Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 21

Tema: Vizatime

 1. #1
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  639
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Vizatime

  Zakonisht vizatoj gjate ndonje klase te merzitshme.


  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 2. #2
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  639
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-03-2007
  Postime
  130
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shume mire!
  Ca klase ishte ai vizatimi i pare?

 4. #4
  M1ST3R10Z3 @k47 Maska e Michaela
  Anėtarėsuar
  27-03-2007
  Vendndodhja
  BrEnDa NjE mIsTeRi
  Postime
  487
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Shume bukur i paske vizatu...urime!
  GjERMONE E LOGEL SA NJE GOGEL!

 5. #5
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  639
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Faleminderit, vizatimin e pare me duket se e bera ne klasen e "ligjit ne biznes". Tregon sa me intereson biznesi :)...dhe ndoshta ligji. Jo se bej shaka.

  Kete e bera sot ne klasen "organizatat jo per perfitim" (non-profit organizations, nuk e di termin perkates ne Shqip) nderkohe qe profesori na kendonte se si kishim dale ne test.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Harakiri : 12-04-2007 mė 15:23
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  Pergezime per temen , shum vizatime te bukura :)
  #VamosArgentina

 7. #7
  bebe_e_logel Maska e idushe_
  Anėtarėsuar
  07-03-2007
  Vendndodhja
  home..
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Harakiri
  Faleminderit, vizatimin e pare me duket se e bera ne klasen e "ligjit ne biznes". Tregon sa me intereson biznesi :)...dhe ndoshta ligji. Jo se bej shaka.

  Kete e bera sot ne klasen "organizatat jo per perfitim" (non-profit organizations, nuk e di termin perkates ne Shqip) nderkohe qe profesori na kendonte se si kishim dale ne test.

  shume te bukura vizatimet .. komplimente nga una ..!

  po ket qe ke vizatu kujt i ngjan ky apo ke pare endrra me majmuna :) (joke)

  Respekte!
  **Wanted by many owned by none!!!**

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-03-2007
  Postime
  130
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga Harakiri
  Faleminderit, vizatimin e pare me duket se e bera ne klasen e "ligjit ne biznes". Tregon sa me intereson biznesi :)...dhe ndoshta ligji. Jo se bej shaka.

  Kete e bera sot ne klasen "organizatat jo per perfitim" (non-profit organizations, nuk e di termin perkates ne Shqip) nderkohe qe profesori na kendonte se si kishim dale ne test.
  Duhet ta zgjithesh kete problem shpejt se po te mbaroje shkolla nuk do vizatosh dot me.
  Po mire , ca permasash kane dhe pse nuk vizaton ne leter tamam vizatimi?
  A je mundu me i botu diku?
  A ke mare mesime ne vizatim, ose ke qef qe te?
  Kam nji shok qe eshte artist.

 9. #9
  **Just Me** Maska e _DANIELA_
  Anėtarėsuar
  12-12-2006
  Postime
  171
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Harakiri

  Shume bukur.Sidomos kjo e dyta.
  Suksese;)

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  ca vizatimi kur po "kendonte" rezultatet e testit profi!!! :D
  duket sa i "kenaqur" ishe me rezultatin tend :)

 11. #11
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  639
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Faleminderit per komplimentet. Kete autoportret e bera sot pasi mbarova se lexuari 150 faqe nga Faulkner (keshtu ndodh kur i le per diten e fundit). Tani qe e shoh jam treguar modest me gojen sepse ne te vertete me shkon nga veshi ne vesh.


  Citim Postuar mė parė nga Kliti1
  Duhet ta zgjithesh kete problem shpejt se po te mbaroje shkolla nuk do vizatosh dot me.
  Po mire , ca permasash kane dhe pse nuk vizaton ne leter tamam vizatimi?
  A je mundu me i botu diku?
  A ke mare mesime ne vizatim, ose ke qef qe te?
  Kam nji shok qe eshte artist.
  Une nuk i jam futur artit sepse jam dembel, shume stile pikturimi nuk i kuptoj fare (i.e. abstrakt) dhe nuk kam patur ndonjehere qejf te vizatoj molle, vazo lulesh e te tilla gjera (qe me sa di duhen pikturuar ad nauseam qe te mesosh dicka). Mbasi tregoj nje ndjenje qe kam brenda kam tendencen ta braktis vizatimin edhe sikur mos te jete kompletuar.

  Citim Postuar mė parė nga FierAkja143
  ca vizatimi kur po "kendonte" rezultatet e testit profi!!! :D
  duket sa i "kenaqur" ishe me rezultatin tend :)
  Lere mos na e kujto se vetem per 1 pyetje (nga 6) qe kisha dhene pergjigje te pamjaftueshme me eshte ulur nota ne 70%. E c'fare pyetje! "A eshte interneti mass media?" Po profesor, po eshte.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2007
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shume te bukura por pse nuk studion per art ti?edhe un keshtu fillova qe e vogel tani kam sakrifikuar cdo gje per te filluar shkollen e aritit ne uk.pasioni sduhet te mbaroje kurr

 13. #13
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  639
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Disa fytyra meshkujsh. I vetmi qe kam bazuar nga nje origjine e jashtme eshte ai ne mes te rreshtin e dyte (personazh negativ nga nje film i vjeter me Van Damme).


  E dashura. Disa tipare nuk jane aty ku duhen por s'kam qene i edukuar ne art prandaj s'i di permasat e fytyres. :P
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 14. #14
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  639
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Po i beja ca foto vetes te shikoja progresin e kurrizit (jam paksa i dhene mbas palestres) edhe mbasi luajta pak me filterat e photoshop me doli kjo:
  Ja po i jap nje titull melodramatik: Apati mesnate (haha!)
  Edhe cmimi: $1,000,000. ;)

  Na falni per injorancen zonja e zoterinj artiste!

 15. #15
  Feniks. Maska e niktironci
  Anėtarėsuar
  25-03-2007
  Vendndodhja
  Aty ku jetohet.
  Postime
  337
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Urime shume te bukura , dhe me pelqejne.
  Une nuk jam piktor, por ju vizatoni shume mire dhe jepni karaktere te ndryshme e cila eshte e veshtire per shume vete qe te bejne nje gje te tille .
  Me pelqeu vizatimi i asaj vajzes sepse jep nje karakter te bute dhe shume naiv .
  Me anen e vizatimit ti shpreh shume bukur nje ndjenje te brendeshme.
  Merr disa klasa per pikture sepse vizatimet duken mjafte premtuese.Provo po munde te pikturosh c`faredo lloj gjeje.Pac fat.

 16. #16
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Te bukura, urime.

  Piktura ka qene pasioni im i femijerise (akoma mbaj ca vizatime te vjetra) por dalngadale me eshte larguar. Vizatoj nganjehere portrete me laps ( mbase do sjell ca ne forum ) por teper rralle. Nuk jam i mire per piktura me bojera.

  Ka dicka te veqante ne punimet e tua! Fytyra te ashpra me struktura trupore te tipit Hulk. Duket qe perveq piktures ke pasion dhe kalitjen fizike :)

  Suksese
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 17. #17
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  639
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Faleminderit per fjalet e mira, niktironci dhe Zeri_i_Mirdites. Ne fakt s'besoj se do kem mundesi te marr klasa arti sepse sapo mbarova universitetin (per qeveri/politike) keshtu qe tani jam ne kerkim pune. Te them te drejten s'me kane terhequr ndonjehere kurset e artit sepse me duket shume pune qe te permiresoj thjesht nje kenaqesi qe kam. Sa per pikturat me bojera as mua s'ma fishkellen fare. Ne fakt as nga hijet s'marr vesh shume hahah! Po ja pavaresisht nga mungesa e pervojes ose edukimit ne art prap kenaqem kur me del ndonje vizatim sic dua. Se per nder 90% e tyre perfundojne ne kosh.

  Po ve edhe ca te tjera qe i kam paraqitur ne nje "nenforum" tjeter ketu tek forumi Shqiptar. Keta jane personazhe nga lojera elektronike. Sipas rradhes fillojne nga me i perkohshmi gjer ne 4 vjet me pare:
 18. #18
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  639
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime 19. #19
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  639
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Une me kurrizin tim! :P


  Lina Inverse, nje personazh nga nje loje e famshme.


  Demon Hunter, nga e njejta loje.

 20. #20
  ca po shikon? Maska e F Fanatic
  Anėtarėsuar
  03-12-2008
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Harakiri Lexo Postimin


  Keni esht ky?Them se mund ta beje me mire ate lart se ngjan me shume me akumen!!
  mos eshte yugo ky se e kam fiksim bloody roar!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga F Fanatic : 16-02-2009 mė 13:12

 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar F Fanatic pėr postimin:

  Mikelino (23-01-2015)

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Dėmtohet Shpella e Lepenicės, Vlorė
  Nga Shpend Bengu nė forumin Arkeologji/antropologji
  Pėrgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 01-08-2010, 21:17
 2. Skica tė mijat!
  Nga denku nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 162
  Postimi i Fundit: 05-07-2008, 12:48
 3. Leksione, truke, vizatime nė Photoshop CS
  Nga reni00 nė forumin Trajnim & leksione
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 15-04-2007, 12:27
 4. Libri i Skenderbeut ne Vajmar
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-07-2005, 04:34
 5. Piktura, skica, vizatime kostumesh popullore
  Nga shendelli nė forumin Folklori shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 31-03-2004, 13:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •