Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 58
 1. #1
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  34
  Postime
  11,961
  Faleminderit
  1
  23 falenderime n 22 postime

  Kamera e fsheht - ISHTE LOJ

  Koheve te fundit ne Top Channel po emetohet nje lloj spektakli i emeruar si Kamera e fsheht - ISHTE LOJ . Pjesmarres apo protagoniste ne kurthin e organizatoreve kane qene shume personalitete te njohura nga kultura shqiptare, politika, kengetare, artiste nga te gjitha trevat shqiptare. Laramania e personaliteteve pjesmarrese i jep shijen ketij spektaktli me te ri ne eterin shqiptar! Emisioni drejtohet nga Xhemi Shehu dhe Genti Zenelaj.

  Po ju qe e keni ndjekur, cmendim keni?
  .
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #2
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  une per vehte e ndjek kete emision dhe me pelqene shume , se eshte nje emision i cili me te vertet ka vlera artistike , nga te gjitha kamerat e fshehura qu ju jan be deri me sot me shum me ka pelqyer ajo video me Alban Skenderaj-n
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 3. #3
  forever hers Maska e Eagle
  Antarsuar
  21-07-2002
  Vendndodhja
  boston-temporarly
  Mosha
  53
  Postime
  505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Eshte show me skandal dhe pa nje pike vlere...dhe tia kerkosh me qiri ket piken e vleres. I katandisin ato pako personalitete qe kane ne legena, i therrasin dhe ne ate sallen me ngjyra kuplaraje, u hedhin nga nje fuci me uje a miell ne koke, dhe u thone; ik pirdhuni tani, se ishte loje...
  ku i shihni vlerat artistike apo humorin, apo ndonje mesazh per te qene..po s'kane faj kosta kamberet me xhem-rat e zenelajt, faj kane keta debilat artiste qe pranojne tu shfaqet videoja ne tv, ne vend ti hedhin ne gjyq qe mos u shkoje ne mend me per lojera.
  shkurt; nje shfaqje llum...humbje totale kohe...shkaterrim nervash.
  nuk e duroj dot i-ne pa pike.

 4. #4
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Citim Postuar m par nga Eagle
  Eshte show me skandal dhe pa nje pike vlere...dhe tia kerkosh me qiri ket piken e vleres. I katandisin ato pako personalitete qe kane ne legena, i therrasin dhe ne ate sallen me ngjyra kuplaraje, u hedhin nga nje fuci me uje a miell ne koke, dhe u thone; ik pirdhuni tani, se ishte loje...
  ku i shihni vlerat artistike apo humorin, apo ndonje mesazh per te qene..po s'kane faj kosta kamberet me xhem-rat e zenelajt, faj kane keta debilat artiste qe pranojne tu shfaqet videoja ne tv, ne vend ti hedhin ne gjyq qe mos u shkoje ne mend me per lojera.
  shkurt; nje shfaqje llum...humbje totale kohe...shkaterrim nervash.
  Exactly ! Shkova te vizitoja disa miq javen e kaluar, qe kane kanal televiziv shqiptar dhe me duket se ishte ky emisioni ne ate ore qe shkova. Kishin vene gjoja ne loje njerin nga politikanet, nje te shendoshe....me duket se ka qene kryeminister, s'jam shume e sigurte. Ishte ne nje lokal me te shoqen...Ai me kostum , ndersa ajo me menge zhapone, sikur kishte shku me mbush legenin me uje n'kat pare. Se c'thonin s'i kuptoja mire . Vetem nje batute mbaj mend nga ai show. Kur ishin keta ne tavoline erdhi nje mik i tyre dhe njeri qe ishte i ulur i tha atij qe sapo mberiti me duket se Dashi e kish mbiemrin,( mu duk si njeri qe ka lujt tek filmi " Ilegalet " ose "Njesiti guerril " ose ja fus kot fare une...lolol...) dhe i tha...prit ta kujtoj..............
  e harrova....
  ...sa i lumtur qe vjen ...
  ose....
  sa ftyre e lumturume....
  ose....
  sa me'qejf qe vjen re...
  ose....
  kush ma kujton,,,,pleaseeee...

  Une nuk shoh dot kanale shqiptare me...S'kam durim te perqendrohem as 5 minuta...
  Where does a thought go when it's forgotten?

 5. #5
  forever hers Maska e Eagle
  Antarsuar
  21-07-2002
  Vendndodhja
  boston-temporarly
  Mosha
  53
  Postime
  505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ndersa une pashe z.kiten, ate korcaren bjonde ne nje situate per te vene duart ne koke. i shkon njona, nji brune zotozot, i thote: une shkoj me burrin tat, jam shtatzan me burrin tat, a ma jep burrin tat vetem per te shtuna e te diela, dhe ty te te bej shoqe...
  pra, ketu, rreth ketij boshti kaq"brilant" rrotullohej "humori"..si e thane dhe vete drejtuesit, kjo loje ishte bere per te provuar sa mbanin nervat e gruas se tradhtume prej burrit, dhe a do dinte kjo me reagu ne menyre moderne...ne fakt kjo dha e dha ne fund ia shkrepi te qarit
  mirepo bashke me burrin kish sjelle ne salle dhe nja dy shoqe qe e ndriten me komentet qe bene: ua, na pelqeu shume menyra si zamira e perballoi kete moment...ajo vdes per burrin e vet etjetj... me e forta ishte kur ky qe drejtonte, nji cun si spec i mush, e ftoi ciftin te puthej, mirepo burri aha, spranoi e spranoi, derisa gruja e shkrete iu var dhe eputhi megjithesi ai e shtynte, se shqiptar i ndershem mo, sputhen ne publik...po mire mer lal, pse shkon me nji vend ku se bo dot kuvendin....

  e ne fund ksaj zamires i hodhen ne floke e fustan firmato , sic tha vete e e gjora duke ulerire, nje thes me miell...o kasolle, moj kasolle
  Ndryshuar pr her t fundit nga Eagle : 29-01-2007 m 01:07
  nuk e duroj dot i-ne pa pike.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Antarsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  Turpi me i madh i topit eshte ky lloj shuo jo vetem per uljen e personalitetit te atyre qe bien ne rackor e vulgaritetit dhe nivelit te ulet artistik.Te le nje shije te keqe
  nuk kam me cfar ta krahasoj,

 7. #7
  i/e larguar
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  44
  Postime
  189
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  niveli i programit i pershtatet nivelit te njerezve..
  Mjafton te shifni lojen qe iu be Fetije Kases (kampione peshengritje- femer), dhe per me teper te shikoni reagimin e saj, dhe do kuptoni qe ky emision nuk eshte dhe aq i keq per shqiptaret....

 8. #8
  satyr Maska e Gunnar
  Antarsuar
  23-06-2005
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  490
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga krispi
  niveli i programit i pershtatet nivelit te njerezve..
  Mjafton te shifni lojen qe iu be Fetije Kases (kampione peshengritje- femer), dhe per me teper te shikoni reagimin e saj, dhe do kuptoni qe ky emision nuk eshte dhe aq i keq per shqiptaret....
  dakort, po televizionet si mjet komunikimi ne mase duhet ta ulin apo ta ngrene nivelin e njerezve
  To look life in the face....

 9. #9
  bitter girl Maska e marsela
  Antarsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 6 postime
  `Kjo ishte loja` eshte nder programet, realizimet me te dobta qe kam pare te dale nga top channel. Ky program ka qene dhe vjet mesa kam degjuar, mgjth ndoshta ne nje tjeter nivel artistik, perderisa une, vetem sivjet kam degjuar te flitet e diskutohet per te.
  Nuk eshte thjesht venia ne loje e personave publike ose tema e zgjedhur per ta bere kete, po gjithe ndertimi i spektaklit ai qe le per te deshiruar. Nise qe nga prezantuesit si te ngrire, aspak origjinale, kamerat e fhsehta ashtu njera pas tjetres dhe ato bisedat pa shije neper tavolina, kalo te vlersimet me kot ska ku te shkoje, e perfundo me elementet e tjera te spektaklit, kenga, humori.baleti etjetj qe jane ne nivelet zero.
  Shpresoj te mbaroje sa me shpejt Vertet shahet `Portokallia` per banalitet, por te pakten aty trajtohen tema aktuale dhe loja e shumices se aktorve eshte origjinale.
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  marso,

  kujdes edhe ti nga ndonje scrivena kamera ...lol

  eshte emision per me u pagu xhemi se keni kuptu apo jo ...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 11. #11
  bitter girl Maska e marsela
  Antarsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 6 postime
  xhuxhu un s`jam person publik ..
  Cne per Xhemin , se dic kam degjuar dhe un..bo sa thashetheme behen ktej..Xhemi ishte mire si veline te fixi, se kshu eshte kukull.Per prezantim..hmm me mire tua lere te tjerave
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 12. #12
  .... ...
  Antarsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Gunnar
  dakort, po televizionet si mjet komunikimi ne mase duhet ta ulin apo ta ngrene nivelin e njerezve
  Po citoj Gunnar, por jam dakort me te gjithe qe dhane mendimin perafersisht me Eagle.

  PS: Nje pyetje kisha, Xhemi eshte version shqip i "Jamie", apo shkurt per "Xhemile" ? Ehhh, c'i punojme emrave ne loool.

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-01-2006
  Vendndodhja
  elbasan
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  o cuna dhe goca tani jam duke par dhe kameren e abdullah ,lojtarit te elbasanit dhe qenka e forte fare pupupupupu

 14. #14
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime

  LooL

  Citim Postuar m par nga Lioness

  PS: Nje pyetje kisha, Xhemi eshte version shqip i "Jamie", apo shkurt per "Xhemile" ? Ehhh, c'i punojme emrave ne loool.
  Xhemi eshte shkurtim i emrit "Xhemile" qe mesa di une eshte nje emer me origjin turke.

  Sa per "Show" mund te them se eshte shume argetues mirpo nuk e di perse e kam nje dyshim sikur keto lojra behen ne bashkpunim me disa artist..

  Rasti konkret ke humoristi i njohur durrsak i cili shkoje ne vlore per nje vizit dhe pikerisht aty i vodhen gomat e makines,kufonin,pasqyerat dhe perfundimi ishte shume i qet..

  Cudi !!
  Feel the pump √

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-01-2006
  Vendndodhja
  elbasan
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  duke par disa reagime jo te mira nga ju motra vellezer me duhet te them qe te tilla kamera behen edhe jasht ketu permendim scherzi a parte te canale 5 ku shumicat e emisiopneve i ka mar edhe top-chanel.per mendimin tim esht program argetues,esht me mire se fare ashtu si e bejn stacionet tjera.po keshtu esht kjo pune keq te besh,keq mos te besh emisione.nejse shum suksese topit dhe urojm ti permiresoj edhe me tej programet e tij dhe ti bej sa me zbavitese!

 16. #16
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga elbasanlliu_20
  o cuna dhe goca tani jam duke par dhe kameren e abdullah ,lojtarit te elbasanit dhe qenka e forte fare pupupupupu
  Ja nxoren krypen me Abdullahun....teper shume

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-01-2006
  Vendndodhja
  elbasan
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  qetesia_e_shpirtit_m

  Citim Postuar m par nga Ballisti_Tetove
  Ja nxoren krypen me Abdullahun....teper shume
  ja nxorren mer lal ja nxorren ose me mire ja nxorri vetes me ato revistat qe pa>hahahah

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Kristiano
  Antarsuar
  15-01-2007
  Vendndodhja
  Lezhe
  Mosha
  33
  Postime
  476
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Spektakel i bukur shume,zbavites ,argetues,shume i lezeqem.Une e ndjek gjithmone.Ndonjehere edhe teprohet nje cike.Po ju mos i degjoni keta tipat qe bejne si te ndershem.Kjo si thote vet ishte loje.Ca ka ndonje gje te keqe ketu.Po fatkeqsisht disa sbejne dallimin ndermjet te mires dhe te keqes.

 19. #19
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Cfare tmerri! Majmuni i mbeshtjelle si bebe me Vikena Kamenicen... u tmerrova une qe e shihja, jo me ajo qe vajti e perplasi pertoke majmunin e shkrete. Le mo sa ma shpifi me macokun -- me pare s'e njihja, as ia varja, po tani s'me pelqen fare si person. C'i fliste me pergjerim, "O shpirt, o zeeeemer..." Yuck!

  Kush ishte ai kengetari qe u tregua i zgjuar dhe nuk i ra kova me uje ne koke? Ia harrova emrin. E bene te kendonte dhe ai rrinte e shikonte larte -- kjo tregon se lojerat qe bejne atje s'jane aspak origjinale.

  Xhemi dhe Genti jane tipa... antipatike. Njera eshte e ngathet (sic eshte Ami tek Portokalli, dmth luajne role supportive, jane te zevendesueshme), ndersa tjetri eshte nervoz ne kulm.

  Nqs do tallni njerezine behuni origjinale, te pakten.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 20. #20
  KORCARE 4 EVER Maska e zhorzhi
  Antarsuar
  09-01-2007
  Vendndodhja
  atje ku lindja e diellit te jep nje shprese te re....
  Postime
  610
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  pershendetje forumista.
  ej a e pate mbreme lojen qe i bene Manjola Nallbanit?
  e lane nja gjysem ore te gatuante makarona gjasme ne nje repart me ushtare,e kur kjo mbaroi makaronat, qe dukej sheshit se i kishte lene qulle,
  vene e i hedhin mbi koke makarona te ziera,e cfare loje eshte kjo?
  ajo e shkreta mbeti me gjithe ate krehje qe kishte bere,e me gjithe ate fustan qe kishte veshur,vec ta shihje me makarona mbi koke,qe nuk i hiqte dot..mua per vete nuk me pelqen qe e teprojne kaq shume ne skene...

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Kreu i CIA-s, Goss, vizit t fsheht n Shqipri
  Nga Irfan n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-06-2005, 11:05
 2. Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-12-2004, 13:30
 3. Nj kamera e fsheht trondit qeverin?!
  Nga ALBA n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-05-2004, 15:19
 4. Si e formuam organizatn e fsheht "Bashkimi Shqiptar"
  Nga Eni n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-04-2002, 07:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •