Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 261
 1. #1
  VLORA Maska e klandestini
  Anėtarėsuar
  19-02-2007
  Vendndodhja
  po nga vlora qe ēke me te
  Mosha
  38
  Postime
  108
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Virgjėria tek femrat

  Gati shumica e djemve shqipetar e kerkoj njeriun e jetes, e duan te virgjer!Te pakten ne temat qe jan hapur ne forumin tone.
  A dini ju te dalloni se kur nje femer eshte e virgjer?
  Mendoni se e vetmja gje eshte ajo copez e holl?!
  Ku mund te dallohet tjetert?
  ēam 25 karat

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  107
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  ore shoku po ti pret ndonje mashkull te thot qe sdi te dalloj virgjereshen

  ..........ore mos tia fusim e kaq kot ndonjehere

 3. #3
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga -x-
  ore shoku po ti pret ndonje mashkull te thot qe sdi te dalloj virgjereshen

  ..........ore mos tia fusim e kaq kot ndonjehere
  Ore X vllai!...ne fakt, turp eshte me e thene por une s'di ta dalloj!...tja fus kot e te them qe di,s'ja fus dot!...si dreqin dallohet mor vlla?!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Kete pytje u beri edhe njeri shokeve per te dalluar nusen naten e pare te marteses. Edhe ata i thane se do duket nga reagimi nese di apo jo nga ajo pune.
  Vete ky ne darke edhe sa u shtri ajo , ky shkoi te dollapi , morri tasin e gjalpit dhe filloi ta lyente mire e mire.(se i kishin thene shoket qe keshtu nuk e vret heren e pare.
  Prit e prit kjo, ky vazhdonte ta lyente.
  -C`a po ben me gjalpin? - e pyet kjo?
  Aha nuk kuptoka , thote ky me vete. - Epo ja po e lyej qe te mos te te dhembi ty.- i pergjigjet gjithe gezim.
  Po lere o burre gjalpin se nuk eshte per ate pune. Nga fshati jone , djemte me peshtyme e benin
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 5. #5
  Ngelem unė! Maska e DI_ANA
  Anėtarėsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga klandestini
  Gati shumica e djemve shqipetar e kerkoj njeriun e jetes, e duan te virgjer!Te pakten ne temat qe jan hapur ne forumin tone.
  A dini ju te dalloni se kur nje femer eshte e virgjer?
  Mendoni se e vetmja gje eshte ajo copez e holl?!
  Ku mund te dallohet tjetert?
  Fanatiket shqiptare do te thuash ti duan femra te virgjera!
  Qe te jesh i bindur te gjesh nje te tille zere qe ne cerdhe dhe veri roje me vete derisa te rritet...
  Pak absurde me duket kjo teme!
  Desha te te thoja qe ka edhe femra qe nuk jane me te virgjura dhe qe ne Shqiperi u qepnin neper maternitete qe ti gjente burri te ndershme!
  Personalisht po te isha mashkull nuk do me shqetesonte nese femra qe do doja te ishte e virgjer apo jo......Per fatin tim te mire nuk jam!
  Vaj halli pastaj po te kerkonim edhe ne djem te virgjer cdo behej!!
  Pse vetem meshkujt te kene kete te drejte?
  "Carpe Diem"

 6. #6
  Manitu Maska e kiniku
  Anėtarėsuar
  08-07-2005
  Vendndodhja
  Mos tė na vijė cudi se cdo frymor nga vete natyra priret tė kerkoj ushqim; Lukreci
  Postime
  870
  Faleminderit
  33
  12 falenderime nė 10 postime
  Njeri kerkonte te martonte nje virgjireshe dhe per ta gjetur virgjireshen, provon kete metode ekzibicioniste; zhvishet dhe nese vasha mbyll syte, kthen koken apo reagon ne ndonje forme tjeter, ajo nuk eshte e virgjer sepse e "njeh" penisin, pra, e ka pare edhe me heret.

  Pas ca kohe mos-suksesi, shkon te nje vashe e cila pasi zhvishet ky, nuk reagon fare, pothuajse nuk e 'din' se si doket penisi apo linte pershtypjen se kurre me heret nuk e ka pare.

  Martohet ky herifi me te dhe naten e pare te marteses i thote:

  - A din pse te martova?
  - Jo, pse?
  - Sepse nuk e 'njohe' penisin!!
  - Atė e quan ti penis? Nuk ia ke pare ti akoma fqiut se cfare e ka ai...
  Where have all the good men gone
  & where are all the gods?

 7. #7
  azagori Maska e Korca_Reli
  Anėtarėsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Chicago U.S.A.
  Mosha
  41
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga DI_ANA
  Fanatiket shqiptare do te thuash ti duan femra te virgjera!
  Qe te jesh i bindur te gjesh nje te tille zere qe ne cerdhe dhe veri roje me vete derisa te rritet...
  Pak absurde me duket kjo teme!
  Desha te te thoja qe ka edhe femra qe nuk jane me te virgjura dhe qe ne Shqiperi u qepnin neper maternitete qe ti gjente burri te ndershme!
  Personalisht po te isha mashkull nuk do me shqetesonte nese femra qe do doja te ishte e virgjer apo jo......Per fatin tim te mire nuk jam!
  Vaj halli pastaj po te kerkonim edhe ne djem te virgjer cdo behej!!
  Pse vetem meshkujt te kene kete te drejte?
  Je e sakte me kete qe thua.
  Une per mendimin tim po te njihesha me nje vajze 25 vjecare dhe te ishte e virgjer do futesha ne mendime,PSE????!!!!!


  PERSHENDETJE

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  107
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku
  Ore X vllai!...ne fakt, turp eshte me e thene por une s'di ta dalloj!...tja fus kot e te them qe di,s'ja fus dot!...si dreqin dallohet mor vlla?!


  ca te te thot vellai o flori mesa duket ske qen me fat............. e paske gjetur buken e shtruar ti me duket mua gjithmon

 9. #9
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Klandestini hallall per temen derman se e paske qa fare.

  Po nuk kam lindur 28 vjec derman.

  Mendoj se u pergjigja.

 10. #10
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga -x-
  ca te te thot vellai o flori mesa duket ske qen me fat............. e paske gjetur buken e shtruar ti me duket mua gjithmon
  Hahahahahhhhhh.....e ke myt fare me kete pergjigje ...por te them te drejten
  duke lene menjane ate krenarine tone absurde....perse duhet ta kerkojme me kaq ngulm virgjerine te nje femer?!....c'rendesi ka kjo?!....a thua se po e gjetem te virgjer,e gjetem vertet te ndershme?!

 11. #11
  Shqiptar Maska e EdiR
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  Madison, WI, U.S
  Postime
  963
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kur ta shikosh do ta njohesh se cila eshte e tille por nuk besoj se meriton kaq rendesi sa te jete teme diskutimi ne forum c'do 2 muaj. Shumica e djemve u intereson ajo vajze qe do te marrin per grua te jete e "virgjer" nqs ti dhe ajo nuk mund te bisedoni per kete gje dhe te keni mirekuptim mos u lodh te vazhdosh me tej qe te zhgenjehesh, nqs dikush eshte i interesuar vetem per te kaluar rradhen nuk besoj se e vret mendjen.
  Per mendimin tim, komunikimi dhe besimi tek njeri-tjeteri jane me te rendesishme se sa shenja qe mbeten ne carcaf.
  Kalofshi mire,
  Ed

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  107
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku
  Hahahahahhhhhh.....e ke myt fare me kete pergjigje ...por te them te drejten
  duke lene menjane ate krenarine tone absurde....perse duhet ta kerkojme me kaq ngulm virgjerine te nje femer?!....c'rendesi ka kjo?!....a thua se po e gjetem te virgjer,e gjetem vertet te ndershme?!

  sbera asnje lloj diskutimi te till eshte muhabet i gjat vallaj dhe jam duke kthyer na nje teke tani ti bej qejfin vetes................

  vecse nje gje po u them qe gjat beharit spitalet mbushen plot me vajza per tu qepur sepse sic e keni parasysh vin.............refugjatet

 13. #13
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga -x-
  sbera asnje lloj diskutimi te till eshte muhabet i gjat vallaj dhe jam duke kthyer na nje teke tani ti bej qejfin vetes................

  vecse nje gje po u them qe gjat beharit spitalet mbushen plot me vajza per tu qepur sepse sic e keni parasysh vin.............refugjatet
  Madje kam degjuar se doktorret kane filluar tua bejne me zinxhira si ato te pantallonave,se nuk ja dalin dot qep e shqep

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Anėtarėsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  31
  Postime
  2,186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga -x-
  po jo mo shoku se kerkoj vet un ashtu me vin mos harro se un jetoj ne shqiperi dhe jam..............dhender ne mosh
  vertet te ben me qesh.............................................. ..............thoshin te vjetrin,,mbaj figuren e duhur ne sy te popullit dhe mos e trego tenden. edhe ja keshtu ky muabet.
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e miri uk
  Anėtarėsuar
  15-03-2007
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  un per vete nuk e njof dikush thot penisi futet veshtir edhe ne qse aksidentalisht e ka humbur cipen ,dikush thot ka dhimje etj .kush di dhe ka eksperienc si vajza dhe mashkulli te thon te verteten e mos tja futin kot.un per vete sjam isigurt si ta njof.per ju Klandestini .gjith te mirat per te gjithte sinqertit rreth kesaj teme.

 16. #16
  ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
  Anėtarėsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  InsaNe In The MembranE
  Mosha
  30
  Postime
  897
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 7 postime
  ...
  Nje burre shkonte perdite ne pune nga e njejta rruge...dhe ne te njejten ore ne te njejtin vend shifte nje goc te re te bukur. Kalonte aq shpesh dhe e shihte aq shpesh ate vajze sa ra ne dashuri me te. Nje dite vendos te ndaloje makinen dhe ta ftoje per nje kafe. Vajza pranon , hypen ne makine dhe pas nje muhabeti te gjate duke udhetuar Burri i thote : Un kam rene ne dashuri me ty...nqs ti je e virgjer un do te marr per nuse. Vajza gezohet pa mase. Pasi ndahet me kte burrin shkon te shtepia e saj dhe i thote se ėmes : Mami sot me propozoi nje burre shum i bukur dhe i pasur per martese, por ka nje problem...un duhet te jem e virgjer ( nderkohe vajza ishte prostitute ) . Te keqen mami fut nje kokerr kumbull aty dhe ai do mendoj se ti je e virgjer. Ashtu u tha ashtu u be. NAten tjeter vajza shkon nga shtepia e burrit qe e propozoi per martese. Pas nje nate seksi burrit ju mbush mendja qe vajza ishte e virgjer ( kumbulla bente punen e saj ) , e ngushte.
  Pas pak kohesh ata martohen.
  Nje dite tek vajza po bente punet e shtepise i bie kumbulla ne toke. Ajo e merr dhe e ve siper televizorit. Pas pak vjen burri ne shtepi , takon gruan , shef kumbullen siper televizorit dhe e kullufit. Vajza kthehet per te marre kumbullen qe kishte lene siper televizorit por nuk e sheh...! Ajo pyet te shoqin : Zemer ti e hengre ate kumbullen qe ishte siper televizorit? -Po- i thote i shoqi.
  Ajo fillon e qan me te madhe dhe iken te shpia e se ėmės.
  -Mami , burri hengri Kumbullen ..- dhe vazhdonte te qaren.
  Ne ate kohe kalon babi i vajzes andej nga po benin muhabet nen e bije dhe e pyet te bijen : - Cke moj bije qe qan ?
  -Im shoq hengri kokrren e kumbulles
  I ati i kthehet : - Mos u merzite vazje e dashur Se une kam ngrene kokrren e ftoit.


 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  107
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga ^AngeL^
  vertet te ben me qesh.............................................. ..............thoshin te vjetrin,,mbaj figuren e duhur ne sy te popullit dhe mos e trego tenden. edhe ja keshtu ky muabet.

  kur fillon e me flet me nenkuptime me detyron te hap ndonje leksion letrat qe te te kuptoj por si i pa shkoll qe jam do perpiqem te te pergjigjem me aq sa kam kuptuar

  e para po e ke kuptuar apo jo kjo pergjigje eshte thjesht nje sarkazem per situaten aktuale qe mbizotron ne shqiperi dhe te me besosh se eshte reale dhe jo inreale keshtu qe kur me flet shpirt i vogel ben mire te thuash dicka me sensus dhe jo me nonsesnus se jo per gje por eshte dhe ironizim i bukur ky qe ben por besom se bie bosh
  sa per mua personalisht dhe figuren time nuk shqetsohem dhe shume ne fund te fundit spretendoj kurr se sdo mar kritika por do parapelqeja te beheshin me vend dhe jo pa vend


  respekte.............X

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  107
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga ^AngeL^
  sic e the edhe vet si pa shkoll qe je edhe,normal i can't expecrt u to understand.

  por ajo qe desha me thene kshu figurativisht nga ana siperfaqesore,,,,qe mos ja fut kot.

  sic e shikoj e paske mare shpaten ne dore mesa duket e ke per zakon te sulmosh te tjeret qe te mbrosh veten nejse sinqerisht nuk e prisja kete gje nga ty por ndoshta do kesh inat nga vetja jote po te them se un si pa shkoll dhash ate pergjigje po cne ti me shkoll qe ja fut si kodra pas bregut kete me te vertet nuk e mar vesh po ta perseris dhe nje here' sarkazem per aktualitetin shqiptar ' te pelqen apo jo eshte till situat
  dhe dicka tjeter nuk te kerkova as te te pelqej dhe as te besh ndonje koment pse e bere sinqerisht mbetet...............enigm

 19. #19
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Anėtarėsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nėn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga klandestini
  Gati shumica e djemve shqipetar e kerkoj njeriun e jetes, e duan te virgjer!Te pakten ne temat qe jan hapur ne forumin tone.
  A dini ju te dalloni se kur nje femer eshte e virgjer?
  Mendoni se e vetmja gje eshte ajo copez e holl?!
  Ku mund te dallohet tjetert?
  haj me dert haj...

  sfide e veshtire per mashkullin...

  po flas per veten time ...prej distance nuk mund ta verej virgjerin e nje femre por po te ofrohem pak me afer mesiguri (normal ne vend ngjarje) qe do kem sukses...per ndryshe vetem do kisha supozuar..mirpo supozimi nuk eshte fakt apo prove...

  por me mire do kishte qen te kisha ndjekur ndonje kurs apo trajnim...dhe opcioni i dyte eshte te posedoje nje mikroskop te Darwinit...
  "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

 20. #20
  Wilma Maska e xhuliana
  Anėtarėsuar
  15-12-2006
  Vendndodhja
  Emilia-Romagna
  Postime
  824
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Virgjeria eshte teme shume aktuale per nje pjese te mire te shqiptareve.....dhe kjo tregon tamam se ne cilin nivel eshte mentaliteti shqiptar...
  populli jone eshte shume mbrapa dhe kjo per faj edhe te nivelit ekonomik te jetes qe behet ne shqipri i cili nuk te jep alternativa te besh nje jete normale dhe autonome....

  kjo lloj tradite vetem deme sjell per shoqerine shqiptare....dhe nuk mendoj se eshte e lehte te ndryshohet mentaliteti shqiptar
  La Lussuria, La Superbia e L'Avarizia ostacolano il Pentimento

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO
  Nga Darius nė forumin Fenomene Paranormale
  Pėrgjigje: 1052
  Postimi i Fundit: 10-04-2014, 09:58
 2. Suedia, aty ku femrat jetojnė parajsėn
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 13-05-2012, 12:02
 3. Femrat dhe meshkujt komunikojnė ndryshe
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 10:51
 4. Si jane Femrat shqiptare ne realitetin e sotshem
  Nga Dito nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 111
  Postimi i Fundit: 09-10-2004, 16:53
 5. Femrat dhe ekonomia - Nga Kotelja!
  Nga Dita nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 08-07-2002, 14:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •