Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 83 prej 83
  1. #81
    DI_ANA, meshira nuk eshte nje fjale as ne fjalorin tim dhe as ne te tendin shpirt sepse ti nuk ke nevoje kurre per meshire dhe as nuk do ta marresh KURRE nga une. Ti je nje insperation per te gjithe ne. Je nje vajze qe megjithese kam vetem disa dite qe e kam njohur, e falenderoj zotin qe me dha mundesine te kem miqesine tende dhe respektin tend. Ti nuk e ke filluar jeten akoma dhe kjo qe po kalon tani eshte thjesht nje pengese e vogel qe ti po kalon per te te bere akoma me te forte si njeri dhe qe ti te jetosh nje jete shume me te lumtur me pas. Nuk do rri te shkruaj ketu qe DI_ANA te lutem qendro e forte sepse e DI qe ti je nje nder njerezit me te forte qe kam njohur dhe kjo eshte nje beteje qe jam e sigurte qe do ta fitosh, prandaj po pate nevoje per ndonje te mbaj shenim viktimat me thuaj

    Zemer, ti je nje hero per te gjithe ne dhe ke perkrahjen time dhe ndihmen time ne cdo kohe dhe ne cdo menyre. Nuk po pres lajme se si po shkon semundja sepse ti nuk ke asnje semundje. Lajmet qe dua nga ty eshte ndonje ftese per dicka tjeter dhe e di vete ti se per cfare se na ka vajtur mendja per te kercyer jo per gje

    DI_ANA YOU ARE MY HERO dhe kjo kenge te kushtohet ty:



    Te gjithe ne besojme te ty dhe sic e thote dhe kenga me poshte kur beson ne dicka, miracles ndodhin. Ti nuk ke nevoje per miracles sepse miracle ishte fakti qe prinderit e tu sollen nje engjell si ty ne kete bote:



    Te puthhhhhhhhhhhhhhh dhe te perqafoj fort dhe te falenderoj per sinqeritetin, respektin dhe miqesine tende. Te falenderoj per Dianen qe je.

    DeAdA

  2. #82
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Arben Kote.. Te me falesh miku im,te kisha lexuar dhe ste kisha vene te falenderimet po zemra ka qene ne momentin qe lexova postimin tend.
    Te uroj jeten me te bukur dhe me te lumtur ty edhe familjes tende dhe edhe nje here shume flm!

    DeAdA...Pse je kaq e mire ti?Te falenderoj me shpirt,zemer dhe fjale...nuk di çte them!
    Nuk mund te imagjinoja qe kisha kaq shume miq ne kete forum....nuk mundja!
    Te uroj jeten me te lumtur edhe ty dhe respekti dhe miqesia ime jane reciproke!


    me shume respekt

    Diana
    "Carpe Diem"

  3. #83
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    I lutem mod e smod te ketij forumi mbylljen e kesaj teme ose fshirjen e saj...

    Ju falenderoj te gjitheve...


    Respekte
    "Carpe Diem"

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema të Ngjashme

  1. [Sukses] Fëmija që vuan nga Leuçemia!
    Nga Wisary në forumin Ndihmoni njëri-tjetrin
    Përgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 30-01-2008, 17:03

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •