Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    17-01-2007
    Postime
    139

    Dezinformatat,genjeshtrat Treten Por Nuk Treten Nė Eshtra ...

    Zhvillimi i sėmundjes sė Floriut- origjina e kohės sė kaluar!!!


    -Pse shqiptarėt e Kosovės u betuan pėr “Vllaznim Bashkim“, bashkejetes e pėrbashkėt me serbėt.
    -Pse shumė shqiptar tė Kosovės,edhe me dokumenta u bėn bashkepuntorė tė “UDB-ese“,dhe nė lidhjen qarkore.
    -Cilet ishin miqt e Alaksandėr Rankoviqit,dhe Fshaterėt e tij.
    - Pse shumė politikaj shqiptar tė Kosovės i patėn grate serbe.
    - A e donte Tito Kosovėn Republikė?
    - Cili ishte qėllimi i Librit tė Kaltėr serb?
    - Si u bėnė dhe ēka sollėn demonstratat e vitit 1981?
    - Pse Flori Bruqi,nuk i pranon fajet e gabimet, qe i ka shėrbye besimit tė Titos, duke qenė bashkepuntor i "UDB-es"1975/1981/1990/1999.
    - Kush janė tradhtarėt e kush tė frikėsuarit e politikės kosovare tė viteve pas demonstratave tė 81-shit?
    - Pse Flori Bruqi,Alban Gervalla, bėjn vazhdimisht Dezinformata dhe vazhdojnė propagandėn e rrejshme me sharje dhe shpifje, pėr destabilizim dhe kundėr shume njerezve te pafajshėm si zotit Bahtir Hamza,Sali Bashota,Zekerja Cana, Enver Hasani B.Matoshi,Krenar Gashi,Engjull Shehu e shumė tė tjerė.....
    - Pse bashkimi i Kosovės dhe Shqipėrisė nė njė shtet do tė dėmtonte interesin kombėtar shqiptar?




    Zhvillimi i sėmundjes,-origjin e kohės sė kaluar.!!!
    Euforia momentale e cila tė drodhi si korent i kohes sė skandalizuar, te shkaterroi ty sepse te humbi perjete dashurine dhe njerezine, NDERIN, moralin kombetar. Fytyra jote krim e shkaut,sa arsye mund te gjeje njeriu brenda pak sekondash per t'u veteēmendur.
    Tendenca tė harrosh njė gjė qė e ke pėrjetuar, sidomos kur ėshtė fjala pėr diēka tė pakėndshmė ėshtė provė iracionale pėr t'ju shmangur mundėsisė sė konfrontimit me tė pakėndshmen.
    Personaliteti i njeriut ndėrtohet pikėrisht pėrmes kėtyre pėrovojave, tė cilat nuk duhet harruar por duhet pėrpunuar nė atė mėnyrė qė ato tė fitojnė vlerė PĖRVOJE, e cila ka karakter mėsimor nė procesin zhvillimor tė karakteritØ(personalitetit) tė njeriut, kualiteti vendimtar i tė cilit do tė ishta aftėsia e eksternalizimit (rrėfimit tė pėrvojave tė pakėndshme tė tjerėve) tė gabimeve jetėsore. (Flori,Alban,ju harruat
    qe ishit bashkėpuntor te “UDB-ese”I keni paralizuare shqiptaret nacionalista.)Pėr kėtė harresa e gjėrave tė perjetuara ka domethėnien e ikjes nė neurozė, e cila herė do kur do do tė eruptojė nė formė tė symptomebe neurovegjetative, tė cilat nuk kan spjegim organik dhe dialektik. Meqė mė vonė shumė gjėra mbulohen nga harresa, do tė jetė mė vėshtirė tė gjejmė shkakun e paraqitjes sė simptomeve tė lartėpėrmendura.
    Depresionet shpesh janė shkaqe tė veprimeve:Stuhi te fuqishme,!
    suicide (suicid = vetėvrasje). Rreziku suicid mund
    tė dallohet me kohė dhe tė rrezikuarit nga suicidi
    duhet sa mė shpejt qė mundet tė shkoni nė
    trajtim mjekėsor.
    Pasojat e sėmundjes!!!
    Inati ndaj penisit ėshtė inati mė i madh qė mund tė kaplojė,ne gjendjen impotente,Kjo do tė vazhdojnė derisa tė rritet aftėsia e tij ejakuluese, se edhe Penisi ėshtė njė pjesė apendikulare e njeriut, i cili me hallin e tij dėshiron tė mos jetė destruktiv por edhe mos tė amputohet dhe viktimizohet pėr shkak tė njė vrime....
    -Flori Bruqit ,I eshtė rrudhur truri dhe nuk gjen forcė tė interpretojė fenomenet shoqėrore qė ndodhin rreth nesh dhe fiton nė normalitet.
    Ėshtė nė tė njejtėn pozitė si femra qė mban metrin nė dorėn dhe ka harruar gishtin e saj nė mollėzėn e Klitorisit (mollėza feminine e Adamit) dhe bėrtet „UNĖ JAM Ė VIRGJĖR“.
    Pra Flori Bruqi tani ėshtė

    Hipokriti apo Hipokrati( FLORI BRUQI)

    Dikush i pėrzien keto dy koncepte. Fatalizėm…edhe mė i madh kur merret me gjėrat pėr tė cilat nuk ėshtė i profesionalizuar por i vjedh nga gazetat bulevardeske dhe mendon se brėnda natės u bė psikiatėr apo mjek. (“Dr”.Alban Gervalla).E po te ishte aq lehte t'i demisionosh njerėzit nuk do kishim ndeshur kėtė mosmarrėveshje primitive konceptuale. Shumėkush prej nesh mendon se ėshtė i autorizuar pėr gjithcka. Guxim i tepruar.
    diagnostifikimi: shizofreni
    therapy: dhjetė miligram Haloperdiol dhe dhjet miligram Valium.
    MANY PEOPLE ARE LONELY BECAUSE
    THEY BUILD WALLS INSTEAD OF BRIDGES.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Bahtir Hamza : 18-04-2007 mė 09:07

  2. #2
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    17-01-2007
    Postime
    139
    Pra siq po e shihni edhe vet

    Flori Bruqi,eshte njė gėnjeshtar i pamatur,njė dyftyrėsh i ndyrė,
    Flori Bruqi,Alban Gervalla,“njėrėz” tė amoralitetit tė veprimit kriminal,dhe kjo bindje forcohet edhe me faktet nė vijim….
    Rektori Enver Hasani,
    Prof.dr. Isuf Dedushaj F.Mjekėsisė
    Prof.dr. Selvete Krasniqi
    Prof.dr.Muhamet Bicaj
    Komandant Shaban Avdimetaj
    Isuf Haklaj si dhe bashkfshatarėt nga fshati Strellc askush nga kėta nuk kane njoftė as nuk njohin Ramadan Avdimetajn!
    Lirie Domi nga Gjakova,eshte e veja e martirit Bashkim Domi,nga Gjakova,
    Lirie Domi nga Prishtina ėshtė mjeke nė QKUK,kolege e Alban Gervallės,E Alban Gervalla, e perdor emrin e saj.
    Albana Bytyqi,nuk ekziston
    Albana Ferati,nuk ekziston
    Albana Kryeziu,nuk ekziston
    Shpetim Shabanaj,nuk ekziston

    Albana Ferati,Albana Bytyqi,Albana Kryeziu(kjo eshte genjeshtra me qesherake qe mundet me e krijue vetem mendja e sėmuar e Froriut,sepse i ka vendose me nje adrese te njejte,ndersa ka krijue personalitete te ndryshme,te gjitha keto jane te krijuara per te njollose te tjeret dhe per te lavderuar vetveten!

    Ju lutem kjo nuk eshte loje,por eshte nje semundje serioze e ketij te mjeri!



    Dėshiroj ti pėrshėndes tė gjithė ata qė kuptojne dhembjen shpirtėrore dhe vuajtjet e atyre si tė sėmuarė psiqik, qė nė mėnyrė koshiente apo subkoshiente janė tė margjinalizuar dhe stigmatizuar nga kjo sėmundje (ērregulim) tė rėndė shpirtėrore.



    Ja pasojat qe ka shkaktuar Flori!I ka akuzuar dhe njollose dhjetra persona me te njejtin tekst, ka perdore fjale te shemtuara duke njollose institucione dhe udheheqes te Kosoves, dhe shume Web faqe,ka perdore grada te formacioneve ilegale te ndryshme,qe nuk guxojne te permenden ne kete kohe , te frikesojė njerezit e te mos e zbulojne semundjen e tj …e keta janaė disa :

    Zanun Qelaj
    Bahtir Hamza,
    Sali Bashota,
    B.Matoshi,
    Krenar Gashi,
    Engjull Shehu,
    Kastrati999,dhe shume faqe virtuale ne rrjetin e internetit qe jane te njohura per lexuesit!
    Te gjithe keta sipas Floriut,shajnė AKSH-n,UĒK-n,FBKSH-n, Deshmoret,Ramush Haredinajn,Gervallajt,etj…


    Prandaj jam i bindur se semundja e tij ka pasoja!



    Ju lutem keni durim dhe lexoni me vėmendje deri ne fund!



    Disa persona tė akuzuar pa kurrfare baze,sacrifice e imagjinatės sė sėmuare tė Flori Bruqit!

  3. #3
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    17-01-2007
    Postime
    139
    De la: Krenar Gashi - vizualiza?i profil

    Data: Sam 3 Feb 2007 13:57

    Īnca nu clasificat

    Cka po ua merr mendja kush eshte LIRIJE DOMI?

    Lexoni e-mailat e maposhtem me kujdes edhe qellojani... nuk e besoj qe e
    keni te veshtire! Nese prap iu duket e veshtire, check google. I vetmi
    rezultat vjen nga STUDENTET.INFO ku e vetquajtura gazetare te cilen askush
    nuk e njeh, gjendet ne nje postim te bere nga "miku yne" i nderuar
    __ ___________ (qellojani de)

    Mos t'i permendi ketu tash edhe faktet tjera si shkruarja e teksteve me CAP
    LOCK, stili i perzgjedhjes se fjaleve, arsyeja pse po me shkruan mua si dhe
    fakti qe gjithcka do te lajmerohet ne SHPK.

    Krenari tu e ngu kongen ATA PO FLEJNE te TROJES (ate pjesen ku thote: "fali
    o zot se ndoshta nuk e dijne se cfare bejne")

    De la: Krenar Gashi - vizualiza?i profil

    Data :: Mar 6 Feb 2007 11:37

    Kercenime:

    Te gjitha "personalitetet" e krijuara me poshte jane i njejti person -
    qellojani kush!

    Ramadan Avdimetaj <r_avdime...@yahoo.co.uk> to me
    show details
    Feb 4 (2 days ago) Zotni i nderuar dhe i "rrespektuar",

    Te njoftoje se emni yt Krenar Gashi,eshte nje emer i felliqet per popullin
    tone.Une nuk jam ase Flori Bruqi etj.,por jam Ramadan Avdimetaj,kolonel i
    AKSH-se.Ju beje me dije se je i denuar me vdekje nga Armata Kombetare
    Shqiptare.

    Ramadan Avdimetaj,kolonel i AKSH-se
    Tirane,4.2.2007.

    Shpetim Shabanaj <shpetimshaba...@yahoo.com> to kastrati009, shehuengjell,
    me, bruqi-flori
    show details
    Feb 4 (2 days ago) KASTRATOVIC =GASHI

    mos me shkruaj me se me felliqana si ti skam pune.nenen dhe familjen ta
    ************ une shpetimi,florin bruci,xhafer syla,e tjeret me radhe.
    kam me te kerkue ne tv te prishtines kur te vije se veq kam kontaktue me
    avni spahiun se kush muti je.mo mos me shkruje se emajlat tu te felliqt jane
    dhe tye duhet bruci dhe te gjithe na me ta shkerdhue krejt cka kije ne
    shtepi.

    me tradhtare si kastatovicat e gashovicat ka me pase pune kosova,se ju jeni
    muta te felliqte te beogradit.

    Shpetim Shabanaj

    Bon,4.2.2007

    Shume i nderuar Kastrati,

    Faleminderit ne informim.Me beso qe edhe une jam i detyruar ty t'jua dergoje
    te njajten porosi qe ta dergoj Flori,pasiqe ti nuk po merr vesh
    ndryshe,sepse ti je nje idiot qe pergojon te gjithe njerezit qe jane
    shqiptare.Bruci u detyrua me siguri te veproje kesisoji pasiqe ti nuk po
    merr vesh shqip.Largom nga lista jote.Ti nuk e meriton me bisedue me
    ty,sepse ti je ai qe i shave vellezerit e mije Gervalla(Jusufin dhe
    Bardhoshin),ti je ai qe e shave UCK-ne,AKSH-ne,FBKSH-ne,Gafurr Adilin etj.
    Prandaj sharjet qe ti dergoj Bruci jane te mireseardhura per ty.Bruci ty te
    zbuloje mire se kush je.Por pas kesaj eshte per fatin tone te keq edhe
    prof.dr.Sali Bashota.Pra,te mos harroje ai se largimi i Xhafer Syles nga
    Biblioteka ka me i sjelle bumerang,zotit Bashota.
    Pra e tere kjo loje
    eshte edhe e tije,e jotja,e Krenar Gashit,Nezir Myrtes
    dhe Uke Lushit.
    Tash leje keto pune e gjeje dike tjeter se mue ske nevoje te me shkrush
    asgje per Flori bruqin.
    Selamet qe ti ka que Bruci nepermes internetit edhe une ju
    bashkangjitna,sepse ti e meriton nje gje te tille.
    Pra nuk ke nevoje te me shkrush se i bashkangjitem mendimit te Brucit dhe
    kete emajl perhape kudo dhe kado sepse me ty vetem me plumb pushke mund te
    merret njeriu.

    Dr.Alban Gervalla,mjek internist


    QUOTE (Shpetim Shabanaj @ 07.04.2007, 09:59)



    Une ju thashe se jam Shpetimi.Sa per Florin,e dije se cdo dite ka nga 10-ta shkrime ne internet,bile edhe ne www.dervina.com.Lexoje faqen e tij :www.bruqi.com dhe do te mesosh me mire...Kurse pas pashkeve do te keni shkrimin "
    Nofkat e webit www.studentet.info"
    Shpetimi



    O Flori pse paraqitesh dhe behesh si kalama deri sa ti e quan veten magjister!
    Une edhe nje here te thash se nofkat e stafit i ke te deshifruara gjitheher!
    http://www.studentet.info/modules/staff/

    E dyta Flori Bruqi ne dervina nuk je me muaj moderator, une e di sepse kam kontaktuar me kryeredaktorin Faikun!

    E treta po e sjell nje debat nga prishtina team me kercenime tipike ndaj moderatoreve te forumit
    nga Flori Bruqi alias Ramadan Avdimetaj e alias Shpetim Shabanaj (pra te gjithe keta bejne nje Trinitet si ne Krishterizem) :hammer:

    http://groups.google.ro/group/prisht...623b93c3fd4530

    - Ascunde citatul -

    Arat? un citat








    QUOTE (ardi_pr @ 07.04.2007, 10:13)





    E treta po e sjell nje debat nga prishtina team me kercenime tipike ndaj moderatoreve te forumit nga Flori Bruqi alias Ramadan Avdimetaj e alias Shpetim Shabanaj (pra te gjithe keta bejne nje Trinitet si ne Krishterizem) :hammer:

    http://groups.google.ro/group/prisht...623b93c3fd4530

    Per fyerje e per kercenime me likuidim une do ti kisha paditur edhe ne gjygj, ky si duket gjithkund bene kercnime te tilla, ky si duket eshte nje Psikopat!!

    Mendova te pakten te ishe i afte ne kete zbulim e nofkave po as ketu nuk paske lidhje...si mundet studenti pr te jet Rami mislimi kur ai gjendet ne tetove e un jam ne prishtin...ju kontrolloni ip adresat that qe dini ti kontrolloni dhe vertetonja kete gje...tjetra nese ti more Plak Matuf paske devijuar dhe paske rrjedhur nga trute dhe je duke perdorur nje mij nofka nuk do te thot se edhe tjeret e bejn kete, thash me heret ti bish vetes mas e mos meresh me me keto pune po si duket ti u paske ber rast i rende klinik dhe as spitali nuk te pranon,shko te sherojn fallxhoret se me to je duke u marre, paske marre lidhje me kaproj..







    ngordhen nofkat



    vagina( b.matoshi) me nofkat e nduardurta te tij qofte si penis,feces maltertoi me muaj te tere lexuesit e mirefillte…shau deshmoret e kombit dhe lideret politike e ushtarak ....

    ja lidhja e tij me nofkat....virtuale....qe i zbuloi "superagjenti" hecakeri i internetit flori bruqi.



    emnat e te gjitheve se bashku me shkrime copy-paste ,shpifje te vellezerve gervalla,fyerje te uck-se ,etj.jane te deponuara ne organet e hetuesise...

    interesant eshte se ky blog i b.matoshit financohet nga al kaida si dhe nga fondacioni i rinis? islame…b.matoshi eshte i lidhur edhe me blogun studentor www.studentet.info.



    Lexoni lidhjet virtuale te tij (B.Matoshit)dhe te tjereve kur mua me sulmonin vazhdimisht ...Vazhdimisht bllogu im FLOART-PRESS eshte duke u sulmuar me virus...

  4. #4
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    17-01-2007
    Postime
    139
    From: "Bruqi Flori" <bruqi-flori@hotmail.com>
    To: shehuengjell@hotmail.com, r_avdimetaj@yahoo.co.uk, penashqiptare@yahoo.com
    Subject: RE: TRADHTARET E KOMBIT TI EMERTOJME ME EMRA DHE MBIEMRA!!!
    Date: Wed, 04 Apr 2007 07:15:14 +0000

    Leje llfet Engjell Shehu !!! Lej edhe nofkat!!! Se me tradhetare te kombit une nuk bisedoje!!! Ta keshe te qarte se policia ka per te ardhur ne dere!!! Une krime ordinere nuk kam bere si ti ne Tirane e gjetke!!!Po ti cfare shkrimtari je o mjeran qe fyen dhe shane!!! Mos harro se une nuk shaje se se kam zakon!!! Ti mund ta mbrosh cdo kend ,por mbrojtja duhet te behete me fakte jo me sharje te nenave,motrave,atdhetareve!!! Te ka dale boja!!!Largohu nga interneti!!! Se boll shave
    ane e kater ane atdhetaret,deshmoret e kombit(JUsuf e Bardhosh Gervallen)...Boll leshove jarge ne internet!!! Ato kane per te jete ne fyt,o njeriu me i degjeneruar qe kam pare ne bote!!!

    Turp!!!Turp po me vije qe kam komunikuar me ty!!! Shkruaj tash me cdo nofke se ti je nje horr i pa permiresueshem,kjo shifet edhe nga kjo leter e juaja e pa kulturuar!!!Tash dole hapur!!!

    Me njerez te semure psikikisht dhe qe kane probleme familjare une nuk kam kohe per tu marre!!!Me ty kane per tu marre njerzit e dajakut!!!Te hunit dhe konopit!!!Sepse une nuk i felliq duart,me sojin tend,sigurimc ishe dhe sigurimce i ndyre do te vdesesh!!! Kaq!!!Mos me shkruaj me dhe komunikimi me Ty perfundoje!!!Por do ti lusja opinionin e gjere qe ta dije se kush eshte Engjell Shehu,shkrimtari i cili fyu UCK-ne,AKSH-ne,FBKSH-ne,deshmoret e kombit Jusuf dhe Bardhosh Gervallen,Adem Jasharin...lideret ...me nofka...Tash doli ashiqare se ky njeri eshte tradhtare me plote kuptimin e fjales dhe per kete meriton te ndeshkohet si tradhtar i kombit!!!

    Flori Bruqi



    From : Bruqi Flori bruqi-flori@hotmail.com



    Sent : Thursday, February 15, 2007 5:08 PM

    To : kastrati999@hotmail.com

    Subject : RE: TI ************ KREJT CKA KIJE/PRITEM NESER





    Besoj qe se shpejti kam per te shkerdhyer krejt cka ke ne familje.Pse nuk me prite sot ne zyre o shizofren...IP-te nderroj sa te dysh po te perbetohem ne krye te 2 djemeve se kam per ta kendue lulkuqen...e ti pastaj ben uh e yh o manjak...

    From : Bruqi Flori bruqi-flori@hotmail.com

    Sent : Sunday, January 28, 2007 12:36 PM

    To : kastrati999@hotmail.com

    CC : bruqi-flori@hotmail.com

    Subject : Qebi i internetit Kastratoviqi fyen ushtaret shqiptare.

    AKSH-ja nuk eshte e Bruqit,por eshte e popullit,o Kastratoviq!

    NOFKA Kastrat-oviqi eshte kunder cdo gjeje

    frymon shqip...

    Desha ti theme gjeneralit Rexhep Selimi, se ky Kastrat-oviqi nuk eshte ne toke te bukes,sepse te gjithe ata qe jane kunder AKSH-se,FBKSH-se(mu s'i ti Katrat-oviq ) nuk jane ne toke te bukes.

    Pra,gjeneral Selimi e dije se eshte ne toke te bukes,por ate shkrim e ka shkruar kur ka qene i rezignuar ne krejt ate se cfare po behet me dhe per Kosoven....

    Kunder Kosoves eshte Serbija,Evropa Plake,Rusia ,...po kish edhe shume shqiptare,si fjala vjen ti bre burre....

    A s'ki pune tjeter por te fyeshe njerezit ne internet me keto brockullat tua idioteske.

    Po pse more burri i botes,nuk del me emer dhe mbiemer por fshihesh akoma me nofke.

    Pse nuk thue une Titisti dhe UDB-ashi , Nezir Myrta jame kunder cdo gjeje qe frymon shqip...

    Pra,ta dijshe se z.Rexhep Selimi ,nuk eshte kunder ushtareve te vet...ai nese lypset nuk e ka harruar zanatin e vjeter te dhjeteshit...qofte si ushtarak,qofte si intelektual...

    Po a ka dikush ne bote qe te thote Ty bre burre i botes,mshele ate corape,se ka kush ta mbrone UCK-ne,AKSH-ne,FBKSH-ne,nuk je mbete Ti,o qen interneti.A s'ke pune ma te mencme o Kastratoviq,a?

    Flori Bruqi

    From: Ramadan Avdimetaj <r_avdimetaj@yahoo.co.uk>
    To: kastrati999@hotmail.com, shehuengjell@hotmail.com, penashqiptare@yahoo.com, bruqi-flori@hotmail.com
    Subject: Hani *** udbash hani...
    Date: Tue, 3 Apr 2007 14:37:34 +0100 (BST)

    Kam emsue qe ja kishe nise me hanger mute more Engjell Shehu,e na te AKSH kemi me ta shkerdhye nanen e krejt cka kije ne shtepi!!! Kete maje mend !!! Na me anmiq kemi me u marre se njeni prej tyne je vete Ti.Po qysh spo te vjen turp bre gomar se mire ta kish pase bere ky fare Viktori!!! Mos mendo se nuk e dijme ku je po kemi me te que ne hava edhe ne Belgjike ku je,me grue e 3 femije o qen bir qeni.Sepse me udbash si ti lypset plumbi i pushkes o gomar i Tepelenes!!! Mbaje mend emnin tam!!! Une jam Ramadani,kolonel na me shoke kemi me te qije mu nanen !!! Kallxoj kujt te dush,se ti
    ne listen tone te AKSH=se je per likuidim!!! Mos e harro nofken tate! Me cfare nofke don me na shkrue tash!!! Sepse na letrat tua o kastravec jemi tue ti rujte!!! Ti vetem ***** mundesh me ja honger Flori bruqit.

    E ti o Flori Bruqi,mos u merr me keta kastraveca,sepse per ty merret tjeter kush /AKSH/-ja qe ka me jau shkerdhue nanene!Kqyre ku keni shkue!!! Me i mbrojte tradhtaret Bahtir Hamzen i cili shkrun kunder vellazneve Gervalla!!! Bile ma burre po del Bahtir Hamza,sepse kur po shan po shan me emer e mbiemer e jo si nofke Tym amfora...

    Flori ,mos u merr me keta qenefa!!! Keta muta,keta tradhtare!Keta helaqa!!! Se u pa kush jane keta ,e kush je ti!!! Ty te ka hije edhe kur lavderon,edhe kur kritikon,edhe kur shkrun per sigurime,edhe kur shkrun per nofka,sepse ti je nje gjeni dhe superagjent ,sepse keta muta i ke deshe cullak dhe jau ke qi nanene! PO qfare muti eshte ky kastrati qe nuk po guxon me dale kurr me emen si Engjell muti...he ja ****** mu nanen! Krej ushtrija shqiptare ja qifte nanen ketij spijuni i cili nuk guxon me shkue ne vendlindje...

    Ramadani

    Ps.Per momentin jam ne Tirane dhe mikja e jone e perbashket na dergoj nje mesazh!!!





    NJE URRA PER ATA TE CILET LUFTOJNE ME BUZEQESHJE NDAJ KETYRE PROBLEMEVE
    Ndėrsa,



    MANY PEOPLE ARE LONELY BECAUSE
    THEY BUILD WALLS INSTEAD OF BRIDGES.

Tema tė Ngjashme

  1. Ēėshtja e varrezave greke nė Shqipėri
    Nga Hyllien nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 296
    Postimi i Fundit: 28-06-2011, 10:08
  2. ...gjer ne eshtra ndezur.
    Nga MEDEA nė forumin Letėrsia shqiptare
    Pėrgjigje: 136
    Postimi i Fundit: 16-09-2009, 11:08
  3. Zbulohen Eshtra Emigrantesh
    Nga Kosovari_78_Ca nė forumin Problematika shqiptare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 10-05-2004, 06:59

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •