Close
Faqja 5 prej 31 FillimFillim ... 3456715 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 605
  1. #81
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    nqs je ne Tirane shko tek videoteka Universal se e kan. nqs do ta shkarkosh provo kete torrent 6.46 GB

  2. #82
    ThE KinG Maska e Imperator
    Anėtarėsuar
    23-04-2007
    Vendndodhja
    Albania
    Postime
    448
    Faleminderit per pergjigjen Gerdi. Jam ne Tirane dhe do shkoj ta mar te videoteka qe me the se per tu shkarkuar nuk behet fjale me linjat tona kjo.
    Edhe njehere shume faleminderit.

    Imperator
    Albanian Perandory

  3. #83
    i/e regjistruar Maska e lojaxhiu
    Anėtarėsuar
    27-01-2004
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    409
    A eshte perhapur broadband ne shqiperi tani? Sa te shpejta jane lidhjet atje?

  4. #84
    Ego? Superego? Maska e Harakiri
    Anėtarėsuar
    07-10-2004
    Postime
    638
    Kur isha une ne Shqiperi kete Janar u kenaqa duke shkarkuar me plot 5 kb/s. Ahhh ka lezet, ashtu u a di vleren gjerave qe shkarkon.
    "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

  5. #85
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    Citim Postuar mė parė nga Harakiri
    Kur isha une ne Shqiperi kete Janar u kenaqa duke shkarkuar me plot 5 kb/s. Ahhh ka lezet, ashtu u a di vleren gjerave qe shkarkon.
    linjat jan rregulluar pak, hajd me un kam nje broadban 512kbps, dhe paguaj rreth 30 mije lek ne muaj. Firma si Albania Online dhe Abissnet japin internet po e kan shtrenjte sidomos Abissnet. 29$ ne muaj dhe 250$ instalimi per 512kbps. Kurse Albania Online e ka 25$ ne muaj me 98$ instalimi. Lojaxhiu luan me WoW?

  6. #86
    i/e regjistruar Maska e lojaxhiu
    Anėtarėsuar
    27-01-2004
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    409
    Jo dhe aq me, se tani jam i zene me pune.

    Para ca kohe, pata ca kohe te lire dhe e bera magjistarin tim level 70, nga 60 se ishte. Gjithashtu arrita edhe te beja nje cik ca instanca raid per ca kohe dhe vravem ca bosa ne guildin tone (vravem Karazhanin te gjithe, dhe Magtheridon ). Keto gjera te hane shum kohe ama keshtu qe i lash qe prej ja nje muaji tani.

    Accountin nuk e kam caktivizuar ama sepse luaj ndonjehere. Ja nje here ne jave me kushurirn lujm me warrior dhe shamman. Kemi arritur level 20, haha.

  7. #87
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    lol po mendoja te blija nje account per retail prandaj pyeta

  8. #88
    i/e regjistruar Maska e lojaxhiu
    Anėtarėsuar
    27-01-2004
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    409
    Nuk e di a e ke fjalen per account te ri retail apo per accountin tim. Un s'para e loz aq shume por prap nuk e heq dot sepse luj ndonjehere dhe kam 2 vjet qe loz on/off. Nejse sidoqofte:

    Ti blije nje WoW normal ne qofte se per kete e kishe fjalen. Nuk esht aq shtrenjte tani me duked, dhe muajin e pare e ke pa lek. Krijo nje karakter ne Aszune se tjerat rregullohen. E ben levelet e para shpejt pastaj dhe me pak ndihm nga ne na arrin ne level 20. Pastaj bejm ca instanca edhe queste pa problem fare, treshe i grrim ato. .

  9. #89
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    jo me po thoja te blija nje account te ri, kam marr trialin 10 dit po pertoj te instaloj WoW nga fillimi se tani kam TBC dhe po mendoj qe ti blej te dyja tani. pak a shum ja kam konceptin lojes se kam cuar nje night elf hunter ne lvl 45 ;p me shume me pelqen PvP ne battlegrounds dhe kam qejf te provoj arenat

  10. #90
    i/e regjistruar Maska e lojaxhiu
    Anėtarėsuar
    27-01-2004
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    409
    Shume mire, hajde dhe blije nje account. Ketu esht £10 disku me duket. Sa do jet atje ne tirane, 15 000 L ? Per instalimin mire e ke, ta merzit. Sidomos ai dreq Blizz downloader. Te ha kohe.

    E keqja esht se un punoj deri i cik vone tani. Der ne ora 7-8 mbasdites.

  11. #91
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    ketu nuk shiten do e blej ne menyr digitale nga blizzard. 20$ se un lojen e kam gjthsesi. 40$ ishte TBC me duket

  12. #92
    Wćy ųf tħé Šąwņ Maska e _Elena_
    Anėtarėsuar
    06-02-2006
    Postime
    975
    A e ka iden ndonjeri nga ju,se kur fillon 2Moons?
    My status still pending lol
    Ľųšŧ ļŋ Ťħųūġħŧ

    나는 당신이 정말 싫어

  13. #93
    i/e regjistruar Maska e lojaxhiu
    Anėtarėsuar
    27-01-2004
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    409
    Hmmm, si do bejne pare keto qe po bejne 2 moons? Vetem me rreklama? Me duket sikur do e kene pak te veshtire.

  14. #94
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    2moons fillon ne 30 Korrik than.
    Parat me reklama dhe item shop si gjith F2P e tjerea si do i bejne ndryshe. ka plot veta qe blejne Kesaj rradhe _Elena_ vendosim perpara ne ca serveri do futemi qe te mblidhemi te gjith shqiptaret ne nje vend

  15. #95
    Ego? Superego? Maska e Harakiri
    Anėtarėsuar
    07-10-2004
    Postime
    638
    Keta Koreanet sikur s'ja shkrepin shume nga MMORPG, te pakten mua asnje s'me kane terhequr. Le me c'punojne kur i perkthejne ne Anglisht. S'e kuptoj c'hyn David Perry me lojen kur Acclaim thjeshte eshte publikuesi (publicenti?) po nejse ndoshta na nxjerr dicka ne drite.
    "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

  16. #96
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    DP eshte drru fare. Loja 2Moons, Dekaron ne Korea ka pasur sukses te madh. Ndoshta kereanet bejne MMORPG shum te ngjashme me njera tjetren dhe qe gjithmon si perfundim arrine tek 3 klase kryesore ku gjithmon mage eshte OP dhe te nje objektiv idot qe eshte te krijosh nje klan dhe te shkosh ne lvl sa me te larte. 9D e acclaim pati pak sukses per arsyen se e luajten te gjith ato qe ishin duke pritur 2Moons. Une per vete per ate arsye e fillova, e luajta per nje kohe por kur filloj te behet kalimi ne lvl aq i ngadalt as qe me shkoi me ne mendje ta luaja. 2Moons me pelqen vetem se duket shume si Action dhe jo thjesht nje loje qe kerkon durim dhe kliko, target njerin, kliko me ec F1, F2, F1, F3, F2. lojrat e DP nuk me kan pelqyer shume. E ke pare sa i deshperuar duket tek ajo Project Top Secret? po i kerkon lojtareve qe te krijojne lojen dhe do i japi iteme ne loje si shperblim per punen e bere. Leqe stafi i 2Moons e ka prishur fare me gjith delayed qe i ka bere OB. Pak a shum dicka e till

    Acclaim - OB del ne 1 Maj
    Lojtari - YAY!!!
    Acclaim - Patem nje problem dhe na dyhet ta shtyme dhe 2 jave
    Lojtari - ok -.-
    Acclaim - Po i shtojme gjera te reja lojes prisni dhe ca
    Lojtari - ehuuu
    Acclaim - po vin tekinket nga korea ne dat 1 qershor vin dhe do bejne gjera te papara per lojen
    Lojtari - WOOT!!! mezi po prisja
    Acclaim - Loja po del shum bukur dhe se shpejti do dali
    Lojtari - Shyqyr!!!
    Acclaim - ok prit dhe 2 muaj tani
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gerdi : 17-06-2007 mė 03:51

  17. #97
    Wćy ųf tħé Šąwņ Maska e _Elena_
    Anėtarėsuar
    06-02-2006
    Postime
    975
    Citim Postuar mė parė nga Gerdi
    2moons fillon ne 30 Korrik than.
    Parat me reklama dhe item shop si gjith F2P e tjerea si do i bejne ndryshe. ka plot veta qe blejne Kesaj rradhe _Elena_ vendosim perpara ne ca serveri do futemi qe te mblidhemi te gjith shqiptaret ne nje vend
    Ishalla fillon nga fundi i Korrikut sepse kam degjuar se eshte loje fantastike dhe mezi pres te loz
    Do ishte me vertet shume kenaqesi e madhe nqs mblidheshim disa Shqiptare dhe te loznim ne te njejtin server
    Per momentin loz 9Dragons,foj fantastike e cila te terheq akoma me shume duke kaluar level
    Jam Sun and Moon 1,i'm a good hybrid lol if someone want my buff let me know
    I have heal too,all lvl 8 +
    Te gjitha NPC game i kane pushtuar Kinezet,Japonezet,Filipinezet,pse jo dhe ne Shqiptaret?
    Me nje kusht ama,mbas pseudonimit te jet e shkruar
    ALB LOL
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _Elena_ : 16-06-2007 mė 16:52
    Ľųšŧ ļŋ Ťħųūġħŧ

    나는 당신이 정말 싫어

  18. #98
    i/e regjistruar Maska e lojaxhiu
    Anėtarėsuar
    27-01-2004
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    409
    Lol, pse jo. Epo mire kur te dali kjo them se e bej edhe un nje akount ne qofte se gjith shqiptaret do mlidhen me nje vend. Meqe qenka edhe free. Vetem postoni kur te dali hehe.

  19. #99
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    seshte e thene te kemi ALB thjesht krijojme nje guild ose clan varet si do e quaj 2Moons.

  20. #100
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-07-2007
    Postime
    6
    hahahah u knaqa bne daj tu lu kanter heheheh hala se keni provu a jo

Faqja 5 prej 31 FillimFillim ... 3456715 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Si te luaj lojrat e Playstation ne PC
    Nga gigabyte nė forumin Lojra nė kompjuter
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 30-11-2008, 18:01
  2. Lojrat qe luani
    Nga Xemlo nė forumin Lojra nė kompjuter
    Pėrgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 03-10-2008, 13:27
  3. Kush kanė qėnė lojrat tuaja mė tė preferuara nė fėmijėri?
    Nga PINK nė forumin Grupmoshat e komunitetit
    Pėrgjigje: 59
    Postimi i Fundit: 20-08-2008, 18:26
  4. Lojrat Olimpike nga nje sy tjeter
    Nga rolua nė forumin Emigracioni
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 09-09-2004, 10:23
  5. Lojrat e MtrX - Kush i gjen? NO.1
    Nga MtrX nė forumin Lojra dhe rebuse
    Pėrgjigje: 29
    Postimi i Fundit: 20-08-2003, 21:13

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •