Close
Faqja 11 prej 14 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 261
  1. #201
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anėtarėsuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Citim Postuar mė parė nga Zėu_s
    Bota po zhvillohet shum shpejt dhe fatkeqsisht nganjehere ne drejtim te gabuar, sot ekziston mundesia e qepjes ose me mire te themi e ngjitjes me ngjits, p.sh. ne gjermani, ato vajza (ne te shumten e rasteve mUslimane) qe kishim marrdhenje seksuale me Gjerman, Zezak, Kinez, Magjup ose thjesht me tjeter kend para atije qe iu duhet tash te martohet me te dhe qe ai kerkon nga ajo virgjeritet, shkojne te mjeku (ato qe kan para, ose qe ia paguan ai hypsi i saj) dhe ngjesin aty posht diēka me nje ngjits special (ne nje film dokumentar ishte mjekja nje arabe muslimane qe e "shpetonte" nje turqelike qe kishte pasur nje dashnor gjerman para se ta detyronin prinderit e vet te martohet ajo me kusheririn e vet, me djalin e xhaxhait te vet), pastaj ajo i thot te fejuarit te vet qe eshte vajze shum e moralshme qe as nuk e ka puthur dikush se lere me ma shum, qe eshte nje vajze shtepie nga nje familje e mire dhe shum religjioze qe tek ajo eshte fytyra e families mbi te gjith, e genjeshtra te tjera te femrave, dhe keshtu martohen ata, ne naten e pare qet pak gjak aty, ky i shkreti i beson plotsisht sepse e sheh me sy te vet qe aty po rriedh gjak, dhe keshtu krijojne nje familje dhe nje jete te re me rrena, genjeshtra dhe tradhti deri sa ta rrotulloj Zoti medaljen e ta kuptoje ai i gjori qe e ka martuar kurven me te madhe te qytetit qe nuk kishte vetem nje apo dy dashnor por i kishte provuar gati te gjitha llojet e racave, formave e ngjyrave.



    ju pershendes

    Ja per kete do doja tua citoja cik Jim_Hendriks dhe Lukas..

    Eh, Iu uroj te gjeni dike qe nuk eshte si ne situaten paraardhese..

    Zeus.. te pershendes dhe me kete qe ke thene ua ke bo rrup sup te gjitheve ktu lol
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  2. #202
    Perjashtuar Maska e Zėu_s
    Anėtarėsuar
    02-05-2006
    Postime
    1,672
    Citim Postuar mė parė nga Zemrushja
    Ja per kete do doja tua citoja cik Jim_Hendriks dhe Lukas..

    Eh, Iu uroj te gjeni dike qe nuk eshte si ne situaten paraardhese..

    Zeus.. te pershendes dhe me kete qe ke thene ua ke bo rrup sup te gjitheve ktu lol
    Qe te mos keqkuptohemi, une nuk deshta t'ia mbyll gojen askujt, se edhe une jam nje prej atyre qe i vlerson mbi te gjitha ato femra qe kan vetbesim, vetdije, intelekt dhe "burreri" te ruaj pafajsine, pastertine, krenarine, kualitetin me nje fjale virgjeritetin deri ate nate kur ajo te behet nuse ose te martohet, e te mos lejoj veten qe dikush te luaj se pari me te dhe me fytyren te saj e pastaj me te gjith familijes se saj.

    Para 10 viteve ka qene puna krejt ndryshe, por te gjeshe nje femer me t'vertet te virgjer ne ditet e sotme nuk eshte e lehte, kjo nuk do te thot qe nuk ka, natyrisht qe ka, sepse kemi shum femra qe virgjeritetin e vet e shikon pikerisht ashtu te vlershem siē e thash une me lart dhe krenohen qe jan te virgjera. Kan per ēka te krenohen apo jo.

    E morali i asaj "perralles" qe e tregova une eshte pergjegjja ime ne pyetjen "si e din qe nje femer eshte e virgjer ? ".
    Pra pergjegjia ime eshte "nese don ajo te mos e dijsh ti, nuk ke per ta ditur", ndoshta mundesh ta kuptosh nese ke pervoje te madhe ne kete aspekt, te cilen pervoje te gjith te rinjet nuk e kan, sepse gjithmone kan ekzistuar trika dhe menyra te ndryshme per ta tradhtuar nusja e pavirgjer dhandrin ne naten e pare se gjoja qenka e virgjer, natyrisht me ndihmen e grave me te vjetra me pervoje ne keto pune. Kurse sot eshte edhe me veshtire ta kuptosh qe qenka ajo e virgjer, sepse siē thash ekziston mundesia e qepjes ose e ngjitjes me ngjits special, ne pernedim po e per ne Shqipri, Kosove, Maqedoni dhe Mal te Zi nuk e di, por ka tjera menyra per ato femra qe jan te lindura te pamoralshme, tradhtare dhe genjeshtare.

    Pra edhe une po i uroj te gjith dashamiret te mos i zen sherri me femra te pamoralshme, tradhtare dhe genjeshtare, sepse me vone do ta kuptosh me siguri ne fjale dhe sjellje te saj. Zakonisht ato femra qe kan qene kurva bejne kurvellek edhe pasi te martohen e te krijojne familje.

    Per kete arsye duhet te martohesh me nje femer qe e njeh (natyrisht jo te gjakut tende), ose qe e njeh shum mire dikush i familjes tende ate dhe familjen e saj, se perpara nuk kan qene budalla qe kur kan zene nuse kan pyetur ne te gjitha anet per prejardhjen e saj, kan pyetur edhe stergjyshen prej nga e ka.

    Edhe nje gje duhet cekur ketu (qe te mos hyjme ne gjynah me femra te pafajshme), shum femra lindin ashtu pa ate lekure te holle qe ēkyhet ne heren e pare kur bejne sex, pastaj disa femra kan gjakderdhje me te madhe disa kan gjakderdhje me te vogel dhe disa kan gjakderdhje aq te vogel saqe ajo duhet te fshije vaginen me diēka te bardhe qe te mund ti tegoj burrit qe ishte e virgjer dhe qe ai eshte mashkulli i pare qe bene ajo sex me te. Pra kujdese se ndoshta ia shkatrron jeten nje femre te pafajshme.

    I uroj fat te gjith dashamirve qe te martohen me njerz e jo me monstera, se nuk eshte leht te jetosh me nje njeri qe ishte e pamoralshme, qe te ka genjyer, te ka tradhtuar e ta ka mare fytyren pergjithmone e ta bejne te tjeret me gisht duke thene "ja shiko, gruajen e ketije e kam ... une para se te martohet ai me te". Une per vete nuk do te mundja dhe nuk do te doja t'ia falja kurre, do ta qoja menjehere ne rrote te s'ames ose edhe ma keq, ate do ta qoja ne vorr e veten ne burg, me siguri kete te dyten.

    ju pershendes
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Zėu_s : 13-04-2007 mė 21:40

  3. #203
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Citim Postuar mė parė nga Stefan07
    Virgjeria ka qene,eshte dhe do te jete nje teme shume aktuale,e kyqur gjithnje.Jo vetem per shqiptaret,por per gjithe njerzit.
    Virgjeria e humber ne kontakt seksual eshte e pa moralshem...po bere perpjekje te gjesh se vajza a eshte apo jo virgjer te ka honger dreqi...Lute Zotin,tmos te perpjeke me femra te pamoralshem se e ke veshtire jo vetem me mesu se a eshte virgjer apo jo,e ke veshire edhe ta ruash pasi ta merresh ne shtepi..
    Virgjeriniteti ka rendesin e vet moral si te femra ashtu edhe te mashkulli.Nuk po e them kete pse shume kam pasur ne guxhe,po e theme ne ate se ēka kam pasur rast te mesoj rendesi e vergjiteti.Ne kohen e fundit edhe tek shqiptare,ashtu si ne perendim,nuk po i shikojn shume,vetem a eshte qike(a ka p...).
    Por,ashtu si qe thash ne fillim,vergjeria ka rendesin e vete per arsyeje fam
    iljare.
    Eshte shume keqe te jetosh me nje femer qe dikush ta ka pasur ne dore pare teje.Dhe ti merr dhe ben familje me te.Neser kur ti e shefe ate femer me burrin e saj te jetes,i thuash vetes apo shokeve,shiko kjo eshte vajza qe e kam pasur ne guxhe...,a ka me keqe se kjo?kete e kam thene vetes sime kur takova vajzen me burrin e vet, qe e kisha pasur nje kohe,dhe kjo me erdhi shume keqe.sepse sot tek komshiu,neser te ti do vi e njejhta gje...
    Pra,vergjeria duhet te ruaj moralin e vet,.Eshte nje send i vogel me vlere shume te madhe...

    pikerisht,kur eshte fjala vergjeria,Femrat duhen te jen te kujdeseshem...ka munyra tjerea te relaksimit...per kete...
    ne fund,kj eshte nje gje personale,por personalitin duhet ta krijoje morali dhe dituria e njeriut e jo epshet...
    Femra nderi i familjes...
    O Ti njeri i moralshem !


    O Ti vellai im kosovar qe e ke emrin "Stefan" !
    Per c`fare morali me flet ti mua, kur ke nderuar edhe emrin tend ?
    Per c`fare e do ate te shkrete cipe te cilen ke me e ndje vetem 5 secondat e para dhe pas atyre 5 sekondave te gjitha jane njesoj me nenen tende , apo timen.
    Po pse more ato qe e humbasin virgjerine per nje dashuri qenkan te pamoralshme?
    A ka gje me te moralshme se DASHURIA?
    Epo sic dihet jo te gjitha dashurite perfundojne ne nje lidhje martese.
    E perse na u dashka quajtur e pamoralshme dikush qe ka dashur me shpirt nje djale , por fati e desh qe te ndaheshin ?
    Ik e jeto neper shpella o shpellar se vetem atje nuk ta ngacmon njeri gruan.
    Unė jam njeri i thjeshtė.
    Kėnaqem me pak.
    Mė mjafton mė e mira.

  4. #204
    i/e regjistruar Maska e miri uk
    Anėtarėsuar
    15-03-2007
    Postime
    30
    Kam lexuar disa prej postimeve ne ket tem.karakteri i njerezve nuk eshte i njellojt por duhet te kuptojm dhe te jemi realista ,eshte shekulli XXI .djema dhe vajza cdo kush ka jeten e vet se zoti ja ka fal. nje vajz qe eshte mashteuar nga X cfar duhet te bej te vuaj ,te vras vedin jo, me thoni djema cfar te bajn po u them ju qe i doni te virgjera ,ne qoft se nje mashkull ka marr virgjerin e nje femre dhe pastaj e ka lan kot dhe prap pretendon o te virgjer o ska se te cvirgjer nuk e marr,ajo e para cfar duhet te baj sipas jush .djema duhet te jemi realista ,ktu spo flas per ata ose ato qe kan deshir ti nderrojn cdo dit por per njerez normal.shkurt mendimi im njeri duhet te niset nga arsyeja. ME RESPEKT MIRI

  5. #205
    i/e regjistruar Maska e Centaurus
    Anėtarėsuar
    10-04-2007
    Postime
    166
    Citim Postuar mė parė nga Militik
    Jo.Nuk ka te beje personaliteti me virgjerine.Te besh $*X s'do te thote qe nuk ke krenari.Nje dite do e besh dhe kjo eshte nje experience,dhe te flas sinqerisht kjo te ben ,e te pjekur.Jot eme per shembull nuk eshte e virgjer.Edhe ajo e ka bere,dhe nuk ka shume rendesi nese e ka bere para apo pas marteses.
    Vete njeriu eshte poligram,prandaj shpiku martesen qe ta fshehe kete fakt.
    Ajo qe mund te te duket ty e pamoralshme mua me duket.


    BTHW: ne disa shoqeri primitive kishte njerez te specializuar qe zvirgjeronin femrat para marteses.Kjo behej meqe femra ne menyre te pavetedijshme urren ate qe e zhvirgjeron keshtu qe te mos urrente burrin,gjenin dike te jashtem qe ta bente kete pune.
    Natyrisht qe e ema ime nuk eshte tash e virgjer, e ka bere dhe e bene ende me te atin tim, aq sa ekziston mundesia per vjetet qe i kan, se per ndryshe une nuk do te ekzistoja fare ne kete bote, por ti mos u be pis te perzijsh antaret e families te dikujt ne kete teme apo ne tema te forumeve, se ti nuk me njeh hiq as mua e as ata , pse nuk po na tregon diēka per te emen tende ne kete teme, pasiqe po u deshka patjeter te perzihet e ema e dikujt ketu dhe pasiqe te dogji ty aq shum ajo ēka thash une.
    [[[[[[Proudly to be a son of the Eagle]]]]]]

  6. #206
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar mė parė nga DonA_
    Fisnik aspak nuk pajtohem me fjalet e tua... po cka flet bre.... Ajo nuk te paska dashur Ty, e akoma e paska dashur ate tjetrin?! Po Ti Si e dashuroje ate?! Me cfare sinqeriteti?! Duke i bere hetime pas shpine?! phaaaa pak si absurde apo?!

    P.S me fal nese jam gabim
    jo jo ...une ne jete punoj dhe veproj si pas teoris "preventiva" andaj ajo femer ishte nen hetime nga une ,qe ne fillim ,thjesht deshiroje qe ai person qe deshiron te kaloje jeten me mua te kaloje hetimet me sukses dhe pastaj shofim rezulltatin e hetimit...

    e njof femren shume mire .se qfar permban saktesishte,andaj jam gjithmon vigjilent ndaj saje ...ajo femer nuk kishte lene efekte tek aspak(d.m.th te me pushtoje me ndjenja)sepse une nuk i investoje ndjenjat tek nje person qe ngjall dyshime qe ne fillim tek une...

    keshtu qe veprova njejt ...

    njeriu duhet te rrespektoje seriozitetin e qeshtjes se krijimit te familjes...andaj une jam prej tyre qe e rrespektoje kete sfide...dhe nuk eci shkel eshko apo te veproje...me medoden "fontan deshirash" jo jo jo....nuk ia maroj qejfin askujt nese nuk e ka ne rregull...

    askujt nuk i besoj ...madje edhe vetes sime nganjeher...sepse edhe une jam gabimtar
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

  7. #207
    i/e regjistruar Maska e Eve
    Anėtarėsuar
    20-06-2002
    Vendndodhja
    albania
    Postime
    1,150
    Citim Postuar mė parė nga miri uk
    Kam lexuar disa prej postimeve ne ket tem.karakteri i njerezve nuk eshte i njellojt por duhet te kuptojm dhe te jemi realista ,eshte shekulli XXI .djema dhe vajza cdo kush ka jeten e vet se zoti ja ka fal. nje vajz qe eshte mashteuar nga X cfar duhet te bej te vuaj ,te vras vedin jo, me thoni djema cfar te bajn po u them ju qe i doni te virgjera ,ne qoft se nje mashkull ka marr virgjerin e nje femre dhe pastaj e ka lan kot dhe prap pretendon o te virgjer o ska se te cvirgjer nuk e marr,ajo e para cfar duhet te baj sipas jush .djema duhet te jemi realista ,ktu spo flas per ata ose ato qe kan deshir ti nderrojn cdo dit por per njerez normal.shkurt mendimi im njeri duhet te niset nga arsyeja. ME RESPEKT MIRI


    tamam, varet shume shume nga karakteri qe ka nje femer
    Lost time is never found again.
    -Benjamin Franklin-

  8. #208
    human Maska e LAINA
    Anėtarėsuar
    13-03-2007
    Vendndodhja
    waiting...
    Postime
    348
    Eshte absurde qe sot, ne shek. XXI te vazhdojme te diskutojme per ceshtje kaq "demode" ne kuptimin e mire te fjales. Nuk jetojme me ne tribu, por ne nje shoqeri moderne, pamvaresisht qe kesaj modernes nuk mund ti japesh perkufizime dhe as ti vesh kufij te perhershem.
    Them se nuk e ben virgjeria te ndershme nje femer, jo.
    ....asgje teper e bukur ose teper e shemtuar zgjat per nje kohe teper te gjate....

  9. #209
    100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
    Anėtarėsuar
    04-12-2006
    Vendndodhja
    Texas USA
    Postime
    291

    Virgjeria tek Femrat ;)

    Citim Postuar mė parė nga Trendafili-Blu
    Pershendetje!!

    Shekulli XXI viti 2007 ne diskutojme akoma cfare rendesie ka virgjeria, Ke virgjeria s`emancipohet Shqipetari po si te vishet e te kaperdiset emancipohet. Eshte turp kush lexon qe te flitet se cfare roli ka virgjeria. Mos ja fusni si Kau Peles aman se po lem nam. Pretendojme te kapim dhe Europen ne Shqipetaret duke pasur akoma probleme opinioni dhe gjykimi. C`do njeri analizon veten e tij pastaj te personit qe kerkon, cdo njeri ka nje te kaluar ne mos e ka i di arsyet vet. Pfffff sdi cte them eshte e kote.

    Kalofshi Mire

    Trendafili
    Trendafili-Blu shkurt qart dhe sakt pse lodhesh ti sqarosh shum re me virgjinitet ska europe hajde ngushellime virgjerise se kohe gjat qe ka vdek :P

  10. #210
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Citim Postuar mė parė nga Jimi_Hendrix
    Mua me pelqen te them qe kush nuk eshte e virgjer kur martohet eshte ku**e. Kjo perben problem per ty?
    Uffff sa frike kam qe e ke fut veten ne ate kategorine e mesiperme te meshkujve k....

    ps. Akoma s'ke vdek ti

  11. #211
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar mė parė nga LAINA
    Eshte absurde qe sot, ne shek. XXI te vazhdojme te diskutojme per ceshtje kaq "demode" ne kuptimin e mire te fjales. Nuk jetojme me ne tribu, por ne nje shoqeri moderne, pamvaresisht qe kesaj modernes nuk mund ti japesh perkufizime dhe as ti vesh kufij te perhershem.
    Them se nuk e ben virgjeria te ndershme nje femer, jo.
    demode !!!! qfar kupton ti me kete demode...

    te mos e perkrahesh nje dukuri negative ti e quan demode...ka edhe kesi medime ..

    nuk quditem...
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

  12. #212
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anėtarėsuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    Citim Postuar mė parė nga vlonjatja_usa
    Jo ne usa skane kete mentalitet qe ke ti apo disa te tjere si ty se ska te bej madhesia e qyetit por madhesia e horizontit te njeriut, mos i ngaterro gjerat.
    Njerzit e qyteteruar se kane problem shume virgjeria se spo marrin mall por marrin njeri .
    oj vlonjate , ju me verte jeni oratore me mendimet e tuaja por ka dhe ma te zgjut se ty qe je ne USA , se njerezit ne USA jan shum te trrash per mendimin tim ti do thuash pse ngaqe ka shum popullaritet usa dalin ja ca te zgjute , por nga Shtetet e tjera pershembull Europen qe ben Pjes dhe Populli jon i Shqiperise, ka njerez me te zgjut se aty ne USA qe thua ti vlonjatja, ngaqe ne ne shqiperi jemi shum pak dhe dalin Pothuajse te gjith Shqiptaret te zgjute, jemi RRac e zgjuar ne te Shqiperise o vlonjatja_usa , meqe ti like trrute per Usa qendrro aty se je mire.



    vlonjatja_usa , dhe per virgjerine, ka dhe njerez te qyteteruar qe e kan shum problem virgjerine e kan sepse ku e di X Qytetare se sa Shtanga ka majt Xs njera apo Xse tjetrra e more vesh o vlonjatja_usa.


    PS: vlonjatja_usa po ti meqe e hiqke veten te zgjute dhe te qyteteruar do shkoje me dike qe ka kaluar neper duar ndonjeren me Side ????


    Respekt From Baba i Shqiperise.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BaBa : 17-04-2007 mė 16:44

  13. #213
    VLORA Maska e klandestini
    Anėtarėsuar
    19-02-2007
    Vendndodhja
    po nga vlora qe ēke me te
    Postime
    108
    FORUMISTA TE DASHUR EDHE TE PA DASHUR !!!

    FOLA ME NJE EKSPERTE EDHE ME THA : PER TE DALLUAR VIRGJERIN TEK NJE FEMER.

    PERGJIGJA:

    Penetrimi tek nje vajze e virgjer eshte me i veshtire dhe me me shume dhimbje dhe shoqerohet me rrjedhje gjaku (ne te shumten e rasteve).
    ēam 25 karat

  14. #214
    £u & £i Maska e xlindax
    Anėtarėsuar
    10-02-2007
    Vendndodhja
    Italy
    Postime
    733
    Citim Postuar mė parė nga klandestini
    FORUMISTA TE DASHUR EDHE TE PA DASHUR !!!

    FOLA ME NJE EKSPERTE EDHE ME THA : PER TE DALLUAR VIRGJERIN TEK NJE FEMER.

    PERGJIGJA:

    Penetrimi tek nje vajze e virgjer eshte me i veshtire dhe me me shume dhimbje dhe shoqerohet me rrjedhje gjaku (ne te shumten e rasteve).

    Arbri...
    zbulove ujin e ngrot!!
    po kete e kupton kur jeni ne intimitet,
    un mendova se doje ta kuptoje duke ber muhabet:
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga xlindax : 17-04-2007 mė 17:42
    Ogni xsona che passa nella mia vita č unica...
    Xkč lascia un poco di se..
    E prende un poco di me.

  15. #215
    VLORA Maska e klandestini
    Anėtarėsuar
    19-02-2007
    Vendndodhja
    po nga vlora qe ēke me te
    Postime
    108
    Citim Postuar mė parė nga pulcina86
    Arbri...
    zbulove ujin e ngrot!!
    po kete e kupton kur jeni ne intimitet,
    un mendova se doje ta kuptoje duke ber muhabet:
    PO TE THOSHA NE INTIMITET, PO KESHTU ME THA EKSPERTJA.
    ēam 25 karat

  16. #216
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    Kjo teme eshte gallate fare...ju lutem moderatoreve te mos e mbyllin se u shkrime gazit

  17. #217
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Urime per temes sepse si e tha ky Shoku Tanku me larrt eshte shume e lezetshme.



    Po ckeni more Mileti qe merreni me tema kaq te kota kur ka gjera me interesante.


    Persa i perket Temes qe djemte shqiptar kerkojne vajza te Virgjera etj nga Shqiperia ka dale edhe Shprehja

    Trimi mire me shoke shume.

    Analizojeni ne kuptimin me te gjere te fjales edhe do merrni pergjigjen rreth temes.
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  18. #218
    Creator Spiritus Maska e Dito
    Anėtarėsuar
    02-04-2004
    Vendndodhja
    Ne Bahēen time
    Postime
    3,882
    Citim Postuar mė parė nga klandestini
    Gati shumica e djemve shqipetar e kerkoj njeriun e jetes, e duan te virgjer!Te pakten ne temat qe jan hapur ne forumin tone.
    A dini ju te dalloni se kur nje femer eshte e virgjer?
    Mendoni se e vetmja gje eshte ajo copez e holl?!
    Ku mund te dallohet tjetert?


    Virgjeria eshte e bukur jo sepse eshte nje agjerim, po sepse eshte urtesia, mencuria dmth sepse zbulon grackat e natyres.



    Dito.

  19. #219
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    Citim Postuar mė parė nga El__Diablo
    Urime per temes sepse si e tha ky Shoku Tanku me larrt eshte shume e lezetshme.



    Po ckeni more Mileti qe merreni me tema kaq te kota kur ka gjera me interesante.


    Persa i perket Temes qe djemte shqiptar kerkojne vajza te Virgjera etj nga Shqiperia ka dale edhe Shprehja

    Trimi mire me shoke shume.

    Analizojeni ne kuptimin me te gjere te fjales edhe do merrni pergjigjen rreth temes.
    Simbas kesaj shprehjeje,i bie qe te luajme domino,dhe kujt tja ngecim dopio gjashten....shiko se une kam dale i pari ne kampionatin e dominose ne lagje..

  20. #220
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    Citim Postuar mė parė nga Dito
    Virgjeria eshte e bukur jo sepse eshte nje agjerim, po sepse eshte urtesia, mencuria dmth sepse zbulon grackat e natyres.



    Dito.
    E bukur kjo shprehje,por qe te zbulosh nje apo me shume gracka,duhet te endesh gjithandej neper pyll...po te endesh shume,ne mos nje gracke,nje tjeter do te te kape...a mendon se mund te kete nje nbjeri aq te afte sa Ramboja,qe te hyje ne nje xhungel Vietnameze si kjo e sotmja dhe te dale prej andej i paprekur

Faqja 11 prej 14 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO
    Nga Darius nė forumin Shkenca dhe jeta
    Pėrgjigje: 1058
    Postimi i Fundit: 30-11-2023, 15:26
  2. Suedia, aty ku femrat jetojnė parajsėn
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Problemet ndėrkombėtare
    Pėrgjigje: 78
    Postimi i Fundit: 13-05-2012, 12:02
  3. Femrat dhe meshkujt komunikojnė ndryshe
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 17-04-2009, 10:51
  4. Si jane Femrat shqiptare ne realitetin e sotshem
    Nga Dito nė forumin Tema shoqėrore
    Pėrgjigje: 111
    Postimi i Fundit: 09-10-2004, 16:53
  5. Femrat dhe ekonomia - Nga Kotelja!
    Nga Dita nė forumin Ekonomi & biznes
    Pėrgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 08-07-2002, 14:16

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •