Close
Faqja 13 prej 14 FillimFillim ... 311121314 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 241 deri 260 prej 266
 1. #241
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Nga e di ti qe me pelqen "Cubel Breca" mua?
  Nga aktoret shqiptare kam takuar me dhjetra e me njezetra...kurse nga te huajt nja dy , qe s'ia vlen me ju zene emrin ne goje, megjithese njeri, s'eshte aq i keq, ka edhe mustaqe...

  Qenke lioness e mire ti , si Nala, prandaj te ngjiska me movie star-a.
  Ndryshuar pr her t fundit nga MI CORAZON : 30-11-2006 m 19:13
  Where does a thought go when it's forgotten?

 2. #242
  .... ...
  Antarsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga MI CORAZON
  Nga e di ti qe me pelqen "Cubel Breca" mua?

  Qenke lioness e mire ti , si Nala, prandaj te ngjiska me movie star-a.
  Nga e di?

  kliko ketu lol

  C'me ngjisin a derebardhe, dy kam takuar lol.

 3. #243
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Te beri Tekja me share experiences .

  Une kur hipi ne avion as qaj as qesh, hardly marr fryme. ( shume here ngaterroj edhe ritmin e frymemarrjes , si "Pitkini ushtar".
  ...pastaj edhe mbahem fort , se kam hall se bjen avioni . Dini ndonje ilac per kete fobine time , ju?

  Urrej edhe te gjithe filmat qe shfaqen neper fluturime. Ku e ka hallin njerezia e ku e kane hallin ata...Hej bela!
  Where does a thought go when it's forgotten?

 4. #244
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Citim Postuar m par nga Lioness
  Nga e di?

  kliko ketu lol

  C'me ngjisin a derebardhe, dy kam takuar lol.

  uaaaaaaaa....gelltit diku nje luge corbe te prishur dhe vjell tere jeten !

  Shiko mos kam shkruar dikur ndonje gje tek dashuri-romanca dhe fshije, se atehere behet nami.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 5. #245
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Kjo eshte per Humdingerin : ( kurdo qe ta lexoje, javen tjeter, muajin tjeter...)

  Sa dyqind here e ke pare filmin " Pitkini ushtar" ?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 6. #246
  .... ...
  Antarsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga MI CORAZON
  uaaaaaaaa....gelltit diku nje luge corbe te prishur dhe vjell tere jeten !

  Shiko mos kam shkruar dikur ndonje gje tek dashuri-romanca dhe fshije, se atehere behet nami.
  Hahahahahhahahaha, Kore, mos u plaksh o goce, se me shkrive.

  PS: Per nga dashnia, lol, s'ta qaj hallin, nga zemra do i kesh thene, lol.

  PS2: I love flying. Marr libra me vete, s'dua te me flas njeri, dhe shikoj dhe filmat qe ne pergjithesi jane nga me te rinjte.
  Per ty, lol, nja ca valium para se t'i hipesh avionit, dhe keputja gjumit.

 7. #247
  ................
  Antarsuar
  19-11-2004
  Postime
  1,110
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga MI CORAZON
  Kjo eshte per Humdingerin : ( kurdo qe ta lexoje, javen tjeter, muajin tjeter...)

  Sa dyqind here e ke pare filmin " Pitkini ushtar" ?
  Seriozisht nja 2-3 her... ama "n spital" e kam br telef. dhe prap pak m kujtohet!!

 8. #248
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  E di c'me kujtohet nga Pitkini mua?! Kur do shkonte ushtar dhe do ti benin viziten mjekesore...e ky kishte turp me u zhvesh dhe ata ia grisen kemishen, por i mbeti kollarja. E ky me dy cepat e kollares mbuloi nipples.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 9. #249
  ................
  Antarsuar
  19-11-2004
  Postime
  1,110
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga MI CORAZON
  E di c'me kujtohet nga Pitkini mua?! Kur do shkonte ushtar dhe do ti benin viziten mjekesore...e ky kishte turp me u zhvesh dhe ata ia grisen kemishen, por i mbeti kollarja. E ky me dy cepat e kollares mbuloi nipples.
  Pitkinin mundohej (por ishte shum shum larg lojs s Pitkinit) ta imitonte Thanasi... t kujtohet "Thanas 'bre gjat lufts" ??!!
  Ma kujtove dhe mua at me gravatn.
  Ja prshkova skenn ksaj micks ktu dhe akoma po fshin lott.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Humdinger : 30-11-2006 m 19:41

 10. #250
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Thanasi tek filmi ishte komunist grek, apo jo? E pushkatuan ate? ....apo ja fus kot une? Se sikur me kujtohen disa karafila a trendafila te kuq ( se ishte film me ngjyra), kur pushkatuan dike...mbase ate vete.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 11. #251
  ................
  Antarsuar
  19-11-2004
  Postime
  1,110
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga MI CORAZON
  Thanasi tek filmi ishte komunist grek, apo jo? E pushkatuan ate? ....apo ja fus kot une? Se sikur me kujtohen disa karafila a trendafila te kuq ( se ishte film me ngjyra), kur pushkatuan dike...mbase ate vete.
  Jo mi jo... ai ishte pr Janin (kush e mban mend mbiemrin tani) q n Dropull i kishin vn emrin e tij nj shkolle.
  Thanasi ishte komik... ka luajtur dhe filmin tjetr "Thanas shtrngo rripin" lol
  ... e gjeta. Jani Bellojani ishte ai me karafilat e kuq.

 12. #252
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  669 falenderime n 475 postime
  Hahhaha Humdinger ca me kujtove Thanasin. Mbaj mend tek "Thanas shtrengo rripin" kur futet ne greve dhe nje moment nga nervat ne shtepi thyen televizorin, dmth e hedh nga kati i 4 apo 5 ku jetonte. E kam pare ne kinema atehere dhe arsyeja pse me eshte fiksuar eshte nga te bertiturat e njerezve ne kinema qe kur thyente televizorin ja benin: Hidhe ketej tu thafte dora mos e thyej se qenka dhe me ngjyra

 13. #253
  ................
  Antarsuar
  19-11-2004
  Postime
  1,110
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ja ku e keni dhe Thanasin...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 14. #254
  ................
  Antarsuar
  19-11-2004
  Postime
  1,110
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Meq na kujtoi Korja Pitkinin.
  Emri i vrtet Norman Wisdom.
  M posht n foto:
  1- Pitkini Ushtar
  2- Pitkini n spital
  3- nj foto e "Pitkinit" n studio.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 15. #255
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Citim Postuar m par nga Humdinger
  Ja ku e keni dhe Thanasin...
  Ka qene nje shofer kamioni " Hero i Punes Socialiste" , nga Dropulli me duket...tamam si ky Thanasi....apo e kam gabim ?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 16. #256
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Citim Postuar m par nga Humdinger
  Meq na kujtoi Korja Pitkinin.
  Emri i vrtet Norman Wisdom.
  M posht n foto:
  1- Pitkini Ushtar
  2- Pitkini n spital
  3- nj foto e "Pitkinit" n studio.
  Foto e Pitkinit ne studio , duket sikur me qene senator...Ndonje tjeter me ngerdheshje.... se ashtu e ka lezetin.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 17. #257
  ................
  Antarsuar
  19-11-2004
  Postime
  1,110
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ja ku ke...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 18. #258
  ................
  Antarsuar
  19-11-2004
  Postime
  1,110
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  ... dhe nja 3 t tjera. Nuk kam m.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 19. #259
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  "Pitkinin ushtar" e ka pas dhene me shpesh se ate ne spital, ndaj e mbaj mend me shume. lol

  Ky i ngjante atij gjeneralit nazist, qe kendonte me ate pianisten bjonde me ze si burre. Kur u nderrua Pitkini me gjeneralin, atehere e cmendi kete zonjen me zerin e cjerre dhe ia derdhi me duket wihiskeyn ne kepuce...Aman, se ajo ishte dy here sa Pitkini....
  Mbaj mend kur do ta hidhnin me parashute ...qe bente si shpirt i keq.

  Po, mu kujtua qe kur do ta pushkatonin Pitkinin...i kishin lidh syte, por si duket nuk ishte ne qender...e i thonin...ec para...pak me majtas...pak me djathtas,,,deri sa ra me i grope e shpetoi...
  uuuuuuuuu po,,,,edhe ajo pjesa e stervitjes qe shpoi dhe beri fertele ate...dummy-n si quhen ato kukllat...E harrova...
  Where does a thought go when it's forgotten?

 20. #260
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Po qe se ju hapet ky link , aman lexoni nje cike:
  http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=291

  Where does a thought go when it's forgotten?

Tema t Ngjashme

 1. N Sfeqisht t Hanit t Elezit mbrm jan vrar tre vllezr
  Nga mani n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2006, 02:14
 2. Vjesht
  Nga Agim Doi n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-01-2006, 01:04
 3. Un, Ti dhe Ajo n mes nesh Vetmia!
  Nga Poeti n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 23-01-2006, 21:21
 4. Mbreme u ndjeva homoseksual
  Nga lis n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 07-05-2004, 11:58
 5. Ishte vjesht
  Nga iliregjakova n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 04-11-2002, 16:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •