Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 53
 1. #21
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Antarsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,699
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga alnosa
  (Gjithe cfare kishte shkruar deri ketu)
  E perkrah plotesisht. Bile me duket e lodhshme dhe e tepert te bej ndonje sqarim.
  Athua e kane hequr edhe ndalesen per vetevrasje?!!
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

 2. #22
  Ngelem un! Maska e DI_ANA
  Antarsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Nuk Eshte Legalizimi I Prostitucionit Nje Civilizim....
  Kjo Nuk Duhet Te Pranohet Kurre Megjithese Ne Shume Shtete Konsiderohet Si Profesioni Me I Vjeter Ne Bote...
  Si Mund Ta Ndjejne Veten Te Respektuara Keto Lloj Femrash Kur Meshkujt I Perdorin Si Mjete Per Te Kaluar Epshet....?
  Po Keta Meshkuj Qe Shkokan Nuk Qenkan Kaq Te Zote Sa Te Gjejne Nje Femer E Cila I Kenaq Edhe Nga Ana Sentimentale...?
  Si Mund Te Ndjejne Kenaqesi Me Keto Lloj Makinerish.?...me Falni Po Keshtu Mund Ti Quajme...
  Dhe Si Mundet Politika Te Toleroje Keto Gjera...
  Ku Jane Ligjet E Te Drejtave Te Njeriut....respekti...dashuria ..

  Mendoni Ju Se Shteti I Pranon Sepse Eshte I Civilizuar?
  Ne Asnje Menyre.....
  Shteti Siguron Nje Fitim Shumeprures Te Ketyre Vendeve Publike....te Gjitha Paguajne Taksat ....dhe Taksat Llogariten Ne Baze Te Ketyre Fitimeve....
  Kjo I Jep Shtetit Mundesine Per Tu Pasuruar Dhe Per Te Jetuar Ne Korrupsion....

  Kjo Gje Nuk Duhet Te Jete E Lejueshme....kurre  Respekte
  "Carpe Diem"

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e G....
  Antarsuar
  05-12-2006
  Vendndodhja
  Torino IT
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pse hidhen perpjet keto femrat e forumit?
  Moj vajza po prit nje here se nuk mund ta percaktoni juve civilizimin dhe as ato te ashtequajturat prostituta
  Nqs mendoni se eshte degjenerimi i femres provoni dhe pyesni ato qe e ushtrojne si profesion
  Ne duam ta mbajme ndergjegjen e paster por fakti eshte qe prostituta (me plot gojen) ne Shqiperi ka me shumice dhe jane te detyruara ta ushtrojne profesionin ilegalisht dhe pa kontrolle mjekesore ligjore

  Le ti leme menjane moralizmat e tepruara dhe ta pranojme realitetin ashtu si eshte sepse jane vete femrat ato qe zgjedhin kte profesion (pavarsisht nga arsyet ekonomike shoqerore)

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e G....
  Antarsuar
  05-12-2006
  Vendndodhja
  Torino IT
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  C'fare do te thoshit per martesat me interes, po per femrat qe shkojne mbas makinave te bukura pavaresisht se pronari i makines eshte i THYER ne moshe, po per ato femra qe e mbajne virgjerine deri sa martohen por me nje njeri qe nuk e kan dashur dhe martesa eshte bere me shkes nga familja???????????

  A ESHTE KY DEGJENERIM I FEMRES?

  Eshte kollaj te paragjykojme te tjeret por duhet pare nje cike gjendja ekonomike e shoqerise tone dhe pastaj te shikojme sa vlen nderi
  kur nuk ke buk te hash

  Prostituta (e deklaruar) eshte, per mendimin tim, nje njeri qe e ka zgjedhur menyren e jeteses dhe kerkon nga shoqeria mirekuptim dhe lirine e te vepruarit

  Gjeja me e mire per nje shtet eshte ta pranoje dhe njekohesisht ta kontrolloje kete lloj profesioni sepse gjithmone do te kete meshkuj qe duan te kene femra ne kembim te parave
  gjithashtu ka , ka pasur dhe do te kete me SHUMICE femra qe e shesin trupin ne kembim te parave, te pushtetit apo te nje jete me te mire


  personalisht jam PRO shtepive publike te kontrolluara

 5. #25
  Ngelem un! Maska e DI_ANA
  Antarsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Te Gjithhe Kemi Vuajtur Ne Jete...te Gjithe E Kemi Njohur Varferine...
  Po Nuk Do Te Thote Qe Jemi Te Varfer Dhe Duhet Te Shitemi....
  Edhe Ne Nje Vend Te Varfer Mund Te Jetosh Edhe Punosh Ndershmerisht.

  Kurse Ato Qe Jane Te Terhequra Nga Lluksi Dhe Makinat Sic Thua Ti..puna E Tyre....materializmi Nuk Duhet Te Ekzistoje As Te Femra As Te Mashkulli...
  Po Ja Qe Kete Bote Nuk Mund Ta Ndryshojme Dot ..as Ti As Une..as Te Tjeret..

  Dhe Na Ka Ngelur Nje Forum Per Tu Shprehur Me Njeri Tjetrin...


  Respekte
  "Carpe Diem"

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e mad_about
  Antarsuar
  10-05-2002
  Vendndodhja
  fushave
  Postime
  75
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  miq te mbase do kem kritika nga keto forumistet e sexit tim femer,por une po ju them qe detyrimisht duhet te legalizohet aq me teper vende si shqiperia qe jane"the same".
  ju nuk e njihni realitetin ne maqedoni dhe beni moral amerike,apo europe,por gjendja eshte shume me ndryshe sec e mendoni.
  te nderuar ai mashkull per te cilin themi qe nuk paska qene ne gjendje te gjej nje femer dhe te kenaq epshet e veta mos mendoni se do te frekuentoje keto vende perkundrazi atij i duket dyfish deshtim(investim)nje material qe do harxhoje atje dh etjetra moral qe ajo(prosititute)nuk i perkushton me shume kohe sec duhet.plotesisht ka te drejte tanku qe thote se eshte ceshtje mentaliteti,se tek ne shqiptaret(te pakten te maqedonise)krijohet ideja qe nga prostituteja te kerkohesh e dashur jo kenaqesi epshesh(nese ka qene nje here shkon dhe te dyten dhe ne te treten here ai e trajton si prone ate),kshuqe kur do legalizohet nuk ka mundesi as ai ta ekzagjeroj me kerkesa as ajo te punoj 24 ore online.
  te nderuar prostituteja prostitute mbetet gjithmone(shume e qarte qe mund te kete qene viktime e dikujt) por prap eshte profesioneme te dhene jo me te thene"duhet patur guxim edukim familjar etj etj qe mund te punosh nje gje te tille.
  gjithe kemi patur dhe kemi kriza ekonomike por shpetimin se kemi gjet aty.
  p.s.ka nje fshat ne maqedoni qe thiret "bullgari e vogel"nga numri i shtetasve bullgare,dhe qe askush asgje nuk can koken per to.
  Great minds have purposes, others have wishes!!

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e G....
  Antarsuar
  05-12-2006
  Vendndodhja
  Torino IT
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga DI_ANA
  Te Gjithhe Kemi Vuajtur Ne Jete...te Gjithe E Kemi Njohur Varferine...
  Po Nuk Do Te Thote Qe Jemi Te Varfer Dhe Duhet Te Shitemi....
  Edhe Ne Nje Vend Te Varfer Mund Te Jetosh Edhe Punosh Ndershmerisht.

  Kurse Ato Qe Jane Te Terhequra Nga Lluksi Dhe Makinat Sic Thua Ti..puna E Tyre....materializmi Nuk Duhet Te Ekzistoje As Te Femra As Te Mashkulli...
  Po Ja Qe Kete Bote Nuk Mund Ta Ndryshojme Dot ..as Ti As Une..as Te Tjeret..

  Dhe Na Ka Ngelur Nje Forum Per Tu Shprehur Me Njeri Tjetrin...


  Respekte

  varferia eshte nje nga shkaqet por ti harron QEFIN dhe arsye te tjera

  Tani une nuk po kuptoj : ti je kunder femrave prostituta apo kunder ligjit qe i lejon ato te ushtrojne profesionin e tyre
  sepse faktin
  qe prostituta ka nuk e ndryshon dot

  SA NDRYSHON NJE MATERIALISTE NGA NJE PROSTITUTE?
  njera shkon me meshkuj qe i zgjedh sepse kan leke dhe makina te bukura
  dhe tjetra nuk i zgjedh dhe kerkon nje sasi te percaktuar parash

  gjithsesi qe te dyja llojet kerkojne dicka materiale qe atyre mund tua ndryshoje jeten apo jo?

 8. #28
  ...orfeu... Maska e bajko
  Antarsuar
  26-01-2003
  Vendndodhja
  UTOPIA
  Mosha
  41
  Postime
  151
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  u prish dunjaja u prishen kejt...
  hajde maqedoni hajde...
  lexova nga disa... jo do te zvogelohet numri i perdhunimeve etj etj...
  Maqedonia eshte nje shtet i vogel - sa nje qytet ne perendim... dhe po ndodhi nje perdhunim...e merr vesh jo vec maqedonia, po edhe shtetet fqinje... keshtuqe edhe pa 'kurvallekun e legalizuar' perdhunimet kane qene shuuuuum te vogla... sepse banoret jane ne numer te vogel. Ama te legalizosh nje gje te tille...po s'kan faj jo... se ata qe e legalizuan jane te tille.
  bajko

 9. #29
  Perjashtuar Maska e MICHI
  Antarsuar
  14-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,537
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  edhe kte kishin mangut ata se po i pengonte per shume gjera ajo gje.

 10. #30
  Ekuiliber shpirteror Maska e ARKIA
  Antarsuar
  29-07-2006
  Mosha
  52
  Postime
  1,071
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Brenda temes kisha nje pyetje.
  Femra qe do te ofroj sex perballe nje pagese X ne para quhet prostitute mesa di .
  Pyetja ime eshte : Mashkulli qe shkon tek ajo, si quhet ?


  Femres i takon rol me serioz se prostitucioni ne nje shoqeri te paster e te ndershme , mendoj ajo eshte e shenjteruar nga natyra te jete NENE .
  Uji: H2O
  Rakia: H2 OOOOO HO HOOOO

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e DESA
  Antarsuar
  17-06-2006
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Maqedonia, vend i vogel ...akoma do shum pune ne aspektin e emancipimit te femres ... keshtu mendoj une.
  Mirepo kur shteti legalizon prostitucionin, jo vetem qe e terheq femren akoma me poshte por, edhe per ato te humburat qe jane ne ate vizen ( ta bej apo mos ta bej ), shteti shpreh se eshte OK TA BESH sepse eshte "nje biznes legal".
  Dmth s'ka gje...nuk behesh dot nje infermiere ??? It's ok mund te kesh nje jete te pasur sepse mund te behesh prostitute. Pse keshtu eshte ???

  Ne vend qe te "legalizojne" shkollat se do ngelin mbrapa edhe per 100 vjet te tjera meren me keto lloj gjerash.

  Pse egziston kerkesa per prostituta ne keto vendet e varfera ? Sepse meshkujt qe i frekuentojne keto vende duan dicka qe se kane ne shtepi. Dhe vetem kur femrat te jene te edukuara dhe te arrijne nje nivel paksa me te lart atehere edhe mashkulli nuk ka perse te kerkojne te shkoje me nje prostitute.

  Perse nje mashkull normal ne USA nuk kerkon ose nuk e ndjen nevojen te kerkoje nje prostitute ? Sepse femra ne USA eshte gje e shkathet dhe e zgjuar dhe mashkulli kete do.Vetem po te jesh njeri me probleme ose "Sick individual" dhe kerkon "wierd sex" atehere mbase egziston prostitucioni. kaq !

 12. #32
  ...orfeu... Maska e bajko
  Antarsuar
  26-01-2003
  Vendndodhja
  UTOPIA
  Mosha
  41
  Postime
  151
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  desa...
  edhe ne maqedoni njerezit normal nuk kerkojne nje gje te tille... por ato qe ishin, qto qe jane dhe ato qe do jene ne pushtet, ata nuk jane normal... aty dhe qendron problemi...
  sepse ndryshe nga Amerika, maqedonia ka shuuuum probleme tjera...
  mua ma merr mendja se keto gjera 'kurvalleku i legalizuar', 'pederlleku - homoseksualizmi' etj etj, duhet te bisedohen ne qeveri per legalizim ose jo, kur punesimi eshte ne nivel, edukimi gjithashtu, te drejttat e te gjitheve (sepse ne ne maqedoni ende kemi problem me te drejtat elementare) andaj, dhe s'eshte ne rregull...dhe si thua ti... i terheq teposht edhe me shume gjinine femrore... por edhe ajo mashkullorja behet vetem kafshe me epsh e asgje me shume.
  Aj runa Zot.
  respekte
  bajko

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Akili-A
  Antarsuar
  06-11-2006
  Postime
  2,976
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  qe te lejohet prostitucioni nuk eshte gje tjeter, vecse te pranosh pa hipokrizi problemet qe ka shoqeria....sepse prostitucioni ekzistonte ne maqedoni (dhe ne te gjitha shtetet) dhe do te ekzistoje edhe ne te ardhmen pavaresisht se eshte i ligjshem apo i pa ligjshem....prostitucioni eshte profesioni me i vjeter ne bote...
  Mirepo ligji i prostitucionit nuk ka te beje me te gjitha femrat e shoqerise por ai eshte nje ligj qe i perket vetem 1% te femrave dhe ka per qellim goditjen e shfrytezimit dhe krimit te organizuar duke e ligjeruar kete pune qe shteti tu garantoje mbrojtje nga kriminelet...dhe asnjehere ne historine e njerezimit nuk eshte vertetuar se prostitucioni i ligjeruar do ti beje te gjitha femrat prostituta.....ky eshte nje shqetesim injorantesh.....
  Te gjithe ankohen se s`kane para....por asnje nuk ankohet se nuk ka tru

 14. #34
  ...orfeu... Maska e bajko
  Antarsuar
  26-01-2003
  Vendndodhja
  UTOPIA
  Mosha
  41
  Postime
  151
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hajde demokraci hajde...
  bajko

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e DESA
  Antarsuar
  17-06-2006
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Akili-A
  qe te lejohet prostitucioni nuk eshte gje tjeter, vecse te pranosh pa hipokrizi problemet qe ka shoqeria....sepse prostitucioni ekzistonte ne maqedoni (dhe ne te gjitha shtetet) dhe do te ekzistoje edhe ne te ardhmen pavaresisht se eshte i ligjshem apo i pa ligjshem....prostitucioni eshte profesioni me i vjeter ne bote...
  Mirepo ligji i prostitucionit nuk ka te beje me te gjitha femrat e shoqerise por ai eshte nje ligj qe i perket vetem 1% te femrave dhe ka per qellim goditjen e shfrytezimit dhe krimit te organizuar duke e ligjeruar kete pune qe shteti tu garantoje mbrojtje nga kriminelet...dhe asnjehere ne historine e njerezimit nuk eshte vertetuar se prostitucioni i ligjeruar do ti beje te gjitha femrat prostituta.....ky eshte nje shqetesim injorantesh.....

  Po ! Shoqeria gjithmone do ti kete ato probleme... por kur arin edhe i pranon keto lloj problemesh ne nje fare menyre e inkurajon kete "profesion" tek ato femra qe jane "te humbura, pa shprese, pa ndihme"

  Nuk thashe qe do ti beje te gjitha femrat prostituta por do te jete nje opsion teper normal per ato femra qe jane "weak" = "te humbura, pa shprese, pa ndihme"
  Dhe ne vende si maqedonia/ shqip ka shummm femra te tilla qe e bejne kete profesion nese ti si shtet ja u lejon. Turpi e mban njeriun qe te mos beje shum gjera por...sipas ketij ligji nuk do te kete me turp...keshtuqe ta konsiderojme si c'do profesion tjeter dhe prostitutave tju japim medicare dhe sigurime shoqerore right ???

  HELL NO !!!

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e G....
  Antarsuar
  05-12-2006
  Vendndodhja
  Torino IT
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga DESA
  Perse nje mashkull normal ne USA nuk kerkon ose nuk e ndjen nevojen te kerkoje nje prostitute ? Sepse femra ne USA eshte gje e shkathet dhe e zgjuar dhe mashkulli kete do.Vetem po te jesh njeri me probleme ose "Sick individual" dhe kerkon "wierd sex" atehere mbase egziston prostitucioni. kaq !
  Desa qenke shume capkene ti

  Lexova ne nje gazete qe 51 % e femrave nuk duan te martohen ne USA dhe pornografia eshte rritur me 5% nga viti i kaluar
  Shumica e femrave bejne sex vetem per qef dhe nuk kane probleme ekonomike qe ka ballkani
  Duhet te them se femrat ne USA jane me te vertete nje GJE e zgjuar si permende me siper sepse duke pare statistikat me te vertete qe prostitutat dalin jashte loje

  nqs pornografia dhe te ashtequajturat SHOQERUESE nuk jane prostituta atehere Cfare jane?
  Per te mos folur per te ashtequajturat QEFLIJE qe jane me miliona

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e DESA
  Antarsuar
  17-06-2006
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga G....
  Desa qenke shume capkene ti

  Lexova ne nje gazete qe 51 % e femrave nuk duan te martohen ne USA dhe pornografia eshte rritur me 5% nga viti i kaluar
  Shumica e femrave bejne sex vetem per qef dhe nuk kane probleme ekonomike qe ka ballkani
  Duhet te them se femrat ne USA jane me te vertete nje GJE e zgjuar si permende me siper sepse duke pare statistikat me te vertete qe prostitutat dalin jashte loje

  nqs pornografia dhe te ashtequajturat SHOQERUESE nuk jane prostituta atehere Cfare jane?Per te mos folur per te ashtequajturat QEFLIJE qe jane me miliona

  Nje prostitute nuk eshte e njejta gje si nje aktore porni. Sepse... hmmm nje aktore porni i zgjedh vet partneret eshte nje rol qe luan . Kurse Nje prostitute eshte nje gje pa goje pa pretendim ...its a big difference !

  C'lidhje ka ? "51 % e femrave nuk duan te martohen ne USA dhe pornografia eshte rritur me 5% nga viti i kaluar Shumica e femrave bejne sex vetem per qef?"

  Se kuptoj ...

 18. #38
  Ngelem un! Maska e DI_ANA
  Antarsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Tani une nuk po kuptoj : ti je kunder femrave prostituta apo kunder ligjit qe i lejon ato te ushtrojne profesionin e tyre

  nga g


  PO UNE JAM KUNDER LIGJIT TE LEGALIZIMIT TE PROSTITUCIONIT DHE ATIJ NJEKOHESISHT....

  NUK ESHTE ASPAK NORMALE...DHE NUK MBROJTA FEMRAT MATERIALISTE....NJELLOJ JANE PER MUA.  RESPEKTE
  "Carpe Diem"

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e DESA
  Antarsuar
  17-06-2006
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga DI_ANA
  Tani une nuk po kuptoj : ti je kunder femrave prostituta apo kunder ligjit qe i lejon ato te ushtrojne profesionin e tyre

  nga g


  PO UNE JAM KUNDER LIGJIT TE LEGALIZIMIT TE PROSTITUCIONIT DHE ATIJ NJEKOHESISHT....

  NUK ESHTE ASPAK NORMALE...DHE NUK MBROJTA FEMRAT MATERIALISTE....NJELLOJ JANE PER MUA.  RESPEKTE

  Une jam kunder Ligjit dhe kunder prostitutave !!
  Nuk eshte aq e veshtire te besh dy pare lek ne nje menyre tjeter ...dil mblidh lule ..ku di une ...shiti te farmacia por mos u hap B--- ne menyre literale !

  Dhe mos kerko te drejta njerezore sepse je ti ( prostituta ) qe po e zgjedh ate rruge,
  dhe je ti qe po behesh si nje kafshe qe pret gjinine e kundert te te beje nje vizite pa asnje lloj deshire dhe pa asnje ndjenje.

  A nuk jane kafshet ashtu qe kur ju theret nevoja shkojn ne kerkim te femres ... une them se duke qene NJERI zoti na i ka dhene dy tru me shume dhe mundesisht ti perdorim ato sado pak qe te jete e mundur . Kaq kisha
  Ndryshuar pr her t fundit nga DESA : 19-01-2007 m 13:33

 20. #40
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Antarsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,699
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Me perziet zorret ne bark ore. Qeshte kjo parolle "profesioni me i vjeter" po c'profesion mor?

  Po nuk eshte shitja e trupit tend si mall tezge profesion. E keni ngaterruar pak.
  Profesion eshte tje jesh prapa tezges dhe jo ne te, o njerez.


  Pastaj, te mos hyjme ne ate se sa mund te klasifikohet "shitja" si profesion. Cfare ka profesionale ne mbledhjen e trangujve mbi nje tezge dhe te therrasesh
  -"hadje tranguj!
  ?
  Mua me mahnite aftesia juaj per te cthurur kaq pa problem "arsyen" tuaj te lindur me sofizma te tilla kaq pa vlere.

  Po ku i keni mendet ore? Po vrasja eshte fenomen poaq i perhapur dhe ne perqindje te larte sa prostitucioni ne shtetet e "zhvilluara", me kete logjiken tuaj u dashka te legalizohet vrasja "profesionale" dhe shteti te korrre takse edhe nga kryerja e vrasjeve me porosi tani e tutje, apo si thoni ju?

  Vjedhja, eshte "profesion" me i vjeter se vet prostitucioni, me i perhapur se prostitucioni gjithesesi.

  Po si nuk iu kujtua te legalizojne dhe te regjistrojne edhe kete forme te krimit me heret pale te vjelin taksa shteti edhe per cdo gje te vjedhur me ligj.

  E verteta e hidhur eshte se:

  Ne maqedoni ka vetem nje prostitute dhe ajo prostitute eshte Shteti Maqedon

  Shendet!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Baptist : 19-01-2007 m 13:20
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Wehhabizmi sipas Ehl-i Sunnetit
  Nga Bani gjk n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 12:28
 2. Keshilla Dhe Porosi Ndaj Pushtetarve Dhe Udheheqsave
  Nga gharib n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-04-2009, 05:29
 3. Knaqja me All-llahun [subhanehu ve teala]
  Nga E_LUMTURA n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 18:18
 4. Pse ndodhin fatkeqsit natyrore?
  Nga altin55 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 27-11-2005, 21:21
 5. Vizita e Varreve dhe kerkimi i ndihmes nga i Varrosuri
  Nga hasanii n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-07-2005, 06:44

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •