Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 19 prej 19
 1. #1
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Shijet tona per Perdet!

  Me pelqejne shume ti shof ne website te ndryshme perdet. Prandaj me lindi ideja pse jo ti postojme dhe ktu preferencat tona per to..!!

  Emri: p1...JPG

Shikime: 18131

Madhėsia: 41.2 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Zemrushja : 09-04-2007 mė 02:47
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 2. #2
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  .................

  Emri: p14..JPG

Shikime: 5355

Madhėsia: 39.9 KB

  Emri: prano.JPG

Shikime: 5989

Madhėsia: 48.5 KB
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 3. #3
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Emri: p3....JPG

Shikime: 5406

Madhėsia: 46.6 KB

  Emri: p4.1.JPG

Shikime: 13497

Madhėsia: 53.8 KB
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 4. #4
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Emri: p9.jpg

Shikime: 7612

Madhėsia: 49.8 KB

  Emri: p11.jpg

Shikime: 5407

Madhėsia: 48.1 KB
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 5. #5
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Emri: p12.jpg

Shikime: 21915

Madhėsia: 41.3 KB

  Emri: p13.jpg

Shikime: 5287

Madhėsia: 40.7 KB
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 6. #6
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Emri: 22c.jpg

Shikime: 13650

Madhėsia: 49.7 KB

  Emri: 38a.jpg

Shikime: 5266

Madhėsia: 51.9 KB
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 7. #7
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Emri: 38b.jpg

Shikime: 5713

Madhėsia: 45.0 KB

  Emri: 39a.jpg

Shikime: 5116

Madhėsia: 44.5 KB
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 8. #8
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Emri: 39b.jpg

Shikime: 5113

Madhėsia: 44.7 KB

  Emri: 40b.jpg

Shikime: 11438

Madhėsia: 48.6 KB
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 9. #9
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Emri: 40a.jpg

Shikime: 4929

Madhėsia: 52.0 KB

  Emri: 32c.jpg

Shikime: 4838

Madhėsia: 42.2 KB
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 10. #10
  komjuter expert
  Anėtarėsuar
  21-07-2004
  Vendndodhja
  skandinavi
  Mosha
  52
  Postime
  94
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pėrshėndetje a mund tė vi nė kontakt ose emeil tė kėsaj firme qė i prodhon perdet

 11. #11
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Sigurisht, mesa pashe ke webi ekziston ky numer kontaktimi

  TEL:0.212.432 33 08 (Persa perde eshte emri i kompanise..)

  Shpresoj te te kem ndihmuar sado pak..

  Zemrushja
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 12. #12
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,505
  Faleminderit
  0
  70 falenderime nė 61 postime
  I kam qejf perdet, por jo ato si ne katun.
  Dhe qe ta dini ju, kur erdha sefte ketu, pashe neper dyqane lloj lloj modele perdesh te bukura. E kur pyeta per cmimet ishin tronditese (lol). Une sjam kursimtare at all, por shkova ne WAL MART . Bleva pattern ( ca letra ku vizatohet modeli i perdes, ti e ve siper copes dhe e pret), copen ma solli nje shoqe nga Canada dhe i preva e i qepa vete. Me mori gjithsej tre dite. Jane aq bjutifull sa s'ka. Sa here i shoh marr fryme thelle nga kenaqesia dhe puth duart e mija.
  Keshtu qe edhe ju gocat e forumit merrni e bejini vete . Veshtiresia me e madhe eshte instalimi. Se duhet me hyp me shkalle ne maj te penxheres deri ne tavan ( apo si kam tavanet e shtepise une....8 metra ) e duhet me ngul e shkul vida e me vu tuba .
  Po do ta gjeni edhe ju nje MALE , per kete pune.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 13. #13
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kore kom pas date i her njonen o none o none

  on second date mkerkoti ti puthsha durt. datin e tret ishim ne i restorant tmir ene plot njerez. andej ka mesi darkes kur filloi njona me puth duret e veta. goce care bo i them. ene ajo mu pergjigj kur smi puthin tjeret durt i puth vet. sa dulem prej restorantit thira i tax-i ene ec babe. se kom pa mo.

  ene ti kore prit ti puthi nonjeni duret mos i puth vet hahahahahahahahaha
  no glove no love

 14. #14
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,505
  Faleminderit
  0
  70 falenderime nė 61 postime
  Tani...edhe kom edhe dur s'do m'i puthin mua, se s'jam goca e sulltanit te Bruneit. Kembet mjaftojne.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 15. #15
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Emri: dikey_perde_modelleri_04.jpg

Shikime: 5289

Madhėsia: 64.6 KB

  Emri: perde_modeli_03.jpg

Shikime: 4813

Madhėsia: 32.0 KB

  Emri: perde_modeli_20.jpg

Shikime: 6371

Madhėsia: 24.8 KB
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 16. #16
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Emri: perde_modeli_21.jpg

Shikime: 6724

Madhėsia: 25.2 KB

  Emri: perde_modeli_23.jpg

Shikime: 5949

Madhėsia: 80.8 KB

  Emri: perde_modeli_24.jpg

Shikime: 10330

Madhėsia: 82.4 KB
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 17. #17
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,601
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime
  Shume elegante vertete (: Po paraqes edhe une disa .


  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-03-2008
  Postime
  537
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shih sa klas...kane lezet muhabetet e grave.Per kto gjojna jeni njisha ju.Pse ngaterroheni,neper politika e neper tema te tjera?...Per keto pune s'ju hy njeri ne pjese.Sugjeroj te gjithe meshkujve beqare,te kerkojne nuse neper kto temat e "perdeve" dhe "tapeteve" se ktu gjeni goca per shpi.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Anėtarėsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  954
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shum perde te bukura , uaa qa i ka merak mama ime hahaha , kurse une jo me pelqejn perdet e thjeshta pa kordele, te mos jen te gjata vetem sa eshte dritarja .

Tema tė Ngjashme

 1. Cilat jane shijet tuaja te cuditshme
  Nga dardajan nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 182
  Postimi i Fundit: 02-04-2012, 10:44
 2. Muzika, si po deformohen shijet
  Nga Davius nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-03-2007, 22:03
 3. 100 vite permanent, flokėt pėrmbushin shijet tuaja
  Nga Albo nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-08-2006, 08:43
 4. Gje e madhe Modestia!
  Nga Henri nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 22-06-2002, 21:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •