Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 48
  1. #1
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,012
    Faleminderit
    2
    113 falenderime nė 103 postime

    Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

    1. Lulekuqe mbi Mure
    2. Zonja nga Qyteti
    3. Pylli i Lirise
    4. Shoqja nga Fshati
    5. Operacioni Zjarri
    6. Kapedani
    7. Komisari i Drites
    8. Udhetim ne Pranvere
    9. Shtigjet e Luftes
    10. Apasionata
    11. Flutura ne Kabinen Time
    12. Cuca e Maleve
    13. Ne cdo Stine
    14. Keshilltaret
    15. Flaka e Maleve
    16. Bolero
    17. Tela per Violine
    18. Pengu
    19. Sketerre 43
    20. Besa e Kuqe
    21. Bote e Padukshme
    22. Cifti i Lumtur
    23. Dashuri me Krisma
    24. Treni Niset ne Shtate pa Pese
    25. Beni Ecen Vete
    26. Tirana Viti Zero
    27. Liri a Vdekje
    28. Gjergj Kastrioti - Skenderbeu
    29. Nentori i Dyte
    30. Enderr Per Nje Karrige
    31. Qesh e Ngjesh
    32. Krim pa Krisma
    33. Toka e Pergjakur
    34. Dashuria e Bjeshkeve te Nemura
    35. Taulanti Kerkon Nje Moter
    36. Dhe Vjen Nje Dite
    37. Perballimi
    38. Yjet e Neteve te Gjata
    39. Rrethimi i Vogel
    40. Gjeneral Gramafoni
    41. Ata Ishin Kater
    42. Une e Dua Eren
    43. Dy Here Mat
    44. Edhe Keshtu Edhe Ashtu
    45. Shi ne Plazh
    46. Udha e Shkronjave
    47. Mimoza Llastica
    48. Ishte Koha per Dashuri
    49. 8 Persona Plus
    50. Gracka
    51. Perralle nga e Kaluara
    52. Opingat e Sherros
    53. I Treti
    54. Pallati 176
    55. Dora e Ngrohte
    56. Njeriu i Mire
    57. Dollia e Dasmes Time
    58. Vajzat me Kordele te Kuqe
    59. Ne Shtepine Tone
    60. Koncert ne Vitin 1936
    61. Mengjese Lufte
    62. Vendimi
    63. Parrullat
    64. Debatik
    65. Njeriu me Top
    66. Mao Ce Dun
    67. Prefekti
    68. I Dashur Armik
    69. Hije Qe Mbeten Pas
    70. Nata e Pare e Lirise
    71. Rrugicat qe Kerkonin Diell
    72. Njesiti Gueril
    73. Nusja dhe Shtetrrethimi
    74. Misioni Pertej Detit
    75. Tingujt e Luftes
    76. Fije qe Priten
    77. Malet me Blerim Mbuluar
    78. Perdhunuesit
    79. Eduarti    Filmat e kinostudios mund t'i diskutoni kėtu.

    Nė krye tė ēdo teme gjeni dhe njė listė nėn titullin 'Funksionet e temės'. Po tė zgjidhni nga ajo listė, opsionin 'Dėrgo me e-mail faqen', do tė mund t'ja dėrgoni kėtė temė dhe miqve tuaj.

    Shpresoj qė kjo temė tu vijė disi nė ndihmė tė gjithėve.
    Sugjerimet janė tė mirėpritura.


    Pėrshėndetje
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 23:45

  2. 6 antarėt mė poshtė falenderuan Fiori pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

    bilbil gjekaj (26-09-2013),bsdev (01-03-2017),Elytony (08-10-2013),fabian1111 (03-06-2017),MISTREC_BERATI (10-03-2015),Pegasusaj (17-10-2013)

  3. #2
    Bashkimi Kombėtar
    Anėtarėsuar
    07-03-2007
    Vendndodhja
    Prizren
    Postime
    61
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 herė nė 1 postim
    Janė fantastik...ky ėshtė film ky ėshtė art...

  4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BULi-x pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  5. #3
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    19-02-2007
    Postime
    1,274
    Faleminderit
    0
    4 falenderime nė 4 postime
    Ja vdekje ja liri
    Vajzat me fjongo tė kuqe
    Debatiku
    Tingujt e Luftės
    Mėsonjėtorja

  6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Preng Sherri pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  7. #4
    R[love]ution Maska e Hyllien
    Anėtarėsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    Mobil Ave.
    Postime
    7,732
    Faleminderit
    0
    18 falenderime nė 18 postime
    Ku mund te gjehen serite te Njerez dhe fate ?
    "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

  8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Hyllien pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  9. #5
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anėtarėsuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,800
    Faleminderit
    0
    10 falenderime nė 10 postime
    (Po sikur eshte hapur nje teme per filmat shqiptare ku mund ti shkarkojme..)

    FLM per mundimin qe ke bere
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Zemrushja pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  11. #6
    i/e regjistruar Maska e Bamba
    Anėtarėsuar
    22-12-2006
    Postime
    3,411
    Faleminderit
    0
    21 falenderime nė 21 postime
    Kam arritur te gjej nje pjese te vogel te: Dhelpra dhe rrushte  12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  13. #7
    i/e regjistruar Maska e Bamba
    Anėtarėsuar
    22-12-2006
    Postime
    3,411
    Faleminderit
    0
    21 falenderime nė 21 postime
    Kush e solli Doruntinen  14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  15. #8
    i/e regjistruar Maska e Bamba
    Anėtarėsuar
    22-12-2006
    Postime
    3,411
    Faleminderit
    0
    21 falenderime nė 21 postime
    Epoka para gjyqit


  16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  17. #9
    i/e regjistruar Maska e Bamba
    Anėtarėsuar
    22-12-2006
    Postime
    3,411
    Faleminderit
    0
    21 falenderime nė 21 postime
    Martesa e avokatit  18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  19. #10
    i/e regjistruar Maska e Bamba
    Anėtarėsuar
    22-12-2006
    Postime
    3,411
    Faleminderit
    0
    21 falenderime nė 21 postime
    Gjaku i Arberit  20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  21. #11
    i/e regjistruar Maska e Bamba
    Anėtarėsuar
    22-12-2006
    Postime
    3,411
    Faleminderit
    0
    21 falenderime nė 21 postime
    Ne cdo stine  22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  23. #12
    i/e regjistruar Maska e Bamba
    Anėtarėsuar
    22-12-2006
    Postime
    3,411
    Faleminderit
    0
    21 falenderime nė 21 postime
    Vitet e pritjes  24. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  25. #13
    i/e regjistruar Maska e Bamba
    Anėtarėsuar
    22-12-2006
    Postime
    3,411
    Faleminderit
    0
    21 falenderime nė 21 postime
    Mesim per Linden
  26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  27. #14
    Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
    Anėtarėsuar
    16-10-2002
    Vendndodhja
    Torino (Itali)
    Mosha
    34
    Postime
    1,726
    Faleminderit
    0
    2 falenderime nė 2 postime
    Cuna jam dakort per filmat e video.google.Por kane nje cilesi te dobet audio dhe video.
    Eshte kollaj ti shkarkosh nga aty pasi mjafton nje httpsniffer apo httplook dhe i download por imagjinoni cilesine e 1 filmi me 800-900 mb dhe 1 filmi me 100 mb.

    Un po pres pergjigjen e Fiorit per te vendos linket nga mund te shkarkoni per 30 min filmat 800-900 mb te kthyer nga DVD ne DVX.
    Mgjth mund te futeni KETU per ti marre.
    Vetem nqs Adminet se konsiderojne si reklame,ndryshe te moderohet postimi.

    Klodi

  28. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar kacaku basket pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  29. #15
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-03-2008
    Postime
    47
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 herė nė 1 postim
    te bukura keto filma

  30. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar vasi pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  31. #16
    Aq me plas... Maska e Sa Kot
    Anėtarėsuar
    19-12-2005
    Postime
    1,044
    Faleminderit
    0
    2 falenderime nė 2 postime

    Talking

    Kush do na i nxjerri icik serite e telenoveles se re "Dhimbja E Dashurise".
    As qe du me dit!

  32. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Sa Kot pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  33. #17
    TR1920A Maska e Oni_11111
    Anėtarėsuar
    12-11-2006
    Vendndodhja
    Toscana
    Mosha
    34
    Postime
    143
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 herė nė 1 postim
    "Une ti dhe Kasandra...."

    ka kush ma gjen ket film??????
    L'AMORE, L'UNICA COSA PER CUI VALE LA PENA SOFFRIRE !!!

  34. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Oni_11111 pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  35. #18
    BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
    Anėtarėsuar
    24-04-2007
    Vendndodhja
    Auckland, New Zealand
    Mosha
    93
    Postime
    1,562
    Faleminderit
    0
    6 falenderime nė 6 postime
    Kush Mundet Te Me gjej Kete Filem
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

  36. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ^_BIM_BUM_BAM_^ pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  37. #19
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-02-2009
    Postime
    2
    Faleminderit
    0
    2 falenderime nė 2 postime

    Question jeta e hidhur

    pershendetje te gjithve antarve te forumit shqiptar kerkoj nga ju te ma gjeni filmin jeta e hidhur me perkthim shqip osht turqisht me mehmet kosovarin ju faleminderit shum kaloni mir.

  38. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar keti27 pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  39. #20
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-02-2009
    Postime
    2
    Faleminderit
    0
    2 falenderime nė 2 postime
    amund tma gjeni filmin jeta e hidhur me perkthim shqip filmi osht turqisht quhet aci hayat ju faleminderit.

  40. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar keti27 pėr postimin:

    bsdev (01-03-2017)

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Video e ushtarėve grekė nė Internet indinjon shqiptarėt
    Nga Ingenuous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 207
    Postimi i Fundit: 22-09-2011, 15:58
  2. Si mund tė ulet ndikimi grek nė shqipėri ?
    Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 192
    Postimi i Fundit: 14-08-2011, 18:46
  3. Ortodoksia Shqiptare sot
    Nga Orientalist nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 08-09-2010, 11:11
  4. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
    Nga Seminarist nė forumin Problematika shqiptare
    Pėrgjigje: 66
    Postimi i Fundit: 29-05-2003, 00:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •