Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 46
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Weise_Angel
  Anėtarėsuar
  01-11-2002
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ja ku ju shtova dhe une ketij forumi fantastik!

  Hallo !Ju pershendes te gjithe ju antaret e ketij forumi dhe po jap nje prezantim per veten time.Quhem Suela ;Jam 18 vjece me banim ne gjermani prej 8 vjeteve.Jam ne nje ausbildung per infermjere sepse akoma nuk me ka dal e larta per ket vit shresoj vitin tjeter te me dali e larta ku ndoshta mund te studjoj per mjeke,me pelqen sporti,merem me teniss volejboll dhe noti,sigurisht dhe kohen e lire e kaloj ne compjuter ku gjeta dhe kete forum ku me pelqen te shpreh mendimet e mija per Shqiperin qe na merr malli aq shume,dhe ku kam deshir te njihem me shoke e shoqe shqipetare sepse po harrojm gjuhen tone duke mos patur kontakt me shqiptar.Kaq tani per tani ,po ju vej dhe dy foto te mijat ,qe mund te krijoni nje bilt timin se kush jam ,besoj se do ta kaloj mire te pakten keshtu kam mendimin.I uroj te gjithve shqiptareve kudo qe jane ne bote dhe ne shqiperi suksese ne jeten e tyre.me falni por duhet fotot ti regulloj se nuk mi pranoka ndoshta i postoj me vone se nuk po mi mer.

 2. #2
  Pergjithmone Shqiptar Maska e euzfor
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Vendndodhja
  Between the heaven and the hell !
  Mosha
  33
  Postime
  110
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Weise angel

  Suela mire se erdhe ne kete forum kaq te madh me kaq shume shqiptar. Te uroj t“ia kalosh sa me mire bye bye

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Weise_Angel
  Anėtarėsuar
  01-11-2002
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  ja nje foto e imja ku kam dal ne shpi

  me vjen keq po tjetra nuk po me hapet
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  33
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Red face

  Pershendetje Suela mireserdhe lal ne forum ton virtual shqipetar lal te uroj qe t'ja kalosh sa me kendshem me ne ne shoqerine tone te mrekullushme edhe nje gje flm qe kishe shkruajtur ne temen time te pranoj me kenaqesi si shoqe ika lal ye uroj edhe nje her mireseardhjen edhe ja kalofsh sa me kendshem.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e easytiger
  Anėtarėsuar
  02-11-2002
  Vendndodhja
  Prane Her Majesty
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mireserdhe Suela dhe nga fotoja shikoj qe je megjithe mend nje engjell i zgjuar.
  Une per vete jam anetari me i ri i forumit dhe le t'i urojme njeri-tjetrit komunikim te suksesshem.
  Suksese ne deshiren per t'u bere mjeke. Sado pengesa qe te te dalin, mbaj parasysh nje gje: Gegen Torheit gibt es kein Mittel!
  Pershendetje!

 6. #6
  i regjistruar Maska e rezi_Mynihut
  Anėtarėsuar
  13-10-2002
  Vendndodhja
  Munich, Germany
  Mosha
  44
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Mireserdhe Suela ketu midis nesh,

  Foto sehr nett. Dihet nga Gjermania.
  Ich wuensche dir viel Erfolg qe te fillosh Medizin sa me shpejt.
  Shpresoj qe pas nje dite te lodhshme si krankenschwester, forumi te ta heqi lodhjen me magji.
  Ke per tja kaluar shume mire ketu se jane te gjithe shume te mire.

  Liebe Gruesse Rezi

 7. #7
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  38
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Une gocat shqiptare nuk i nderroj me asnje tjeter dhe kam te drejte.
  Mire se erdhe Suela!

 8. #8
  jetoj_x_ty_a..... Maska e eni3
  Anėtarėsuar
  28-10-2002
  Vendndodhja
  ne zemren tende A.....
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  MIRE SE ERDHE SUELA
  Forza Milan

 9. #9
  EDUKATOR SHPIRTĖRASH Maska e che guevara
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  tetove
  Mosha
  42
  Postime
  101
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mire se na erdhe
  pershendetje suela
  . Jeto sikur do vdesesh neser. dhe meso sikur do jetosh gjithmone.
  _____________________________
  Ta edukosh njeriun eshte ta be

 10. #10
  GO MILAN GO Maska e EndTironci
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  34
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  woooooooooooooooooooow

  wat's this beauty here eeee only ckrap look at her she's so sexy

  welcome in Forum rrusho qeke yll fare te honsha synin hihihihi jk
  Forca Milan Kick Juventus @$$ And Win Champion League

 11. #11
  Made in Me!
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  suela mirserdhe ............te uroj tia kalosh sa me mire ketu me ne...pacim
  * x 0 and case closed!

 12. #12
  MODERATOR Maska e Letersia 76
  Anėtarėsuar
  23-06-2002
  Vendndodhja
  OXFORD ENGLAND
  Mosha
  42
  Postime
  731
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Pershendetje SUELA......taman je engjell!
  Kalofsh mire ne forum lol
  Kalofsh caste te magjishme dhe te kenfdeshme !

  Bye nga Letersia 76 !
  Oxford city ,england!
  Prį, mallkue njaj bir Shqyptari,
  Qi ketė gjuhė tė Perendķs,
  Trashigim, qi na la i Pari,
  Trashigim s'i a lźn ai fmķs;
  Edhč atij i u thaftė, po, goja,
  Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore;
  Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja,
  Flet e t'veten lźn mbas dore.

  AT Gjergj Fishta

 13. #13
  Radio Shoqeria DJ Maska e Piloti
  Anėtarėsuar
  08-09-2002
  Vendndodhja
  Radio Shoqeria
  Mosha
  35
  Postime
  262
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shih kush na paska ardh
  O rrush po qenke yll fare mi
  Mezi pres te vij ne gjermani dhe te takoj me Blau Angel se do iki tek shtepia e saj te rrij ca dite dhe do vij te takoj dhe ty ok

  Shihemi ne gjermani ok
  ose hajde ne londer nese do te takohemi me shpejt
  ciao
  me respekt Piloti 'London_UK'

 14. #14
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  34
  Postime
  559
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  uuaaaa cfare fati me piloti
  endi dhe kacaku mbyllni syte ju se eshte tulp

  Suela mire se erdhe ne forum se ste lene me mend keta
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 15. #15
  GO MILAN GO Maska e EndTironci
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  34
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  o Blondi po si nuk mle i her rahat mer mamon gjitha anej ka shkruj un ti o do mgasesh o ska po mir o pra mo hec ntoronto vet mos tvi un aty ku je masnej se skom me tlon rahat hihihihihihihi
  Forca Milan Kick Juventus @$$ And Win Champion League

 16. #16
  pa he!... Maska e korēar
  Anėtarėsuar
  18-10-2002
  Vendndodhja
  NO god'S LAND
  Postime
  666
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  U sulen te gjithe uqerit: kush me fjale ne gjermanisht e kush duke shkrojtur adresen e vet ne fund te mesazhit(per te treguar afersine gjeografike).
  Nje keshille e dashur Suela, megjithse besoj duhet ta dish vete, perfito sa me shume dhe beji disa prej ketyre qe te mos flene ndonje nate: se te gjithe koken ne thes e kane.

  ahh! mire se erdhe, ja ngrite vleren ketij forumi.
  ciao
  "Oj nan moj, thenke, a ma ep thiken ta prej Ameriken?"

 17. #17
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Mosha
  36
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  endo hahahaha traft pika ishalla

  lere mo gocen ka qef te kruhet ajo

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e ChloeS
  Anėtarėsuar
  02-08-2002
  Postime
  181
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Suela.
  Rrusho mire se erdhe se e shof qe paske per ti heq trunin ktune cunave te forumit...
  Bofsh qef rrusho...
  Life is B E A U tiful :)

 19. #19
  GO MILAN GO Maska e EndTironci
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  34
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  hahahah proto po e lej tkruhet kur ti kruhet po ja kruj hhahahahahahahahhahh ca thu ti mi Enika mer amon kjo i hoqi petllen cunve jo trunin zot i modh shi si o si shpirt
  Forca Milan Kick Juventus @$$ And Win Champion League

 20. #20
  GO MILAN GO Maska e EndTironci
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  34
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  a se harrova ne skom me ardh mo ke prezantimi Sueles se jom tu ron mrena ne hec e nigjo ate tjetren masnej nene zez he ika ika se rash mrena vallaj hahahaha jore se se tradhtoj ate shpirtin tim se sma bo zemra
  Forca Milan Kick Juventus @$$ And Win Champion League

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar
  Nga RaPSouL nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 15-05-2018, 13:32
 2. Forumi Musliman sulmon shkrimtarin Ismail Kadare
  Nga Davius nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-06-2006, 08:44
 3. Forumi social botėror nė krizė
  Nga Darius nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2006, 10:07
 4. Ndihme per disa test cases...
  Nga BeracakjaKeqe nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-02-2004, 00:07
 5. Pėrse unė jam pėrjashtuar nga forumi?
  Nga Albo nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-02-2004, 23:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •