Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,066
  Faleminderit
  56
  44 falenderime nė 43 postime

  Sektori i ndertimit ne Shqiperi, Kosove e Maqedoni.

  Sektori i ndertimit eshte nje nga sektoret qe ka njohur nje zhvillim te madh viteve te fundit ne Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni.
  Do te ishte me shume interes nese personat qe kane lidhje me te, te na jepnin nje tablo te shkurter.

  Keshtu me interes do te ishte:

  Cili eshte niveli i teknologjise se ndertimit momentalisht (teknikat e reja te projektimit dhe zbatimit)?
  Cila eshte cilesia e materialeve te ndertimit?
  Cfare organizatash ka qe merren me kete sektor dhe faqet e tyre ne internet?
  Cfare botimesh behen cdo muaj apo cdo vit dhe adresat e tyre?
  Cili eshte niveli i sigurise teknike ne zbatim?
  Cfare niveli cmimesh ka ne ndertim? Kosto per m² sipas zonave etj.
  Cfare panairesh organizohen per sektorin e ndertimit ne nivel shteteror dhe rajonal?
  Cfare ligjesh ka ne fuqi qe rregullojne veprimtarine e sektorit te ndertimit ne sektorin shteteror dhe privat?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 12-01-2007 mė 16:17

Tema tė Ngjashme

 1. Si mund tė ulet ndikimi grek nė shqipėri ?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 192
  Postimi i Fundit: 14-08-2011, 17:46
 2. Gonxhe Bojaxhiu - Nėnė Tereza
  Nga Brari nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 30-12-2006, 14:05
 3. Dėshmitė e tė huajve pėr luftėn nė Kosovė
  Nga Klevis2000 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-12-2005, 03:49
 4. Si vjen bashkimi kombėtar?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 487
  Postimi i Fundit: 21-02-2004, 23:19
 5. UNMIK-u dhe KFOR-i kanė pezulluar aktivitetet e TMK-sė jashtė vendit
  Nga mani nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 11-05-2003, 17:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •