Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 17 prej 17
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-10-2006
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Rezarta Shkurta

  A mendoni se eshte e vertete qe Rezarta shkurta eshte travestit?
  Thuhet qe emri i vogelise eshte Rezart.
  Duhet pranuar se e kane operuar mire megjithate kuptohet qe eshte mashkull.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-10-2006
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Eshte kengetare

  Po eshte kengetare, ose te pakten me kete emer e fsheh profesionin e vertete qe eshte me i vjetri ne bote....
  Ka konkuar si Miss, lagjia , miss rrubineti dhe miss sallami.Kesi gjerash..
  Kaq di kaq ju thashe....
  Une s'besoj se eshte TRANS....

 3. #3
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Mosha
  31
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Kush thot mi se eshte mashkull , syte drite nuk ju bejne ?

  Une se besoj qe eshte bere operacion etj etj qe ka shkruar kjo larte sepse po te kishte bere nje gje te till , atehere lajmi do merte dhene , po une skam degjuar ne ndonje TV apo emision.

  Mos shpifni gjera palidhje shqipetaree
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-10-2006
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Uaaaa

  Po he mos beni keshtu, se llafe jane.
  Une e besoj qe ajo eshte mashkull.
  Ose ka shkuar me aq shume meshkuj, sa po behet burre.
  Nejse edhe si mashkull, Rezarta eshte alamet burri.

 5. #5
  Femme Fatale Maska e Poison_Ivy
  Anėtarėsuar
  01-07-2006
  Postime
  121
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  nc nc nc nc
  Kaq vrer te mbledhur ne nje vend kishin kohe qe nuk me zinin syte.
  Sorra!
  http://www.rezartashkurta.com/
  Plasini syte!
  So the **** whaaaat??!!

 6. #6
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Mosha
  31
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Kishte foto te bukura
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 7. #7
  Home
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  74
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ej Ej Ca Behet Ketu,pse E Keni Kaq Inat Kete Gocen?trupin E Ka Te Bukur,se Ca Ben Me Jeten Private,nuk I Behet Njeriu Vone.une Nuk Besoj Se Eshte Mashkull,nuk Ka Nevoj Per Fjale Se Ajo Eshte Nje Femer E Bukur,kete E Them Se Dhe Redon Makashi Nuk I Pelqejne Meshkujt.rezarta Ka Qene E Dashura E Redonit.gjithsesi Un E Pash Ne Nje Emision Direkt,nuk Eshte E Pergatitur Fare Si Prezntuese.per Pamje,nuk Kam Ca Flas,flet Vet Pamja.femra Jo Kaq Inacije.

 8. #8
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Mosha
  31
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Rezarta Shkurtaj

  REZARTA SHKURTAJ SHTATZENE?

  Njė tjetėr thashethem ka nisur tė qarkullojė kėto kohė pėr kėngėtaren Rezarta
  Shkurtaj. Janė tė shumtė ata qė janė gati tė bėjnė be se ajo ėshtė shtatzėnė, e qė
  tė deklarojnė se ajo vetė ua ka pohuar njė lajm tė tillė. Tė cilin pėr “Bluetooth” nuk
  ka pranuar. Ndoshta sepse ėshtė superticioze dhe nuk dėshiron ende ta bėjė
  publike ose ndoshta sepse vėrtet ky mund tė jetė thjesht njė thashethem. Tė cilin
  nuk mund tė mos e shkruanim gjithsesi.
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 9. #9
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Mosha
  31
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  REZARTA NUK ĖSHTĖ SHTATZĖNĖ

  Javėn e shkuar, njė prej thashethemeve tė botuara nė “Bluetooth” ishte dhe ai i
  njė shtatzėnie tė mundshme tė Rezarta Shkurtajt. Njė thashethem qė shkaktoi jo
  pak zhurmė. Gjė qė pritej nė fakt, sepse gjithmonė ēdo informacion qė del nga
  jeta private e kėngėtares sė re, ka pėrbėrė lajm nė kėto kohė. Jo vetėm pse ajo ka
  ditur tė spikasė qė prej asaj natės kur do tė shpallej shoqėruesja e dytė e Miss
  Albania-s, por edhe nė gjithė ditėt e tjera nė vijim; pėrveē kėtyre, edhe pse do tė
  niste njė histori dashurie me nipin e Enver Hoxhės. Ndaj, herė pas here ndodh qė
  tė dalė njė thashethem nė lidhje me ta. Siē ishte dhe ky i shtatzėnisė sė Rezartės,
  qė mesa na rezulton sė fundmi, nuk qenka i vėrtetė.

  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 10. #10
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime

  Rezarta Shkurta

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 23-03-2007 mė 18:20 Arsyeja: silleni materialin ne shqip

 11. #11
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  E mire eshte Rrezarta,me ka pelqyer kenga e saj ne edicionin e sivjetem te Kenges Maxhike. Prapeseprape mendoj se si modele eshte me e suksesshme.
  ArsGothicė

 12. #12
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  34
  Postime
  11,961
  Faleminderit
  1
  23 falenderime nė 22 postime

  Rezarta Shkurta

  Sapo ėshtė kthyer nga Maqedonia ku ka pėrfunduar xhirimet e klipit tė kėngės “Matura” dhe Rezarta Shkurta duket shumė e frymėzuar pėr vazhdimėsinė. Shumė shpejt albumi, mė pas njė tjetėr videoklip dhe tė tjera projekte interesante nė fushėn e artit. Studente nė vitin e parė pėr psikologji ajo i ka tė qarta idetė pėr tė ardhmen dhe jetėn e saj, qė e sheh gjatė nė art. Ndėrkohė ėshtė duke jetuar njė lidhje solide dhe tė bukur me Ermalin, djalin qė e ka bėrė pėr vete qė me shikimin e parė dhe me tė cilin shprehet se ėshtė mė e lumtur se kurrė.

  Mėsova se sapo je kthyer nga Maqedonia, ku ke xhiruar pėr klipin tėnd tė ri. Ēfarė mund tė na thuash mė tepėr rreth kėngės dhe kėtij videoklipi?

  Kėnga titullohet “Matura”, ėshtė njė kompozim i Genti Lakos dhe ėshtė e shoqėruar me klipin, qė sapo ka pėrfunduar nė studion “Tomato” nė Maqedoni dhe ka si producent “Supersonic”. Eshtė njė klip shumė interesant dhe i veēantė dhe njė kėngė e bukur, qė pėrcjell emocionet e maturės, por nė njė mėnyrė ndryshe. Eshtė kur tė gjithė ndihen si tė ēmendur dhe tė ekzaltuar. Veshjet janė realizuar nga Rezarta Skifteri dhe besoj se shumė shpejt ky videoklip do tė jetė nė ekran.

  Ndėrkohė, ku ka shkuar puna pėr realizimin e albumit tėnd tė parė?

  Albumi sapo ka pėrfunduar dhe them se ėshtė ēėshtje ditėsh, qė “Supersonic” ta ketė nė treg, por nuk mund tė jap data tė sakta.

  Si titullohet albumi?

  “Je vetėm ti”. Eshtė ky edhe titulli i kėngės sė kompozuar nga Flor Mumajesi dhe me tekst tė Turian Hyskės. Eshtė njė baladė tė cilėn e adhuroj dhe ky ėshtė besoj motivi mė i mirė, qė kėtė titull tė merrte edhe albumi. Shumė shpejt edhe kjo kėngė do tė shoqėrohet me njė videoklip, qė ndryshe nga i pari do tė jetė seksi, si nė veshje ashtu edhe nė pėrmbajtje. Eshtė njė klip, qė them se nė mendjen time ėshtė i formėsuar qartė prej kohėsh. Shpresoj vetėm tė xhiroj nė njė vend me borė dhe... por, tė mos zbuloj mė shumė.

  Cila ėshtė arsyeja qė synon tė dalėsh me kėtė imazh seksi?

  Mė saktė ėshtė bebi-seksi, pasqyrimi i njė vajze tė brishtė dhe tė bukur qė vuan nga dashuria.

  Po ti ke vuajtur ndonjėherė nga dashuria?

  (Qesh) Nuk do tė thotė qė ēdo kėngė mė pėrshtatet mua, sepse tė mos harrojmė, qė ajo ka njė autor teksti dhe njė kompozitor, por kėtė baladė e pashė si njė mėnyrė tė mirė pėr tė prezantuar veten. Qė nė fillim kam dashur tė prezantohem nė kėtė zhanėr, gjė qė nuk ishte e mundur pėr tregun.

  Tė qenit femėr seksi, sa e rėndėsishme ėshtė pėr ty?

  Edhe performanca e pėrmbush njė kėngė, apo jo.

  Po Ermali ē’mendon pėr kėto performanca, a e merr mendimin e tij?

  Mendimin e tij e marr totalisht pėr gjithēka, por edhe pse mund tė dal seksi nuk e teproj.

  Si po shkon marrėdhėnia juaj?

  Mė mirė se kurrė, mė tė dashuruar se kurrė, mė tė lumtur se kurrė.

  Bashkėjetesa iu ka afruar mė shumė me njėri-tjetrin?

  Jashtėzakonisht shumė. Mua mė ka ndihmuar tė bėhem edhe njė amvisė e mirė.

  Je shprehur dikur se je shumė xheloze pas Ermalit, vazhdon tė jesh e tillė?

  (Qesh) Vazhdoj, por ėshtė reduktuar disi, pasi Ermali nuk mė lė shkak. Mbase tani ka filluar ai tė jetė pak xheloz kundrejt meje.

  Je shumė e re pėr ta thėnė, por pas bashkėjetesave tė suksesshme zakonisht vjen martesa...

  Vazhdimisht mendoj edhe pėr kėtė, por jemi tė dy nė kulmin e punės dhe nuk besoj se do tė jetė kaq shpejt.

  GAZETA PANORAMA
  My silence doesn't mean I am gone!

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  Rezarta Shkurta: Jam me fat qe kam Ermalin !

  Ka kaluar mjaft kohė, kur ajo do tė prezantohej si njė Miss, pėr t’u bėrė mė pas njė nga zėrat e skenės sonė mjaft tė kėrkuar dhe tė pėlqyer. E ndėrsa ka nxjerrė kėngėn e saj tė fundit me titull “Matura”, jeta e saj personale ka tėrheqeur edhe mė shumė vėmendje. Kjo pėr faktin se ajo ėshtė lidhur me dikė, qė rrjedh nga kupola e Bllokut tė famshėm. Rezarta Shkurta, vajza nga Durrėsi, sot e ndan jetėn me Ermal Hoxhėn, nipin e Enver Hoxhės. Lidhja e tė dyve u bė shkak pėr tė folur shpesh nė ambientet e metropolit dhe nė shtypin rozė. Ndoshta edhe nga fakti, se Ermali vinte nga njė lidhje martesore. Sot ata janė njė nga ēiftet, qė janė mė tė lakuar.

  Sa kohė ke qė je lidhur me Ermalin?

  Lidhja jonė daton 20 shtatorin e vitit 2005. Dhe pikėrisht kėtė shtator mbushim plot 2 vjet bashkė. Madje edhe ditėn e dasmės kemi menduar qė, kur ta bėjmė ta vendosim pikėrisht nė kėtė date.

  Si ka nisur kjo histori? Ka qenė dashuri mė shikim tė parė?

  Po ka qenė njė dashuri me shikim tė parė. Nė fakt pėrpara se tė takoheshim kanė qenė disa koiēidenca tė ēuditshme. Ndoshta ishte e parashikuar, qė unė tė takohesha me atė. Kėshtu ndėrsa unė kthehesha nga njė udhėtim nga Kina nė tė njėjtin avion ka qenė edhe Ermali, i cili kthehej po nga Kina, ku kishte qenė pėr punėt e tij. Mė pas ka qenė njė tjetėr koiēidencė. Ka qenė verė unė isha ftuar pėr tė kėnduar tek “Tropikal, Venue”, nė Durrės dhe Ermali gjendej aty me shokėt e vet. Ai u ishte shprehur miqve tė vet qė “Lum ai mashkull, qė e ka kėtė vajzė”. Kėtė gjė ma ka pohuar vetė mė pas, pa e menduar se njė ditė kėtė vazjė do tė kishte ai vetė. Dhe hera e tretė dhe vendimtarja ka qenė unė dhe ai nė kryqėzim tek sheshi “Nėnė Tereza”, ishim nė semafor me makinė. Aty ai na ftoi pėr kafe. Unė kam qenė me njė miken time. Pastaj u ulėm nė kafe dhe ai aty po bėnte interesantin, ndėrkohė qė sa u ndamė mė ēoi me telefon njė mesazh.

  Dhe ē’ndodhi mė pas?

  Ditėn e dytė kemi qenė gjithė ditėn bashkė. Madje unė kam qenė tek parukieria nė Durrės dhe ai nuk ka pritur, po unė kam dalė me flokė tė lagura (qesh). Ndėrsa ditėn e tretė jemi nisur pėr njė udhėtim nė Pogrades, ku ka qenė njė ditė e mrekullueshme.

  Ēfarė tė pėlqen mė shumė tek Ermali?

  Nė karakterin e tij vlerėsoj shumė qetėsinė e tij. Mėnyrėn sesi ai i zgjidh ēėshtjet e tij. Unė jam mjaft impulsive si natyrė, ndėrsa Ermali ėshtė mjaft i i qetė, kėshtu qė ekuilibrohemi sė bashku. Po Ermali mbi tė gjitha ėshtė njė njeri shumė i zgjuar. Dhe qė unė e kisha ėndėrr tė kisha njė njeri tė tillė nė krah. E them me mjaft sinqeritet, qė jam me fat, qė unė e kam atė nė krah. Ndėrsa nė paraqitjen fizike mė pėlqen shumė trupi i tij, i gjatė dhe pak i mbushur. Ėshtė pikėrisht ashtu si unė e kisha menduar mashkullin, qė do tė kisha njė ditė nė krah.

  Cilat janė veset e tij nėse ka, qė ti nuk i duron dot?

  Nė fakt nuk mund tė them pėr vese. Ermali nevrikoset shumė rrallė. Ndėrkohė qė unė nevrikosem shpejt dhe shpesh. Por kur nevrikoset Ermali reagon shumė ashpėr. Nuk ėshtė e thėnė qė tė nevrikoset me mua (qesh), por pėr punė dhe ēėshtje tė ndryshme pėr shembull. Unė e di kėtė gjė dhe e lė tė qetėsohet, sepse e di qė shumė shpejt do t’i bien nervat.

  Po Ermali ēfarė pėlqen tek ty?

  Nė fakt pėr kėtė gjė duhet tė pyesni Ermalin. Megjithatė njė gjė qė unė e di dhe qė ma thotė ėshtė se Ermali pėlqen shumė sinqetitetin tek unė. Nė fakt kėtė veti e kam me ēdo njeri edhe me shoqėrinė dhe familjen, jo vetėm me Ermalin.

  Po nė paraqitjen tėnde?

  Uroj qė gjithēka… (qesh)

  Dhe ēfarė nuk pėlqen?

  Uroj, qė tė mos ketė asnjė gjė… (qesh)

  A i bėni surpriza njėri-tjetrit?

  Po shumė madje. Nė fakt unė bėj mė shumė. Unė bėj pėr shembull pesė surpriza, Ermali njė. Por Ermali i ka surprizat nė lidhje me plane, pėr shembull, udhėtime, festa surprizė, etj. Kurse unė i kam tė natyrės sė arredimit kėndshėm tė shtėpisė, me qirinj, lule, toretė, tej.

  Cila surbrizė ka qenė mė e bukura?

  Gjėja mė e bukur dhe e papritur pėr mua nga Ermali ka qenė nė kohėn, kur secili nga ne jetonte nė shtėpinė e vet dhe Ermali mė jep si dhuratė unazėn, qė unė mbaj nė gisht sot, dhe mė kėrkoi tė jetonim bashkė.

  Sa orė nė ditė rrini me njėri-tjetrin?

  Mė mirė mund tė them, qė orėt qė na ndajnė janė nga mėngjesi deri nė orėn 4, kur edhe Ermali mbaron punėn dhe pastaj nuk ndahemi pėr asnjė moment nga njėri-tjetri.

  Tė shoqėron Eramli nė punėt e tua dhe koncertet qė ke?

  Po nė tė gjitha koncertet. Ėshtė gjithmonė me mua. Edhe kėtė tė hėnė unė do tė jem nė Vlorė dhe Ermali do tė vij dhe do tė jemi bashkė.

  A ėshtė xheloz ai?

  Unė nuk i lė shkak asnjėherė qė ai tė bėhet xheloz. Megjithatė po u tregoj njė tė vėrtetė. Mua mė pėlqen tė bėj lojėra dhe e provokoj. Njė herė bleva njė numėr tjetėr telefoni dhe i ēoja mesazhe numrit tim, qė ishte nė dhomėn, ku ishte Ermali. Ai u bė xheloz sigurisht. Po nė fakt ka njė xhelozi tė bukur, njė mėrzitje qė mua mė bėn pėr tė qeshur. Ndėrsa kur dikush mė shikon ai bėhet edhe mė i afėrt me mua.

  Po ti?

  Unė? Jam xheloze e tmerrshme.

  Meqė pėrmendėt vėllain e Ermalit, si i keni marrėdhėniet me familjen e tij.

  Ermali ka dy vėllezėr, me tė cilėt shkoj shumė mirė. Megjithatė mund tė them se me vėllain e vogėl tė tij kam mė shumė afrimitet, madje e kam mik. Kjo ndoshta pėr faktin se jemi edhe nė tė njėjtėn moshė.

  Ku jetoni tani?

  Jetojmė tek njė apartament tek “Dėshmorėt e Lirisė”, qysh prej 10 muajsh. Kemi nė plan nė fakt tė bėjmė njė shtėpi mė tė madhe, por kjo do tė realizohet pak para se ne tė martohemi.

  Cilat janė projektet e verės, ku po i kaloni pushimet?

  Nė fakt pushimet i kemi bėrė pak e nga pak. Pėrgjithėsisht kemi lėvizur ēdo fundjavė nė vende tė ndryshme. Kėshtu kemi qenė nė Budva, (Mal i Zi), nė Kosovė, Maqedoni. Pastaj nė Shqipėri kemi lėvizur nė Sarandė, Vlorė, Durrės, Shėngjin. Madje nė Shėngjin jemi kėnaqur shumė, pasi kemi qenė pėr peshkim. Tė dy edhe unė edhe Ermali e kemi shumė qejf peshkimin. Por Ermali nevrikoset shpesh kur jemi pėr peshk, pasi unė jam mė me fat dhe zė mė shumė peshq se ai. Pėr peshkim kemi qenė edhe mė vėllain e vogėl tė Ermalit dhe jemi kėnaqur shumė.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pse mereni me funderinat e shqiperis pak figura te nderuara kemi????? kjo eshte rivale ciljetes dhe te dyja bashke jane dava .................

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Rezarta Shkurta Lesbizem apo dėshirė pėr vėmendje?!

  Rezarta Shkurta Lesbizem apo dėshirė pėr vėmendje?!

  » Dėrguar mė: 22/08/2010 - 14:35


  Prej mbi njė viti fotografia ėshtė kthyer mė shumė se nė njė hob pėr tė. Kėngėtarja Rezarta Shkurta e ka shprehur edhe nė intervista tė ndryshme pasionin e saj pėr t'u bėrė fotografi tė tjerėve, por pse jo, edhe pėr tė pozuar vetė. Fillimisht ajo kishte edhe modelen e saj, miken Vita, sė cilės i bėnte fotografi tė shumta pasi e pikturonte. Sė fundmi gjithmonė e mė tepėr ėshtė fokusuar tek vetja. Kėtė herė ju sjellim disa foto tė realizuara nga kėngėtarja dhe mikesha e saj nga Durrėsi, Imelda Guraziu, tė cilat kėngėtarja Shkurta i ka hedhur pak ditė mė parė nė profilin e saj nė faqen e internetit 'Facebook'.

  Fotot

  Duket si njė mini-film, nė mes tė njė pylli, ku personazhet janė ēift; njė djalė dhe njė vajzė. Rezarta ka veshur rolin e djalit. Fillimisht shfaqet duke parė Imeldėn nė sy, ndėrsa kjo sheh nga objektivi i aparatit. Mė tej i afrohet dhe i jep njė tė puthur nė faqe Imeldės, sė cilės i ka kapur edhe dorėn e djathtė. Fotot vazhdojnė dhe vajzat shihen tė ulura nė lėndinė, ku ashtu si i dashuri i vė lule nė kokė sė dashurės, dy vajzat luajnė lojėn e tyre, ku sėrish Rezarta vazhdon nė rolin e saj tė mashkullit, duke zbukuruar mikeshėn me dy lule nė kokė (e qė sipas komentit nė 'Facebook', janė edhe lulet e saj tė preferuara). Romanca vazhdon kur Rezarta vė kokėn nė prehrin e Imeldės, ndėrsa kjo e fundit e ledhaton nė ballė. Njė qėndrim tė dashuruarish, qė duket se nuk ndalet. Kėsaj fotoje, Rezarta i shton si koment edhe njė poezi tė poetit tė madh, Pablo Neruda, "Ho dormito con te tutta la notte" ("Kam fjetur me ty gjithė natėn"). Nė njė tjetėr foto, tė dyja vajzat shfaqen duke u parė nė sy e duke i qeshur njėra-tjetrės. Njė foto po aq provokuese vjen nė vijim, ku dy vajzat janė pėrqafuar ėmbėlsisht e nė mėnyrė mjaft sensuale. Rezarta me sytė mbyllur ka kapur nė mes Imeldėn, ndėrsa kjo i afron buzėt pranė qafės Rezartės. Por, provokimi i Rezartės nuk ka fund. Ajo ka hedhur nė faqen e saj edhe njė foto, ku shfaqet nė njė shtrat me tė brendshme sė bashku me njė vajzė tjetėr. Nė fakt nuk ėshtė hera e parė qė Rezarta miklohet nga vajzat, kujtojmė kėtu njė foto tė saj me kėngėtaren Afėrdita Dreshaj, ku i zgjasin buzėt njėra-tjetrės, ashtu sikurse bėri Madonna me Britney Spears. Tė jenė kėto shenja lesbizmi tė kėngėtares, apo dėshirė pėr vėmendje?


  blueooth
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 16. #16
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  183 falenderime nė 159 postime
  Rezarta Shkurta shpallet e pafajshme

  Rezarta Shkurta ėshtė shpallur sot e pafajshme nga Gjykata e Rrethit Tiranė pasi mė herėt Prokuroria nė pretencėn e saj kishte kėrkuar dėnimin me disa ditė punė tė detyrueshme.
  “Jam e lumtur t’ju njoftoj se pėr sa i pėrket akuzave tė bėra ndaj meje nga zonjushė Rozana Radi, gjykata sapo dha vendimin e saj, ku mė shpalli tė pafajshme”, tha Shkurta menjėherė pas vendimit qė u mor njė orė mė parė.
  “Ndihmė shumė e madhe pėr tė nxjerrė tė vėrtetėn kanė qenė dėshmia e dy policėve nė vendngjarje, ku kanė deklaruar se Rozana ka qenė e dhunshme dhe nė gjendje tė droguar”, shtoi Rezarta, raporton agjencia Noa.
  “Gjithsesi unė nuk do ta lė me kaq, e dashur Rozanė, po ta them publikisht, do tė tė hedh nė gjyq pėr faktin qė u mundove tė hedhėsh ‘baltė’ nė imazhin tim. Uroj tė jesh nė gjendje tė mė paguash dėmshpėrblimin”, shtoi Rezarta.

  Bota Sot
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 17. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  kjo seshte per muzike
  kjo eshte per.... hehe

Tema tė Ngjashme

 1. Shkurta Ajeti - Firmos kontrata me 5 shtete tė botės
  Nga Bl3ri nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-04-2007, 07:45
 2. Kėnga Magjike 2006
  Nga Sa Kot nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 84
  Postimi i Fundit: 17-03-2007, 11:51
 3. “Kanibali” Shqiptar qė ngjan me Mikelanxhon
  Nga Shijaksi-London nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 20-01-2007, 08:21
 4. A Ka Te Drejte Edi Rama per 2 pallatet hawai?
  Nga ganoid nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 22-01-2003, 23:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •