Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e AGIM11
  Anėtarėsuar
  16-09-2006
  Vendndodhja
  ATHINE
  Mosha
  35
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Rinia shqiptare nė Greqi

  nje gje me ben pershtypje ku gjendet rinia shqipetare qe ndodhet jasht shtetit? ku kini humb ej?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e theodora*
  Anėtarėsuar
  16-01-2004
  Postime
  879
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pershendetje,pershendetje
  mos bej keshtu mo edhe ti se ketu jemi.
  po ja,ata qe jane studenta jane me provime,ata qe punojne jane ne pune
  "MY LOVE IS YOUR LOVE AND YOUR LOVE IS MY LOVE"

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e AGIM11
  Anėtarėsuar
  16-09-2006
  Vendndodhja
  ATHINE
  Mosha
  35
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  se besoj jo po flen gjum te gjith. se dhe ne studjojm dhe punojm por prape gjendemi ketu ne krye te detyres

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e theodora*
  Anėtarėsuar
  16-01-2004
  Postime
  879
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ahu dhe ti
  po c'te te them me un e shkreta?
  mbase jane me grip te tjeret
  ja u ngjita un
  po ti e punon,e studion e ne internet hyn?
  pupupupupupu
  bravo te qofte
  "MY LOVE IS YOUR LOVE AND YOUR LOVE IS MY LOVE"

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e AGIM11
  Anėtarėsuar
  16-09-2006
  Vendndodhja
  ATHINE
  Mosha
  35
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  hej

  jo un nuk kam nis akoma shkoll. studjoj ne nje IEK dhe nis nga mezi i tetorit dhe keshtu mbetet koh e lire te hy dhe ne internet
  bo bo cke bere keshtu gjynah qe u ke njitur gripin. d.m.th rezikoj dhe un nga gripi tani
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AGIM11 : 27-09-2006 mė 12:31

 6. #6
  Beni Maska e alpin com
  Anėtarėsuar
  11-03-2006
  Vendndodhja
  Selanik Greqi
  Mosha
  33
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga AGIM11
  nje gje me ben pershtypje ku gjendet rinia shqipetare qe ndodhet jasht shtetit? ku kini humb ej?
  ketu jemi ,por skemi kohe te lire se po punojme per kta rracistet hahaha

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e AGIM11
  Anėtarėsuar
  16-09-2006
  Vendndodhja
  ATHINE
  Mosha
  35
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ti mir e ke po a mund te bejm dot ndryshe? po spunuam ku do hajm buk? se nuk te japin keta or jo. cthot selaniku si kaloni ju ande? uroj shum bukur

 8. #8
  Biznesmen i ardhshem Maska e Tepelenas_nr_1
  Anėtarėsuar
  30-11-2005
  Vendndodhja
  Athina fck city
  Postime
  202
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po ka me duket nja dy tema per shqiptaret ne greqi 1 per shqiptaret ne pergjithesi dhe nje tjeter per studentat shqiptar .Tani ne se hap cdo njeri nga ne nje tem tjeter ku te gjendemi qe te mblidhemi ?
  Mind is like a parachute it works best when it is open
  Dalai Lama

 9. #9
  Beni Maska e alpin com
  Anėtarėsuar
  11-03-2006
  Vendndodhja
  Selanik Greqi
  Mosha
  33
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ne sheshin skenderbej hahaha

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 08:56
 2. Sulė Hotla (1875-1947), Njė Jetė Pėr Shqipėrinė
  Nga strong_07 nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 31-10-2015, 17:28
 3. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 13:25
 4. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 12:56
 5. Letėrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •