Close
Faqja 5 prej 14 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 261
  1. #81
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anėtarėsuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Navash llaco

    Jo vetem qe kane ndodhur po te jap firm vul e presje per te gjitha c'kam thene me lart.. Prandaj te them mos ji kaq i sigurt se s'jane te gjitha njesoj...
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  2. #82
    ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
    Anėtarėsuar
    10-01-2004
    Vendndodhja
    InsaNe In The MembranE
    Postime
    895
    As meshkujt sjane te gjithe njesoj. Tendenca per te ruajtur gjinite existoka akoma.

  3. #83
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Citim Postuar mė parė nga Zemrushja
    Eshte thjesht nje cip qe lum kush e ka dit ta ruaje si nje thesar, po ja qe ndodhin dhe gabime, e nuk besoj duhet te vrasim veten per gabiemet qe jane bere me apo pa dashje..
    C'a thu mi Zemrushe amon ... c'a jane kto mendime te prapambetura mi?
    Cipa e virgjerise thesar??? Well, qenka shume common si thesar dhe aspak i vecante sepse rigjendet sa here te te doje qefi.

    Qekur qenka gabim te dashurohesh e t'i jepesh personit te zemres??? Si u futka nje gje kaq natyrale dhe e bukur ne listen e gabimeve??

    Dhe pse qenka gabim vetem per femren?? Pse e beni femren te duket si nje statuje pa ndjenja kur s'eshte?? Pse vazhdoni akoma me keto sterotipe qe i bejne femrat te duken sikur s'jane prej mishi e prej gjaku, por si disa kukulla artificiale qe komandohen rreptesisht me nje remote??

    Ndarje ka ne jete, plot madje, prandaj njerezit zakonisht nuk perfundojne me te dashurin/en e tyre te pare. Por ato qe ke jetuar e kaluar me dike nuk mund t'i quash gabime, sepse jane nje pjese e madhe e personalitetit te personit qe ti/une/tjetri/a eshte sot; jane mesime shume te vlefshme.

    Btw: Me sa di une sot, femrat ketej martohen rreth 27-30 vjec, a me verte prisni t'i gjeni te virgjera e t'i martoni ne ate moshe?? Se late nam, ne fakt une do thoja po te ishin te virgjera deri ne ate moshe, there must be something wrong (si psh. ndonje virgjeri artificiale ).

    Ne fakt, per mendimin tim per te dyja sekset eksperienca ne dashuri si dhe ekperienca seksuale (dhe ketu spo flas c'a gjen perpara fute ne krevat, por per lidhje tamami dhe serioze) eshte shume e vlefshme, sepse ai/ajo qe ka dashuruar dhe ka eksperienca e njeh me mire veten dhe eshte me e veshtire qe te beje gabime. Kurse nje femer apo mashkull i papare dhe pa eksperienca eshte me i/e tunduar te beje gabime te tipit tradheti pasi eshte kurioziteti qe luan nje rol dhe fakti i joshesise (dmth. joshen nga dikush tjeter me lehte mbase dhe me gjera koti).
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Visage : 27-03-2007 mė 14:53

  4. #84
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anėtarėsuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Visage.. nadal .. mos m'kap me dhun se jam dhe me zemer jo per gjo

    1) s'me ke kuptu hic fare.. "Thesari" behet me i vlere kur di ku e dhuron.. ktu doja me dal moj se paske marr hov..

    2) Kush tha i her qe femrat e virgjera s'duhet te martohen? Un me llacin po diskutoja me shum per ate qe u punohet si prapa kraheve femrave..

    Pastaj po ta kesh lexuar me vemendje kam thon qe
    Virgjeria nuk eshte ajo qe mban gjalle nje lidhje, qe tregon ndershmeri e me the te thashe. Eshte thjesht nje cip
    Pra me pak fjale s'po thot kush se Virgjeria eshte ajo qe duhet te bazohet dikush per tu martuar.. o visage LOL
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  5. #85
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anėtarėsuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Nocioni i virgjėrisė, nė shumė kultura njihet si normė morale, veēanėrisht nė familjet me patriarkalitet tė lartė, ku pozita e gjinive shtrihet nė njė stratifikim tė theksuar. Nė kėtė rast viktimė e kėtij stratifikimi ėshtė padyshim gruaja. Asaj, pėrveēse i mohohen tė drejtat elementare, ajo bėhet edhe pre e kėtyre traditave dhe zakoneve qė hyjnizohen si vlera nga shumė shoqėri.

    Ekzistojnė shumė arsye pse njė femėr me devotshmėri ruan virgjinitetin e saj. Ai, pėrveēse i nevojitet femrės si fuqi pėr tė hyrė nė jetėn bashkėshortore, e bėn atė edhe tė mos “turpėrohet” para familjes sė saj dhe tė burrit, me tė cilėn ajo do ta kalojė pjesėn mė tė madhe tė jetės sė saj.

    Tė jesh e virgjėr nuk do tė thotė tė jesh e ndershme, sikundėr qė tė jesh e zhvirgjėr nuk do tė thotė tė jesh e pandershme. Nė shumė shoqėri bota mashkullore ėshtė e prirur qė paprekshmėrinė femėrore, pėrherė ta lidhė me jondershmėrinė. Nė shoqėrinė tonė ende ka njė mendim kaotik sa i pėrket vajzave tė zhvirgjėruara. Njėra palė akuzojnė, pėrderisa pala tjetėr, sadoqė mundohen ta kalojnė kėtė ēėshtje dhe ta vėshtrojnė prej prizmit tė modernes, megjithatė nuk mund tė shkėputen plotėsisht nga e vjetra. Tė etur pėr ta shijuar “bukurinė femėrore”, meshkujt kanė dėshirė qė secila nga femrat qė u pėlqejnė, tė jenė “pre” e tyre. Ata, madje nuk brengosen, sepse nuk humbin asgjė nga vetja, nuk kanė “cipė”, sikundėr qė ka gjinia e kundėrt. Kėshtu qė, tė rrallė janė ata meshkuj, pėr tė mos thėnė nuk ka fare, tė cilėt do tė pranonin pėr grua tė tyre njė femėr jo tė virgjėr. Sado qė ėshtė avancuar mendimi pėr kėtė fenomen femėror, megjithatė, evoluimi ėshtė mė shumė simbolik se pėrmbajtėsor.

    Gjinitė duke iu nėnshtruar njė edukimi tradicional, pak dallojnė njėra prej tjetrės, kėshtu qė ky dallim ėshtė mė shumė ēėshtje interpretimi se sa e mendimit ndryshe. Kjo qėndron mbi bazėn e mitizimit tė disa “vlerave”, tė cilat shoqėritė moderne qė moti i kanė gėlltitur.

    Ligjerata per sonte mbaroj, pjesa II neser.
    My silence doesn't mean I am gone!

  6. #86
    i/e regjistruar Maska e saimiri-uk
    Anėtarėsuar
    13-01-2003
    Vendndodhja
    All over Albania
    Postime
    252
    A e dini cfare? Une e kam gjetur zgjidhjen e problemit te virgjerise.
    Duke menduar rreth virgjerise dhe rendesise se saj per disa kalores ketu ne forumin tone me vajti ne mendje dicka! LOL
    Djema! Ju mund ta fusni cilindrin tuaj nen sjetullen e femres, dhe ju garantoj qe do jete e virgjer pergjithmone. Gjithashtu, nje krah (sqetull) femra mund ta mbaje te rruajtur dhe bute dhe nje krah (sqetull) ta lere leshin e gjate. Mos harroni qe jane dy sqetulla per te dyja fantazite tuaja, me lesh e pa lesh. Mos harroni te perdorni krem Moisturiser per kenaqesi qe te heq tepelekun e kokes dhe nuk keni perse e vrisni mendjen per infeksione seksuale, niiiiice!
    Rendesi ne te ardhmen nuk ka virgjeria por nese sqetullat jane te buta dhe te njometa kur beni dating!
    Ja dhe kjo pune mbaroi se na luajtet mendsh me kerkesat dhe deshirat antike!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga saimiri-uk : 27-03-2007 mė 16:44

  7. #87
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Citim Postuar mė parė nga Zemrushja
    Visage.. nadal .. mos m'kap me dhun se jam dhe me zemer jo per gjo

    1) s'me ke kuptu hic fare.. "Thesari" behet me i vlere kur di ku e dhuron.. ktu doja me dal moj se paske marr hov..

    2) Kush tha i her qe femrat e virgjera s'duhet te martohen? Un me llacin po diskutoja me shum per ate qe u punohet si prapa kraheve femrave..

    Pastaj po ta kesh lexuar me vemendje kam thon qe

    Pra me pak fjale s'po thot kush se Virgjeria eshte ajo qe duhet te bazohet dikush per tu martuar.. o visage LOL
    Moj me dhune do te kap sa here te me doje .... qefi he ke inat tashi

    O Zemrushe, pergjigja ime per ate qe kishe shkrujt ti ishte deri tek ajo me bold (kurse te tjerat ishin ide/komente te pergjithshme per te gjithe), sepse ne ate pergjigje qe lexova une (lexova dhe ato qe ke quotuar vete) por lexova dhe ato qe quotova une .... dhe t'u pergjigja se s'me pelqyen. Nese te kam keqkuptuar ... sorri me ua si ben

    Sa per hovin, jane bere te bezdisuraaaaaaaaaaa te tilla tema, me gjera qe i kemi thene e sterthene 10-ra here, na plasen me kto mendimet fshatunareske (new word lol).

    Ja nji kshu ........ secili e di vet kur e ka momentin, dhe po qe se e ben gabim momentin le te veje t'a korrigjoje gabimin, na u be cipa e virgjerise si Problemi i Gjirit Persik

  8. #88
    i/e regjistruar Maska e G....
    Anėtarėsuar
    05-12-2006
    Vendndodhja
    Torino IT
    Postime
    68
    E virgjer femra???????????
    lind pyetja KU?????????????????????????????????????

    Nqs ka kryer mardhenie orale apo anale quhet apo jo???????????????

    PER MENDIMIN TIM KA RENDESI PERSONI DHE VLERAT QE MBART
    Edhe pse me pelqen ta kaloj jeten me nje femer qe te jete vtem e imja ne te gjitha kuptimet, jam i detyruar ta pranoj nje person per ate qe eshte dhe jo per ate qe ka bere sepse kjo eshte jeta

    JETO DHE LERI TE TJERET TE JETOJNE
    ME MIRE NJE VEZE SOT
    SE NJE PULE NESER

  9. #89
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anėtarėsuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Citim Postuar mė parė nga Visage
    Moj me dhune do te kap sa here te me doje .... qefi he ke inat tashi

    O Zemrushe, pergjigja ime per ate qe kishe shkrujt ti ishte deri tek ajo me bold (kurse te tjerat ishin ide/komente te pergjithshme per te gjithe), sepse ne ate pergjigje qe lexova une (lexova dhe ato qe ke quotuar vete) por lexova dhe ato qe quotova une .... dhe t'u pergjigja se s'me pelqyen. Nese te kam keqkuptuar ... sorri me ua si ben : p

    Sa per hovin, jane bere te bezdisuraaaaaaaaaaa te tilla tema, me gjera qe i kemi thene e sterthene 10-ra here, na plasen me kto mendimet fshatunareske (new word lol).

    Ja nji kshu ........ secili e di vet kur e ka momentin, dhe po qe se e ben gabim momentin le te veje t'a korrigjoje gabimin, na u be cipa e virgjerise si Problemi i Gjirit Persik
    Falur qofsh moj Pastaj, hapna noi tem ti qe te jet argetuese dhe me vrap nga pas me ke LOL
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  10. #90
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2007
    Postime
    112
    Fisniku_Student je shume i prapambetur. Sipas teje femrat qenkan keto te keqiat qe i shfrytezokerkan meshkujt sipas teje ata jane te pafajshem ne kete mes.
    Ik mor djale i mbare e shikoje jeten ne sy jo me syze pa fshirese se mec duket nuk po e shikon ashtu sic eshte.
    Me e rendesishmja qe dua te te them eshte studioji mire rastet e femrave qe e mbakan mendjen tek ai person qe u marka virgjerin sepse kane qene koka me te medhaja se ty dhe kane vertetuar se femrat ne pergjithsi mashkullin qe i merr virgjerin e urrejne ok
    Ti je ai mashkulli tipik qe thote bej si them une por mos bej si bej une.
    Sa per mua qe me jepe pershkrime ti te personalitetit tim jo shume larg realitetit mec duket je shume i vogel dhe sje rahur me jeten sic duhet qe te dish te vleresosh apo njohesh njerzit.
    Me mendje e shpirt ne Vlore.

  11. #91
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anėtarėsuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    Citim Postuar mė parė nga Visage

    Ne fakt, per mendimin tim per te dyja sekset eksperienca ne dashuri si dhe ekperienca seksuale (dhe ketu spo flas c'a gjen perpara fute ne krevat, por per lidhje tamami dhe serioze) eshte shume e vlefshme, sepse ai/ajo qe ka dashuruar dhe ka eksperienca e njeh me mire veten dhe eshte me e veshtire qe te beje gabime. Kurse nje femer apo mashkull i papare dhe pa eksperienca eshte me i/e tunduar te beje gabime te tipit tradheti pasi eshte kurioziteti qe luan nje rol dhe fakti i joshesise (dmth. joshen nga dikush tjeter me lehte mbase dhe me gjera koti).

    po nese keto lidhje serioze vazhdojne pa numeruar 1,2,3,4 e me rradhe si quhen ???
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  12. #92
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar mė parė nga vlonjatja_usa
    Fisniku_Student je shume i prapambetur. Sipas teje femrat qenkan keto te keqiat qe i shfrytezokerkan meshkujt sipas teje ata jane te pafajshem ne kete mes.
    Ik mor djale i mbare e shikoje jeten ne sy jo me syze pa fshirese se mec duket nuk po e shikon ashtu sic eshte.
    Me e rendesishmja qe dua te te them eshte studioji mire rastet e femrave qe e mbakan mendjen tek ai person qe u marka virgjerin sepse kane qene koka me te medhaja se ty dhe kane vertetuar se femrat ne pergjithsi mashkullin qe i merr virgjerin e urrejne ok
    Ti je ai mashkulli tipik qe thote bej si them une por mos bej si bej une.
    Sa per mua qe me jepe pershkrime ti te personalitetit tim jo shume larg realitetit mec duket je shume i vogel dhe sje rahur me jeten sic duhet qe te dish te vleresosh apo njohesh njerzit.
    por aq di dhe aq flete ....mirpo kete e shof si diqka pozitive ,per kete esse qe ke shkruajtur..sespe nuk e tejkalon kufirin apo vijen e kuqe te intelegjences tende....

    sepse ca si puna jote edukimin kryesishte e marrin ne per diskoteka...keshtu qe nuk me bind fakti qe nuk belbezon me shume qe nuk di...
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

  13. #93
    azagori Maska e Korca_Reli
    Anėtarėsuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Chicago U.S.A.
    Postime
    355
    Citim Postuar mė parė nga Visage
    C'a thu mi Zemrushe amon ... c'a jane kto mendime te prapambetura mi?
    Cipa e virgjerise thesar??? Well, qenka shume common si thesar dhe aspak i vecante sepse rigjendet sa here te te doje qefi.

    Qekur qenka gabim te dashurohesh e t'i jepesh personit te zemres??? Si u futka nje gje kaq natyrale dhe e bukur ne listen e gabimeve??

    Dhe pse qenka gabim vetem per femren?? Pse e beni femren te duket si nje statuje pa ndjenja kur s'eshte?? Pse vazhdoni akoma me keto sterotipe qe i bejne femrat te duken sikur s'jane prej mishi e prej gjaku, por si disa kukulla artificiale qe komandohen rreptesisht me nje remote??

    Ndarje ka ne jete, plot madje, prandaj njerezit zakonisht nuk perfundojne me te dashurin/en e tyre te pare. Por ato qe ke jetuar e kaluar me dike nuk mund t'i quash gabime, sepse jane nje pjese e madhe e personalitetit te personit qe ti/une/tjetri/a eshte sot; jane mesime shume te vlefshme.

    Btw: Me sa di une sot, femrat ketej martohen rreth 27-30 vjec, a me verte prisni t'i gjeni te virgjera e t'i martoni ne ate moshe?? Se late nam, ne fakt une do thoja po te ishin te virgjera deri ne ate moshe, there must be something wrong (si psh. ndonje virgjeri artificiale ).

    Ne fakt, per mendimin tim per te dyja sekset eksperienca ne dashuri si dhe ekperienca seksuale (dhe ketu spo flas c'a gjen perpara fute ne krevat, por per lidhje tamami dhe serioze) eshte shume e vlefshme, sepse ai/ajo qe ka dashuruar dhe ka eksperienca e njeh me mire veten dhe eshte me e veshtire qe te beje gabime. Kurse nje femer apo mashkull i papare dhe pa eksperienca eshte me i/e tunduar te beje gabime te tipit tradheti pasi eshte kurioziteti qe luan nje rol dhe fakti i joshesise (dmth. joshen nga dikush tjeter me lehte mbase dhe me gjera koti).
    Jam plotesisht dakort me ty por ke haruar te shtosh dicka:

    Se late nam, ne fakt une do thoja po te ishin te virgjera deri ne ate moshe, there must be something wrong (si psh. ndonje virgjeri artificiale ).
    Ose problem ne mendje (kte e kishe haruar)
    Jetoni te sotmen o vajza e djem dhe per te ardhmen beini planet me vone

  14. #94
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2007
    Postime
    112
    Citim Postuar mė parė nga fisniku-student
    por aq di dhe aq flete ....mirpo kete e shof si diqka pozitive ,per kete esse qe ke shkruajtur..sespe nuk e tejkalon kufirin apo vijen e kuqe te intelegjences tende....

    sepse ca si puna jote edukimin kryesishte e marrin ne per diskoteka...keshtu qe nuk me bind fakti qe nuk belbezon me shume qe nuk di...
    Kur te besh dhe ti 18 vjet shkolle dhe ti atehere hajde e fol me mua ok
    dhe sa per edukimin tim ti, brezi mbas teje dhe nja 10 breza te tjere mbas teje nuk kane per ta marre kurre ok
    Dhe nje gje qe harrova te te them qepare :
    Besen e kerkon i pabesi.
    Me mendje e shpirt ne Vlore.

  15. #95
    azagori Maska e Korca_Reli
    Anėtarėsuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Chicago U.S.A.
    Postime
    355
    Citim Postuar mė parė nga vlonjatja_usa
    Kur te besh dhe ti 18 vjet shkolle dhe ti atehere hajde e fol me mua ok
    dhe sa per edukimin tim ti, brezi mbas teje dhe nja 10 breza te tjere mbas teje nuk kane per ta marre kurre ok
    Dhe nje gje qe harrova te te them qepare :
    Besen e kerkon i pabesi.
    Nuk e kuptoj se pse nevrikosesh.
    Ai qe te ktheu pergjigje po ta kishte doren leter zmeril do ta kishte bere maje gjilpere.

    Pershendetje VLORA

  16. #96
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar mė parė nga vlonjatja_usa
    Kur te besh dhe ti 18 vjet shkolle dhe ti atehere hajde e fol me mua ok
    dhe sa per edukimin tim ti, brezi mbas teje dhe nja 10 breza te tjere mbas teje nuk kane per ta marre kurre ok
    Dhe nje gje qe harrova te te them qepare :
    Besen e kerkon i pabesi.
    per edukim qe ke deshmoje ketu ...une nuk po vrej edukim tek ti ...te lutem deshmoje qe te moskeqkuptohem ...ajo qfar po vrej tek ti vetem se je nje avokate e padrejte i nje vepre te padrejet siq eshte ...kjo qe thua ne lidhje me virgjerin...

    jam 24 vjeq dhe nuk e shof te ri veten...por jo edhe te vjeter...
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

  17. #97
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2007
    Postime
    112
    Citim Postuar mė parė nga fisniku-student
    per edukim qe ke deshmoje ketu ...une nuk po vrej edukim tek ti ...te lutem deshmoje qe te moskeqkuptohem ...ajo qfar po vrej tek ti vetem se je nje avokate e padrejte i nje vepre te padrejet siq eshte ...kjo qe thua ne lidhje me virgjerin...

    jam 24 vjeq dhe nuk e shof te ri veten...por jo edhe te vjeter...
    Skam cfare te deshmoj ketu qe te me kuptosh ti se une mund te rri e te flas ketu me dite jave muaj edhe vite dhe ti ske per te me kuptuar mua.

    Ti qe je 24 vjec dhe pret qe te marresh nje vajze te virgjer ok
    PO mire ti ne nese kjo vajze ka patur te dashur me perpara por ska kryer marredhenie seksuale me kete njeri pra eshte akoma e virgjer ti do e merrje per jete????
    Me mendje e shpirt ne Vlore.

  18. #98
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Citim Postuar mė parė nga SaS
    po nese keto lidhje serioze vazhdojne pa numeruar 1,2,3,4 e me rradhe si quhen ???
    Sas se si quhen t'a thane me siper.

    Ndersa, se sa e kane limitin per partnerin/en qe do zgjedhineshte zgjedhje personale. Dmth nje e mendon te drejte 3 tjetri 6 etj etj, cdo gje varet nga rrethanat dhe nga njeriu me te cilin ke te besh, sepse smendoj se ndonje nga ne do te zgjedhe nje person qe ka treguar inkonsistence, instabilitet, dhe mosseriozitet ne lidhjet e se shkuares.

    C'DO GJE KA NJE LIMIT dhe ky limit eshte zgjedhje personale e personit. Plus pastaj qe vet fjala lidhje serioze nenkupton nje marrdhenie te gjate dhe serioze me dike, jo nga ato bam bum lidhu ndahu, kshu qe sa te tilla mund te kete dikush? varet dhe nga mosha ... nje 20 vjecar/e nuk mund t'a gjykosh ne te njejten menyre si nje 30 vjecar ne kete prizem e kshu me rradhe ...

  19. #99
    M1ST3R10Z3 @k47 Maska e Michaela
    Anėtarėsuar
    27-03-2007
    Vendndodhja
    BrEnDa NjE mIsTeRi
    Postime
    487
    Citim Postuar mė parė nga klandestini
    Gati shumica e djemve shqipetar e kerkoj njeriun e jetes, e duan te virgjer!Te pakten ne temat qe jan hapur ne forumin tone.
    A dini ju te dalloni se kur nje femer eshte e virgjer?
    Mendoni se e vetmja gje eshte ajo copez e holl?!
    Ku mund te dallohet tjetert?
    Cunat shqiptare jane te zgju se keshtu kerkojn te kryen mardhenje me te dashurat e tyre e kur vjen fundi nusen e dun te virgjer...e si mund ta gjesh nje te till ??!!

    Ato pyetjet e tjera sjan per tu pergjigj une
    GjERMONE E LOGEL SA NJE GOGEL!

  20. #100
    i/e regjistruar Maska e G....
    Anėtarėsuar
    05-12-2006
    Vendndodhja
    Torino IT
    Postime
    68
    Citim Postuar mė parė nga Michaela
    Cunat shqiptare jane te zgju se keshtu kerkojn te kryen mardhenje me te dashurat e tyre e kur vjen fundi nusen e dun te virgjer...e si mund ta gjesh nje te till ??!!

    Ato pyetjet e tjera sjan per tu pergjigj une
    Jane cunat katundare ata qe permend ti
    Une si i virgjer qe jam vete , e dua dhe nusen te virgjer POR:
    nqs une do te KISHA PATUR te tjera atehere le te kete dhe gruja te tjere meshkuj
    deri sa te barazohemine numer 1=1,2=2,..15=15 e keshtu me radhe.

    E shikon pra qe ka edhe cuna moderrn e te civilizuar si puna ime
    ME MIRE NJE VEZE SOT
    SE NJE PULE NESER

Faqja 5 prej 14 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO
    Nga Darius nė forumin Shkenca dhe jeta
    Pėrgjigje: 1059
    Postimi i Fundit: 01-04-2024, 14:01
  2. Suedia, aty ku femrat jetojnė parajsėn
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Problemet ndėrkombėtare
    Pėrgjigje: 78
    Postimi i Fundit: 13-05-2012, 12:02
  3. Femrat dhe meshkujt komunikojnė ndryshe
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 17-04-2009, 10:51
  4. Si jane Femrat shqiptare ne realitetin e sotshem
    Nga Dito nė forumin Tema shoqėrore
    Pėrgjigje: 111
    Postimi i Fundit: 09-10-2004, 16:53
  5. Femrat dhe ekonomia - Nga Kotelja!
    Nga Dita nė forumin Ekonomi & biznes
    Pėrgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 08-07-2002, 14:16

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •