Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  Lulushja Maska e Arbushi
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  147
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Libra te bukur dashurie

  Alba87
  Diskutant i rregjistruar
  Posts: 1
  (3/13/02 10:37:14 am)
  Reply Libra per adoleshent
  --------------------------------------------------------------------------------
  Hey njerez.
  Se si me erdhi dhe thash te beja nje pyetje. Dua te pyes nq. ju dini ndonje liber te bukur dashurie ose per ndonje gje tjeter interesante. Nq dini shkruajeni plz.
  Hajde bye

  thypoet
  Diskutant i rregjistruar
  Posts: 1
  (3/15/02 4:29:11 pm)
  Reply Re: Libra per adoleshent
  --------------------------------------------------------------------------------
  alba
  te keshilloj te lexosh nga Bodler (Baudelaire) librin me
  poezi Lulet e se keqes.

  Alba87
  Diskutant i rregjistruar
  Posts: 3
  (3/16/02 2:04:38 pm)
  Reply Re: Libra per adoleshent
  --------------------------------------------------------------------------------
  Falemnderit thy poet. Do mundohem ta gjej. Njeri tjeterdi ndonje?
  Imagjinata eshte me e rendesishme se sa njohuria
  Einstein

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e iris
  Anėtarėsuar
  08-05-2002
  Vendndodhja
  Milano
  Mosha
  36
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  ja dy libra

  Une te keshilloj librat e Daniel Steel qe pothuaj qe te gjith ajne fantastik por une kam lexuar se fundi librin e saj me titull "vetem njehere ne jete" dhe me pelqeu shume.Gjithashtu dhe librin e Susana Tamara me titul "Thuaj zemres po" ose ne italisht "Va dove ti porta il cuore" qe eshte bere dhe film.Tani s'me vijne ne mendje libra te tjere por kur te me kujtohen do ti shkruaj ciao ciao
  Iris82

 3. #3
  _____
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,665
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  librat

  Mua me pelqen shume Dreamcatcher nga Steven King
  Edhe The Fountainhead nga Ayn Rand

 4. #4
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Anėtarėsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  33
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  kot e hapa po te keshilloj """"Va dove ti porta il cuore si postuesi me lart nuk e lexoja un jo po nje shoqja ime ktu edhe thoshte qe ishte fantastike boo se di..

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e EvAnKa
  Anėtarėsuar
  26-11-2004
  Vendndodhja
  iLLiNOiS
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Danielle Steel ka libra shume te bukur dhe terheqes

 6. #6
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Anėtarėsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  33
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  autor tjeter ju keshilloj Aldo Busi kush eshte ne itali

  po deshet libra interesant te tij jua keshilloj se jane teper psikologjik dhe kuptimplote per ata qe e kuptojne.

 7. #7
  KuCoVaR Maska e Olimp
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  QS
  Postime
  484
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga iris
  Une te keshilloj librat e Daniel Steel qe pothuaj qe te gjith ajne fantastik por une kam lexuar se fundi librin e saj me titull "vetem njehere ne jete" dhe me pelqeu shume.Gjithashtu dhe librin e Susana Tamara me titul "Thuaj zemres po" ose ne italisht "Va dove ti porta il cuore" qe eshte bere dhe film.Tani s'me vijne ne mendje libra te tjere por kur te me kujtohen do ti shkruaj ciao ciao


  ke shume te drejte jane fantastik fare i kam lexuar dhe une si etem nje here ne jete" "premtimi"dhe shume te tjere paske gusto per sa i perket romaneve pergezime

 8. #8
  KuCoVaR Maska e Olimp
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  QS
  Postime
  484
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shikoni dhe nje here petro marko ka shume romane te bukur dhe mbi te gjitha tejmase terheqes

 9. #9
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,801
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  nje shetitje e paharruar !!!nickolas parcks !!!eshte shume fantastik !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 10. #10
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga SaS
  nje shetitje e paharruar !!!nickolas parcks !!!eshte shume fantastik !!!

  PO SAS ESHTE VERTET NJE ROMAN FANTASTIK
  MA KAN BER DHURATE KETE LIBER
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

Tema tė Ngjashme

 1. Letra dhe histori dashurie.
  Nga Era1 nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 25-07-2014, 18:05
 2. Ardian-Christian Kyēyku
  Nga Eagle nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 05-09-2012, 10:35
 3. Letėr dashurie -- Dhaskal
  Nga Arbushi nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-10-2006, 10:26
 4. A mund tė jetė njė marrėdhėnie dashurie «demokratike»?
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-05-2006, 13:18
 5. SMS dashurie
  Nga two-head-eagle nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 120
  Postimi i Fundit: 21-07-2004, 14:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •