Close
Faqja 5 prej 7 FillimFillim ... 34567 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 133
 1. #81
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 13-12-2007 mė 16:23

 2. #82
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

 3. #83
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

 4. #84
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  sa romantik jane burat!

  http://youtube.com/watch?v=4TUTEcLT8Eg
  Welt Meister 2014

 5. #85
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 13-12-2007 mė 16:23
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 6. #86
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 13-12-2007 mė 16:24
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 7. #87
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

 8. #88
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 13-12-2007 mė 16:24

 9. #89
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime


  Welt Meister 2014

 10. #90
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Anėtarėsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Parlamenti shqiptar Rakija dhe pija ne seancen plenare Pall gjith jeten ka kaluar ky parlament Shikojeni kete video skec te estrades se Tiranes me Koco Devole etj

  http://www.jakujam.com/view_video.ph...99687388d2e8f7


 11. #91
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Anėtarėsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga DEN_Bossi Lexo Postimin
  Parlamenti shqiptar Rakija dhe pija ne seancen plenare Pall gjith jeten ka kaluar ky parlament Shikojeni kete video skec te estrades se Tiranes me Koco Devole etj

  http://www.jakujam.com/view_video.ph...99687388d2e8f7

  hahahahahaha

  DEN_BOSI flm per kete videon qe e ki postu se kam qesh shume ... Me pelqen ky humori shqiptar .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Auroraa : 15-12-2007 mė 18:44
  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 12. #92
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Anėtarėsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Aldo_west_83 Lexo Postimin
  hahahahhaa
  hahahahahaha
  shume e forte
  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 13. #93
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  hahahhaha nice one, sa shpejt humbi kjo re.
  Sui generis

 14. #94
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Anėtarėsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  http://www.albavideo.us/musicvideo.php?vid=42b4053ae

  Zhan Clod Van Dame luan valle shqiptare

 15. #95
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Anėtarėsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime  Edhe ketu kish sene interesante
  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 16. #96
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Anėtarėsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime  Lopa ne qytetin e Pejes.
  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 17. #97
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Anėtarėsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime  hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  Ni Pejon e thirr ni Gjakovar ne telefon... per ... (more)
  Added: August 07, 2007
  Ni Pejon e thirr ni Gjakovar ne telefon... per ma shume ndigojeni :  Gjakovaret
  Mjellma:
  Qika e Xhures
  http://<br /> <iframe class="restr...="0"></iframe>  Vajza nga tetova  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 15-12-2007 mė 20:41
  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 18. #98
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Anėtarėsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Fjala C\QI

  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 19. #99
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Anėtarėsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime


  i bukur ky djali
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Auroraa : 15-12-2007 mė 20:14
  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 20. #100
  Il padrino Maska e DEN_Bossi
  Anėtarėsuar
  31-07-2006
  Vendndodhja
  Shkoder-Tirane
  Postime
  450
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Meritaaa Lexo Postimin
  hahahahahaha

  DEN_BOSI flm per kete videon qe e ki postu se kam qesh shume ... Me pelqen ky humori shqiptar .

  Knaqsia eshte e jona ... do ju sjellim edhe te tjera se shpejti ....

Faqja 5 prej 7 FillimFillim ... 34567 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •