falet!"

 20. #3700
  i/e regjistruar Maska e slogan
  Anėtarėsuar
  04-08-2007
  Vendndodhja
  I humbur diku!
  Mosha
  22
  Postime
  106
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Mexhi Lexo Postimin
  Per mendimin tim TuneUp Utilities 2011 eshte programi qe duhet ta kete cdo PC.

  Sipas nevojes edhe :

  Steganos Privacy Suite
  Driver Genius
  JDownloader
  uTorrent
  PowerISO/MagicISO/UltraISO
  Corel VideoStudio Pro X4

  etj etj


  Nuk pajtohem aspak me ty. Qfare nevoitet driver genius???? njeher instalohen driverat!

  Programet qe duhet patur nje njeri i rendomt ne PC jane: Win rar, Microsoft office, Essential antivirus, Internet Explorer 8, Msn Messenger 9.0 , Flash player 10.2.

Tema tė Ngjashme

 1. Si te lehtesojme hapjen e programeve, dosjeve, skedareve
  Nga edspace nė forumin Trajnim & leksione
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-09-2005, 21:50
 2. Artikull i CNN per programuesit
  Nga Sentinus nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-05-2003, 22:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •