Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 62
 1. #1
  VLORA Maska e klandestini
  Anėtarėsuar
  19-02-2007
  Vendndodhja
  po nga vlora qe ēke me te
  Mosha
  38
  Postime
  108
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si Behet Nje Mashkull Per Vete ???

  Si bėhet njė mashkull pėr vete?!  C'fare duhet te bej nje femer qe te kete gjithmone nje mashkull per vete. Qe ai ta degjoje ate me shum se te tjeret...dhe qe ata te kene nje lidhje te forte e te perjete ?

  C'fare duhet te bej nje femer ? ne rast se : kupton qe mashkulli ka nje fare mosbesimi. Si duhet ta rikthej besimin ?
  ēam 25 karat

 2. #2
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  ore e di si eshte puna mashkulli behet per vete kollaj me nje shikim dhe bam mrena bie  femrat vertet futin shejtanin ne shishe po harrojne ti vene tapen
  Gjergj Kastrioti org

 3. #3
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  C'fare duhet te bej nje femer qe te kete gjithmone nje mashkull per vete. Qe ai ta degjoje ate me shum se te tjeret...dhe qe ata te kene nje lidhje te forte e te perjete ?
  Shum gjera.. Por shumica e tyre burojne instiktivisht nga zemra.. Nese ajo e do me shpirt mashkullin do ishte ne gjendje te bente gjithcka per te.. Per mendimin tim, ngrohtesia qe ajo do i fale atij do e beje mashkullin ti qendroje sa me prane.
  Jane disa tipare qe nje mashkull do te veconte tek nje femer, si korrektesine e saj me te, karakteri qe ajo femer ka, sinqeriteti dhe besnikeria, masa e komunikimit ne cift si dhe varet se sa dashuri fal..dhe merr.. Qe te behen te gjitha kto duhet durim dhe mbi te gjitha qetesi.. Shum femra jane "ambicioze" dhe ndonjehere "shperthejne" duke ua bere jeten ferr dite e me dite partnereve te tyre dhe duke i merzitur per gjera koti.. gje e cila i ben ata te fillojne e tu largohen gjithmone e me teper..

  C'fare duhet te bej nje femer ? ne rast se : kupton qe mashkulli ka nje fare mosbesimi. Si duhet ta rikthej besimin ?
  Do i duhet nje pune teper e madhe ajo qe ajo do te beje.. Ne radhe te pare do varej se pse ishte ky mosbesim.. Te rikthesh nje besim do te jete goxha e veshtire.. "buka e thyer nuk ngjitet me".. Nese ajo psh e ka tradhtuar dhe i dashuri/burri e ka falur, do duhet nje kohe e gjate ta riveje ne jete besimin tek partneri.. Do te thoja se besimi fitohet dhe nuk mund te besh me shum se sa nje riprezantim te vetvetes perseri me virtytet qe ke dhe pa gabuar ose perseritur nje gabim te meparshem perseri...
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 4. #4
  Ngelem unė! Maska e DI_ANA
  Anėtarėsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga klandestini
  Si bėhet njė mashkull pėr vete?!  C'fare duhet te bej nje femer qe te kete gjithmone nje mashkull per vete. Qe ai ta degjoje ate me shum se te tjeret...dhe qe ata te kene nje lidhje te forte e te perjete ?

  C'fare duhet te bej nje femer ? ne rast se : kupton qe mashkulli ka nje fare mosbesimi. Si duhet ta rikthej besimin ?

  Per mendimin tim asgje...asgje pervec dhenies se dashurise me te sinqerte dhe respektit....mjafton!
  Ne momentin kur nje femer merr te gjitha keto,duhet detyrimisht qe ato te merren edhe nga pala tjeter,sepse ndryshe asgje nuk zgjat,asgje nuk mund te jete e perjetshme!!
  Ne rastin kur femra eshte e drejte dhe mashkulli eshte mosbesues,ajo ska cte beje....do i thoja atij mashkulli "besimi fitohet" dhe jo "mosbesimi krijohet"!!!
  Ne rastin kur femra genjen atehere do ti thoja atij mashkulli te vazhdonte jeten e tij.....
  Dashuria nuk ka nevoje per mesim...ajo na jepet ne te gjitha format dhe qe te dy palet duhet te investojne per ta mbajtur sa me gjalle dhe sa me te gjate!

  respekte
  "Carpe Diem"

 5. #5
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga klandestini Lexo Postimin
  Si bėhet njė mashkull pėr vete?!  C'fare duhet te bej nje femer qe te kete gjithmone nje mashkull per vete. Qe ai ta degjoje ate me shum se te tjeret...dhe qe ata te kene nje lidhje te forte e te perjete ?

  C'fare duhet te bej nje femer ? ne rast se : kupton qe mashkulli ka nje fare mosbesimi. Si duhet ta rikthej besimin ?
  nuk ma ha mandja se ka manual per kete, sepse cdo njeri ndryshon nga tjetri. Gjithsesi, sjellja korrekte e sidomos perkushtimi i dashuria bejne te veten, ne forcimin e lidhjes.

  Nqs mashkulli ka nje fare mosbesimi, duhet t'i japi kohe e asnje shkas per te mosbesuar.
  La vita č bella...

 6. #6
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga klandestini Lexo Postimin
  Si bėhet njė mashkull pėr vete?!  C'fare duhet te bej nje femer qe te kete gjithmone nje mashkull per vete. Qe ai ta degjoje ate me shum se te tjeret...dhe qe ata te kene nje lidhje te forte e te perjete ?

  C'fare duhet te bej nje femer ? ne rast se : kupton qe mashkulli ka nje fare mosbesimi. Si duhet ta rikthej besimin ?

  Te jesh vetvetja .

  Dy rruga ka : Ai do rri ose do iki.

  Kur humb besimi ,ka ndodh dicka ,ka nje shkak.
  100% nuk e rikthen dot, thjesht shpreson.
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 7. #7
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  14 falenderime nė 14 postime
  me magji ...lol

 8. #8
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga klandestini Lexo Postimin
  Si bėhet njė mashkull pėr vete?!  C'fare duhet te bej nje femer qe te kete gjithmone nje mashkull per vete. Qe ai ta degjoje ate me shum se te tjeret...dhe qe ata te kene nje lidhje te forte e te perjete ?

  C'fare duhet te bej nje femer ? ne rast se : kupton qe mashkulli ka nje fare mosbesimi. Si duhet ta rikthej besimin ?
  ushqeje me love, perdite po nga pak fare. lol

 9. #9
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  mbaje pezull pas vetes e jepi embelsi se bie menjeher ne grep
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 10. #10
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  mbaje pezull pas vetes e jepi embelsi se bie menjeher ne grep

  hahahahahah
  ndac mbaje pezull,ndac vare ,
  po nuk desh romeo nuk ke ca me i be
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 11. #11
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  hahahahahah
  ndac mbaje pezull,ndac vare ,
  po nuk desh romeo nuk ke ca me i be
  naqe te gjith meshkujt nje mendje kan mir kush ja dikton shpejt hehehehhee
  e po te jesh pak furba nuk ka romeo qe te reziston se fundja te gjith mendjojn me trutin e dyt hehehehe
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 12. #12
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  naqe te gjith meshkujt nje mendje kan mir kush ja dikton shpejt hehehehhee
  e po te jesh pak furba nuk ka romeo qe te reziston se fundja te gjith mendjojn me trutin e dyt hehehehe
  Na e leni neve pra me ju thone ca duhet te boni per tna bo per vete..si boni amon si grat hunet gjith andej

  Hajde i her po ta majti bojm prov gjyle se dukesh shum e sigurt.
  mos luj se sta quj

 13. #13
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Daniel Maker Lexo Postimin
  Na e leni neve pra me ju thone ca duhet te boni per tna bo per vete..si boni amon si grat hunet gjith andej

  Hajde i her po ta majti bojm prov gjyle se dukesh shum e sigurt.
  ja ra ky mrena...........
  ps. e shikon sa e lehte eshte isadora
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 14. #14
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  ja ra ky mrena...........
  ps. e shikon sa e lehte eshte isadora
  po cte boj hy mrena kollaj un........
  ps shif se mun ta hiqje buzkuqin
  mos luj se sta quj

 15. #15
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Daniel Maker Lexo Postimin
  po cte boj hy mrena kollaj un........
  ps shif se mun ta hiqje buzkuqin
  qa te bej se e kom fiksim me lan prova
  ps mos me bej me fol se jan gati modeatoret me me perjashtu keshtu qe ...stop
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 16. #16
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  qa te bej se e kom fiksim me lan prova
  ps mos me bej me fol se jan gati modeatoret me me perjashtu keshtu qe ...stop
  amon mle ca te dush po perpara hec merr kto qe ke harru ktu
  ps mos shko sa ne lule e pras se bohen xheloz ata pranaj,ja bon me sy njonit ti e pastaj tjetrit ehehe ke prek naj njonin ne zemer.

  Stop gjiths mos me harro. Do te ruj ne zemer e anej anash.
  mos luj se sta quj

 17. #17
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Daniel Maker Lexo Postimin
  amon mle ca te dush po perpara hec merr kto qe ke harru ktu
  ps mos shko sa ne lule e pras se bohen xheloz ata pranaj,ja bon me sy njonit ti e pastaj tjetrit ehehe ke prek naj njonin ne zemer.

  Stop gjiths mos me harro. Do te ruj ne zemer e anej anash.
  kom mesu nga nje mik qe thoshte i'm not fragile
  edhe un do te te ruaj ne njdonje vend nese kam me pas,,,,,,,,,,,
  stop tani
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 18. #18
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  kom mesu nga nje mik qe thoshte i'm not fragile
  edhe un do te te ruaj ne njdonje vend nese kam me pas,,,,,,,,,,,
  stop tani
  shif se ai vazhdon te thot I'm not fragile
  He gjeje nje ven gjeje..do ta them un ku tme fusesh ose ku hy qe me zen?
  stop ti se jam burr e fjala funit osht e imja
  mos luj se sta quj

 19. #19
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Daniel Maker Lexo Postimin
  shif se ai vazhdon te thot I'm not fragile
  He gjeje nje ven gjeje..do ta them un ku tme fusesh ose ku hy qe me zen?
  stop ti se jam burr e fjala funit osht e imja
  dhe un vazhdoj tia kthej me te njejten monedh
  ku eshte ai vendi se nuk po le vend pa e kerku e nuk po e gjej
  stop du me than nu se boll ju kem duru 50 vjet te komunizmit tani ka ndryshu loja ,,si thu ti
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  242 falenderime nė 197 postime
  Ji sexy, por vetem per ate, e ndershme, dhe mundesisht mos fol fare, vetem kur do ti besh qejfin atij. Thuaj qe vdes per te dhe..........Jane dhe ca te tjera ........
  Feelings change - memories don't.

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Si bėhet njė mashkull pėr vete?!
  Nga DESA nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 140
  Postimi i Fundit: 13-01-2015, 05:34
 2. Arti i joshjes.
  Nga shigjeta nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 08-02-2011, 20:35
 3. Cilat janė vetitė qė vlerėsoni tek njė mashkull apo femėr?
  Nga Poetesha nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 97
  Postimi i Fundit: 13-01-2010, 13:35
 4. Si ndihet nje mashkull kur ...?
  Nga biloba nė forumin Pyetni psikologun
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-12-2008, 17:20
 5. Ėshtė e vėshtirė tė jesh mashkull
  Nga Kryeplaku nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 84
  Postimi i Fundit: 18-03-2006, 01:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •