Close

Rezultati i Sondazhit: Pjesmarrja e gruas ne fushen e politikes..!!

Votues
40. Nuk mund të votoni në këtë sondazh
  • Grate s'kane pse te merren me politike..!! Jane te mjaftueshme burrat per kete fushe..!!

    5 12.50%
  • Roli i gruas ne shoqerine e sotme eshte rritur dhe ndihet nevoja per opinionet e saj..!!

    12 30.00%
  • Sigursht qe eshte e dobishme roli i gruas ne politike

    21 52.50%
  • Asnje nga te mesipermet..!!

    2 5.00%
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 94
  1. #41
    Moderator Maska e Pratolini
    Anëtarësuar
    10-01-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    724
    Tanku nuk e ke idene sa do kisha deshire te shprehesha si ty, ta them shume miqesisht.
    Por te dy e dime qe eshte utopike te mendosh se femrat do e drejtonin mire boten. Per ty kam shume respekt dhe nuk pres qe te paragjykosh si shumica e te tjereve postimet e mia. Une nuk jam treguar maskilist por realist. Ne fund te fundit citova disa vargje te nje prej kengeve me te njohura ne bote sepse ajo eshte me e kuptueshmja per anetaret e forumit.
    Por per njerez qe kuptojne dhe kane nje nivel si puna jote une jam i gatshem te gjej kushedi se sa argumenta, madje edhe nga nje amerikan liberal si puna e Kissinger, se femra nuk ka aftesi te drejtoje nje bote kaq te dhunshme dhe te rrezikshme. Rrenjet e interesave ndermjet kombeve jane kaq te rrezikshme dhe gati per te shperthyer ne cdo moment sa po te ishin femrat ne drejtim nuk do arrinin dot ti menaxhonin.
    Te kerkoj miqesisht te jesh me realist ne pergjigje edhe pse disa here ajo cka ti mendon eshte ndryshe me gjithe cka mendojne te tjeret ne forum apo kudo tjeter.
    Nje shprehje e famshme thote : Kur vertet beson ne dicka dhe gjithe te tjeret mendojne ndryshe, ke ose 100 % gabim, por mund te kesh dhe 100 % te drejte.
    Une nuk ndikohem nga si do e gjykojne te tjeret pergjigjen time ne forum, por nga ajo cka une besoj.
    Miqesisht ! Pratolini

  2. #42
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anëtarësuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Do kishte shum ndryshime.. Duke filluar qe nga meshkujt te beheshin me Xhentila do luftonin egoizmin e meshkujve duke u dhene shembuj reale qe ato lloj problemesh mund te zgjidheshin me mire dhe me qete.. Shumica e meshkujve jane egoiste.. padushim dhe shumica juaj ktu

    Do vij dhe koha jon, me revolucion por do vije..
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  3. #43
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar më parë nga Pratolini
    Kjo eshte fantashkence zemra vogel.
    Sic e ka thene edhe nje i madh : This is a men's world...but it would be nothing without a wouman in your arms !
    Ju mi zemra keni vec nje detyre ne kete bote : Beni nje mashkull te lumtur !

    Respekte ! Pratolini

    Hmmmmmmmmmmmmm

    C'est un monde d'homme ... mais il ne serait rien sans un wouman dans vos bras(armes)!

    Nje bote burrash...po qe nuk eshte asgje pa nje femer ne krahet e tyre(ato jane armet)!

    Me duket Pratolini me gjithe respektin qe kam per ty,me duket se e ke perkthyer keq ose kuptuar jo mire ate shprehje qe ti jep pak me siper...!!!
    Nese femra do te drejtonte boten,mendoj ne ne rradhe te pare do luftonte maçizmin..
    Nje femer eshte shume e afte per te drejtuar sikurse jane edhe burrat.
    Keshilltaret me me vlere ne cdo lloj situate per burrat,kane qene femrat...
    Femra eshte ajo qenie delikate,e brishte,e zgjuar ,e forte,e sinqerte qe asgje nuk mund ta mposhti dhe qe burrat do te benin mire te mesonin prej saj..
    Po te kishin delikatesen e tyre burrat,mendoj se do e shikonin boten dhe femren ndryshe,dhe kjo bote sdo kishte kaq mjerim!

    respekte
    "Carpe Diem"

  4. #44
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar më parë nga shoku_tanku
    .Femrat mezi i kemi...une per vete do ta lija veten plotesisht ne duart e tyre...do te drejtohesha me kenaqesine me te madhe prej tyre...ne fund te fundit pergjegjesite e drejtimit jane shume te veshtira keshtu qe mezi pres qe te ndryshohet sistemi ne menyre qe te pushoj pak
    Ne te vertete,bota do te ishte shume here me e mire nese do te drejtohej nga femrat..
    Miku im,
    Sa mire do te ishte qe te gjithe meshkujt e kesaj bote te mendonin ne kete menyre.!!!
    Jam plotesisht dakort me ty,kjo bote do te ishte ndryshe nen drejtimin e tyre!!
    Po meqe kemi ardhur ne kete bote mashkull e femer mendoj se te dy bashke bejne ushtrine me te pamposhtur!

    respekte
    "Carpe Diem"

  5. #45
    Denim Division Maska e Diesel Industry
    Anëtarësuar
    05-05-2005
    Vendndodhja
    Rome
    Postime
    901
    eshte pas si utopi.. po shume e bukur ama,jam kurioz te shikoj si do ishte bota ne nje rast te tille?
    Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

  6. #46
    Made_In_Gallata Maska e Angjelini
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Tu Gjujt
    Postime
    473
    Citim Postuar më parë nga shoku_tanku
    Ne te vertete,bota do te ishte shume here me e mire nese do te drejtohej nga femrat..

    Kush te tha qe sot drejton vetem mashkulli ... hajde hajde iken ato kohe mor ska me burra sot qe drejtojne!... femrat drejtojne .... sa kalon koha dhe po ngatrohen rolet ne cdo ane!!!!!!!!!

  7. #47
    Moderator Maska e Pratolini
    Anëtarësuar
    10-01-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    724
    ahaaaaa ! Epo me falni mua pra se me sa duket e kam shume gabim.

    Tani qe po e mendoj mire ju keni shume shume te drejte dhe jeni jashtezakonisht realist ne mendimet tuaja.
    Nje bote e drejtuar nga femrat do ishte e jashtezakonshme, madje mund ta krahasoja me nje fushe me lule. Te gjithe do ishim te lumtur, gjithe problemet do zhdukeshin. Besoj ju e keni vete idene se sa mire qe ishte ! Femrat jane tamam adapte per te drejtuar kete bote che keto probleme nderkombetare.
    Madje te gjitha zgjidhjet dhe epokat me te rendesishme te historise njerezore jane shkruar nga femrat.
    Se fundi kane dale madje disa studime ku Napoleoni ka qene femer, edhe Aleksandri, edhe Jul Cezari, edhe Hitleri, edhe Papa, edhe Rusvelti, edhe shume te tjere. Intelektin boteror e levizin femrat. Edhe Makiaveli, edhe Sun Tzu, te gjithe kanq qene femra. Madje edhe Adam Smith, edhe Marksi. Per Einsteinin nuk jane akoma te bindur por dyshohet qe edhe ai, sepse per Plankun e kane gjet me kohe qe ka qen femer. Remarkun ka qene bisexual ne fakt (por prape me shume ka anuar nga femra), edhe Froydi, edhe .......

    Pra jeni vete deshmitare se sa shume femra e paskan drejtuar historine e njerezimit !

    PS: Ftoj te gjithe vajzat ta lexojne postimin tim qe te kuptojne se sa djal i mire jam une, sa i dua une femrat, qe une jam pro tyre. Se me sa duket ketu ne forum keshtu shkoka puna ! Shume faleminderit per pavaresine e mendimit qe shprehni neper postimet tuaja. Tregon vertet nje nivel te jashtezakonshem zhvillimi !

  8. #48
    Made_In_Gallata Maska e Angjelini
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Tu Gjujt
    Postime
    473
    [QUOTE=DI_ANA
    Po meqe kemi ardhur ne kete bote mashkull e femer mendoj se te dy bashke bejne ushtrine me te pamposhtur[/QUOTE]

    Plotsisht dakort......Mashkulli per Femren dhe Femra per Mashkullin

  9. #49
    Akoma ju bre burra nuk e keni marr vesh qe femra na e ka marr kalan nga brenda dhe ne cdo aspekt ndikohemi nga ajo per te vepruar....ta them me thjesht "femra eshte dora dhe ne jemi masha" (masha qe trazon prushin e keni parasysh) pra bejm c'na komandon dora, pamvarsisht se femra nuk shfaqet ne sken aq sa cfaqet mashkulli....

    Persa i perket asaj pyetjes qe: A do te vij koha kur gjinia mashkullore do te konsiderohet me e dobet sesa ajo femerore? Nqs behet fjal per forcen muskulore, ateher themi se,nuk ka per te ardhur ajo kohe, ne rastin e dyte, nqs behet fjale per forcen shpirterore, kete e ka arritur qe kur e krijoj Zoti....






    Keshtu mendon xhaxhi!
    Kristal...
    ..E bardhë...
    ..Që më mban gjall!

  10. #50
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar më parë nga Pratolini
    ahaaaaa ! Epo me falni mua pra se me sa duket e kam shume gabim.

    Tani qe po e mendoj mire ju keni shume shume te drejte dhe jeni jashtezakonisht realist ne mendimet tuaja.
    Nje bote e drejtuar nga femrat do ishte e jashtezakonshme, madje mund ta krahasoja me nje fushe me lule. Te gjithe do ishim te lumtur, gjithe problemet do zhdukeshin. Besoj ju e keni vete idene se sa mire qe ishte ! Femrat jane tamam adapte per te drejtuar kete bote che keto probleme nderkombetare.
    Madje te gjitha zgjidhjet dhe epokat me te rendesishme te historise njerezore jane shkruar nga femrat.
    Se fundi kane dale madje disa studime ku Napoleoni ka qene femer, edhe Aleksandri, edhe Jul Cezari, edhe Hitleri, edhe Papa, edhe Rusvelti, edhe shume te tjere. Intelektin boteror e levizin femrat. Edhe Makiaveli, edhe Sun Tzu, te gjithe kanq qene femra. Madje edhe Adam Smith, edhe Marksi. Per Einsteinin nuk jane akoma te bindur por dyshohet qe edhe ai, sepse per Plankun e kane gjet me kohe qe ka qen femer. Remarkun ka qene bisexual ne fakt (por prape me shume ka anuar nga femra), edhe Froydi, edhe .......

    Pra jeni vete deshmitare se sa shume femra e paskan drejtuar historine e njerezimit !

    PS: Ftoj te gjithe vajzat ta lexojne postimin tim qe te kuptojne se sa djal i mire jam une, sa i dua une femrat, qe une jam pro tyre. Se me sa duket ketu ne forum keshtu shkoka puna ! Shume faleminderit per pavaresine e mendimit qe shprehni neper postimet tuaja. Tregon vertet nje nivel te jashtezakonshem zhvillimi !
    Si mund te mendoje kaq ceket,me fal,dikush qe na flet per romantizmin,per vlerat e moralit,per shpirtin,dikush qe eshte kaq i pasionuar pas psikologjise?
    Sigurisht qe ka figura te cmuara te cilet jane meshkuj dhe as une as ndonje femer ketu si kemi quajtur "bisexuale"!!!!!
    Sigurisht qe ka,po a nuk ka patur femra ne krah te tyre,si mund te mohosh ti vleren dhe rolin e saj?
    Si mund te respektosh romantizmin kur ti nuk respekton femren vete!!!!
    Te duket vetja i zhvilluar??????
    Ku eshte zhvillimi yt?
    Me duket se jeten ti dhe te gjithe keta njerez te cmuar per mua,qe ti permend me siper....jeten e keni pikerisht nga ajo gje e bukur qe quhet "FEMER"!
    Ajo u solli ne jete dhe prej saj gezoni gjithe keto virtyte sot!
    Po bota do te ishte nje fushe me lule...po te mos kishte kaq shume njerez qe kane mendime te gabuara dhe jo te barabarta per seksin e kundert....
    "Carpe Diem"

  11. #51
    human Maska e LAINA
    Anëtarësuar
    13-03-2007
    Vendndodhja
    waiting...
    Postime
    348
    Periudha me e lavdishme ne historine e njerezimit ishte matriarkati. Kjo periudhe i la vendin patriarkatit kur lindi bujqesia dhe zejtaria me pas, sepse kishte nevoje per me teper force fizike, keshtu mashkulli u be dominant. Por sot nevojes per force fizike po i vjen fundi, se teknologjia po shkon ne limitet e saj, keshtu qe edhe rendi shoqeror do te ndryshoje perseri.....
    Sigurisht jo qe neser........
    ....asgje teper e bukur ose teper e shemtuar zgjat per nje kohe teper te gjate....

  12. #52
    ..She is so cute... Maska e jessi89
    Anëtarësuar
    25-08-2003
    Postime
    955
    Pse,kujtoni ju se po e drejtoni boten? Ligjin e bejne femrat dhe ai vete eshte per femrat sigurisht.
    Wild and crazy can't be lazy

  13. #53
    Moderator Maska e Pratolini
    Anëtarësuar
    10-01-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    724
    hahaha !
    Me fal DI ANA por si qenka femra ajo qe ma jep jeten se une nuk e kuptoj :S

    Ndoshta duhet te lexosh pak edukate seksuale qe te kuptosh se femra eshte percuese e jetes ( qe meqe ra fjala sot mund te realizohet edhe me fekondim artificial ). Ne fillim te ekzistences sone jemi te babi, besoj se me kupton per kete
    Romanticiteti nuk ka lidhje fare kur vjen puna per keto diskutime dhe fakti qe ti po i ngaterron keto te dyja bashke eshte pikerisht edhe thelbi i posimit tim.
    Kur vjen puna per drejtim dhe qeverrisje duhen llogari dhe jo romanticitet, por duke qene se je nje femer eshte normale qe ti te besh te tille gabim.

    Dikush ketu foli ne menyre shume kompetente qe ne fakt na e paskan marre kalane nga brenda sepse ligjet po i bekan femrat. Doja ti thosha ne menyre shume origjinale dhe te merituar vetem dicka : hahhahahahahahaahahha !
    Po kush ti beka mor zoteri Kondoleca Rice apo Angela Merkel ????? Me nje lule s vjen pranvera

    Ja kalofshi mire ne persiatjet tuaja pro femerore dhe uroj te mbeteni te gjithe te kenaqur nga njeri tjetri duke abstraguar dhe deliruar per nje bote qe drejtohet nga femrat. Me vjen keq vetem per faktin sepse askush ketu nuk denjon te argumentoje ato cka thote, mjafton te hedhi nje gur si puna e budallait dhe thua se e paska zgjidhur dilemen boterore. Duhet te jeni pak me serioze ose ju sugjeroj te mos shkruani fare kur mendimi juaj eshte i thate dhe i pambrojtur. Ketu askush nuk po ben sondazhe apo vleresime personale, jemi ne nje debat.
    Respekte ! Pratolini
    Ndryshuar për herë të fundit nga Pratolini : 18-04-2007 më 10:42

  14. #54
    kosova Maska e xhati
    Anëtarësuar
    09-12-2006
    Vendndodhja
    n`T.B.A
    Postime
    22
    shum mir me udhëheq Femra boten se ne Djemt u banum bajat muu heheh
    paidhje veq ne djem ide e mir shum

  15. #55
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar më parë nga Pratolini
    hahaha !
    Me fal DI ANA por si qenka femra ajo qe ma jep jeten se une nuk e kuptoj :S

    Ndoshta duhet te lexosh pak edukate seksuale qe te kuptosh se femra eshte percuese e jetes ( qe meqe ra fjala sot mund te realizohet edhe me fekondim artificial ). Ne fillim te ekzistences sone jemi te babi, besoj se me kupton per kete
    Romanticiteti nuk ka lidhje fare kur vjen puna per keto diskutime dhe fakti qe ti po i ngaterron keto te dyja bashke eshte pikerisht edhe thelbi i posimit tim.
    Kur vjen puna per drejtim dhe qeverrisje duhen llogari dhe jo romanticitet, por duke qene se je nje femer eshte normale qe ti te besh te tille gabim.
    Shume qesharake....

    Edukaten seksuale e kam lexuar po do te keshilloja ty ta kuptoje me drejt!
    Babi pa mamin sben gje!!!!
    Romanciteti ka shume lidhje me te gjitha gjerat e jetes...ai tregon cka jemi ne te vetete dhe jo cka hiqemi!!!!
    Jam femer dhe krenare qe jam e tille!
    "Carpe Diem"

  16. #56
    Moderator Maska e Pratolini
    Anëtarësuar
    10-01-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    724
    Pergjigje mikeshes sime DI ANA !

    Nuk e di sa mund te jem shpjeguar ne postimet e mia por e gjithe c ka dua te them nuk eshte se meshkujt jane me te zgjuar apo budallalliqe te tille.
    Thjesht nuk me pelqen kur kalojme ne pretendime emocionale dhe te tepruara. Te jemi realiste, meshkujt e kane ngaterruar kaq shume boten dhe e kane futur ne te tilla qorrsokake, sa sinqerisht mendoj qe femra e ka te pamundur tu jap zgjidhje. Meshkujt i kane dhene nje karakter kaq luftarak, kaq mosbesues sistemeve toa shoqerore, sa nje femer eshte e planifikuar te humbase dhe te mos e ktheje dot rroten e historise.
    Jam shume dakort qe tendenca e femres do ishte te sillte nje rend tjeter boteror, me te qete, me me dashuri, me te paster.
    Por keto tendenca do ishin te destinuara te krijonin destabilitet dhe mosqendrueshmeri sepse interesat nderkombetare ne shumicen derrmuese te tyre jane te infektuara nga te tjera qellime me praktike dhe jetesore.
    (referuar edhe Henry Kissinger, ish zv president i SHBA)

    DI ANA, ne vend qe te luame si macja me miun me postimet tona, te ftoj sinqerisht dhe miqesisht te me parashtrosh argumenta sepse mua vec ato me bejne te jem aktiv ne nje debat te mirefillte. Shpresoj te kesh argumenta bindes !

    Respekte ! Pratolini

  17. #57
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    04-10-2006
    Postime
    95
    Citim Postuar më parë nga Pratolini
    ahaaaaa ! Epo me falni mua pra se me sa duket e kam shume gabim.

    Tani qe po e mendoj mire ju keni shume shume te drejte dhe jeni jashtezakonisht realist ne mendimet tuaja.
    Nje bote e drejtuar nga femrat do ishte e jashtezakonshme, madje mund ta krahasoja me nje fushe me lule. Te gjithe do ishim te lumtur, gjithe problemet do zhdukeshin. Besoj ju e keni vete idene se sa mire qe ishte ! Femrat jane tamam adapte per te drejtuar kete bote che keto probleme nderkombetare.
    Madje te gjitha zgjidhjet dhe epokat me te rendesishme te historise njerezore jane shkruar nga femrat.
    Se fundi kane dale madje disa studime ku Napoleoni ka qene femer, edhe Aleksandri, edhe Jul Cezari, edhe Hitleri, edhe Papa, edhe Rusvelti, edhe shume te tjere. Intelektin boteror e levizin femrat. Edhe Makiaveli, edhe Sun Tzu, te gjithe kanq qene femra. Madje edhe Adam Smith, edhe Marksi. Per Einsteinin nuk jane akoma te bindur por dyshohet qe edhe ai, sepse per Plankun e kane gjet me kohe qe ka qen femer. Remarkun ka qene bisexual ne fakt (por prape me shume ka anuar nga femra), edhe Froydi, edhe .......

    Pra jeni vete deshmitare se sa shume femra e paskan drejtuar historine e njerezimit !

    PS: Ftoj te gjithe vajzat ta lexojne postimin tim qe te kuptojne se sa djal i mire jam une, sa i dua une femrat, qe une jam pro tyre. Se me sa duket ketu ne forum keshtu shkoka puna ! Shume faleminderit per pavaresine e mendimit qe shprehni neper postimet tuaja. Tregon vertet nje nivel te jashtezakonshem zhvillimi !
    ******
    ke harruar Teuten mbretereshen ilire!Ishte femer apo jo?
    E di ate fjalen ietro ogni grande uomo c'è una grande donna (mbrapa cdo burri te mdh eshte nje grua e madhe).
    Po ate te tjetrenurri po eshte koka po gruaja eshte qaf qe vendos nga cila ane do levize....ha..ha...

  18. #58
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anëtarësuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    Femra gjithmone ka drejtuar boten, keni haruar ?
    Edhe tash ajo drejton ...

    Keni haruar se diplomacine e botes e udheheqin femrat duke nisur nga : Shtetet e bashkuara, Izraeli, Hungaria, Suedia, Greqia, Britania e madhe, Austria.

    Pastaj :

    Shqiperia ka Kryetaren e Parlamentit
    Britania e madhe ka mbretereshe
    Norvegjia, Suedia, Danimarka kan mbreteresha ( nese nuk gabohem )
    Gjermania ka Kancelaren
    Filipinet kane Kryetaren e shtetit

    Edhe shume shtete tjera... gjitha keto jane femra, pak ju duken ??
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

  19. #59
    Moderator Maska e Pratolini
    Anëtarësuar
    10-01-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    724
    Citim Postuar më parë nga Jek_e_Jek
    Femra gjithmone ka drejtuar boten, keni haruar ?
    Edhe tash ajo drejton ...

    Keni haruar se diplomacine e botes e udheheqin femrat duke nisur nga : Shtetet e bashkuara, Izraeli, Hungaria, Suedia, Greqia, Britania e madhe, Austria.

    Jashtezakonisht e gabuar dhe e pavertete ! Per dike qe e njeh mire politiken nderkombetare eshte shume e qarte se cfare dokrrash pa vend jane keto qe po na thua.
    Ca mbretereshe na tregon ti ne mor djale ?? mos kujton se e beka mbreteresha diplomacine dhe politiken ne britani ??
    Aq me ulet dhe pavlere kur me tregoke per kryetaren tone te parlamentit. Vertet e mendoke se paska ndonje rol te rendesishem ne vendimmarrje apo politikberje ???
    Po greqia c hyn ketu ?? Greqia e beka diplomacine me femra ??? Ca jane keto cudira qe kerkon te na thuash !

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anëtarësuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    Citim Postuar më parë nga DI_ANA
    Babe rri urte ti

    Po mire femrat qe bejne thashetheme ...po ju ca beni me njeri tjetrin?
    Flisni per seks apo per te rregulluar boten?

    respekte per ty
    haha O Diana e lale edhe flasim nai her per sex se njerez jemi Por jo aq sa femrat

    Diana nuk o puna qe kam gje kunder femrave po un i pervishem femres kur shkrun kot e me kot qe del nga tema si kjo Zemrushja {qe ka shkru prralla}

    PS: se baba femrat i ka xhan por jo vetem ne paraqitje fizike por edhe te te shprehurit e mendimet e tyre se si kumunikojne me njeriun qe kan ngjitur (:


    Respekte diana ja kalofsh mire
    Ndryshuar për herë të fundit nga BaBa : 18-04-2007 më 14:50

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Fatmir Limaj
    Nga ARIANI_TB në forumin Bashkëpatriotët e mi në botë
    Përgjigje: 295
    Postimi i Fundit: 07-02-2015, 16:09
  2. Historia politike e Shqipërisë në tre vjet
    Nga no name në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 22-03-2007, 19:49
  3. Lesi: Berisha te mbledhi te djathten
    Nga Brari në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 68
    Postimi i Fundit: 22-01-2004, 06:06

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •