Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 74 prej 74
 1. #61
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-02-2012
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  23
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga stern Lexo Postimin
  po ti je e vogel njehere
  pastaj sqaro ate punen e gishtave ti zogu
  do te vi koha dhe ty qe ta festosh
  mos u merzit
  kadale kadal
  emo mire vl..

 2. #62
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-02-2012
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  23
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kush do cokollat Milka me vanilje?

 3. #63
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  29
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Po kur do ti se na plase ?
  ...nuk e di ....
  https://www.behance.net/robberysk1100

 4. #64
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Ehhhh eehhhhh eeehhhh....

 5. #65
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime n 93 postime
  Citim Postuar m par nga Ana Novaku Lexo Postimin
  Kush do cokollat Milka me vanilje?
  Une dua,por Milka me caramel.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 6. #66
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,497
  Faleminderit
  312
  503 falenderime n 423 postime
  mua sme intereson cfare feste eshte per te me dhene dhurate
  Une dua dhurata cdo 10 dite
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 7. #67
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  41
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime n 51 postime
  She She She Dalke Mire Me Ty Hahahhahahaha
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 8. #68
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,497
  Faleminderit
  312
  503 falenderime n 423 postime
  Hihihhihi mjer ai qe me ka thuaj
  por nje te mire e kam dua dhurata por edhe bej shume kshu qe jemi =
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 9. #69
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  41
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime n 51 postime
  Ah Keshtu Dakort Por Dhurata Me E Bukur Eshte Te Keni Dashurine Midis Njeri Tjetrit....
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 10. #70
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,497
  Faleminderit
  312
  503 falenderime n 423 postime
  pooooo sbehet llaf por ama eshte ndjejne e bukur kur sheh se njeriu qe do mendon per ty apo jo
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 11. #71
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Citim Postuar m par nga Ana Novaku Lexo Postimin
  emo mire vl..
  Ca o kjo ndonje supriz per te dashurin tend?
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 12. #72
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-02-2012
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  eshte bukur kur po te kujton dikush jo vetem ne keto dite te cekura po cdo dite duhet te kujtohemi qe duhemi ...

 13. #73
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,080
  Faleminderit
  123
  100 falenderime n 88 postime

  Pr: Shn Valentini: Si e festojn t dashuruarit?

  Gzuar pr t gjith ata/ato q e festojn..
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

 14. #74
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  940
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: Shn Valentini: Si e festojn t dashuruarit?

  ..dhurata e te varferve do ishte nje lule dhe per te pasurit nje unaze apo verese dhe festimi ne ndonje lokal larg kishave apo xhamijave dhe larg barboneve apo njerezve me mjeker sepse keto faktore e vrasin dashurine!

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema t Ngjashme

 1. Shen Valentini
  Nga Agim Doi n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 18:49
 2. Familjet e nderuara shqiptare
  Nga alumni n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 70
  Postimi i Fundit: 22-03-2010, 16:46
 3. Shn Valentini nj mitologji apo thjesht biznes!!!!
  Nga YaSmiN n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 15-02-2007, 12:29
 4. IN MEMORIAM: Ate Zef Valentini S.J.
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-12-2006, 00:26
 5. At Zef Valentini
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-04-2006, 19:01

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •