Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Kreshniku1985
  Anėtarėsuar
  14-03-2006
  Mosha
  32
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Informacione mbi komunikimin ndėrkulturor!!!

  Ju pershendes te gjithve dhe nese ka mundesi dikush nga ju antar,administrator etj.. te postoni diqka mbi temen : ,,KOMUNIKIMI NDERKULTUROR ose Interkulturor" Ju faleminderit per ndihmen tuaj..... Kreshniku_86@hotmail.com
  Veq njė komb e njė flamur n'histori e njeh shqiptari...

 2. #2
  Engineer Maska e planeti_x
  Anėtarėsuar
  29-12-2004
  Vendndodhja
  Verdalle
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ne cfare gjuhet e kerkon, se ne shqip nuk e besoj se ka.
  Ku ka komonikim nderkulturor ne shqiperi???
  Ketu vetem lufte nderkulturore gjen.

  Kerkim te mbare dhe shpresoj te gjesh ndonje gje.

  Po gjete, na trego dhe neve!!!!

  Tung!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •