Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 58 prej 58
  1. #41
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    ku mund ti shohim ne internet

  2. #42
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anëtarësuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Citim Postuar më parë nga goldian
    ku mund ti shohim ne internet
    Me poshte ke kameren qe i eshte be Alban Skenderajt!

    Pjesa 1



    Pjesa 2

    My silence doesn't mean I am gone!

  3. #43
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anëtarësuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Përfundoi edicioni i kamerës së fshehtë 'ISHTE LOJË' i realizuar nga TopChannel. Emisioni u realizuar prej 7 javësh ku protagonistë ishin shumë personalitete të sferave të ndryshme shqiptare! Ne fund u zgjodh edhe kamera më e mirë, e cila i takoi Zamira Kitës nga Korça. Si kompenzim për dhimbjet shpirtërore që për një çast j'a shkaktoj kjo kamerë, Zamira Kita fitoi 7 ditë pushime në Egjypt, sponzoruar nga TopChannel!
    My silence doesn't mean I am gone!

  4. #44
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-01-2006
    Vendndodhja
    elbasan
    Postime
    182
    nje mbyllje e mire.me pelqeu fundi!

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e Dorontina
    Anëtarësuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
    Postime
    3,488
    shum loj e keqe ...shum pa shije ...ka mund te vdes nana phuuuuuuuuuu!
    keq
    "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

  6. #46
    ♥Nice♥ Maska e cool
    Anëtarësuar
    25-05-2005
    Vendndodhja
    Ne Ajer
    Postime
    73
    Qa mendoni more ju, si do te ishte ndryshe ky emision, po kjo loje ishte.
    Mua me pelqeu shume, dhe shume eshte percellur ketu tek ne.
    ~Proud to be Albanian~

  7. #47
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-01-2006
    Vendndodhja
    elbasan
    Postime
    182

    qetesia_e_shpirtit_m

    Citim Postuar më parë nga cool
    Qa mendoni more ju, si do te ishte ndryshe ky emision, po kjo loje ishte.
    Mua me pelqeu shume, dhe shume eshte percellur ketu tek ne.
    te njejtin mendim kam dhe une lal dhe nuk e kuptoj arsyen se pse kaq shum diskutime dhe kritik te keqe.kto lojra i bejn edhe tv më me emer ne bot,dhe jan nga emisionet me te pelqyera.nejse cdo njeri ka mendimin e vet po mua personalisht me ka pelqyer.ka edhe gjera qe duhet ti rregullojn dhe ti permiresojn!!!

  8. #48
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    Citim Postuar më parë nga cool
    Qa mendoni more ju, si do te ishte ndryshe ky emision, po kjo loje ishte.
    Mua me pelqeu shume, dhe shume eshte percellur ketu tek ne.
    Loje ishte edhe e 97 por me sa di une paten vdeke me shume shqiptar (femij e pleq) se ne L-II-B. Loje...
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  9. #49
    azagori Maska e Korca_Reli
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Chicago U.S.A.
    Postime
    355
    Citim Postuar më parë nga Davius
    Koheve te fundit ne Top Channel po emetohet nje lloj spektakli i emeruar si Kamera e fshehtë - ISHTE LOJË . Pjesmarres apo protagoniste ne kurthin e organizatoreve kane qene shume personalitete te njohura nga kultura shqiptare, politika, kengetare, artiste nga te gjitha trevat shqiptare. Laramania e personaliteteve pjesmarrese i jep shijen ketij spektaktli me te ri ne eterin shqiptar! Emisioni drejtohet nga Xhemi Shehu dhe Genti Zenelaj.

    Po ju qe e keni ndjekur, cmendim keni?
    .
    Urime per temen
    Mua nga ana ime me duket pak si i ekzagjeruar ky show.
    Disa nga ato,qe drejtuesit e emisionit i quajne shaka,per mendimin tim vetem shaka nuk mund te jene.
    Ata kane haruar se edhe shakaja ka nje kufi.
    Por megjithe ate ka edhe fragmente te bukura
    Ajo me Alban Skenderaj ishte fantastike

    Pershendetje
    Ndryshuar për herë të fundit nga Korca_Reli : 26-02-2007 më 13:12

  10. #50
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    Citim Postuar më parë nga Korca_Reli
    Ajo me Alban Skenderaj ishte fantastike

    Mbase per Alabanin edhe ishte,
    -por "ty si prind", ne asnje moment nuk do te uroja ta perjetoje nje epizode te tille fantastike me bijen tende. Kurre ne jete!

    Vertete nuk e kuptoj ne cilin Planet jetoni ju? Te ju perdorin si kafshe eksperimentale (ca bisha me leke), ne menyre qe t'i bejne per te qeshur te cmendurit tjere;
    -per mua ka qene, eshte, dhe do te mbetet perjete e paparanueshme.


    Ju faleminderit.
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  11. #51
    in bocca al lupo Maska e Leila
    Anëtarësuar
    25-04-2003
    Postime
    2,556
    E pashe dhe mbreme... me ate shtangisten qe kaloi ne krize per dyqanin qe thoshte "E kam blere me qera." Dicka si oxymoron por ma do mendja ka patur shume emocione e s'ka ditur c'po thoshte. Adrian Gaxha s'pushonte se puthuri gomarin, pastaj bente not me ate Durrsakun (qe vertete ishte ku e ku me i lezetshem se sa prezantuesit kur thosh "Po me mua c'patet?", dukeshe me ne kontroll se sa ata vete). Dhoma ku i futen te benin boks... tmerr, shume e varfer, e ndricuar keq, arena boksit po ashtu. Debilja tjeter qe qante ne celular me burrin (hej Zot, gjithe ajo grua!) e hante makarona... s'di c'te them por me nje fjale, ai show eshte SHUME I DHIMBSHEM. Ky eshte pershkrimi me i sakte qe mund t'i bej. Le mo komentet e Xhemit. Kur nuk ngecte me fjalet e veta shkonte e nxirrte ndo nje brockull e pastaj perpiqeshe ta rregullonte. Si i tha Adrianit? "Po e puthe kaq shume gomarin do doje gomari te te puthe ty." E pastaj perpiqeshe te ndreqte cfare tha. Shume, shume i dhimbshem.
    trendafila manushaqe
    ne dyshek te zoterise tate
    me dhe besen e me ke
    dhe shega me s'me nxe

  12. #52
    azagori Maska e Korca_Reli
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Chicago U.S.A.
    Postime
    355

    Pershendetje

    Citim Postuar më parë nga Baptist
    Mbase per Alabanin edhe ishte,
    -por "ty si prind", ne asnje moment nuk do te uroja ta perjetoje nje epizode te tille fantastike me bijen tende. Kurre ne jete!

    Vertete nuk e kuptoj ne cilin Planet jetoni ju? Te ju perdorin si kafshe eksperimentale (ca bisha me leke), ne menyre qe t'i bejne per te qeshur te cmendurit tjere;
    -per mua ka qene, eshte, dhe do te mbetet perjete e paparanueshme.


    Ju faleminderit.
    Mbase nuk e kuptove mire videon.I vetmi qe nuk dinte gje ne kete rast ishte Alban Skenderaj(me sa kuptova une).
    Por megjithate ti duhet te shrehesh me mire.
    Nuk mund te thuash se te gjithe jane kafshe vetem e vetem se nuk pajtohen me ty.

    PERSHENDETJE MIKU IM

  13. #53
    Tifoz i flaktë Maska e Juventini
    Anëtarësuar
    07-09-2005
    Vendndodhja
    Delle Alpi
    Postime
    353
    mbaroi goxhaaaaaaa bukur

  14. #54
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    Ekziston mundesia qe nuk e kam kuptuar njesoj sepse me prishi stomakun dhe me vinte mundim per te vjellur. Por nuk e nxora mendimin vetem nga kjo epizode por gjithe ato idiotesira kundernjerezore qe kishin bere vazhdimisht edhe ne emisionet tjera. Por nga erdhe ne perfundim se nena e saj e dinte nuk ta kuptoj.

    Kurtse une kisha vene akcentim pikerisht te ajo, prindi i cili vuan me te vertete tragjedine qe mund t'i ndodhe nderkohe qe shikuesi gjithe vemendjen ka te loja qe po i behej kinse Albanit.

    Prandaj me njerezishem se c'u shpreha nuk mund te shprehet asnje njeri me vetedije dhe dinjitet bazik njerezor.

    Prandaj edhe nje here te uroj: qe kur te behesh prind, te mos perjetosh nje skene te tille shpirterore kurre ne jete -as ne loje!

    Ti po deshe, ma merr per te keq serish. Por keshtu e kuptoj dhe keshtu e mendoj une.

    P E A C E
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  15. #55
    azagori Maska e Korca_Reli
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    Chicago U.S.A.
    Postime
    355
    Citim Postuar më parë nga Baptist
    Ekziston mundesia qe nuk e kam kuptuar njesoj sepse me prishi stomakun dhe me vinte mundim per te vjellur. Por nuk e nxora mendimin vetem nga kjo epizode por gjithe ato idiotesira kundernjerezore qe kishin bere vazhdimisht edhe ne emisionet tjera. Por nga erdhe ne perfundim se nena e saj e dinte nuk ta kuptoj.

    Kurtse une kisha vene akcentim pikerisht te ajo, prindi i cili vuan me te vertete tragjedine qe mund t'i ndodhe nderkohe qe shikuesi gjithe vemendjen ka te loja qe po i behej kinse Albanit.

    Prandaj me njerezishem se c'u shpreha nuk mund te shprehet asnje njeri me vetedije dhe dinjitet bazik njerezor.

    Prandaj edhe nje here te uroj: qe kur te behesh prind, te mos perjetosh nje skene te tille shpirterore kurre ne jete -as ne loje!

    Ti po deshe, ma merr per te keq serish. Por keshtu e kuptoj dhe keshtu e mendoj une.

    P E A C E
    Une nuk e mora per keq por mendova se thjesht nuk e kishe pare mire videon.
    Po te lexosh nje mesazh me pare timin do kuptosh se cfare mendoj une ne te vertete.

    Pershendetje

  16. #56
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    Dakord. .....
    Pershendteje
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  17. #57
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    davius faleminderit per videot
    une e pashe naten e fundit dhe te them te drejten shume e thate mu duk si spektakel pa as nje lloj emocioni artistik
    plus saj vura re dhe dicka ajo bukuroshja ingrid gjoni mu duk teper e neveritshme ashtu me ate trup se per ciljeten skam cte shtoj i lumshin duart qe ruajti Virgjerine(ne rastin kur e mbante adrian gaxha)

  18. #58
    i/e regjistruar Maska e aldon
    Anëtarësuar
    13-08-2003
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    24

    C'beni keshtu

    Te dashur miq te forumit, verej dashur pa dashur nje lloj dashakeqesie ne te diskutuarin e ketij programi. ashtu si te gjitha programet, jo vetem ne Shqiperi, por ne mbare boten kane te mirat dhe te keqijat e veta, apo me sakte gjera qe na pelqejne dhe nuk na pelqejne. Por c'rendesi ka. Nuk eshte mire keshtu. Kam pershtypjen qe shumica juaj shkruajne nga televizionet konkurrente, apo me sakte edhe brenda topit. S'e kam per te gjithe.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema të Ngjashme

  1. Kreu i CIA-s, Goss, vizitë të fshehtë në Shqipëri
    Nga Irfan në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 27-06-2005, 11:05
  2. Përgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 06-12-2004, 14:30
  3. Një kamera e fshehtë trondit qeverinë?!
    Nga ALBA në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 11-05-2004, 15:19
  4. Si e formuam organizatën e fshehtë "Bashkimi Shqiptar"
    Nga Eni në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 30-04-2002, 07:49

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •