Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,409
  Faleminderit
  234
  313 falenderime n 292 postime

  Pr: Bashkpunimi Kulturor Shqipri-Kosov  Rrugtim i Ansamblit t kngve dhe valleve shqiptare, npr Kosovn e vitit 1971.
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 08-02-2018 m 09:17

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,409
  Faleminderit
  234
  313 falenderime n 292 postime

  Pr: Bashkpunimi Kulturor Shqipri-Kosov


 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,409
  Faleminderit
  234
  313 falenderime n 292 postime

  Pr: Bashkpunimi Kulturor Shqipri-Kosov


 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,409
  Faleminderit
  234
  313 falenderime n 292 postime

  Pr: Bashkpunimi Kulturor Shqipri-Kosov


 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,409
  Faleminderit
  234
  313 falenderime n 292 postime

  Pr: Bashkpunimi Kulturor Shqipri-Kosov  Ansambli Kombtar n Kosov 1996.

 6. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,409
  Faleminderit
  234
  313 falenderime n 292 postime

  Pr: Bashkpunimi Kulturor Shqipri-Kosov  Ansambli Kombtar i Kngve dhe Valleve "SHOTA" , Tiran 2002.

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,409
  Faleminderit
  234
  313 falenderime n 292 postime

  Pr: Bashkpunimi Kulturor Shqipri-Kosov  Ansambli Kombtar i Kngve dhe Valleve "Shota", Kosov, n skenn e Argjiro Fest 2017.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Intervist me Myftiun e Kosovs, Mr. Naim Trnava
  Nga Drini_i_Zi n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-01-2009, 18:13
 2. Paketa e propozuar nga Ahtisari pr statusin final t Kosovs
  Nga Nice_Boy n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 451
  Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
 3. Msimet e nxjerra nga dhuna n Kosov
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 15-07-2006, 13:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •