Close
Faqja 77 prej 77 FillimFillim ... 2767757677
Duke shfaqur rezultatin 1,521 deri 1,523 prej 1523
 1. #1521
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  756
  Faleminderit
  67
  80 falenderime n 68 postime

  Pr: far sht dashuria?

  Nje ndjenje e cila cdo fjale qe ta pershkruash duket e paket..
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 2. #1522
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-03-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: far sht dashuria?

  T kuptohesh me gjysmn tjetr vetm duke u vshtruar.

 3. #1523
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-06-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: far sht dashuria?

  Qenka vertet shum e bukur!

Faqja 77 prej 77 FillimFillim ... 2767757677

Tema t Ngjashme

 1. SPIRITUALITETI: Kapitulli IV - Dashuria sht virtyti m i madh
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-10-2006, 15:57
 2. Koncepti i Dashuris Kristiane
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-08-2005, 20:05
 3. Dashuria rilind do dit
  Nga Xhuxhumaku n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-07-2005, 10:57
 4. Lumi i zjarrt
  Nga Matrix n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-02-2005, 08:04
 5. Dashuria Romanca Dhe Shen Valentini
  Nga Klevis2000 n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 15-02-2005, 12:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •