Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 58
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e PRI-LTN
    Anëtarësuar
    12-06-2006
    Vendndodhja
    Vlorë
    Postime
    671
    Ne vend qe te ishte me i arrire se edicioni i kaluar, kete vit kane bere hapa prapa per nga cilesia.

  2. #22
    ...beyond Maska e Alienated
    Anëtarësuar
    19-09-2005
    Vendndodhja
    Cassiopeia Constellation
    Postime
    3,139
    Citim Postuar më parë nga PRI-LTN
    Ne vend qe te ishte me i arrire se edicioni i kaluar, kete vit kane bere hapa prapa per nga cilesia.
    Plotesisht dakord... s'me pelqen fare loja qe u behet te ftuarve ne salle... i egzagjerojne pak... ato tortat ne koken e CILIETES dhe e mbremshmja e MANJOLLES ishin kot fare
    Koha është e maskarenjëve
    Por atdheu i Shqiptarëve

  3. #23
    i/e larguar Maska e Homza
    Anëtarësuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092

    C'mendoni per "IShte Loje"

    Me ate emisionin qe pam mrom, une kam hum cdo lloj rrespekti per ate emision.,.,,,,dalke gabeli aty ka i bje me dor,,,,,put u dhefsha mu ne emision, edhe Kosta Kamberit ja derdht Muhamedi fytyres.


    Flliqsione pa lidhje.

  4. #24
    dude Maska e smoki
    Anëtarësuar
    02-02-2007
    Vendndodhja
    somewhere
    Postime
    68
    se paskam pare kte.. me te vertete kshu ishte??

    Ca turpi.. top-channel avash avash po kthehet si emisioni i Jerry Springer!

    TV i pavlere
    SHQIPTAR

  5. #25
    Paqe Maska e lara21k
    Anëtarësuar
    17-01-2007
    Vendndodhja
    Ne perendimin e eger
    Postime
    86
    Tek ky i fundit me ate futbollistin e Elbasanit e kishin eksagjeruar.......na e shpifen.
    Me ato rrenget qe bejne ne salle e prishin fare pastaj. Me kete ciftin qe gjoja i martuan ne salle ja thyeven brinjet duke i ngritur me ate litarin te kapur vetem ne mes dhe me e forta ishte qe litarin e tehiqnin vetem dy njerez............me thy qafen. Jo vetem qualiteti por edhe idete jane shume dobet.
    Ai qe pretendon se eshte DIKUSHI eshte lodhur duke tentuar per tu bere i tille....

  6. #26
    i/e larguar Maska e Homza
    Anëtarësuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Lene dude se e kan flliq ate emision fare..........kamera gazmore duke e fut nje far gabeli nigerian qe lun per elbasanin ne banjo me i ra me dore, sepse e akuzonte njera q ekishte bo femij me te, edhe ai po i bike me dore qe te bonte DNA......skam pa gjo me te ulet ne tv shqiptar naj her.


    u dhefsha mu ne emision Kosta kamberi me top chaneel.

  7. #27
    Ylli i mëngjesit Maska e edona
    Anëtarësuar
    26-10-2002
    Vendndodhja
    diku larg, shume larg,
    Postime
    200
    eshte kot fare
    dikush do te pesoj atak ne zemer
    ylli i mëngjesit

  8. #28
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    Amin Hamza!
    Cfar mendoj he? Mendoj se duhet futur ne burg te gjithe, ja cfare mendoj. Po te kishte ligj shqiperia idiotet qe e ideuan ate emision do te paguanin demshperblime shume te shtrenjta, por ja se edhe te demtuarit nuk e kuptojne se kane te drejte t'i padisin.

    Une per vete nuk e shikoj ate idiotesi qe nga emisioni i pare. Tani degjoj se kishin bere gjera edhe me te palejueshme, banale, cjnerzuese per shijen e secilit qe e quan veten njeri te ndershem.

    Si s'ja ve dikush flaken asaj "TOP antikombtarizmes" qe vepron mes shqiperije kete s'e kuptoj. Eshte me i shpifur se RTK(M)-ja.
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  9. #29
    ► ☆☆☆ ◄
    Anëtarësuar
    26-10-2005
    Vendndodhja
    Mëmëdhe
    Postime
    4,834
    C'do spektakel ka mangesite e veta.

    Kjo ishte loja nuk me terheq dhe aq shume,vetem disa me kokrra.

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e King_Arthur
    Anëtarësuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
    Postime
    2,411
    e felliqen fare me ate zezakun ata . turp

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e friendlyboy1
    Anëtarësuar
    25-06-2002
    Postime
    769
    sa veta e shikojn kete emision ne shqiperi dhe vended fqinje, ka ndonje statistik per numbrat e perafert te nejrzve qe e ndjekin

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-01-2006
    Vendndodhja
    elbasan
    Postime
    182

    qetesia_e_shpirtit_m

    Citim Postuar më parë nga Baptist
    Amin Hamza!
    Cfar mendoj he? Mendoj se duhet futur ne burg te gjithe, ja cfare mendoj. Po te kishte ligj shqiperia idiotet qe e ideuan ate emision do te paguanin demshperblime shume te shtrenjta, por ja se edhe te demtuarit nuk e kuptojne se kane te drejte t'i padisin.

    Une per vete nuk e shikoj ate idiotesi qe nga emisioni i pare. Tani degjoj se kishin bere gjera edhe me te palejueshme, banale, cjnerzuese per shijen e secilit qe e quan veten njeri te ndershem.

    Si s'ja ve dikush flaken asaj "TOP antikombtarizmes" qe vepron mes shqiperije kete s'e kuptoj. Eshte me i shpifur se RTK(M)-ja.
    o njerez dhe ti Baptist,jam dakort qe ka shum ekzaxhirime aty ne skene gjera qe mund te eliminohen,jam dakort qe ka edhe mangesi ne paraqitjen e programit por ama sduhet te harrojm qe te tilla programe ben e gjith bota dhe ne asnje vend nuk jane dhen demshperblime sepse fundja fare esht loje qe vipat ose me mire prsonat publik duhet ti pranojn.un kam par tek nje tv italian gjera edhe me e forta se kaq por sigurisht ne nje nivel me te lart dhe asnjeher nuk jan kerkuar demshperblime apo te ket pasur hatermbetje.gjithcka kalohet si nje loje qe esht.prandaj keto jane lojra qe duhen pranuar.kritika duhen bere per organizimin dhe per permiresimin e kesaj loje,jam i mendimit qe kjo loje duhet te vazhdoj por me permiresime.rrespekte!!!

  13. #33
    I qete Maska e BEHARI
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
    Postime
    2,119
    Te Shikosh Programe Te Tilla Eshte Injoranca Me E Malle!
    Vazhdimisht Ky Telivizion Ka Shfaqur Programe Jo Edukative!
    Po Se Fundi Ja Vulosen Turpin Vehtes Me Lojen Qe I Bene Lojtarit Te Elbasanit!
    Vertet Ne Perendim Luhet Me Kamrat E Fshehta,por Esht Kenaqsi Ti Shikosh Qoft Dhe Ne Prezencen E Femive!
    Kurse Keto Qe Shfaq Top Chanel Nuk Besoj Te Kete Njerez Normal Ti Preferojne!

    Top Channel Jep Dhe Programin Fiks Fare,por Esht Vertet Argetues
    Dhe Ja Vlen Per Ta Ndjekur!

  14. #34
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    Citim Postuar më parë nga elbasanlliu_20
    o njerez dhe ti Baptist,jam dakort qe ka shum ekzaxhirime aty ne skene gjera qe mund te eliminohen,jam dakort qe ka edhe mangesi ne paraqitjen e programit por ama sduhet te harrojm qe te tilla programe ben e gjith bota dhe ne asnje vend nuk jane dhen demshperblime sepse fundja fare esht loje qe vipat ose me mire prsonat publik duhet ti pranojn.un kam par tek nje tv italian gjera edhe me e forta se kaq por sigurisht ne nje nivel me te lart dhe asnjeher nuk jan kerkuar demshperblime apo te ket pasur hatermbetje.gjithcka kalohet si nje loje qe esht.prandaj keto jane lojra qe duhen pranuar.kritika duhen bere per organizimin dhe per permiresimin e kesaj loje,jam i mendimit qe kjo loje duhet te vazhdoj por me permiresime.rrespekte!!!
    O zoteri, separi nuk ka gjithkund ne bote keso marrezira; une e di nje vend qe nuk ka sigurt.
    Nje zonje rishta perfitoi miliona dollare nga Mekonaldsi sepse i kishin sherbyer kafen teper te nxehte edhepse s'kishte pesuar diegie te lekures. Por per shkak te traumes.
    Keto pislleqe nuk jane loje. Njeriu aty lendohet me te vertete pastaj kalon neper trauma te pasherueshme dhe po ti benin ndonje amerikani nje gje te tille personale TOP cenell do te bankrotonte brenda nate dhe do te hynte ne borxh. Ato trauma jane te pasherueshme per shumkend.
    Pastaj
    s'u ka dalur ndokush si te ajo kamera e fshehur ne Rusi t'ua numeroje te thashmet ne vend, pale do ta kishin pare se ke vene ne loje ata pisa.

    Prej asaj dite ne Rusi nuk ben me kush "Kamere te Fshehur". Ndonese loja ishte qindra-here me e bute se keto dhe aspak nuk ofendonte personalitetin e njeriut qe vihej ne loje, -Ajo loje ishte se ne automatin qe pranonte nje leter, kishte hyre njeriu dhe ua kthente - ky rusi xhanem, e futi nja dy here, -te treten nxorri revolen dhe shtiu ("ne aparat") tri-kater here, -ne fund ia ngriti kapakun dhe shtiu se larti si per finish dhe u largua me gjakftohtesi. -Nuk eshte denuar as nje minute burg. (Arsyeja: Sepse kishte shtier ne nje aparat qe e beri nervoz sepse nuk punonte) Diten e mire!
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  15. #35
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-01-2006
    Vendndodhja
    elbasan
    Postime
    182

    qetesia_e_shpirtit_m

    Citim Postuar më parë nga Baptist
    O zoteri, separi nuk ka gjithkund ne bote keso marrezira; une e di nje vend qe nuk ka sigurt.
    Nje zonje rishta perfitoi miliona dollare nga Mekonaldsi sepse i kishin sherbyer kafen teper te nxehte edhepse s'kishte pesuar diegie te lekures. Por per shkak te traumes.
    Keto pislleqe nuk jane loje. Njeriu aty lendohet me te vertete pastaj kalon neper trauma te pasherueshme dhe po ti benin ndonje amerikani nje gje te tille personale TOP cenell do te bankrotonte brenda nate dhe do te hynte ne borxh. Ato trauma jane te pasherueshme per shumkend.
    Pastaj
    s'u ka dalur ndokush si te ajo kamera e fshehur ne Rusi t'ua numeroje te thashmet ne vend, pale do ta kishin pare se ke vene ne loje ata pisa.

    Prej asaj dite ne Rusi nuk ben me kush "Kamere te Fshehur". Ndonese loja ishte qindra-here me e bute se keto dhe aspak nuk ofendonte personalitetin e njeriut qe vihej ne loje, -Ajo loje ishte se ne automatin qe pranonte nje leter, kishte hyre njeriu dhe ua kthente - ky rusi xhanem, e futi nja dy here, -te treten nxorri revolen dhe shtiu ("ne aparat") tri-kater here, -ne fund ia ngriti kapakun dhe shtiu se larti si per finish dhe u largua me gjakftohtesi. -Nuk eshte denuar as nje minute burg. (Arsyeja: Sepse kishte shtier ne nje aparat qe e beri nervoz sepse nuk punonte) Diten e mire!
    nese kameren e fshet e quan marrezi ateher te till marrezi e ben dhe italia.vendi europian ne te cilin duam te shkojm dhe ne shqipetaret.top-chanel shumicat e programeve i ka te vjedhura nga CANALE 5.dhe ky kanal ka ber shum kamera te fshehura,edhe me te renda se kaq por pa dyshim edhe me te bukra dhe ato artist si njerez te qyteteruar qe jane e kan pranuar me shum kenaqesi.duhet then qe per personat vip ekzistojn keto gjera.dhe kurrsesi nuk mund te traumatizohen nga keto kamera,sepse spo vritet njeri por jan thjesht nje trembje e castit qe mbetet me aq.nuk esht nevoja me e ekzaxhiru deri aty sa te thuash qe keto trauma ngelin per gjith jeten!me duket pak e ekzaxhiruar kjo gje,por ky esht mendimi im.ja kalofshit mire!

  16. #36
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-01-2006
    Vendndodhja
    elbasan
    Postime
    182
    dhe sa per ate kameren ne rusi me duhet te them qe ato jane candy camera,qe i behet cdo lloj njeriu e cila ndryshon nga kjo e top-chanelit.keto kamera nuk po i behen njerezve te ndryshem qe mund te qellojn edhe psiqik si ne rastin e rusie sa te nxjerr pistoleten dhe te shtij vetem pse esht nje bankomat i prishur.keto jane kamera te mirfillta por qe duhen permiresuar.

  17. #37
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    "Kamera e Fshete" i thone shqip dhe ato aspak nuk lendojne shpirterisht njeriun qe vihet ne loje, perkundrazi. Ndersa menyrat e ketyre debileve lene plage the thella ne shpirtin e atyre qe vejne ne loje dhe ne shumicen e rasteve te pasherueshme, si rasti te cilin nuk e kisha pare kur nje person i huaj plotesisht po i thoshte gruas se tjetrtit se kishte mbetur shtatzene me burrin e kesaj. Kjo eshte nje paftyresi e sakajshme dhe nje lendim i denueshem rende ne gjithe boten e civilizuar. Ne ate femer eshte trhyer dicka pavaresisht pse nuk ishte e vertete, ajo e ka perjetuar si te tille ne jeten reale dhe nuk ka njeri qe ia sheron.
    por ti ke te drejte te mbash mendimin tend gjithesesi.
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  18. #38
    Perjashtuar Maska e Zëu_s
    Anëtarësuar
    02-05-2006
    Postime
    1,672
    Citim Postuar më parë nga Baptist
    O zoteri, separi nuk ka gjithkund ne bote keso marrezira; une e di nje vend qe nuk ka sigurt.
    Jo, ne boten e civilizuar dhe reale keshtu diçka NUK KA, askund,
    e dikund ne mes te xhunglles n'Afrike ndoshta bejne keso marrzira, se ne boten perendimore dhe lindore kamera e fshehur eshte diçka tjeter e jo ashtu.

    Citim Postuar më parë nga Baptist
    Keto pislleqe nuk jane loje.

    Njeriu aty lendohet me te vertete pastaj kalon neper trauma te pasherueshme
    Natyrisht qe nuk eshte loje kjo, iu tha edhe ajo kengetarja nga Shqipria (Rovena Stefa me duket qe ishte) kur ia kishin pergatitur ate marrziren me vetvrasje. Kjo eshte e kunderta e lojes dhe shakave, ky nuk eshte humor por terror psiqik nga disa budallenje te prapambetur, dhe qe nga ai emision me Rovena Stafen une kam thene qe keta njerz nuk qenkan normal dhe kurre ma nuk e kam shikur.

    Nuk po i shaje por me t'vertet po them qe keta njerz nuk jene normal, nuk eshte e mundur qe nje njeri i rritur, i vetdijshem, i edukuar, i civilizuar dhe normal te beje keshtu diçka.

    Citim Postuar më parë nga Baptist
    Pastaj s'u ka dalur ndokush si te ajo kamera e fshehur ne Rusi t'ua numeroje te thashmet ne vend, pale do ta kishin pare se ke vene ne loje ata pisa.

    Prej asaj dite ne Rusi nuk ben me kush "Kamere te Fshehur". Ndonese loja ishte qindra-here me e bute se keto dhe aspak nuk ofendonte personalitetin e njeriut qe vihej ne loje, -Ajo loje ishte se ne automatin qe pranonte nje leter, kishte hyre njeriu dhe ua kthente - ky rusi xhanem, e futi nja dy here, -te treten nxorri revolen dhe shtiu ("ne aparat") tri-kater here, -ne fund ia ngriti kapakun dhe shtiu se larti si per finish dhe u largua me gjakftohtesi. -Nuk eshte denuar as nje minute burg. (Arsyeja: Sepse kishte shtier ne nje aparat qe e beri nervoz sepse nuk punonte) Diten e mire!
    Une per vete po habitem si eshte e mundur kjo qe ende nuk iu doli ndonje hundlesh me t'jua lujt t'ëmen ne lule te ballit si ai rusi atije ne atomat e ti perfundoje njehere e pergjithmone keto marrzira, poshtersira, idotsira, maskarlleqe e pislleqe te ketyre far pisave pa kurrfar mentaliteti, karakteri, nderi, fytyre e ndergjegjie Shqiptare.


    O s'kan faj kta jo, se te na shqiptart po shkojne tutona pund rrupmishtupc, se populli pa shtet asht si njeri pa krye, e na jemi njerz pa krye pur qata s'kemi shtet.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Zëu_s : 14-02-2007 më 04:54

  19. #39
    Perjashtuar Maska e shkodrane82
    Anëtarësuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    Sunshine State
    Postime
    1,750
    Emision qe s'ja vlen dhe aq. Disa nga kamerat mund te jene funny dhe te lehta si psh e prof. Fadil Krajes. Shumica jane ekzagjerime te kota qe as ti shikosh nuk ja vlen. E pastaj ajo loja ke dhoma e sekreteve eshte shume skandaloze. Ka shume teprime ca i bene te shkretit Abdullah, dhe Zamira Kites jane gjera me zarar. Prezantuesit..lol ca te them Genti eshte qesharak po ne ane te budallit kurse Xhemi merre me lang se mishi u maru. E vetmja gje qe ja vlen eshte violinisti qe kane aty. Se sa per magjestarin o le le ashtu dime te bejme te gjithe, e nxorri dhe Fiksi tu nxjerr lulet prej menge. turp. emison me nivel te dobet.

  20. #40
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anëtarësuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    me pelqeu kamera e fshehte e Majlinda Bregut
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Kreu i CIA-s, Goss, vizitë të fshehtë në Shqipëri
    Nga Irfan në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 27-06-2005, 11:05
  2. Përgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 06-12-2004, 14:30
  3. Një kamera e fshehtë trondit qeverinë?!
    Nga ALBA në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 11-05-2004, 15:19
  4. Si e formuam organizatën e fshehtë "Bashkimi Shqiptar"
    Nga Eni në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 30-04-2002, 07:49

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •