Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1
    About Girl Maska e Kacamistri
    Anëtarësuar
    13-01-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    7

    Si të mbyll një llogari Hotmail?

    Doja te dija nese ekziston ndonje menyre per te mbyllur account te adreses se e-mail ne hotmail ne menyre qe mos hapet me as e-mail e as msn messenger me adresen perkatese.

    Po pres pergjigjet tuaja.
    The Man Who Sold The World

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2004
    Postime
    5,896
    mesa di une nga pervoja ime, duhet ta lesh pa perdorur adresen tende te email hotmail per nje muaj dhe ajo ajo te mbyllet automatikisht

  3. #3
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anëtarësuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Qe te mbyllesh nje account hotmail, duhet te shkosh ne account, pastaj ne help (qe eshte ne ane te djathte siper te faqes) te shkruash "close account", do te hapet nje faqe tjeter me disa links, dhe do klikosh ne link qe thote "close account", pastaj aty te con ne nje faqe tjeter ku do klikosh mbi nje link blu "close account page", klikon aty, jep nje ok me duket dhe dicka te tille, dhe mbaron proceduren.

    Pasi e ke bere kete procedure, ne menyre qe accounti te mbyllet sduhet qe t'a hapesh per 30 dite.

    Visage

  4. #4
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anëtarësuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Llogaria ne hotmail.com me duket se nuk mund te mbyllet. Mund te behet pezullimi i saj, duke mos e hapur ate per 30 dite, por te mbyllesh pergjithmone nje llogari, qe dikush tjeter me pas mund te krijoj nje email adrese te njejte, sic ke patur ty, nuk mundet. Gjersa e din fjalekalimin e llogarise tende, mund t'a aktivizosh kur te duash, qoft edhe pas 5 viteve!
    My silence doesn't mean I am gone!

  5. #5
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anëtarësuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Davius sipas asaj procedures qe une kam shkruar persiper nese lexon dhe detajet ne hotmail, thote qe nese nuk hyn personi per 30 dite athere emailet ne ate account fshihen, dhe emailet qe dergohen atje kthehen mbrapsht. Por adresa e emailit ruhet akoma dhe tjeter person nuk hap dot te njejten adrese.

    Por nese personi ne fjale s'e perdor adresen per 90 dite, pra 3 muaj, athere ajo adrese emaili eshte e lire per t'u hapur nga user te tjere.

    Visage

  6. #6
    At'qivia Maska e Flori
    Anëtarësuar
    12-03-2004
    Vendndodhja
    Tiranë, Albania
    Postime
    2,551
    nuk mund te mbyllesh dot nje account hotmial mundet vetem ta besh si tip freeze... pastaj mund ta rihapesh po vet .. !!

    kete e kam pervuar disa dit me par !
    Femra ne Sex:
    Akmerikanka: o yes o yes
    Gjermanja: ja gut ja gut
    Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

  7. #7
    New York Maska e mario_kingu
    Anëtarësuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    per hotmail nuk e do po per yahoo mbyllet dmth lllogaria mbyllet per ty mos ta hapesh me por ajosi llogari ri tre vjet e pezulluar ne yaho
    besoj se edhe hotmail njesoj e ka po per me shum shko ne acount help edhe te thot vet ajo cte besh ciao
    Partizoni

Tema të Ngjashme

  1. Al-Kaeda, zbulohen shtatë llogari bankare në Shqipëri
    Nga diikush në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 27-07-2006, 14:58
  2. Përse nuk më vinë email nga forumi tek Hotmail
    Nga Albo në forumin Pyetje - përgjigje
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 15-11-2004, 12:46
  3. FATOS NANO me llogari bankare në Amerike!..
    Nga Kallmeti në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 22-12-2002, 16:08

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •