Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 37 prej 37
 1. #21
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Antarsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,746
  Faleminderit
  121
  179 falenderime n 135 postime
  Me te pasurit e shqiperise jane ata qe nxjerrin buken me djersen e ballit dhe ulen te qete sebashku me femijet e tyre, te qete dhe me ndergjegje te paster se nuk i kane bere keq askujt. Keta jane te pasurit e vertete. Ne shqiperi, per vet rrjedhen qe moren ngjarjet prej viteve 90, kush ka pasuri te madhe, ka vrare dhe prere, e sa e sa marifete tjera. Po e pate ndergjegjen te piset, gjith boten me ta dhan nuk ke ce don.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e agas
  Antarsuar
  22-05-2009
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Harruat firmen"2K"

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  bukur ke fol Meriamun ..

  te lumte..

 4. #24
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  teme shum interesante...ju putem na jepni emra biznesmenesh, por ama qe te jen te sakte...nqs neser pasneser i takojme bijat e tyre te bohem si djem te mire.

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Aikido Lexo Postimin
  Rezart Tai (Tai Oil), Sulo Shehu (Hekuri dhe imento), Dritan Dulaku (Ndrtues e shum aktivitete t tjera), Bastri Mura (Presidenti i Benz pr rajonin e Ballkanit), Ylli Ndroqi (Yldon), Artan Xhafa (DEKA).
  po firmen deka se ka djali i enver hoxhes??????
  JO SEKS PARA MARTESE

 6. #26
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  po ky pronari i gazetes shekulli:

  Koco Kokedhima....edhe ky eshte super i pasur.

 7. #27
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  34
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga Homza Lexo Postimin
  ca biznesi ka ky taci, me sa di une merret me naften....dhe a eshte biznesi i tij i koncentrum vetem ne Shqiperi apo eshte i perhapur edhe ne rajon??

  se nqs eshte kompetitiv edhe ne rajon, atehere kemi te bejme me nje boss te vertete.
  http://www.taci-oil.com/al/index.html kjo eshte kompania e tije ....
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 8. #28
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga toni007 Lexo Postimin
  http://www.taci-oil.com/al/index.html kjo eshte kompania e tije ....
  taci oil international....dhe paska 100 pika shitje ne Shqiperi,,,kujtojne se Kolonja eshte bote perendimore.

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e extreme
  Antarsuar
  29-04-2005
  Postime
  1,281
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Bexht Pacolli shqiptari me i pasur ne bot . Pa kontrabanda , pa korrupsion , e gjitha me ndiersen e ballit .


  Keta tjeret mafiozat , korruptoret as nje nuk jan te pasur her do kur do , e keqja do ti nxan .
  We are all Aliens

 10. #30
  Love AL & AF Maska e rezzy
  Antarsuar
  06-05-2006
  Vendndodhja
  Per momentin ne Afrike, Burundi
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Koco Kokedhima ka nje ..... qe te besh ti si djal i mire dhe hop me miljona,....... dhe ti si dhenderr
  hahahahahahahahaah,

 11. #31
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Antarsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  per mu jan ata qe ngrehen ne 7 per te shku ne pun dhe edhe me nje rrog 400 mij lekshe kan shpin e vet dhe sja lejn mongut asgjo fmive. Dhe fmit ja shperblejn duke i respektu dhe nje dit arrijn te realizohen. Ktynve milionerve ne bank dhe bosh ne zemer dhe shpirt i kan pjerdh ment 97% dhe rreshkit fmija,gruja ose si zen gjumi noten. Hajde milionera hajde..pfff..
  mos luj se sta quj

 12. #32
  Love AL & AF Maska e rezzy
  Antarsuar
  06-05-2006
  Vendndodhja
  Per momentin ne Afrike, Burundi
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nje mendim me ty jam Daniel, kur jam ne AL i shoh femijet e ketyre si sillen dhe cfar jete bejne ................. GOOD
  Love AL

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e fegi
  Antarsuar
  29-05-2009
  Postime
  5,796
  Faleminderit
  0
  36 falenderime n 36 postime

 14. #34
  Perjashtuar
  Antarsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,687
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Fatos Nano duhet te jete njeshi per pasuri pasi vodhi shume tete vjet megjithese shume leke i ka lene neper kazinote e botes.

  Pasuri e tij mund te shkoje ne 1 miliard euro ose me shume .Nusja e tij bleu disa helikoptere dhe hapi firmen Xhoi Travel .Sipas agjensive Europiane dhe amerikane qe monitoronin shqiperine ne kohen e tij thuhej se buxhetii shtetit humbte rreth 4 milarde dollare nga korrupsioni.Plus marredhenia e tij me drogen te cilen ia kapen xhoanes ne autubuset e saj te linjes se athines.

  Ilir Meta deklaroi se Edi Rama ka nje pasuri 50 milion Euro.Ose me sakte merr 15 % te cdo pallati te ndertuar.

  Koco Kokedhima ka xhiro vjetore 50 milion Euro.Nderto shumica jane tendera te bashkise se Tiranes

  Rezat Taci Taci Oil ka nje fitim vjetor 50 milion Euro.Ketij si dihen mire se ku i ka rrenjet.

  Deri tani keto jane te pasurite e Shqiperise.

  Ndersa per Bexhet Pacollin u pasurua me Putinin kur mori tenderin e rikonstuksionit te Kremlinit.


  Shumica e pasanikeve e kane shperndare pasurine tek kushirjte dhe te afermit per tu mos u diktuar nga shteti dhe agjensite nderkombetare te sherbimeve sekrete.  Ndersa njeriu me i pasur sot eshte ai qe eshte i lumtur me ate qe i ka dhene Zoti.Ju garantoj se keto nuk i gezojne leket qe kane pasi kane me qindra strese dhe halle siper kokes sa une per vete nuk do i deshiroja kurre bashke me gjithe pasurine e tyre.
  Ndryshuar pr her t fundit nga _Mersin_ : 31-07-2009 m 05:02

 15. #35
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Antarsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  33
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga Aikido Lexo Postimin
  Rezart Tai (Tai Oil), Sulo Shehu (Hekuri dhe imento), Dritan Dulaku (Ndrtues e shum aktivitete t tjera), Bastri Mura (Presidenti i Benz pr rajonin e Ballkanit), Ylli Ndroqi (Yldon), Artan Xhafa (DEKA).
  Shto ketu dhe Fidel Yllin qe sja ha palla per asigjo
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  ceshte ki illi ndroqi..
  kush na e ben pak biografine e tij biznesore..

  po ki artan xhafa..

  po duraku.. pse nuk po permendet..
  dhe ai thon eshte.. shum pasanik..

  po ki dulaku ..kur mbiu?

 17. #37
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,656
  Faleminderit
  633
  177 falenderime n 162 postime
  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin
  ceshte ki illi ndroqi..
  kush na e ben pak biografine e tij biznesore..

  po ki artan xhafa..

  po duraku.. pse nuk po permendet..
  dhe ai thon eshte.. shum pasanik..

  po ki dulaku ..kur mbiu?
  Merru me biografi ti ki??????
  lg

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:07
 2. Dosja antishqiptare e Greqis, 1912-2007
  Nga BARAT n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
 3. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 1915
  Nga ORIONI n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
 4. Janullatos: Nuk ka prparim me djegien e kishave dhe xhamive
  Nga Jesushaus n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 08-04-2004, 07:40
 5. Me Titizmin kunder Enverizmit
  Nga Albanino n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-09-2002, 19:06

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •