Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-10-2004
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Ambasada shqiptare n Rom

  Desha te di oraret e punes Ambasades sone ne Rome. Dhe nese leshojne nulla osta martese (lloj certifikate martese).
  Dhe nese punojne diten e shtune....????
  Veriu Portal
  Tani me 10 MB poste te vertete Shqiptare

 2. #2
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  818
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  25.ITALI
  SH.T.Z. Llesh Kola
  Ambasador
  Ambasada e Republikes se Shqiperise ne Republiken e Italise
  Via Asmara, 5-00199 Roma
  Tel. +39 06 86224120 Fax. + 39 06 86216005
  Email: embassy.rome@mfa.gov.al

  26. Bari
  Z. Artur Shehu
  Konsull i Pergjithshem
  Konsullata e Pergjithshme Bari
  Corso Vittorio Emanuele 171,
  70122 Bari
  Tel.Tel.+39 080 5727647, +39 080 5289728 Fax.+39 080 5283335
  cel: +39 329 667 2460
  Email: consulate.bari@mfa.gov.al


  27.Milano
  Z. Spartak Topallaj
  Konsull i Pergjithshem
  Konsullata e Pergjithshme Milano
  Piazza Duomo, 17 C.A.P. 20127 Milano (Mi)
  Tel.+ 39 02 86995396, +39 02 86467423 Fax. +39 02 86995396
  E-mail: consulate.milan@mfa.gov.al


  kto jane lal per info oraresh telefonoji njiher dhe ti vete
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 3. #3
  life is a flower Maska e maryp
  Antarsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  heren e fundit qe kam shkuar ne ambasade ketu ne rome ishte ne muajin gusht.dhe orari ishte nga dita e hene deri diten e premte nga ora 8.30 e mengjezit deri ne oren 15.00 mbasdite. diten e shtune nuk punojne. te keshilloj te shkosh para ores 8 te mengjezit sepse japin numrat dhe mbarohen shpejt e po nuk pat me numra je i deturuar te kthehesh nje dite tjeter.
  Il nulla osta per martese ta leshon ambasada po duhet te marresh ca dokumente nga shqiperia , certifakate lindje etj.mundohu te marresh ne telefon para se te shkosh ne ambasade ne menyre qe te kesh me vete gjithcka duhet per te bere il nulla osta.por ta them nga eksperienca qe do te jete e veshtire qe te te pergjigjet ndokush.

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 08:56
 2. Pasqyra e temave historike
  Nga Fiori n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-05-2011, 15:43
 3. Letrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02
 4. Cili sht synimi i AKSH-s?
  Nga Faik n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 04-12-2003, 03:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •