Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 42
 1. #21
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime

  Thumbs up Eagle Mobile ; Prezanton Tarifat.

  Sot lexova tarifat e kompanise me te re ne shqiperi Eagle Mobile, edhe sinqerisht mu be qejfi, sepse sdo e kemi me problem qe te flasim me celular. Tarifat jan shum here me te ulta se kompanite Amc edhe Vodafone. Personalisht u gezova jashte mase kur lexova kto tarifa, edhe kto dy dite do te marr nje numer Eagle Mobile, edhe do e fshi nga faqja e dheut kte numer qe kam.


  Kompania m e re e telefonis celulare n vend, "Eagle Mobile", ka prezantuar dje tarifat e komunikimit. Jan katr paketa shrbimesh q mundsojn komunikimin me kosto m t ult. Dje n ambientet e hotel "Sheraton", drejtuesit e kompanis "Eagle Mobile" prezantuan para mediave ofertat e shrbimeve t tyre. Q nga hyrja n treg e kompanis, dje u b dalja zyrtare me tarifat e posame.

  Tarifat vijojne me paketa te ndryshme edhe jan si me poshte.

  "Proring 30"
  Paketa "Proring 30", e prezantuar dje nga "Eagle Mobile", vlen deri m 31 dhjetor 2008 dhe sht me parapages me nj tarif fikse, 400 lek t rinj n muaj. Thirrjet kombtare kushtojn 15 lek minuti dhe 17 lek minuti pr telefonatat fiks. Mesazhet brenda numrave "Eagle Mobile" kushtojn 8 lek, ndrsa me numrat AMC dhe Vodafon 15 lek. Mesazhet kombtare kushtojn 15 lek. Kjo paket ka falas 30 minuta bised.

  "Proring 60"
  Paketa "Proring 60" sht nj shrbim i "Eagle Mobile" q ka 60 minuta falas brenda pakets vetm 700 lek. Q t prdoret ky program tarifor abonentt duhet t paguajn brenda do muaji tarifn fikse, n t kundrt kalon me parapages. Thirrjet kombtare kushtojn 17 lek minuti n numrat "Eagle" dhe 33 lek minuti drejt operatorve t tjer. Mesazhet brenda "Proring" jan 8 lek, ndrsa 13 pr operatort e tjer dhe 15 pr operatort ndrkombtar. Shrbimi tjetr sht i telefonis fikse, pa qen nevoja pr lidhje kabllore, me an t sistemit GSM fiks.

  Interneti
  "Eagle Mobile" ka paraqitur dhe shrbimin e internetit me an t telefonit, nga ku mund t lundrohet si n nj kompjuter normal. Ndrsa e reja e fundit sht ajo q ka t bj me mundsin e kryerjes s operacioneve bankare me an t telefonit.

  Eagle Mobile Proring Unlimited (kjo eshte per tu duartrokitur)

  Pagesa mujore fikse
  2400 lek/muaj

  Thirrjet Kombtare
  Telefonata brenda Proring
  0 lek/minut

  Telefonata drejt numrave t tjer Eagle
  0-3 minuta 15 lek/minut
  mbi 3 minuta 10 lek/minut
  Telefonata drejt operatorve fiks
  (Albtelecom, Operator t tjer t telefonis fikse)
  0-3 minuta 15 lek/minut
  mbi 3 minuta 10 lek/minut
  Telefonata drejt operatorve mobil 28 lek/minut
  Thirrjet Ndrkombtare
  Zona 1 98,4 lek/minut
  Zona 2 121.5 lek/minut
  Zona 3 132.3 lek/minut
  Zon 4 191.2 lek/minut
  Thuraya Satellite 315.0 lek/minut

  SMS
  SMS brenda Proring 8 lek/SMS
  SMS drejt numrave t tjer Eagle, AMC dhe Vodafone 13 lek/SMS
  SMS drejt destinacioneve Ndrkombtar 15 lek/SMS

  GPRS/EDGE
  I Gbyte 3000 lek/Muaj
  Identifikimi i thirrjeve hyrse Falas
  Shrbimi i Klientit (139)
  15 lek/minut
  Pagesa e Regjistrimit 5000 lek
  Garancit
  Pr telefonatat kombtare 5000 lek
  Pr telefonatat ndrkombtare
  Pr telefonatat drejt numrave 0900.. 3000 lek
  Roaming 30000 lek  Eagle Mobile
  Proring 600


  Pagesa mujore fikse
  1500 lek/muaj
  Thirrjet kombtare
  Telefonata brenda Proring
  0-600 minuta falas

  pas minutave falas
  15 lek/minut

  Telefonata drejt numrave t tjer Eagle 17 lek/minut
  Telefonata drejt operatorve fiks
  17 lek/minut

  Telefonata drejt operatorve mobil 33 lek/minut
  Thirrjet ndrkombtare
  Zona 1 98.4 lek/minut
  Zona 2 121.5 lek/minut
  Zona 3 132.3 lek/minut
  Zona 4 191.2 lek/minut
  Thuraya Satellite 315.0 lek/minut

  SMS
  SMS brenda Proring 8 lek/SMS
  SMS drejt numrave t tjer Eagle, AMC, Vodavone 13 lek/SMS
  SMS drejt destinacioneve ndrkombtare 15 lek/SMS

  GPRS/EDGE
  1 Gbyte 3000 lek/muaj
  Identifikimi i thirrjeve hyrse Falas
  Shrbimi i Klientit (139)
  15 lek/minut
  Pagesa e Regjistrimit
  Parapagesa 400 lek
  Me kontrat 5000 lek

  Garancit (Me kontrat)
  Pr telefonatat kombtare 5000 lek
  Pr telefonatat ndrkombtare 5000 lek
  Pr telefonatat drejt numrave 0900.. 3000 lek
  Roaming 30000 lek  Eagle Mobile
  Proring 30


  Pagesa mujore Fikse
  400 lek/muaj

  Thirrjet Kombtare
  Telefonata brenda Proring
  0-30 minuta falas

  pas minutave falas
  17 lek/minut
  Telefonata drejt numrave t tjer Eagle 17 lek/minut
  Telefonata drejt operatorve fiks
  17 lek/minut
  Telefonata drejt operatorve mobil 33 lek/minut
  Thirrjet ndrkombtare
  Zona 1 98.4 lek/minut
  Zona 2 121.5 lek/minut
  Zona 3 132.3 lek/minut
  Zona 4 191.2 lek/minut
  Thuraya Satellite 315.0 lek/minut

  SMS
  SMS brenda Proring 8 lek/SMS
  SMS drejt numrave t tjer Eagle, AMC, Vodafone 13 lek/SMS
  SMS drejt destinacioneve ndrkombtare 15 lek/SMS

  GPRS/EDGE
  1 Gbyte 3000 lek/muaj
  Identifikimi i thirrjeve hyrse
  Falas
  Shrbimi i Klientit (139)
  15 lek/minut
  Pagesa e Regjistrimit 400 lek  Eagle Mobile
  Proring 60


  Pagesa mujore Fikse
  700 lek/muaj

  Thirrjet Kombtare
  Telefonata brenda Proring
  0-30 minuta falas

  pas minutave falas
  17 lek/minut
  Telefonata drejt numrave t tjer Eagle 17 lek/minut
  Telefonata drejt operatorve fiks
  17 lek/minut
  Telefonata drejt operatorve mobil 33 lek/minut
  Thirrjet ndrkombtare
  Zona 1 98.4 lek/minut
  Zona 2 121.5 lek/minut
  Zona 3 132.3 lek/minut
  Zona 4 191.2 lek/minut
  Thuraya Satellite 315.0 lek/minut

  SMS
  SMS brenda Proring 8 lek/SMS
  SMS drejt numrave t tjer Eagle, AMC, Vodafone 13 lek/SMS
  SMS drejt destinacioneve ndrkombtare 15 lek/SMS

  GPRS/EDGE
  1 Gbyte 3000 lek/muaj
  Identifikimi i thirrjeve hyrse
  Falas
  Shrbimi i Klientit (139)
  15 lek/minut
  Pagesa e Regjistrimit 400 lek


  Burimi i Lajmit.  Sme mbetet tjeter, vetem te mirpres hyrjen e kompanise Eagle Mobile edhe ta duartrokas, se me ne fund do shpetojme nga plehrat si AMC edhe Vodafone.

  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 2. #22
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Tek paketa Eagle Mobile Proring Unlimited mund te flisni me 0-lek minutin me shoket me te afermit tuaj, nese edhe ato kan nje pakete te tille "Proring Unlimited" . Pra besoj se shum shpejt te gjith do blejne kte pakete telefonike, ose do zgjedhin nje nder paketat qe ofron Eagle Mobile. Tarifat jan shum here me te ulta, edhe shum her me ekonomike per tregun shqiptar. Tani sme mbetet tjeter vetem qe te shpresoj ne nje falimentim sa me te shpejte te Amc edhe Vodafone, edhe ishalla leket qe na i kan vjedh neve, spital i befshin. lol
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime
  Kto tarifa mund t jen sa pr fillim pr t trhequr klient, nuk i dihet. Po mbase i mabjn dhe m von dhe ather do t jet me vrte nj gj shum e mir. AMC dhe Vodafone nuk falimentojn por besoj se do mundohen ti konkurojn kto tarifa t Eagle Mobile, q sht nj gj akoma m e mir.

 4. #24
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  AMC dhe Vodafone nuk falimentojn por besoj se do mundohen ti konkurojn kto tarifa t Eagle Mobile
  Fryma e konkurences, do te ulte sa me shum tarifat e ktyre kompanive, te cilat deri me sot kan vepruar ne bashkpunim me njera tjetren duke rrjepur konsumatorin shqiptar. Me hyrjen e Eagle Mobile, sdiskutohet qe do kete konkurence, plus me tarifat qe ka vene Eagle, eshte normale qe te gjith do te sulen drejt dyqaneve te Eagle, sepse me kto tarifa eshte llogjike qe asnje sdo te perdore me Amc edhe Vodafone. Te pakten me ardhjen e kompanise 3-te celulare edhe fikse, do te behen shum ndryshime ne tarifat e telefonit. Goxha ndryshim.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e kleos
  Antarsuar
  28-04-2006
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  433
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 her n 1 postim
  Me 15 qershor perfundon dhe mbulimi i gjithe territorit Shqiptar nga Eagle Mobile.

 6. #26
  En el nombre del dios Maska e qorri_30
  Antarsuar
  31-08-2006
  Vendndodhja
  MADE IN ALBANIA
  Postime
  180
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Tek paketa Eagle Mobile Proring Unlimited mund te flisni me 0-lek minutin me shoket me te afermit tuaj, nese edhe ato kan nje pakete te tille "Proring Unlimited" . Pra besoj se shum shpejt te gjith do blejne kte pakete telefonike, ose do zgjedhin nje nder paketat qe ofron Eagle Mobile. Tarifat jan shum here me te ulta, edhe shum her me ekonomike per tregun shqiptar. Tani sme mbetet tjeter vetem qe te shpresoj ne nje falimentim sa me te shpejte te Amc edhe Vodafone, edhe ishalla leket qe na i kan vjedh neve, spital i befshin. lol

  Shum euforik plako... me kadal i her , dhe ke avari nuk je me kom ntok .

  Propoing Unlimeted & paketaa te tjera te ngjashme ka edhe Vodafone e AMC .
  Eagle Mobile Proring Unlimited (kjo eshte per tu duartrokitur)

  Pagesa mujore fikse
  2400 lek/muaj
  Une kam nje paket te ngjashme ne Vodafone ...Vodafone profesional Unlimited
  Paagesa mujore fikse 1900lek ne muaj

  far ka per duartrokitje ketu ?????

  Do shtoja edhe disa avantazhe te tjera qe ka VODA , po nuk kaam koh  Me vjen mire qe me ne fund u fut operatori i trete le te behen kater akoma me mire per ne
  ''Nse puna ju shkakton lodhje ,ather pasiviteti ju shkaton kalbje.''

 7. #27
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Do shtoja edhe disa avantazhe te tjera qe ka VODA , po nuk kaam koh

  Vetem per Vodafone e AMC mos me flisni, se po me perzihet.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 8. #28
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
  Vetem per Vodafone e AMC mos me flisni, se po me perzihet.
  Ehuha dhe ti

  Per nje muaj klient i kesaj kompanie do filloj te te perzihet dhe aty, pa merak...

  The answer is SHQIPERI ...
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 9. #29
  Maska e *Babygirl*
  Antarsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Keto tarifa mund te jene per fillim sa per ti nxit qytetaret per ta perdorUR kete company celularesh, kur te shohin ata qe jan shit mjaft numra atehere shkojn duke i rrit cmimet dhe duke i be sa AMC dhe Vodafone.
  Edhe ketu ne vendin tim kur eshte hap compania e 3 per 1 muaj kan qen fal per te folur 24h pastaj i kan rrit dhe pothuajse i kan be te njejta me keto 2 tjerat.

  P.S Ne Shqiperi eshte tarifa e telefonave celular shume te shtrejte
  Mos jeto pa buzqeshur...sepse dikush n kt bot jeton nga buzqeshja jote ...!

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Antarsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,326
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Para dy-tre javesh u publikua rezultati i nje vezhgimi te tregut shqiptar - ne kete te fundit principet dhe ligjesite e kerkeses dhe ofertes nuk gjejne zbatim sic do te duhej te gjenin ne nje treg te lire (te hapur). Pra, futja e Eagle Mobile ne treg nuk eshte se do te ndikoje shume ne uljen e cmimeve.

  Gjithashtu, mos u genjeni nga paketat. Nga njera ane, te tilla oferta behen per te terhequr klientin deri ne nje fare mase, qofte sasiore, qofte kohore - sic jepet data 31 dhjetor e ketij viti. Ne kete pike, kjo puna e ofertave eshte njelloj si ideja e ofertave te kredive nga bankat e nivelit te dyte ne nje kohe kur norma baze e interesit eshte e larte. Nga ana tjeter, po jap nje fakt konfidencial - Eagle Mobile ka shqyrtuar tarifat e AMC dhe Vodafone dhe ka bere nje ulje vetem prej 10%, gje qe eshte e neglizhueshme, dhene kapaciteti shpenzues i shqiptarit te mesem dhe te varfer.

  Per mua, oferta unlimited eshte tunduese per shkak te cmimit. Por, sa me mbaron pune Eagle Mobile? Me mbaron pune vetem ne metropolin Tirane-Durres dhe aspak me gjere!
  "The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)

 11. #31
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime
  po ju duken pak 20euro takse mujore?

 12. #32
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Per mua, oferta unlimited eshte tunduese per shkak te cmimit. Por, sa me mbaron pune Eagle Mobile? Me mbaron pune vetem ne metropolin Tirane-Durres dhe aspak me gjere!
  Per momentin kaq shtrirje ka, ishalla me vone do shtrihet ne gjith shqiperine. Sot e mora vesh se Eagle ishte vetem Tirane - Durres. Shpresoj qe te shtrihet ne te gjith shqiperine.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 13. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime
  Duhet par pasi t stabilizohet tamam si komapnia e tret celulare ne Shqipri dhe t ket nj baz klientsh. Ather besoj se mund t vlersohet m mir nse me vrte u sjell ndonj prfitim shqiptarve.

 14. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-06-2003
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  35
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  nje gje e mrekullueshme keshtu ju behet konkurence grekve te ndyre dhe tani e tutje nuk munde te na justifikojne pse telefonatat ne shqiperi kushtojne
  TE DUA ME SHUM SE DJE DHE ME PAK SE NESER QE DO TE THOT SE DASHURIA IME PER TY CDO DIT RRITET.

 15. #35
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  818
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  cka kjo eagle mobil ishalla i ulin dhe ato te tjerat tarifat
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 16. #36
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime
  http://www.telegeography.com/cu/arti...670&email=html

  Sipas ksaj faqe Eagle Mobile mbulon tani 95% t popullsis

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Antarsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime n 22 postime
  Shtrenjt esht o popull , ne postpejd 15-17 lek minuti esht shtrenjt , un pripejd e kam dhe paguaj kaq , ndersa ka disa mundesi psh. me 400 lek flas 400 minuta me 3 numra qe i zgjedh un. SMS-te jan 10 lek , ndersa ka disa opcione qe nje sms kushton 5 lek.

  Telefonata drejt operatorve mobil 33 lek/minut
  A dmth kjo se nese kerkon ndonje qe ka numer te AMC - Vodafone dot paguajsh 33 lek ? nese po ateher definitivisht shtrenjt e keni ne Shqiperi.

  - Ndersa ata qe thon se cmimet dot rriten , un ju garantoj se smund te ket rritje te cmimeve , por vetem ulje , sepse tash fillon lufta per perfitime te klientve , kshtu esht ne cdo vend. Ne te ardhmen dot folni edhe me lir
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 18. #38
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,083
  Faleminderit
  64
  769 falenderime n 629 postime
  "Eagle Mobile", arrin ne 200 mije numri i abonenteve

  E Premte, 19 Dhjetor 2008

  Eagle Mobile ka shenuar suksesin e radhes duke regjistruar abonentin e 200 000-te te kompanise me te re te telefonise celulare ne Shqiperi. Ai eshte Altin Shehaj nga qyteti i Vlores . Ky sukses vjen ne nje kohe rekord, kur Eagle Mobile ka vetem 9 muaj ne tregun shqiptar te telekomunikacioneve fale punes se kompanise dhe interesit ne rritje te qytetareve shqiptare. "Ne falenderojme Popullin Shqiptar per interesin, besimin dhe perzgjedhjen qe na kane bere" tha drejtori i pergjithshem i Eagle Mobile, Ali Taskin. "Po punojme dhe do te vazhdojme te punojme cdo dite per t'i bere abonentet tane te ndihen te vecante, duke iu servirur sherbime te reja dhe cilesore. Edhe lidhur me cmimet qe Eagle tashme ofron per paketen standarde me parapagese, Riniring dhe Proring, kompania me e re e telefonise celulare eshte shume perpara konkurrenteve te tjere ne tregun e telefonise. Abonenti me fat 21 vjecar, ka fituar tashme si dhurate nje Eagle USB Modem si dhe 12 muaj internet falas per ta perdorur ate ne vitin e ri 2009. Shehaj e falenderoi kompanine me te re te telefonise celulare per kujdesin e treguar me kete rast. Eagle Mobile mbeshtet si sponsor dhe organizon ne daten 21 Dhjetor, ora 18 nje koncert madheshtor ne Sheshin "Skenderbej" me kengetaret me te njohur shqiptare me rastin e festave te fundvitit dhe arritjes se abonentit te 200 mijte. Artiste si Aurela Gace, Jonida Maliqi, Greta Koci, West Side Family, Bleona Qerreti dhe Artiola Toska, do t'u japin mundesine mijera shqiptareve te defrejne e argetohen.

  Koha Jone

 19. #39
  Lux Libera Nos Maska e Shkelqesia_E_Tij
  Antarsuar
  23-09-2002
  Vendndodhja
  Where ladies pray the God
  Postime
  1,034
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  nje surrat si AMC dhe VODAFONE do kete edhe kjo e-Mobile !!!

  Blossoms of heaven, Ashes of hell...

 20. #40
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime

  Eagle sjell shrbimin e telefonis fikse Fiks cel

  Eagle Mobile sjell risi n tregun e telekominikacionit n vend. Bhet fjal pr shrbimin m t ri FIKS CEL prmes t cilit do t bhet i mundur komunikimi nprmjet Eagle edhe nga telefonat fiks q kompania po hedh n treg.

  TIRANE- Kompania Eagle Mobile vazhdon t sjell risi, produkte dhe shrbime t veanta pr konsumatort shqiptar duke pasuruar tregun shqiptar t telekomunikacionit. Ksaj here bhet fjal pr nj program q ka si qllim lehtsimin e komunikimit midis familjarve dhe miqve nga e gjith Shqipria.

  Prmes programit m t ri FIKS CEL abonentt e Eagle Mobile do t mund t komunikojn nprmjet Eagle edhe nga telefonat fiks q kompania po hedh n treg. Kta telefona funksionojn me kartn SIM t Eagle Mobile dhe jan shum praktik e t thjesht n prdorim.

  Prmes shrbimit FIKS CEL mund t bhen thirrje telefonike dhe t drgohen mesazhe t shkurtra SMS, ndrsa telefonat posedojn edhe nj sekretari elektronike pr regjistrimin e mesazheve zanore.
  Telefonat funksionojn pa kabll (pra me an t valve t Eagle Mobile) dhe kan nj mim shum t arsyeshm.

  Abonentt mund t przgjedhin numra me parapages dhe nuk do t ken tarifa fikse mujore. mimet e thirrjeve zanore dhe SMS-ve do t jen shum t arsyeshme ndrkoh q prgjat gjith vers ata mund t telefonojn do numr n bot me 45 lek pr minut.

  (e.n/BalkanWeb)
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Adem Jashari - Hero i Kosovs
  Nga JONI 1 n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 294
  Postimi i Fundit: 14-12-2016, 07:54
 2. Si mund t ulet ndikimi grek n shqipri ?
  Nga Anton n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 192
  Postimi i Fundit: 14-08-2011, 17:46
 3. 200 t shumkrkuarit shqiptar n t gjith Botn
  Nga Albo n forumin N krkim t personave t humbur
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-02-2011, 09:52
 4. Operatori Mobile Vala shkon n Shqipri
  Nga YlliRiaN n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-02-2009, 08:20
 5. Debat mes anti liberalve dhe liberalve
  Nga liridashes n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 18:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •