Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 35
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  rome
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Erdha edhe un o njerz

  mire se erdha e mire se iu gjeta.
  qe thoni ju une jam nje cupe pe korce po banoj ne rome.jam pak 21 vjec.
  ketu studjoj shkenca biologjike dhe i bije te jem ne vit te 3-te.
  ne te ardhmen shpresoj te behem shkencetare.
  sikur keto kisha per te thene.
  upsss se harrova quhem Laura.
  iu pershendes te gjitheve.

 2. #2
  ~*---LEPURUSHKE---*~ Maska e 100% BRUNE-BABY
  Antarsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  Nuk eshte puna jote!E more vesh?????
  Mosha
  26
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mire se erdhe!

 3. #3
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,493
  Faleminderit
  21
  20 falenderime n 15 postime
  Mir se erdhe ne mesin tone.Shpresojm te kalojsh caste te kendeshme ne mesin tone.

  Bofsh Qef.
  Sui generis

 4. #4
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,132
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Mire se erdhe edhe ja kalofsh sa me mire ketu ne Forum.

 5. #5
  Perjashtuar Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,890
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga piccola peste
  mire se erdha e mire se iu gjeta.
  qe thoni ju une jam nje cupe pe korce po banoj ne rome.jam pak 21 vjec.
  ketu studjoj shkenca biologjike dhe i bije te jem ne vit te 3-te.
  ne te ardhmen shpresoj te behem shkencetare.
  sikur keto kisha per te thene.
  upsss se harrova quhem Laura.
  iu pershendes te gjitheve.
  Mireseerdhe.


  Dito.

 6. #6
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  31
  Postime
  2,158
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mireserdhe peste goce

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Lab
  Antarsuar
  18-03-2007
  Vendndodhja
  filadelfia
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  shkencetare *rrotullon syt* ah po, pickerisht ashu shkruhet!

  te falet ty se je na korca

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,237
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga piccola peste
  mire se erdha e mire se iu gjeta.
  qe thoni ju une jam nje cupe pe korce po banoj ne rome.jam pak 21 vjec.
  ketu studjoj shkenca biologjike dhe i bije te jem ne vit te 3-te.
  ne te ardhmen shpresoj te behem shkencetare.
  sikur keto kisha per te thene.
  upsss se harrova quhem Laura.
  iu pershendes te gjitheve.

  Mir se erdhe Laura ne F/SH te uroj te kalosh sa me mire
  #VamosArgentina

 9. #9
  M1ST3R10Z3 @k47 Maska e Michaela
  Antarsuar
  27-03-2007
  Vendndodhja
  BrEnDa NjE mIsTeRi
  Postime
  487
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga piccola peste
  mire se erdha e mire se iu gjeta.
  qe thoni ju une jam nje cupe pe korce po banoj ne rome.jam pak 21 vjec.
  ketu studjoj shkenca biologjike dhe i bije te jem ne vit te 3-te.
  ne te ardhmen shpresoj te behem shkencetare.
  sikur keto kisha per te thene.
  upsss se harrova quhem Laura.
  iu pershendes te gjitheve.
  Mire se erdhe Laura se na mungonte edhe nje shkenctare ne forum edhe zbulo sa me shume!
  Ja kalofsh sa me mire!
  GjERMONE E LOGEL SA NJE GOGEL!

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  rome
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking

  ju falenderoj te gjitheve qe te pakten me pritet mire.te tjerat jane per tu pare. .uroj tia kalojme mire ketu se bashku

 11. #11
  Venezia Maska e icelok
  Antarsuar
  27-02-2007
  Postime
  64
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mireseerdhe E Ky Forum Do Te Ndihmoje Edhe Per Shkencen

 12. #12
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,899
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Befsh kokrren e qejfit ne F/Sh

  Tjeta!!
  Feel the pump √

 13. #13
  Baba Albanian -ne- FB Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Vlor. RaKi_BMW@hotmail.com www.youtube.com/TigriElbasanit
  Mosha
  31
  Postime
  4,031
  Faleminderit
  59
  10 falenderime n 9 postime
  Mir se na ke Ardh piccola peste , ja kalofsh sa ma mir ne F/Shqiperia

 14. #14
  Aleanca Kuq e Zi Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit Michigan U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,406
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime
  erdha edhe une njerez

  mire se erdhe dhe kalofsh mire

 15. #15
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  28
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Mire se na edhe o njeri.
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

 16. #16
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,209
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Smile

  Mire se erdhe kalofsh sa me mire

 17. #17
  Bac, u kry! Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,055
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga piccola peste
  mire se erdha e mire se iu gjeta.
  qe thoni ju une jam nje cupe pe korce po banoj ne rome.jam pak 21 vjec.
  ketu studjoj shkenca biologjike dhe i bije te jem ne vit te 3-te.
  ne te ardhmen shpresoj te behem shkencetare.
  sikur keto kisha per te thene.
  upsss se harrova quhem Laura.
  iu pershendes te gjitheve.
  Hajde mire se na erdhe, edhe nje shkenctare na duhej te bohemi dy ne forum.....une kam shpik shpikje te medha si psh: samsungin.  Rrofsh sheknctare dhe shif mos na shpik naj seter te pershtatshme, ;-)

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  rome
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sa mile ketu.te gjife me mirepriten.una iu kam sume xan ve kur te ritem po bej shpikje te medhaja se tani jam pak piccola.

 19. #19
  Bac, u kry! Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,055
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga piccola peste
  Sa mile ketu.te gjife me mirepriten.una iu kam sume xan ve kur te ritem po bej shpikje te medhaja se tani jam pak piccola.

  piccola piccola po zjarr e tym qoke ama ehh---lol


  Ishalla bo qef e shpikje ktu sa ta ket qefi.

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  rome
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hahahahhahhaahahhaa mundohemi me pune me perpjekje.:P

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Spiunazhi
  Nga Toro n forumin Historia botrore
  Prgjigje: 119
  Postimi i Fundit: 21-06-2014, 06:28
 2. Shoqeria apo dashuria me njerez qe marrin droge??
  Nga dodoni n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 30-05-2006, 05:20
 3. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-04-2005, 10:51
 4. Analize e nje muslimani
  Nga Klevis2000 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 16-12-2004, 17:48
 5. Ndal! Punes Dhe Trafikut Te Femijeve Ne Shqiperi
  Nga StormAngel n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-10-2004, 04:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •