Close
Faqja 4 prej 7 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 132
 1. #61
  Erando
  Anėtarėsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  887
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  sdi ca te them, me mire eshte pas marteses me personin qe do martohesh, bile mire do ishte ta benin naten e dyte te marteses, se naten e par jan te lodhur.

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime
  Citim Postuar mė parė nga padrilla Lexo Postimin
  sdi ca te them, me mire eshte pas marteses me personin qe do martohesh, bile mire do ishte ta benin naten e dyte te marteses, se naten e par jan te lodhur.
  Me nje fjale vetem me personin qe do te martohesh te shkosh pas martese, me te tjerat s'ka problem padrilla?
  Feelings change - memories don't.

 3. #63
  Erando
  Anėtarėsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  887
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga dea_07 Lexo Postimin
  Me nje fjale vetem me personin qe do te martohesh te shkosh pas martese, me te tjerat s'ka problem padrilla?

  ,

  TE TJERAT, nuk jan te shkruara ne bibel, bibla shkruan vetem personin qe do martohesh e do besh kalamaj.

  kurse te TJERAT, jan gjera private, si per burrin ashtu dhe per gruan.
  un per vete as qe do e pyes fare nqs ka ber mardhenje me ndonje tjeter perpara, sepse edhe une me femra tjera kam ber mardhenje, kshuqe ju qe kerkoni te virgjera hiqeni nga mendja, vetem nqs jeni me fat.

  Dea si mendon ti? te duket e drejte apo jo.

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ata qe besojne ne fe duhet te zbatojne kshillat e bibles dhe te kuhranit!Per ata qe nuk besojne une mendoj se ka te bej siguria qe ke tek i dashuri.Dhe arihet atehere kur ti je e bindur se me ke ke te besh duke e analizuar ne te gjitha drejtimet.
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 5. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-08-2009
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Une e kam bo kur kam qen 14 vjec,njof rob qe e kane bo edhe me heret. Kjo puna e seksit para martese as qe ia vle fare me u diskutu,se mor vesh ca rendesie ka nese robt jane te virgjer apo jo.

 6. #66
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-08-2009
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Elonaa Lexo Postimin
  Ti qenke si tek ajo kenga lol.

  S'trembemi nga bora,
  s'trembemi nga shiu,
  se jemi rac e forte,
  race arixhiu!
  hahaha.
  Jo m jo?
  Gjithsesi seksi eshte nevoje bioligjike e trupit,une nuk jam ne gjendje te llogjikoj po tmos boj seks per i koh te konsiderushme(2-3 jav). Kta qe e rujn virgjerine deri 79 vjec,nuk jane njerez normal. Edhe 1 gjo,ja u martove i virgjer,po te mos pelqej seksi me burrin/grun,ca do bosh?

 7. #67
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,036
  Faleminderit
  70
  93 falenderime nė 77 postime
  moralisht edhe si e japin religjionet dhe prinderit asht gabim i madh...

 8. #68
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  seksi eshte i keq para martese por dhe ndodh , puna eshte qe behet i demshem kur kerkohet qe te jen te virgjera femrat me cdo kusht ... si ne vendet arabe pershembull .... prandaj dhe e praktikojne shume grekun ... ksaj i them sinqeritet nga e keqja un .... ndryshe te presin koken andej .

 9. #69
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,036
  Faleminderit
  70
  93 falenderime nė 77 postime
  Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
  seksi eshte i keq para martese por dhe ndodh , puna eshte qe behet i demshem kur kerkohet qe te jen te virgjera femrat me cdo kusht ... si ne vendet arabe pershembull .... prandaj dhe e praktikojne shume grekun ... ksaj i them sinqeritet nga e keqja un .... ndryshe te presin koken andej .
  edhe Bibla e ndalon sexsin para martese....

 10. #70
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-04-2006
  Postime
  573
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Jo nuk eshte gabim, nese provohet vetura[kerri] para se ta blesh!!!nese del e mire ok, bane ta qoshe ne shtepi, e nese qete shume tyme nuk ka se qka te vyjen dhe mbaje jashte shtepis!hahahaha.

 11. #71
  i/e regjistruar Maska e ardis
  Anėtarėsuar
  12-02-2008
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  213
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Rudina_USA Lexo Postimin
  haha
  Duhet te presi .

  1-C'fare te presi.

  Qe ta njofi me shume ate qe don'fejuar' Si dihet mund dhe ti kthehet mendja pse duhet te nxitoj nje femer.  Eshte nje lumturi qe mund te presesh per dicka qe ka kohen e vet.

  2-Sa duhet te presi.

  Sa te jene martuar dhe kaq


  Se di por ju cunat a lexoni Kuran apo jo.

  Mire do ishte te lexoni pak '
  Leximi e bene njeriun qe te mesoj me shume nga jeta 'te pakten ne kete kohe qe po jetojme sot.


  PS: megjithate mendoni dhe veproni sic deshironi

  Rudi
  para se te besh sex duhet te lexosh kuranin,ajo eshte nevoje fiziologjike dhe ska lidhje me kuranin

 12. #72
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Para martese nuk eshte e lejushme !!!
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 13. #73
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  [QUOTE=NoName;1467465]  "A eshte gabim seksi para martese? Pse sipas ju te krishtereve te gjitha gjerat qe jane te bukura dhe argetuese jane te gabuara? Pse do t'i ndalonte gjerat argetuese nje Zot i dashurise?"
  mire krishteret gjerat e bukura i quajne te gabuara, po muslimaneve cfare pyetje do ju beje.....!!!!!!!!!!

 14. #74
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime nė 20 postime
  gjdo gje me kohe ,sepse nji gabim leht nuk permirsohet sidomose per ne femrat.ateher kure vendose pere sexsin gjendesh mese dy rrugve.E njera rruge te shpi ne pa adres.

 15. #75
  Musliman Shqiptar Maska e pejani34
  Anėtarėsuar
  18-04-2005
  Postime
  892
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Normal qe asht haram para martese

  qiteni mbi familje , nese dikush ka deshir motra apo kuta di un, qe te ket mardhanie te pa lejuara, si ju kish dok.

 16. #76
  shqipetar Maska e elza
  Anėtarėsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  Ne nje skaje te dynjase
  Postime
  135
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Eshte qeshtje e qdo njerit , kur deshiron te beje seks, me rendesi te kete moshen e duhur dhe te perdor mjete kontraceptive!
  E pakta qe mund te beje njeriu eshte te tregoi ndershmeri!

 17. #77
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  Varet si e shikon cdo njeri.

  Mardhenja me personin e gabuar per arsye te gabuara eshte gabim.
  Dihet qe nje lidhje e sakt kompletohet me ate pune. Tani para marteses apo pas marteses ajo pak rendesi ka. Rendesi ka te gjesh njeriun e sakt dhe momentin e sakt.

 18. #78
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  rendesi ka qe te mos ju dhemi shume....

  kshu qe heren e pare perdorni margarine, si tek Tango e funit ne paris...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 19. #79
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Si qenka kjo pune kshu ,mos be seks para marteses,po sikur mos te jete i zoti ai ,te harxhoj leket me be dasem une ..
  Njerezit duhen te provojne njeri -tjetrin ,abejne dot seks apo jo (sidomos per meshkujt )
  Nuk merret burri dhe gruaja si nje dhurate e amballazhuar ,pa u pare .....se dalin surpriza pastaj....
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 20. #80
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  kush e thote kete njehere ?

  dhe tjeter, sot njerezit nuku martohen shpejt, rrine shijojne rinine. Behen gati andej nga mosha 30 le te themi? A e dini se c'do ndodh me keto njerez nese nuk kane lidhje seksuale ? U iken truri, fillojne e shohin gjera nuk ekzistojne.

  mos na ofendohet ndonje 30 vjecare still virgin. Pls. LOL

Faqja 4 prej 7 FillimFillim ... 23456 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. I tregon bashkėshortit se ėshtė burrė pas tri vitesh martesė
  Nga brooklyn2007 nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 12:34
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-01-2009, 14:34
 3. Pakistan, martesė dy fėmijėve 7 dhe 5 vjec
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 01-11-2008, 19:24
 4. Nderto fort folene tende. Martesa
  Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-04-2007, 14:05
 5. Plagos njeriun e zemres,vetem pak dite martese!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 06-02-2005, 05:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •