Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-11-2006
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ndihme per nje detyre kursi --Urgjente

  Pershendetje
  Ju lutem, kam nje detyre kursi te cilen dua ta dorezoj diten e premte (17.11.2006), ndaj me ndihmoni.

  Me duhet materil per :

  teorine teologjike

  teorine psikologjike

  teorine e dhunes

  teorine patriarkale

  Materialin e dua ne shqip. Me ndihmoni me informacion te hollesishem per secilen teori. Jam duke ju pritur. Do t'ju jem shume mirenjohese.

  Miqesisht Amles

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-11-2006
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ej, miq

  Jam ende ne pritje per te me ndihmuar, pasi detyren zhyshja na e shtyu edhe per kete jave.
  Me ndihmoni dhe do ju jem shume mirenjohese.
  Amles

 3. #3
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime nė 15 postime
  Me ndihmoni dhe do ju jem shume mirenjohese.
  M'qafsh Bedriun si ke per t'na e shpreh kete mirenjohjen tende mi Selma?

 4. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  Skam fare lidhje beso

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-11-2006
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga DeuS
  M'qafsh Bedriun si ke per t'na e shpreh kete mirenjohjen tende mi Selma?
  Me falenderime, respekt dhe gjithcka

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2010
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  me duhet nje detyre kursi me teme te lire me 10 faqe

 7. #7
  Special. . .
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Postime
  888
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Spo kuptoj cka me konkretisht je duke kerkuar,ta zeme teoria psikologjike.cka kerkon ti nga ajo,cka duhet te ceket ne material ??

Tema tė Ngjashme

 1. Ndihme per nje detyre....
  Nga ViKi 24 nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 09:53
 2. Hetimet e Kryeprokurorisė pėr tragjedinė e Gėrdecit
  Nga RaPSouL nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 625
  Postimi i Fundit: 07-07-2009, 23:56
 3. ndihme urgjente !!!
  Nga SaS nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-03-2009, 15:34
 4. Ndihme rreth nje detyre ne Matematikė.
  Nga CuLi-GoaL nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-12-2008, 16:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •