Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 63
 1. #21
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  36
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga bavarezi5 Lexo Postimin
  Do ta vecoja ate golin e Maradones kunder anglezeve,pikerisht Messi beri nje gol te tille, por me Maradonen nuk mund te krahasohet, sepse Maradona shenoi ne nje kupe bote, ndersa Messi ne Copa del Rey.Prea me i miru ai i Maradones ne boterorin e Meksikes, 1986.
  Shife videon qe i jep te dy golat njekohesisht, dhe kuptohet qarte qe Messi e ke bere gol me te bukur. Nuk ka te bej qe eshte bere ne botor dhe ne kupen e mbretit, por te veme re markimin qe i kane bere mbrojtesat Messit dhe Maradones... te goli i Maradones mbrojtesat vrapojne sikur po bejne nxemjen, ndersa te goli i Messi-it .... e terheqin dhe nga fanella dhe nuk arrijn dote t'a ndalin.

  Te dy gola te bukur jane.... Por i Messi-t eshte me klasik.


  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 2. #22
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  kjo eshte budallik. si mund te jete goli i messit me i bukur ,duke lujt kundra nje skuadre lige , ku ne lige zhvillohen 34 ndeshje ose me shume??

  qe nje gol te quhet klasic e te klasifikohet nder me te miret ne bote, duhet te plotesohen nja ca kritere e me i rendesishmi i ketyre kritereve eshte ai i rendesise se ndeshjes.

  goli i maradones ishte kundra anglise ne boteror ne head to head match. imagjinoje presionin psikologjik qe gjendet tek lojtari ne ndeshje te tilla.

  goli i 3 i brazilit ne finalen e 70 dhe goli i maradones ne 86 kundra anglise mbahen si golat me te bukur te boteroreve. i brazilit per mendimin tim eshte me i miri ,sepse ishte team-work ,edhe futbolli is all about team-work.

 3. #23
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  36
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  kjo eshte budallik. si mund te jete goli i messit me i bukur ,duke lujt kundra nje skuadre lige , ku ne lige zhvillohen 34 ndeshje ose me shume??

  qe nje gol te quhet klasic e te klasifikohet nder me te miret ne bote, duhet te plotesohen nja ca kritere e me i rendesishmi i ketyre kritereve eshte ai i rendesise se ndeshjes.

  goli i maradones ishte kundra anglise ne boteror ne head to head match. imagjinoje presionin psikologjik qe gjendet tek lojtari ne ndeshje te tilla.

  goli i 3 i brazilit ne finalen e 70 dhe goli i maradones ne 86 kundra anglise mbahen si golat me te bukur te boteroreve. i brazilit per mendimin tim eshte me i miri ,sepse ishte team-work ,edhe futbolli is all about team-work.
  Po ca lidhje ka s'e ku eshte bere.... Une te flas duke pare te dy golat ne videon me siper.... Markimi qe i behet njerit dhe markimi qe i behet tjetri.
  Nje gje te kesh parasysh qe FUTBOLLI TANI ESHTE ME I VESHTIRE NGA AI I VITEVE 80.
  Ti ke iden tende, dhe unekjam iden time. Si e mendon ti per mendimin tim, e mendoj qe dhe mendimi yt eshte budallik. FUTBOLLI KA EVOLUAR.
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime
  Dhe sportistet kan evoluar airon^boy


  Megjithate dhe mua goli messit me pelqen.

 5. #25
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,856
  Faleminderit
  172
  110 falenderime n 95 postime
  Ky eshte goli me i bukur.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 6. #26
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Kto jan golat me spektakolar qe kam pa noj her!! Sdi ke te rendis te parin, por gjithsesi po e nis me mrekulline e Roberto Carlos.

  http://ca.youtube.com/watch?v=_mhvz3...eature=related

  Van Persie

  http://ca.youtube.com/watch?v=NeHJur...eature=related

  Totti

  http://ca.youtube.com/watch?v=a_hNld...eature=related

  Zidane

  http://ca.youtube.com/watch?v=yoHicfKqJ3k

  AMANTINO MANCINI ROMA - LAZIO

  http://ca.youtube.com/watch?v=IVmPAb9Szfk

  Vieri

  http://ca.youtube.com/watch?v=-Tem_IyMg-4


  Per momentin jan mjaftueshem, me vone do ve edhe te tjere gola qe me kan mbet ne memorje.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 7. #27
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Goli me i bukur sipas meje :

  Roberto Carlos :

  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 8. #28
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 9. #29
  SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
  Antarsuar
  10-04-2007
  Postime
  751
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ky eshte gol qe me kenaq shpirtin:  Shikim te kendshem!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Der_Kaiser5 : 12-10-2008 m 18:23

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Ka Vetem DINAMO
  Antarsuar
  18-07-2008
  Vendndodhja
  Stadiumi "DINAMO"
  Postime
  447
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Der_Kaiser5 Lexo Postimin

  Keta klasifikohen nder supergolat.

  Dhe golat me te bukur jane dhe duhet te konsiderohen, ata qe vijne permes:
  - Nje aksioni te gjate vetjak;
  - kombinimesh te bukura mes lojtareve;
  - ose triblimesh dehese;
  kurrsesi, ata qe vijne prej gjuajtjesh rastesore.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Ka Vetem DINAMO : 12-10-2008 m 19:01
  DINAMO KAMPIONE

 11. #31

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Tani u kujtova se ne Tulipanet leme gjurme gjithandej.SUPERGOLI I MARCO VAN BASTEN ME RUSINE NE EUROPIAN QE FILLOI RINUS MICHELS DUKE QARE SE NUK I BESOHEJ...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 12. #32

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  E mohoni po te doni...

  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 13. #33
  Anagramisti Maska e Mister Enigma
  Antarsuar
  06-08-2004
  Vendndodhja
  Prishtin
  Mosha
  43
  Postime
  2,636
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Nj gol q ka dhn Materaci kundr Mesins n kampionatin 2006-2007 ka qen fenomenal.
  Ndoshta e gjej n YouTube.

  http://<iframe class="restrain" titl...="0"></iframe>
  Ndryshuar pr her t fundit nga Mister Enigma : 13-10-2008 m 13:28
  Kodi:
  Eja ta bjm bashk nj anagram por kujdes se mos po anagramohemi edhe vet 

 14. #34
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,856
  Faleminderit
  172
  110 falenderime n 95 postime
  po ky gol ju pelqen e!Forzza Milan! Posht Inter.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 15. #35
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  te gjithe me tifozllek po i vem, te ve dhe nje une.

  Welt Meister 2014

 16. #36
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  93
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Pse ky Goli i Filip Lahm si ju duket he

  http://http://www.youtube.com/watch?v=vSSrIx1i0Fk
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 17. #37
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,856
  Faleminderit
  172
  110 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga Altin1 Lexo Postimin
  te gjithe me tifozllek po i vem, te ve dhe nje une.

  http://www.youtube.com/watch?v=cOyAEtYq8Nc
  I papm plak.Se kisha par kete gol.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 18. #38
  Perjashtuar
  Antarsuar
  09-10-2008
  Vendndodhja
  Ōsensei
  Postime
  1,118
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Dhe goli i Zlatan, ne kohen kur luante per Ajax. Nuk e di po mua me duket vertet gol shum i bukur ky perball Nac Bredes. 19. #39
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  36
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nje gol nga Henry-ja i madhe. Mezi e kam gjetur por ja vlen ky gol, nje klas perfekt, marrja e topit dhe ekzekutimi.....

  C'do gol ka bukurin e vete, por ky, dhe goli i Messi-t me pelqejne s'e teperti.

  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Antarsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,849
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 7 postime

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Adem Demai
  Nga lum lumi n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 309
  Postimi i Fundit: 29-11-2016, 16:56
 2. Lidhja e dyt e Prizrenit
  Nga shendelli n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-12-2011, 10:46
 3. Kush jan Dibrant ?
  Nga biligoa n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 17:37
 4. Partite Dhe Sektet
  Nga abdurrahman_tir n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 12:25
 5. T dhnat fosile hedhin posht evolucionin
  Nga monarku n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-11-2006, 09:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •