Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Luti
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Dhimbjet e qafes

  jam 50 vjec. kerkoj te di nga se vijne dhimjet ne qafe. kush ka mundesi te me ndihmoje me ndonje informacion per shkakun e dhimbjeve ne qafe si dhe ndonje kurim. dua tju them se kam nje mpirje lokale gati te perhereshme ne pjesen fundore te qafes. me te theksuar e kam kur bie ne ambjente te ftota ose kur xhvishem.
  do ju falenderoja shume per mirkuptimin

 2. #2
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Problemi yt eshte "Spoliatroza" te keshilloj te shkosh menjiher te doktori per t`u konsultuar per problemin tuaj!!

  Te sygjeroje te gjesh nje jastek me te pershtateshem,me qellim qe gjat nates qafa jote te jete me e rahateshme & qarkullimi i gjakut te behet me mire.

  PershendeTje !!
  Feel the pump √

 3. #3
  Socialist Maska e Genti
  Anėtarėsuar
  06-11-2002
  Vendndodhja
  Britani
  Postime
  210
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pershendetje jam nje goce 21 vjece dhe kam shume dhimbje qafe me kan thene se kam spoliatroze si mund ta kuroj pres pergjigje flm.
  I Dont Care If Im Hated On The Net.
  Because I Have A Real Life.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e m.fetahu
  Anėtarėsuar
  23-04-2010
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje;sai perket dhibmjeve te qafes mund tejen te ndryshme qoft nga demtimi i unazave qoft nga demtimi i nervit kerkoni ne gogle (dhimbjet e qafes)aty dote gjeni informacione sa tedoni tung judeshiroj sherim te kendshem.

 5. #5
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,814
  Faleminderit
  8
  54 falenderime nė 47 postime
  Duhet te beni analiza.Scaner nqs nuk e nxjerr scaneri magnitiki .Mos e lini vetes pas dore , semundjet nevrologjike jane semundjet me te keqija qe cojne deri ne paralize.

 6. #6
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Genti Lexo Postimin
  pershendetje jam nje goce 21 vjece
  Genti??? is that you??? ahahhahhaa
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

Tema tė Ngjashme

 1. Dhimbjet e mia nuk kane emer ....
  Nga AuGuSt_ nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 30-04-2008, 15:40
 2. Dhimbjet e mesit
  Nga shkodrane82 nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-08-2006, 16:51
 3. Dhimbjet e barkut
  Nga Albo nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-05-2006, 11:09
 4. Nen dhimbjet e jetes!!!!
  Nga MeMySelfAndI nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-11-2003, 07:49
 5. Si te evitoni dhimbjet e qafes!
  Nga ChuChu nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-09-2003, 00:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •